Ubytovny v Madrid

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Madrid? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Madrid jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Madrid. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Madrid.

Vítejte v Madridu

Jste připraveni hostelovat ve stylu? Umístěno ve středu země, španělské hlavní město je plné světoznámých muzeí, atrakcí a super butiků, nabízí maurské tapas a samozřejmě, nenapodobitelný, neúnavný španělský noční život - tak se připravte na rafinované dny a bláznivé nocí, které trvají až do východu slunce. Nic z toho neznamená, že Madrid není příjemným místem pro baťůžkáře. Ať už cestujete sami nebo ve skupině, najdete spoustu levných mládežnických ubytoven, které budou vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Ubytovny v centru města, hledejte v okresech Palacio, Sol a Cortes, najdete zde spoustu památek a barů, včetně Královského paláce a velkého náměstí Plaza Mayor. Nebo si vyberte ubytovnu v klikatých uličkách čtvrti Malasaña nebo Justica, plné kaváren a restaurací. Ať tak či onak, když vyjdete ven z ubytovny objevíte kombinaci elegance a energie, která je pro Madrid jedinečná.

Panoramatický výhled z hlavní pošty

Vyhlídková plošina v historické hlavní poště, zavané Palacio de Comunicaciones, nabízí úžasný výhled na město. Ještě lepší je, že vstupenky jsou za baťůžkářské ceny (tj. zdarma).

Webová stránka: www.centrocentro.org/centro/home

Adresa: Plaza Cibeles, 1, 28014 Madrid, Madrid, Spain

Čtvrť:Cortes

Calle Huertas

Hostelové skupinky rádi procházejí bary v ulici Calle Huertas, a není divu - pořadatelérozdávají ochutnávky sangrie nebo místního likéru "Chupito" zdarma.

Čtvrť:Cortes

Promenáda parku Retiro Park

Výjdětez ubytovny v neděli ráno a připojte se k místním obyvatelům na procházku v parku Retiro. Podívejte se na loutková představení, nechte si přečíst budoucnost z tarotových karet, procházejte se kolem stánků a poslouchejte hudebníky.

Adresa: Plaza de la Independencia, 7, 28001 Madrid, Madrid, Spain

Čtvrť:Cortes

Muzeum Prado

Jděte přímo z ubytovnydo jednoho z nejslavnějších světových muzeí umění. Prado se pyšní mistrovskými díly od 12. do 19. století, což z něj dělá jednu z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Madridu. Vstup je pro studenty do 25 let zdarma a v neděli je zdarma pro všechny.

Webová stránka: www.museodelprado.es

Adresa: Paseo del Prado, s/n, 28014 Madrid, Spain

Královský palác

Královský palácje oficiální, opulentní rezidence španělské královské rodiny. V paláci je také sbírka výtvarného umění, která je k dispozici pro prohlížení bez poplatku - ideální pro baťůžkáře s omezeným rozpočtem.

Webová stránka: www.patrimonionacional.es

Adresa: Calle Bailén, s/n, 28071 Madrid, Spain

Čtvrť:Hortaleza

Fotbalový stadion Santiago Bernabeu

Pro fotbalové fanoušky, existujejen jedno místo, které navštívit - Stadion Santiago Bernabeu usadí 81 tisíc fanoušků. Je domovem Real Madridu, který vládne španělskému fotbalu po boku odvěkých rivalů Barcelony.

Webová stránka: www.realmadrid.com/en

Adresa: Av de Concha Espina, 1, 28036 Madrid, Spain

Čtvrť:Chamartín

Muzeum královny Sofie

Muzeum královny Sofiena ulici Santa Isabel, 52 v Madridu je domovem důležité sbírky umění z 20. a 21. století, včetně Picassova slavného obrazu Guernica a dílá malířů Mira a Dalího. Vstup zdarma každý všední večer 19:00-21:00 (kromě úterý) a v sobotu a neděle odpoledne 10:00-14:30.

Webová stránka: www.museoreinasofia.es

Adresa: Calle de Santa Isabel, 52, 28012 Madrid, Spain

Čtvrť:Embajadores

Chrám Debod

Chrám Debod je skutečný egyptský chrám v srdci Španělska. Datuje se do 2. století př.n.l., a do Madridubyl převezenv roce 1960 po vybudování Asuánské přehrady.

