Ubytovny v Seville

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Seville? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Seville jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Seville. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Seville.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Nuevo Suizo

Old Town is a great choice for travelers interested in architecture, tapas and atmosphere.

Hostel Hostely a ubytovny - Oasis Backpacker's Sevillla Hostel

Náš hostel se nachází v samém srdci města a vedle nádherného náměstí známého jako "las setas". Pouhých 10 minut chůze od katedrály a Alcazar.

Hostel Hostely a ubytovny - Oasis Backpacker's Palace Sevilla

Nachází se 500 m od autobusového nádraží v Seville a velmi blízko ulice Calle Sierpes, jedné z nejdůležitějších ulic města. Oasis Palace se nachází vedle muzea výtvarného umění v Seville a pouhých 400 metrů od náměstí Plaza de Armas v historickém centru města. Sevillská katedrála a Alcazar jsou vzdálené 15 minut chůze. Co víc si přát?

Hostel Hostely a ubytovny - La Flamenka Hostel

Náš dům se nachází mezi komerčním, rekreačním a historickým centrem města a mostem Isabel II, který vede k kouzelnému Barrio de Triana, jednomu z nejznámějších a vlajkově ochucených čtvrtí Sevilly.

Hostel Hostely a ubytovny - Arc House Sevilla

Hostel Arc House Sevilla se nachází pouze 900 m od "Isla de la Cartuja", 1,3 km od Magic Island a pouhých 9 km od letiště Sevilla. Historické centrum města Sevilla je skvělou volbou pro cestovatele, kteří mají zájem o architekturu, "tapas" a dobrou atmosféru.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.