Hotely v Malaga

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Malaga? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Malaga jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Malaga. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Malaga.

Hostel Hostely a ubytovny - Feel Hostel City Center

At the historical center, 7 min. away from train and bus, 15 min. away from the beach

Hostel Hostely a ubytovny - The Urban Jungle Hostel

We are located in one of the most privileged spots of the city. near to some of the best attractions and landmarks such as Teatro Romano Alcazaba, Museo Picasso, Puente De Los Alemanes and Alcazaba amongst other interesting monuments and places that you can visit in our city.

Hostel Hostely a ubytovny - Chinitas Urban Hostel

Do 2 minut docházkové vzdálenosti od hostelu Chinitas Urban Hostel najdete několik restaurací a barů. Muzeum Carmen Thyssen je vzdálené 190 metrů a katedrála v Malaze se nachází 2 minuty pěšky od hostelu. Slavná pláž Malagueta je vzdálená 1,3 km. Centrum města Malaga je skvělou volbou pro turisty, kteří se zajímají o muzea, tapas a nakupování. To jsou oblíbená místa Malagy našich hostů, podle nezávislých recenzí.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.