Webová stránka: www.madridtourist.info/debod_temple.html

Adresa: Calle Ferraz, 1, 28008 Madrid, Madrid, Spain

Čtvrť:Moncloa-Aravaca

Malasaña

Malasaña je cenově dostupný, pro batůžkáře příjemný okres s bary, alternativními obchody a různými hudebními sály. Davy mladých lidí se hrnou do jeho rušných ulic kolem náměstí Plaza del Dos de Mayo.

Koncerty Cenově dostupné Funky

Sol

Sol se říká, že je fyzický střed Španělska a kulturní centrum Madridu - všechny městské hlavní atrakcí jsou v pěší vzdálenosti, takže je to skvělé místo, když hledáte ubytovnu. Jsou tady bary, které přitahují davy mladých lidí v oblasti Huertas, těsně na východ od centra.

Centrální Turista Bary

Chueca

Pokud hledáte hostel ve vibrantní čtvrti, kde je všechno možné, zkuste Chueca - nachází se v okrese Justicia a je srdcem Madridské gay komunity.

Pozorování lidí Moderní Tanec

San Antonio de la Florida (červen)

Největší madridská pouliční party se koná 13. června v Moncloa. Tradičně, dívky v kostele San Antonio dají ruku do kašny plné kolíků, a čím více kolíky se jim přichytí k rukám, více štěstíbudou mít v lásce.

Čtvrť:Moncloa-Aravaca

Nuestra Señora de las Victorias

První neděli v červenci se v okolí čtvrti Tetuán konají koncerty a další akce, na oslavu Nuestra Señora de las Victorias.

Čtvrť:Chamartín

Veranos de la Villa

Pokud jste ubytovaní v hosteluv Madridu od června do září, budete moci vidět jednu nebo dvě z mnoha událostí, které tvoří součást městského letního festivalu umění Veranos de la Villa, to zahrnuje hudbu, tanec, kino, divadlo, operu a další vystoupení.

Webová stránka: http://www.veranosdelavilla.com/

Festival San Juan

Pokud jste si vybrali hostel v blízkosti parku Retiro, tenhle festival bude těžké přehlédnout. Od 23. do 24. června se Festival San Juan zmocní parku a první noc pouští ohňostroj.

Adresa: Plaza de la Independencia, 7, 28001 Madrid, Madrid, Spain

Čtvrť:Cortes

Madridský karneval

Baťůžkáři pařís místními obyvateli v průběhu Madridského karnevalu, který se koná pět dní v únoru. Očekávejte okázalé, nápadité kostýmy v průvodu, který začíná v parku Retiro a prochází význačná místacentra města.

Webová stránka: www.carnavalmadrid.com

Adresa: Plaza de la Independencia, 7, 28001 Madrid, Madrid, Spain

Čtvrť:Cortes

Festimad

Koná se každoročně v květnu nebo červnu, dvoudenní festival Festimad přiláká příznivce rocku, tance, čtení poezie, atd. Obvykle se pořádá v budově Bellas Artes a Móstoles.

Webová stránka: www.festimad.es

Adresa: Calle de Alcalá, 42, 28014 Madrid, Spain

Čtvrť:Ciudad Lineal

Electrónica En Abril (duben)

Vážnífanoušci elektronické hudby mílují tuto třídenní oslavu pípání a rytmu. Koná se na jaře v kulturním centru La Casa Encendida.

Adresa: La Casa Encendida Ronda de Valencia, 2, 28012 Madrid, Madrid, Spain

Festival d'Otoño (podzimní madridský festival)

Festivalpro kultivované baťůžkáře: akce podzimního festivalu se konají po celém městě, včetně divadelních a tanečních představení, výstav fotografie a umění, s živou hudbou a filmy.

Webová stránka: http://www.madrid.org/fo/2014-2015/es/index.html

La Musa

Pro skvělé levnétapas doporučujeme restauraci La Musa. Stejný provozovatel má tři další restaurace (ale s jinými názvy), kterénajdete v centru města.

Adresa: Calle de Manuela Malasaña, 18-28004 Madrid

Čtvrť:Centrum

Telefon: 914 48 75 58

E-mail: lamusa@grupolamusa.com

Naif

Pokud jste ubytovaní vokereseMalasaña a máte chuť na hamburger, máte štěstí. V restauraci Najíf, která se nachází ve čtvrti Barrio de las Letras dělají fantastické, včetně sendvičů a mexických jídel.

