Ubytovny v Seville

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Seville? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Seville jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Seville. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Seville.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Nuevo Suizo

Old Town is a great choice for travelers interested in architecture, tapas and atmosphere.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel One Sevilla Centro

Old town is a great choice for travellers interested in architecture, atmosphere and good food. (We love tapas!) The fabolous Seville’s cathedral and the Alcázar Palace are 10 minutes’ walk away. Hostel is located in San Andrés square where you can find a restaurant. Getting to the airport by car only takes around 20 minutes.

Hostel Hostely a ubytovny - Arc House Sevilla

Hostel Arc House Sevilla se nachází pouze 900 m od "Isla de la Cartuja", 1,3 km od Magic Island a pouhých 9 km od letiště Sevilla. Historické centrum města Sevilla je skvělou volbou pro cestovatele, kteří mají zájem o architekturu, "tapas" a dobrou atmosféru.

Hostel Hostely a ubytovny - Oasis Backpacker's Sevillla Hostel

Náš hostel se nachází v samém srdci města a vedle nádherného náměstí známého jako "las setas". Pouhých 10 minut chůze od katedrály a Alcazar.

Hostel Hostely a ubytovny - Oasis Backpacker's Palace Sevilla

Nachází se 500 m od autobusového nádraží v Seville a velmi blízko ulice Calle Sierpes, jedné z nejdůležitějších ulic města. Oasis Palace se nachází vedle muzea výtvarného umění v Seville a pouhých 400 metrů od náměstí Plaza de Armas v historickém centru města. Sevillská katedrála a Alcazar jsou vzdálené 15 minut chůze. Co víc si přát?

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel One Catedral Sevilla

Some of Seville´s main attractions are in a walking distance: -Just one minute walking from the Cathedral and Alcazar -12 minutes walk to Plaza de España -1 km Triana Bridge -1,3 km Plaza de Armas -300 mts. Archivo de Indias -2,6 km Isla Mágica -Seville´s Airport 9 km

Hostel Hostely a ubytovny - La Flamenka Hostel

Náš dům se nachází mezi komerčním, rekreačním a historickým centrem města a mostem Isabel II, který vede k kouzelnému Barrio de Triana, jednomu z nejznámějších a vlajkově ochucených čtvrtí Sevilly.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.