Ubytovny v Praha

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Praha? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Praha jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Praha. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Praha.

Vítejte v Praze

Baťůžkáři oblíbená Praha zůstává jedním z nejlepších měst k návštěvě s malým rozpočtem. Jídlo, pivo a víno je tady mnohem levnější než ve Velké Británii a se širokou škálou nabídkou levných ubytoven máte více či méně garantovaný levný výlet. Díky kompaktní centrální čtvrti je hostel v centru města vynikající volbou - sbalte si pohodlné boty, protože budete procházet spoustu hradů, historických budov, uměleckých galerií a obchodů ve "Starém Městě". A pokud se chystáte do ubytovny v 'Novém Městě", ujistěte se, že si sbalíte taky nějaké společenské oblečení, protože Praha ráda paří. Turistické skupiny samozřejmě taky - což musí být jedním z důvodů, proč se do tohoto zábavného, elegantního a skvělého města rádi vracejí.

Lennonova zeď

Vydejte se z ubytovnyna Velkopřevorské náměstí a obdivujte graffiti na Lennonově zdi. V osmdesátýchletech neloajální mládež využila této zdi k vyjádření svých pocitů. Teď je velkým lákadlem, symbolem komunistické minulosti a připomínkou, že láska hýbe světem.

Adresa: Velkopřevorské náměstí, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Czech Republic

Čtvrť:Malá Strana

Procházka podél Vltavy

Praha je říční městoa mnoho ubytoven se nachází blízko krásné Vltavy. Vydejte se na procházku do centra města podél jejich břehů, a vychutnejte si krásný výhled na Staré a Nové Město, Malou Stranu a Pražský hrad - nemluvě o úchvatných mostech.

Čtvrť:Josefov Staré Město

Zahrada Kinských

Můžete strávit příjemnéodpoledne procházkou v této přírodní zahradě ve stínu Petřína. Nejsou tady jen stromy a tráva - následujte klikaté cestičky a objevujte dřevěné kostelíky, skryté jezírka, sochy a vodopády. V Letohrádku Kinských v jižní části parku najdete Národní muzeum.

Adresa: Kinského zahrada Prague, Czech Republic

Čtvrť:Smichov

Karlův most

600-let starý Karlův most spojuje Staré Město a Malou Stranu přes řeku Vltavu a je jedním z nejznámějších dominant města - čekejte, že při jeho obdivování potkáte další baťůžkáře jako jste vy!

Adresa: Karlův most, 110 00 Praha 1, Czech Republic

Čtvrť:Josefov Staré Město

Pražský hrad

Návštěva Pražského hradu je povinná - i když z přechdu zubytovny do něco tak ohromného se vám mohou dělat závratě. Obrovský komplex se skládá z královského paláce, katedrály sv.Víta, tří kostelů, baziliky a kláštera.

Webová stránka: http://www.hrad.cz/en/index.shtml

Adresa: Prague Castle, 119 08 Prague 1, Czech Republic

Staronová synagoga

Staronová synagoga je nejstarší aktivní synagoga v Evropě, která se nachází v Josefově, židovské čtvrti. Kromětří let, kdy byla v nacistické okupaci, se v synagoze konají náboženské obřady od roku 1270.

Webová stránka: http://www.synagogue.cz/

Adresa: Maiselova 18, 110 01 Praha 1, Czech Republic

Čtvrť:Josefov Staré Město

Kostel Matky Boží před Týnem

Se svými 90ti metrovýmigotickými věžemi je kostel Panny Marie před Týnem na Staroměstském náměstíjednou z nejznámějších atrakcí Prahy.

Webová stránka: http://www.tyn.cz/cz/

Adresa: Staroměstské nám., 110 00 Praha 1, Czech Republic

Čtvrť:Josefov Staré Město

Tančící dům

Říká se, že ultramoderní Tančící dům se podobá vlnící se tanečnici v náručí svého mužského partnera. To při jeho prním otevření vyvolalo polemiku, ale nyní je jednou z hlavních pražských památek.