Webová stránka: https://www.facebook.com/naifmadrid

Adresa: Calle de San Joaquín, 16, Madrid 28004

Čtvrť:Centrum

Telefon: 910 07 20 71

Chocolatería San Ginés

Jedna věc, kterou po prohýřené noci musíte vyzkoušet je čokoláda s churros - smažené těsto, které ponoříte do husté horké čokolády. Nejznámějším místem, kde si je dátje Chocolateria San Ginés.

Adresa: Pasadizo San Ginés, 5, 28013 Madrid

Čtvrť:Sol

Telefon: 913 65 65 46

Hare Krishna centre

Pokud vám nevadísedět na zemi, na chutný a levný vegetariánský oběd si můžete zajít do restaurace Hare Krishna centre.

Adresa: Calle del Espíritu Santo 19

Čtvrť:Centrum

Telefon: 915 21 30 96

El Tigre

El Tigre je hektickýa hlučný, ale mezi turisty a baťůžkáři je oblíbený, protože ke každému nápoji dostanete velkou porci tapas zdarma.

Adresa: Calle de las Infantas, 30 Madrid 28004

Čtvrť:Justicia

Telefon: 915 32 00 72

Barco

Jedním z nejvíce doporučených barů v okrese Malasaña je Barco, přitahuje místní obyvatele i batůžkáře se směsí klubových nocí, flamenkem a živou hudbou.

Webová stránka: http://www.barcobar.com/

Adresa: Calle del Barco, 34, 28004

Čtvrť:Centrum

Telefon: 915 31 77 54

El Intruso

El Intruso má živou hudbu a vstup je často zdarma. Stejně jako plánovaná vystoupení, jsou zde týdenní jamová vystoupení: směska v pondělí, jazz v úterý. A navíc podávají úžasné mojito...

Webová stránka: www.intrusobar.com

Adresa: Calle de Augusto Figueroa, 3, 28004 Madrid

Čtvrť:Justicia

Fabrica Maravillas (pivovar)

Hledá něco víc než jen pivo Estrella? Zkuste tento pivovar. Je to docela klinický, moderní prostor, ale piva jsou skvělá a vaří se přímo na místě.

Webová stránka: http://fabricamaravillas.com/

Adresa: Calle de Valverde, 29, 28004 Madrid

Čtvrť:Centrum

Telefon: 915 21 87 53

Joy Madrid

Jeden z nejznámějších klubů ve městě je Joy Madrid (také známý jako Joy Eslava)a nachází seve starém divadle. Široká škála nocí zahrnuje latinskétance, kabaret a mnoho dalšího. Budete tančit celou cestu zpět na ubytovnu.

Webová stránka: http://www.joy-eslava.com/Joy_Madrid/Bienvenida.html

Adresa: Calle de Arenal, 11, 28013

Čtvrť:Sol

Telefon: 913 66 37 33

El Son

Ohromtesvé spolu cestující tím, jak umíte tančit salsu. Diskotéka El son nabízí zábavu a salsa noci, kde se lidé neberou příliš vážně.

Webová stránka: http://www.discotecaelson.com/en

Adresa: Calle de la Victoria, 6, 28012

Čtvrť:Sol

Telefon: 915 23 26 09

El Rastro

Oblíbenou atrakcí je El Rastro, venkovní trh, který je otevřen v neděli 09:00-15:00 kolem Ribera de Curtidores a přilehlých ulic. Kupte si nějaké cetky a oživte si svůj pokoj na ubytovně...

Adresa: Calle Ribera de Curtidores, s/n, 28005 Madrid, Madrid, Spain

Čtvrť:Centrum

Antigua Casa Crespo

Byl založen v roce 1836, tento historický, atmosférický obchod je místo, kde si můžete koupit klasické španělské plátěné boty. Barevné, lehké a odolné, neměly by chybět v batohu žádného baťůžkáře.

Webová stránka: http://www.antiguacasacrespo.com/

Adresa: Calle Divino Pastor, 29, 28004 Madrid

Čtvrť:Centrum

Telefon: 915 21 56 54

The The Storage

Tento velký vintageobchod v okrese Malasaña je nabitý old-school oblečením, hodně z toho v americkém stylu. Uvnitř také vypadá skvěle, s holou plovoucí podlahou a kovovými regály dává místu drsný vzhled skladu.

Webová stránka: https://www.facebook.com/thethestorage/

Adresa: Calle Velarde, 1, 28004 Madrid

Telefon: 914 45 05 12

Madrid Card (Madridská karta)

Madridskou kartu si můžete koupit v Turistické informační kanceláři na náměstí Plaza Mayor. Karta umožňuje bezplatný vstup do více než 40ti muzeí plus prohlídky s průvodcem a další slevy.

Dny, kdy je vstup do muzea zdarma

Pokud jste si zarezervovali hotel ve správný čas, můžete na vstupních poplatcích ušetřit majlant. Do mnoha muzeí je 2. května (Oficiální den,Oblast Madridu), 18. května (Mezinárodní den muzeí), 12.října (Hispanidad Day) a 6. prosince (Den ústavy) vstup zdarma.

Vypravte se do baru

Baťůžkářskýtip, který je vhodný pro většinu španělských měst: pití a tapas si dávejte na baru. Sedět u stolu je dražší. A je dražší sedět venku než uvnitř.

Letiště

Madridské letiště Barajas má čtyři terminály, přičemž většina mezinárodních letů přilétá a odlétá z T1. Do centra měste, kde si můžete najít svojí ubytovnu jezdí autobusy nebo metro. Dvě autobusové linky jezdí mezi letištěm a Avenida de America, která se nachází v centru Madridu - číslo 200 stojí na T1, T2 a T3, zatímco 204 odjíždí z T4.

Letiště je v rámci metra zóny A. Linka 8 odjíždí z prvního patra T2. Přestupte buď na zastávce Mar de Cristal (linka 4) nebo Nuevos Ministerios (linka 10), abyste se dostali do stanice Alonso Martinez a pak přestupte na linku 2 na Gran Via v centru.

Železniční doprava

Batůžkáři přijíždějící z nebo odjíždějící na východ nebo jih Španělska, pravděpodobně využijí vlakového nádraží Atocha, formálněji známé jako Puerta de Atocha. Je zde dobré spojení na hlavní autobusové nádraží, letiště a další železniční stanice.
Mezinárodní služby a vlaky do a z měst Bilbao, Salamanca, Avila, Santiago de Compostela, A Coruña, Valladolid a Burgos přijíždějí a odejíždějí ze stanice Chamartín.

Autobus

Madridské hlavní autobusové nádraží je Mendez Alvaro, také známé jako Estación del Sur (Jižní nádraží). Autobusy do a ze severních a severovýchodních destinací, jako je Barcelona, ​​Bilbao, San Sebastian, Santander, Vitoria, Burgos, odjíždějí / přjíždějí do stanice Avenida de America. Je v blízkosti nádraží Atocha a stanice metra Mita (linky 1 a 6).

Doprava po městě

Rezervujte si autobusové jízdenky předem na: www.movelia.es. Jízdenku "Metrobus" na 10 jízd můžete použít na autobusy a metro zóny A. Lze je zakoupit na stanicích metra, autobusových zastávkách, stejně jako v trafikách a novinových stáncích po celém městě.

Koupte si turistickou cestovní permanentku pro levnější jízdné na všechny druhy veřejné dopravy v Madridu.

Jazyk: kastiliánská španělština

Měna: Euro

Napětí: 220 voltů, 50 Hz - používají se dvě kulaté zástrčky

Časové pásmo: GMT+1

Telefonní předvolba: +34 pro Španělsko, 91 pro Madrid

Pošta: Oficina de Correos, Calle de Martín de los Heros, 57, 28008 Madrid. Tel 915 47 41 33

Nemocnice
Hospital Ramón y Cajal, Ctra. De Colmenar Viejo Km 9100, 28034. Tel 913 36 80 66.

Hospital a Paz, Pº de la Castellana 261, 28046. Tel 917 277 000, 917 27 73 39 (úrazy a ambulance)

Hospital General Universitario Gregorio Marañón, C. Doctor Esquerdo 46, 28007. Tel 915 86 85 56, 915 86 85 05 (úrazy a ambulance)

Turistické informace: Plaza Mayor, Casa de la Panadería, Plaza Mayor, 27, 28012; Tel 915 88 16 36

Obvyklá otevírací doba:

Většina supermarketů a obchodních domů je otevřených po celý den od 10:00 do 21:00 hodin, včetně neděle. Některé v centru města zůstávají otevřené až do 22:00, zatímco obchody v menších čtvrtích mohou mít od 14:00 do 17:00 zavřeno a pak znovu otevřeno až do 20:30.