Webová stránka: http://www.tancici-dum.cz/

Adresa: Jiráskovo náměstí 1981/6, 120 00 Praha 2, Czech Republic

Čtvrť:Nove Mesto

Staré Město a Nové Město

Praha 1 je místo, kde se nachází většina turistických atrakcí, včetně památek, barů a restaurací - je to hotspot pro batůžkáře i turisty toužící po luxusu. Oblasti Starého a Nového Město jsou zvláště turistické a obecně dražší než jiné oblasti. Nové Město je živější, a zahrnuje jak Václavské náměstí tak Náměstí republiky.

Štítky Pro turisty Centrální

Žižkov

Žižkov v Praze 3 je mezi studenty a mladými lidmi velmi populární, takže je skvělým místem i pro batůžkáře, kteří se chtějí levně najíst nebo strávit příjemný večer a moc neutratit. V blízkosti Starého Města se nacházítrendové hospody a restaurace - a vhodně se zde nachází takémnoho Žižkovských hostelů.

Moderní Kde žijí místní obyvatelé Restaurace

Malá Strana a Pražský hrad

Oblasti Malé Strany a Pražského hradu jsou více historické a tišší obvody Prahy 1 s menším množstvím barů (ale velkým množstvím hostelů). Na druhém konci Karlova mostu od Staroměstského náměstí se nachází Malá Strana s barokní architekturou, jako je kostel svatého Mikuláše a dominantní Valdštejnský palác.

Klid a ticho Procházky Krásné budovy

Český pivní festival (květen)

Zdá se mi to, nebo se pokoj točí? Přestože je české pivooblíbené jižvěky, je tomu teprve od roku 2007, co lidé začali pořádat festival na oslavu tohoto tekutého zlata. Naplňte si půllitry výběrem zvíce než 70 různých piv během dvou týdnů v květnu. Užívejte si s živou hudbou a další zábavou.

Webová stránka: www.ceskypivnifestival.cz

Adresa: Letenská pláň 170 00 Prague 7, Czech Republic

Čtvrť:Praha 7

Mikulášská noc (prosinec)

Mikuláš před vánoci návštíví Staroměstské náměstí a okolní ulice v prosinci v předvečer svatého Mikuláše, který je také známý jako "malé vánoce". Najděte ho rozdávat sladkosti a dávat si jedno nebo dvě piva v baru spolu s andělem (který rozdává sladkosti), nebo čertem (který rozdává uhlí).

Adresa: Old Town Square Staroměstské nám., 110 00 Praha 1, Czech Republic

Čtvrť:Josefov Staré Město

Noc čarodějnic (duben)

Páleníčarodějnic(Noc čarodějnic), se koná v dubnu. Něco jakoHalloween v českém stylu. Ohně s podobiznami jsou spáleny na Petříně, aby odehnali zlo. Budete chtít spát s rozsvíceným světlem...

Adresa: Petřín Petřín, 169 00 Prague-Prague 6, Czech Republic

Čtvrť:Smichov

Vánoční trhy (listopad-leden)

Praha se dostane do vánoční atmoféry během listopadu až ledna, kdy začne sezóna vánočních trhů. Ano, na ubytovně je teplo- ale po bruslení pod obrovským vánočním stromem na Staroměstském náměstí při znění koled, nebudete chtít být někde jinde.

Pražský maraton (květen)

Zde je něco pro sportovní baťůžkáře - nebo ty co hledají pouliční party. Pražskýmezinárodnímaratonse koná v květnu s3000 lidmi v konkurenčním závodě a 25000 v městském nebo rodinném běhu. Závod začíná a končí na Staroměstském náměstí. Potom se rozjede zábava s živými kapelami a pouličními umělci.