Čísla tísňového volání: Vytočte 112 pro záchranné služby a 098 k dosažení chemika 24 hodin denně. Pro Centrální policejní stanici (Comisaría de Policía Madrid-Centro) vytočte 915 48 79 85.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel MeetingPoint

Hostel je v docházkové vzdálenosti mnoha kulturních atrakcí, jako je Muzeum Prado a Park Buen Retiro, které jsou vzdáleny 20 minut chůze. Naproti katedrály Almudena a Královského paláce.

Hostel Hostely a ubytovny - Mola! Hostel

Because traveling on your own does not mean that you want to be on your own And when you travel with friends you don't want to waste a minute. Near la Puerta del Sol..near to everything.

Hostel Hostely a ubytovny - Safestay Madrid

Safestay Madrid is located at 22 Calle Sagasta, in one of the best districts in Madrid, within easy walking distance of areas such as Castellana, Sol, Gran Vía, Chueca and Fuencarral. It is extremely well connected to public transport, two metro stations just a few meters away from the hostel, which connects to 5 different lines. The Alonso Martínez metro stop connects to lines 5, 10 and 4, while the nearby Bilbao stop connects to lines 1 and 4. The district has the best atmosphere in the city.

Hostel Hostely a ubytovny - The Hat Madrid

About us The Hat is the first Boutique Hostel in Madrid. Located in a palace in the best touristic area of the city, in Plaza Mayor, just 3 minutes on foot from Puerta del Sol, Gran Via and La Latina,...About us The Hat is the first Boutique Hostel in Madrid. Located in a palace in the best touristic area of the city, in Plaza Mayor, just 3 minutes on foot from Puerta del Sol, Gran Via and La Latina,...

Hostel Hostely a ubytovny - Far Home Hostel

Far Home Hostel in Madrid is the perfect election for travelers seeking a modern and elegant hostel located in the heart of Madrid where they can go out and explore the major tourist spots of the city within walking distance...Far Home Hostel in Madrid is the perfect election for travelers seeking a modern and elegant hostel located in the heart of Madrid where they can go out and explore the major tourist spots of the city within walking distance...

Hostel Hostely a ubytovny - Madrid Motion Hostel

Madrid Motion Hostel is a brand new youth hostel located at Madrid's very city centre. Our hostel offers you bedrooms for 2 to 6 people with private bathrooms, buffet breakfast included in the price and a wide set of common...Madrid Motion Hostel is a brand new youth hostel located at Madrid's very city centre. Our hostel offers you bedrooms for 2 to 6 people with private bathrooms, buffet breakfast included in the price and a wide set of common...

Hostel Hostely a ubytovny - Cat's Hostel Madrid

Cat’s Hostel is THE youth hostel in Madrid, designed to cater to your every need. We provide everything our guests could ever want with clean, comfortable rooms in a great location. “Madrileños” are nicknamed “cats”, hence the name of the...Cat’s Hostel is THE youth hostel in Madrid, designed to cater to your every need. We provide everything our guests could ever want with clean, comfortable rooms in a great location. “Madrileños” are nicknamed “cats”, hence the name of the...

Hostel Hostely a ubytovny - Far Home Atocha

About us Located in Calle Atocha, in the city center of Madrid, just 250 meters from Plaza Mayor Square and 300 meters from Sol Square, Far Home Atocha is a stylish and modern-designed hostel with air conditioned, free Wi-Fi ,...About us Located in Calle Atocha, in the city center of Madrid, just 250 meters from Plaza Mayor Square and 300 meters from Sol Square, Far Home Atocha is a stylish and modern-designed hostel with air conditioned, free Wi-Fi ,...

Hostel Hostely a ubytovny - Mad4you Hostel

About us -We are located in the middle of the trendy Malasaña neighborhood in Madrid city center, where our friendly staff is ready with tips and advice to help you experience Madrid to the fullest. -Our building has been newly...About us -We are located in the middle of the trendy Malasaña neighborhood in Madrid city center, where our friendly staff is ready with tips and advice to help you experience Madrid to the fullest. -Our building has been newly...

Hostel Hostely a ubytovny - Way Hostel

We're located in the quiet neighbourhood of Tirso de Molina, just around the corner from Puerta del Sol, the neuralgic centre of Madrid. We have selected our location in order to have all of the main touristic spots in walking...We're located in the quiet neighbourhood of Tirso de Molina, just around the corner from Puerta del Sol, the neuralgic centre of Madrid. We have selected our location in order to have all of the main touristic spots in walking...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Alicante

Hostal Alicante is an hostel located in Arenal Street, in the heart of the Spanish capital, one of the most central location in Madrid. It is surrounded by shops, entertainment areas and restaurants. The rooms of Hostal Alicante are furnished...Hostal Alicante is an hostel located in Arenal Street, in the heart of the Spanish capital, one of the most central location in Madrid. It is surrounded by shops, entertainment areas and restaurants. The rooms of Hostal Alicante are furnished...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Rivera

The Hostal Rivera it was completely renovated in 1998. Rooms are clean and comfortable with private bathroom. Rooms at Hostal Rivera are private and can be singles, double/twins or triple. Each room has private bathroom with tub or shower, air...The Hostal Rivera it was completely renovated in 1998. Rooms are clean and comfortable with private bathroom. Rooms at Hostal Rivera are private and can be singles, double/twins or triple. Each room has private bathroom with tub or shower, air...

Hostel Hostely a ubytovny - Mad Hostel

Mad Hostel is located in a 'corrala,' or a typical building in old Madrid. The building features adjoining rooms accessed by interior balconies which overhang a central courtyard or patio. The Hostel is right in the center of Madrid and...Mad Hostel is located in a 'corrala,' or a typical building in old Madrid. The building features adjoining rooms accessed by interior balconies which overhang a central courtyard or patio. The Hostel is right in the center of Madrid and...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Miralva

Hostal Miralva is an hostel located close to Plaza de Chueca and to the most important museums and touristic areas of Madrid (Puerta del Sol, Plaza Mayor e Cibeles). In Hostal Miralva rooms can be private or dorms, all equipped...Hostal Miralva is an hostel located close to Plaza de Chueca and to the most important museums and touristic areas of Madrid (Puerta del Sol, Plaza Mayor e Cibeles). In Hostal Miralva rooms can be private or dorms, all equipped...

Hostel Hostely a ubytovny - Safestay Madrid

Safestay Madrid is the first luxury youth hostel at low prices! Located in a 19th century palace, is the most modern and stylish hostel of Madrid. Our privileged location, by Alonso Martinez square, makes us the ideal base to explore...Safestay Madrid is the first luxury youth hostel at low prices! Located in a 19th century palace, is the most modern and stylish hostel of Madrid. Our privileged location, by Alonso Martinez square, makes us the ideal base to explore...

Hostel Hostely a ubytovny - International Youth Hostel La Posada De Huertas

International Youth Hostel La Posada De Huertas bids you a warm welcome to Spain! The Posada de Huertas is located in Madrid’s so-called 'District of Letters”, where the greatest writers of the Spanish Golden Age – Cervantes, Lope de Vega,...International Youth Hostel La Posada De Huertas bids you a warm welcome to Spain! The Posada de Huertas is located in Madrid’s so-called 'District of Letters”, where the greatest writers of the Spanish Golden Age – Cervantes, Lope de Vega,...

Hostel Hostely a ubytovny - Barbieri Sol Hostel

Barbieri Sol Hostel is a backpackers hostel, located at 1 block from the Main Square (Puerta de Sol), on Madrid's most typical 'tapas-bar' street(Calle de la victoria), where you'll find restaurants, bars and nightclubs. We are very close to the...Barbieri Sol Hostel is a backpackers hostel, located at 1 block from the Main Square (Puerta de Sol), on Madrid's most typical 'tapas-bar' street(Calle de la victoria), where you'll find restaurants, bars and nightclubs. We are very close to the...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Numancia

Hostal Numancia has 14 rooms in Madrid city center and near the Metro Tirso de Molina and Anton Martin. 5 minutes walk from Puerta del Sol. Room rates from 20 to 45 euros. Hostal Numancia Hostal Numancia, in the centre...Hostal Numancia has 14 rooms in Madrid city center and near the Metro Tirso de Molina and Anton Martin. 5 minutes walk from Puerta del Sol. Room rates from 20 to 45 euros. Hostal Numancia Hostal Numancia, in the centre...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Regio

On a quiet street just off Gran Via in central Madrid, Hostal Regio offers rooms with balconies, air conditioning, a flat-screen TV and free Wi-Fi. Callao Metro Station and the nearest public parking are within 150 yards. Hostal Regio operates...On a quiet street just off Gran Via in central Madrid, Hostal Regio offers rooms with balconies, air conditioning, a flat-screen TV and free Wi-Fi. Callao Metro Station and the nearest public parking are within 150 yards. Hostal Regio operates...