Webová stránka: www.praguemarathon.com/en

Adresa: Old Town Square Staroměstské nám., 110 00 Praha 1, Czech Republic

Čtvrť:Josefov Staré Město

Transmission (listopad)

Obrovská taneční událost, která se koná v pražské O2 Areně nedělá nic napůl. S masivní světelnou show, bombastickým hudebním systémem Funktion One a příběhem, který proplétá akty dohromady, je to pro batůžkáře, kteří rádi paří ohromující zážitek.

Webová stránka: http://transmission.cz/en/

Adresa: Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9, Czech Republic

Čtvrť:Vysocany

Mezinárodní hudební festival Pražské jaro (květen)

Pro ty klidnější květnovýmezinárodní hudební festival Pražské jaro do města přináší klasické umělce, orchestry, opery, divadelní představení a další. Koná se v pražském Národním divadle a na dalších místech po celém městě.

Webová stránka: www.festival.cz

Adresa: Národní 2, 110 00 Praha 1, Czech Republic

Čtvrť:Nove Mesto

U Buldoka

U Buldoka je hudební café-bar, který má skvělývýběr chutných a levných českých i zahraničních poledních meníček. Skvělé pro batůžkáře, kteří chtějí ochutnat místní kuchyni.

Webová stránka: http://www.ubuldoka.cz/

Adresa: Preslova 353/1, Prague 5 (Smíchov)

Čtvrť:Smichov

Telefon: 257 329 154

Pho Vietnam Tuan & Lan

Jednou z vášní většiny zkušených batůžkáři je vietnamské jídlo a Praha má naštěstí velkou vietnamská komunita. Pho Vietnam Tuan & Lan je jednou z nejpopulárnějších možností pro rychlé, čerstvé a levné občerstvení.

Webová stránka: http://photuanlan.com/

Adresa: Slavíkova 1657/1

Čtvrť:Zizkov

Farmářský trh na Vítězném náměstí

Zkuste chutná česká jídla, sýr, chléb a zeleninu na farmářskémtrhu na Vítězném náměstí. V sobotu je otevřený do 14:00. Kupte si něco k zakousnutí na ubytovnu, nebo si udělejte zásoby na piknik.

Adresa: Vítězné náměstí

Čtvrť:Dejvice

CrossCafe

CrossCafe je řetěz českých kaváren s pobočkami po celém městě, které nabízíchutnéa cenově výhodné jídlo a pití. CrossCafe Florence, se nachází na halvním autobusovém nádraží Křižíkova 6, Praha - tak si tam můžete něco dát cestou do ubytovny.

Webová stránka: http://www.crosscafe.cz/

Adresa: Křižíkova 344/6, Karlín, 186 00 Praha-Praha 8, Czech Republic

Čtvrť:Karlin

Telefon: 608 305 035

Mr Banh Mi

Co by byla vietnamská kuchyně bez Banh Mi? Mr Banh Mi servíruje klasické sendviče z čerstvých baget - a cena kolem 70 Kč za kousek je ohromující.

Adresa: Rumunska 30

Čtvrť:Vinohrady

Telefon: 775 150 429

Palác Akropolis

Palác Akropolis láká velké kapely a pořádá taneční večery s některými z nejlepších pražských undergroundových DJejů.

Webová stránka: http://www.palacakropolis.cz/

Adresa: 50.082323

Čtvrť:Zizkov

Telefon: 296 330 911

RedRoom

RedRoom je bar s živou hudbou, který je místními obyvateli velmi oblíbený - pro batůžkáře, je to dobré místo kam si zajít na pivo a zjistit kam se vydat dále.

Webová stránka: http://redroom.cz/?lang=en

Adresa: Myslíkova 283/28, 120 00 Praha 2, Czech Republic

Čtvrť:Nove Mesto

Telefon: 222 520 084

Hudební klub Batalion

Pražští turisté milují komiksové téma hudebního klubu Batalion - příjemně barevný dvoupodlažní hybrid klubu-hospody se nachízí v blízkosti Václavského náměstí a občas také hostí živé kapely.