Apártment Hostely a ubytovny - Habitaciones Madrid

The apartments are ideal for couples, families and groups of friends. Larger groups can be accommodated in two or more apartments if necessary. Ideal for a memorable stay in this vibrant city, these apartments are centrally located and equipped with...The apartments are ideal for couples, families and groups of friends. Larger groups can be accommodated in two or more apartments if necessary. Ideal for a memorable stay in this vibrant city, these apartments are centrally located and equipped with...

Apártment Hostely a ubytovny - Hostal Xucar

Hostal Xucar is located in one of the old district of Madrid, in the historic center of the city, very close to Puerta del Sol and Plaza Mayor. It offers rooms with private or shared bathroom. In Hostal Xucar the...Hostal Xucar is located in one of the old district of Madrid, in the historic center of the city, very close to Puerta del Sol and Plaza Mayor. It offers rooms with private or shared bathroom. In Hostal Xucar the...

Apartmán Hostely a ubytovny - Village Apartments Chueca

In Village Apartments Chueca, you will find basic apartments in the center of Madrid, on the trendy Fuencarral street, a pedestrian one known for its great shops. These apartments have flat-screen TV, small living room equiped with a double sofa-bed....In Village Apartments Chueca, you will find basic apartments in the center of Madrid, on the trendy Fuencarral street, a pedestrian one known for its great shops. These apartments have flat-screen TV, small living room equiped with a double sofa-bed....

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Rivera Madrid

Hostal Rivera Madrid is a small familiar hostel. It's the perfect place for those who want to travel in an economic way. The hostel offers 7 double rooms, bright and large with shared bathroom, all with forniture, TV and fan....Hostal Rivera Madrid is a small familiar hostel. It's the perfect place for those who want to travel in an economic way. The hostel offers 7 double rooms, bright and large with shared bathroom, all with forniture, TV and fan....

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Santa Barbara

Hostel Santa Barbara is situated in Santa Barbara's Square and has rooms with private or shared bathroom. It's close to the Wax Museum. The rooms of Santa Barbara's Hostel can be singles, twins, doubles or triples. Each room has tiled...Hostel Santa Barbara is situated in Santa Barbara's Square and has rooms with private or shared bathroom. It's close to the Wax Museum. The rooms of Santa Barbara's Hostel can be singles, twins, doubles or triples. Each room has tiled...

Apártment Hostely a ubytovny - La Asturiana

The Guest House La Asturiana is located in the center of Madrid and it offers comfortable rooms with reduce prices so that our guests will have a pleasant stay. The rooms of the Guest House are private and can be...The Guest House La Asturiana is located in the center of Madrid and it offers comfortable rooms with reduce prices so that our guests will have a pleasant stay. The rooms of the Guest House are private and can be...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Machín

Hostal Machín is a family hostel located only 100 metres from Madrid’s famous Gran Via and the most famous touristy areas such as Prado Museum , Puerta del Sol , Plaza Mayor , Plaza de Cibeles and entertainment and fashion...Hostal Machín is a family hostel located only 100 metres from Madrid’s famous Gran Via and the most famous touristy areas such as Prado Museum , Puerta del Sol , Plaza Mayor , Plaza de Cibeles and entertainment and fashion...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostal Villamañez

Hostal Villamañez offers two star accommodation situated in the cultural centre of Madrid, a few steps away from the Plaza de las Cortes and Paseo de la Castellana, in a quiet neighbourhood, surrounded by the city’s main museums such as...Hostal Villamañez offers two star accommodation situated in the cultural centre of Madrid, a few steps away from the Plaza de las Cortes and Paseo de la Castellana, in a quiet neighbourhood, surrounded by the city’s main museums such as...

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.