Webová stránka: http://www.batalion.cz/

Adresa: 28 Rijna Street 3, Prague 1

Telefon: 220 107 148

Hudební klub Lucerna

Hudební klub Lucerna, který se nachází za Václavským náměstím je jeden z větších městských klubů hostící živé kapely a taneční večery za rozumné ceny, s ohledem na jeho umístění.

Webová stránka: http://www.musicbar.cz/en/

Adresa: Vodickova 36, Prague 1

Čtvrť:Nove Mesto

Telefon: 224 225 440

Farmářské tržiště Jiřák

Kromě tohona Vítězném náměstí, má Praha ještě pravidelný farmářský trh známý jako Jiřák na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Je otevřený od středy do soboty.

Webová stránka: www.farmarsketrziste.cz/en/

Adresa: Náměstí Jiřího z Poděbrad 6, Prague 3

Čtvrť:Zizkov

Bric á Brac (starožitnictví)

Nápověda je v názvu. Tento snadno přehlédnutelný obchod je plný vintage a použitého zboží, od hrnečků a křišťálu až po šperky a oblečení.

Adresa: Týnská 627/7, 110 00 Praha, Czech Republic

Čtvrť:Josefov Staré Město

Telefon: 222 326 484

ProVás Posters

Chcete zdiubytovny trochu oživit? Asi byste je měli nechat tak, jak jsou, ale tento poklad historických plakátů je skvělým místem k prohlížení tak jako tak. Mnoho z nich je také k dispozici jako pohlednice.

Adresa: Rybná 21, Prague 1

Čtvrť:Josefov Staré Město

Vstup do muzeí zdarma:

Pokud jste si zarezervovali ubytování na začátku měsíce máte štěstí - mnoho atrakcí bude nabízet volné vstupy. Národní muzeum je zdarma první pondělí v měsíci; České muzeum hudby první čtvrtek v měsíci; Národní technické muzeum první pátek v měsíci a Lobkovický palác první středu v měsíci od 16:00-18:00.

Kupte si denní permanentku:

Pokud se chystáte hodně cestovat, může vás to vyjít levněji než jednorázové jízdenky - dospělá stojí 110 Kč na den a 310 Kč na tři dny. A pokud si přesto budete kupovat jednorázové jízdenky, pamatujte, že jsou ze žlutých automatů levnější, než u řidiče.

Letiště

Do ubytovny se z pražského letiště dostanete autobusem Airport Express, který vás zaveze na hlavní vlakové nádraží (Praha hlavní nádraží nebo také zkráceně Praha hl.n), kde můžete přestoupit na metro trasu C. Kupte si jízdenku v informačním stánku na letišti nebo přímo u řidiče autobusu. Pokud máte velká zavazadla, jízdenka je vyžadována.

Pokud přiletíte v noci, nastupte na noční autobus č. 510 a na zastávce Divoká Šárka přestupte na noční tramvaj č. 51, která vás zaveze do centra.

Příjezd vlakem

Vlaky SuperCity (Pendolino), EuroCity a InterCity přijíždějí na hlavní vlakové nádraží. Nachází se v centru města, jen kousek na východ od Starého a Nového Města v Praze 1. Stanice také nabízí dopravu do většiny velkých českých měst, spojení na metro C nebo pražské metro, a několik tramvajových spojů.

Příjezd autobusem

Pražské autobusové nádraží Florenc je hlavní terminál pro mezinárodní a národní autobusy, která se nachází jen severně od hlavního vlakového nádraží. Nachází se zde zastávka tramvaje a metra (trasa C).

Můžete si koupit jednorázovou jízdenku platnou ​​90 minut u řidiče, ale je levnější si koupit 30ti nebo 90ti minutovou jízdenku ve žlutém automatu na jízdenky, v novinových stáncích nebo v turistickém informačním centru. Ty mohou být použity pro libovolný typ veřejné dopravy po dobu až 30 nebo 90 minut od cvaknutí.

Jazyk: Úředním jazykem je čeština. Angličtinou se také domluvíte.

Měna: Česká koruna (koruna) (Kč)

Napětí: 230v. Elektrické zásuvky mají trvat standardní evropské zástrčky na dva kolíky.

Časové pásmo: Středoevropský čas (SEČ)

Předvolba: +420 pro ČR, 2 pro Prahu

Pošta: Adresa Pražské hlavní pošty je Jindřišská 14 (jen kousek od Václavského náměstí), Praha 1. Tel: 221 131 111.

Nemocnice:

Většina lékáren se nachází v Novém Městě, např: lékárnu Dr. Max najdete v ulici Vodičkova 40 (u Václavského náměstí), Praha 1. Tel: 224 235 847

24-hodinová lékařská služba je k dispozici na klinice Centre Prague International, Vodičkova 28, 3. vchod, 2. patro, Praha 1
Tel: 224 220 040. (Ambulance 24 hodin): 603 433 833

Turistické informace:

Staroměstské náměstí, Staré Město, Praha 1. Tel: 221 714 714

Otevírací doba

Obchody jsou obvykle otevřeny od 9:00 do 20:00 nebo déle. Bary zavírají mezi 22. hodinou a půlnocí, i když některé z nich jsou otevřeny déle.

Čísla tísňového volání: Pro universální tísňovou linku vytočte 112, pro policii 158.

Hostel Hostely a ubytovny - Sophie's Hostel

I.P. Pavlova tram/metro stop is a few minutes walk; Wenceslas Square is 10 minutes walk. This makes Sophie's an ideal location with good transport connections as well as a possibility to walk around the city centre.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Rosemary

V pěší vzdálenosti od všech známých památek. 1 minutu chůze od Václavského náměstí 2 minuty chůze od hlavního vlakového nádraží (Praha hl.n.) 5 minut chůze od Staroměstského náměstí 10 minut chůze od Karlova mostu Bezpečná oblast hlavního města Prahy.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Downtown

Většina historických památek se nachází v docházkové vzdálenosti od hostelu, stejně jako rušný noční život. Hostel & Pension se nachází na nejznámější pražské ulici Národní třída v nově zrekonstruované historické kubistické budově. Hostel & Pension Downtown se nachází v historickém centru Prahy v areálu UNESCO, 5 minut chůze od Václavského náměstí, 10 minut chůze od Staroměstského náměstí nebo Karlova mostu. Nejbližší stanice metra je Národní Třída - žlutá

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Baroque Hall

Close to Wenceslas Square and Charles Square. Dancing House and the river is about 5 minutes far.Prague is a great choice for travellers interested in beer, walking and architecture. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 12 km from Baroque Hall.

Hostel Hostely a ubytovny - I'M Easy Housing Hostel

We are located in Prague 2, very close to the Vysehrad Castle a historical fort located In the City of Prague. In our vicinity you can find a lot of amazing bars and restaurant as well beautiful city parks such Folimanka park.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Advantage

Hostel Advantage is located right close to metro station I.P.Pavlova. There are many smaller shops as well, cafes etc all easy to get quickly, all Pragues sights and points of interest in the Prague historical centre as well as to the bus or train stations. The nearest metro station is I. P. Pavlova - red route C, 250 m and Tram number 22 - 250 m (one of the frequent trams in the Prague)

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Prague Metro Strizkov Hostel

The A&O Prague Metro Strizkov is situated in the district Strizkov and is only 5 minutes away from the metro station Strizkov. It takes merely 15 minutes from the hotel to the city centre. With its central location, you can easily get to the hostel by car, coach, train or other public means of transport which makes it a perfect base for trips to the „golden city“.

Hostel Hostely a ubytovny - Sokolska Youth Hostel

Hostel has best hostel Prague location near historical center of Prague. The most popular bars, clubs, museums, restaurants, historical monuments are just around the corner, withing walking distance! - 5 min. walk from the Wenceslas Square - 10 min. from the Main Train Station - 12 min. from the Old Town Square and famous Astronomical clock - 15 min. from the Charles Bridge. Our cheap hostel Prague is situated right next to a metro station I.P. Pavlova (underground) and Non-stop supermarket.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inn, Prague

Located next to 2 major tram lines and close to but just outside the city centre - so you can enjoy the city like the locals do.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Prague Rhea

The A&O Prag Rhea is located only 3 minutes away from the next tram station. With its central location it is the perfect starting point for exploring the city – for groups as well as for families, couples or backpackers.

Hostel Hostely a ubytovny - Chili Hostel

Chili hostel rocks. Explore and enjoy Prague, People, Parties from our Hostel the Hot Spot in the heart of Prague 1 – the centre of prague. It's a centrally located, larger hostel and by reason of our location surrounded by...Chili hostel rocks. Explore and enjoy Prague, People, Parties from our Hostel the Hot Spot in the heart of Prague 1 – the centre of prague. It's a centrally located, larger hostel and by reason of our location surrounded by...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Orange

If you're looking for a quiet, comfortable, cheap and just cool hostel right in the centre of Prague, Hostel Orange is the right place! It's the only hostel located right on Wenceslas Square, the centre of the commercial, cultural and...If you're looking for a quiet, comfortable, cheap and just cool hostel right in the centre of Prague, Hostel Orange is the right place! It's the only hostel located right on Wenceslas Square, the centre of the commercial, cultural and...

Hostel Hostely a ubytovny - Little Quarter

Little Quarter is located in Nerudova street, directly on the famous Royal Route, which winds through the heart of the historical centre of Prague. It is intended primarily for young travellers. Rooms on the top floors and a roof patio...Little Quarter is located in Nerudova street, directly on the famous Royal Route, which winds through the heart of the historical centre of Prague. It is intended primarily for young travellers. Rooms on the top floors and a roof patio...

Hostel Hostely a ubytovny - Brix Hostel

Brix Bar & Hostel is a brand new hostel in Prague; it's run by former hostel staff who decided to open their bery own and unique hostel. With a total of 13 rooms, it provides a wide range of accommodation...Brix Bar & Hostel is a brand new hostel in Prague; it's run by former hostel staff who decided to open their bery own and unique hostel. With a total of 13 rooms, it provides a wide range of accommodation...

Hostel Hostely a ubytovny - Sophie's Hostel

Central New Town location - a 5 minute walk from the National Museum. Whether you're a world traveller, on a weekend getaway, or in Prague on business, young or not-so-young, if you're seeking a relaxing and calm place to rest...Central New Town location - a 5 minute walk from the National Museum. Whether you're a world traveller, on a weekend getaway, or in Prague on business, young or not-so-young, if you're seeking a relaxing and calm place to rest...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Ananas

Welcome to Hostel Ananas, the newly opened hostel at Wenceslas Square. You know us already from Hostel Mango and Hostel Orange. We are here to help you enjoy your stay in Prague to the fullest, by providing cheap but clean...Welcome to Hostel Ananas, the newly opened hostel at Wenceslas Square. You know us already from Hostel Mango and Hostel Orange. We are here to help you enjoy your stay in Prague to the fullest, by providing cheap but clean...

Hostel Hostely a ubytovny - Czech Inn Hostel

Applauded for its modern design, luxurious amenities, and exceptional cleanliness, Czech Inn is consistently one of Prague’s best-rated hostels and is the only designer hostel in Prague. Housed in a beautifully restored 19th century building, Czech Inn offers a variety...Applauded for its modern design, luxurious amenities, and exceptional cleanliness, Czech Inn is consistently one of Prague’s best-rated hostels and is the only designer hostel in Prague. Housed in a beautifully restored 19th century building, Czech Inn offers a variety...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel One Home

Hostel One Home is perfectly located in the heart of Prague, in walking distance of the main attractions, one street away from the Powder Tower! Bunk beds and shared bathroom facilities with linen included. Hostel One Home hosts 42 beds...Hostel One Home is perfectly located in the heart of Prague, in walking distance of the main attractions, one street away from the Powder Tower! Bunk beds and shared bathroom facilities with linen included. Hostel One Home hosts 42 beds...

Hostel Hostely a ubytovny - Sir Toby's Hostel

Tucked into the turn of the tumbling Vltava river lies the humble neighbourhood of Holešovice. Its' industrial past has since passed into a residential and business quarter whose calm nature belies the nearby centre (10mins tram ride away). It is...Tucked into the turn of the tumbling Vltava river lies the humble neighbourhood of Holešovice. Its' industrial past has since passed into a residential and business quarter whose calm nature belies the nearby centre (10mins tram ride away). It is...

Hostel Hostely a ubytovny - PLUS Prague Hostel

PLUS Prague Hostel raises the standards for hostels all over Europe, located just a quick three stops on the metro from Prague’s historic and stunning city centre. The rooms in this enormous 540-bed hostel are big, bright and airy with...PLUS Prague Hostel raises the standards for hostels all over Europe, located just a quick three stops on the metro from Prague’s historic and stunning city centre. The rooms in this enormous 540-bed hostel are big, bright and airy with...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel HomeR

We totally have the best location ever!! Our hostel is located in a historic building from the 16th century with renaissance ceilings. It's perfectly located walking distance from most of the greatest hot spots around Prague. We're 150 meters from...We totally have the best location ever!! Our hostel is located in a historic building from the 16th century with renaissance ceilings. It's perfectly located walking distance from most of the greatest hot spots around Prague. We're 150 meters from...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel City Center

Hostel City Center is located in the center of Prague and it offers accommodation in private rooms and shared dorms. Bed linen available for free. Common areas, services and activities: 1) Free WiFi 2) Computer available 3) Leaflets for free...Hostel City Center is located in the center of Prague and it offers accommodation in private rooms and shared dorms. Bed linen available for free. Common areas, services and activities: 1) Free WiFi 2) Computer available 3) Leaflets for free...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Marabou Prague

Prague’s fanciest multicoloured hostel, not more than 15 minutes from the most important sights! Marabou is situated in charming and lively Art-Nouveau district of Zizkov, well known for its dense network of traditional pubs, cosy bars, and cool clubs. Day...Prague’s fanciest multicoloured hostel, not more than 15 minutes from the most important sights! Marabou is situated in charming and lively Art-Nouveau district of Zizkov, well known for its dense network of traditional pubs, cosy bars, and cool clubs. Day...

Hostel Hostely a ubytovny - Fontana

Hostel Fontana is a good, friendly and affordable hostel, located near the center of Prague. This property offers accommodation in non-smoking mixed dorm rooms with shared facilities. In the common room you can watch satellite TV, or access free WiFi...Hostel Fontana is a good, friendly and affordable hostel, located near the center of Prague. This property offers accommodation in non-smoking mixed dorm rooms with shared facilities. In the common room you can watch satellite TV, or access free WiFi...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Lipa

Hostel Lipa has 6 rooms with vintage furniture. Blue room (6 beds) and Green room (6 beds) are mixed dorms and red room (6 beds) is a female dorm. If want more privacy, it offers three private rooms: Yellow and...Hostel Lipa has 6 rooms with vintage furniture. Blue room (6 beds) and Green room (6 beds) are mixed dorms and red room (6 beds) is a female dorm. If want more privacy, it offers three private rooms: Yellow and...

Hostel Hostely a ubytovny - Cosmopole Hostel

Cosmopole Hostel can offer you the stay in private (two beds) rooms, 4 beds rooms, 6 beds rooms, 8beds rooms, 10 beds rooms, and 12 beds room. Located at east to the old court building where Kafka toiled away, south...Cosmopole Hostel can offer you the stay in private (two beds) rooms, 4 beds rooms, 6 beds rooms, 8beds rooms, 10 beds rooms, and 12 beds room. Located at east to the old court building where Kafka toiled away, south...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Mango

The Hostel Mango of Prague is only a few meters away from Charles Bridge, right in the heart of the historical centre of Prague. That's where you will find Hostel 'Mango', a combination of modern services, fantastic location and relaxed...The Hostel Mango of Prague is only a few meters away from Charles Bridge, right in the heart of the historical centre of Prague. That's where you will find Hostel 'Mango', a combination of modern services, fantastic location and relaxed...

Hostel Hostely a ubytovny - Welcome Hostel and Apartments Prague

Welcome Hostel and Apartments Prague is one of the brightest and charming hostels in the city. This hostel offers 1) Three and Seven Bed Dormitory Rooms 2) Private Rooms with Shared Bathrooms 3) One and Two Bedroom Apartments We offer...Welcome Hostel and Apartments Prague is one of the brightest and charming hostels in the city. This hostel offers 1) Three and Seven Bed Dormitory Rooms 2) Private Rooms with Shared Bathrooms 3) One and Two Bedroom Apartments We offer...

Hostel Hostely a ubytovny - Old Prague House

Old Prague House is a pleasant, family run hostel, in the heart of the romantic old Prague centre. We offer 6 rooms with shared bathrooms, 2 rooms with bathroom, one superior double room with bathroom, one suite with bedroom and...Old Prague House is a pleasant, family run hostel, in the heart of the romantic old Prague centre. We offer 6 rooms with shared bathrooms, 2 rooms with bathroom, one superior double room with bathroom, one suite with bedroom and...

Apártment Hostely a ubytovny - Pension Ross Praha

A-1 Pension Ross Praha se nachází v klidném prostředí nových rodinných domů v Praze. V našem rodinném pensionu můžete využít bezpečné parkování Vašeho auta v přízemní garáží, případně na zahradě vedle domu. Díky nedaleké stanici metra `A` Depo Hostivař...A-1 Pension Ross Praha se nachází v klidném prostředí nových rodinných domů v Praze. V našem rodinném pensionu můžete využít bezpečné parkování Vašeho auta v přízemní garáží, případně na zahradě vedle domu. Díky nedaleké stanici metra `A` Depo Hostivař...

Hostel Hostely a ubytovny - Dizzy Daisy Hostel Prague

We present the best and the newest venue of Dizzy Daisy Hostels. After a few years of activity in Poland the DD Chain has opened for You a new location in Prague, the next fabulous city of Central Europe. We...We present the best and the newest venue of Dizzy Daisy Hostels. After a few years of activity in Poland the DD Chain has opened for You a new location in Prague, the next fabulous city of Central Europe. We...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Florenc

The Hostel Florenc Prague is a new offer for those, who wish to have a pleasant, unforgettable stay and enjoy their visit to Prague. Perfect location, privacy, cleanliness, security and a helpful staff are definitely our strong assets. From March...The Hostel Florenc Prague is a new offer for those, who wish to have a pleasant, unforgettable stay and enjoy their visit to Prague. Perfect location, privacy, cleanliness, security and a helpful staff are definitely our strong assets. From March...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Praha Ládví

We offer accommodation in newly refurbished 1/8-bedded rooms with common sanitary facilities and kitchen in the floor. The kitchen is fully equipped with cooking stove, microwave oven, tea kettle and kitchenware. Cable TV in common room also available. - cheap...We offer accommodation in newly refurbished 1/8-bedded rooms with common sanitary facilities and kitchen in the floor. The kitchen is fully equipped with cooking stove, microwave oven, tea kettle and kitchenware. Cable TV in common room also available. - cheap...

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.