Ubytovny v Stockholm

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Stockholm? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Stockholm jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Stockholm. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Stockholm.

Hostel Hostely a ubytovny - Generator Stockholm View All Images

Generátor Štokholm nejen zdůrazňuje bohatou kulturní historii, jedinečnou společenskou strukturu a silný smysl pro design a vzory, ale sdružuje kreativní design s inspirovaným uměním, skvělým jídlem, nápojem a hudbou a trendy, které vytvářejí Stockholmský horký bod. Odrážíte živou a eklektickou kulturu města - prožijete všechno, co Stockholm nabízí, a to vše tím, že zde zůstanete.

Hostel Hostely a ubytovny - Hamilton Old Town Hostel View All Images

Gamla Stan is full of fascinating museums and historical sights. The Royal Palace is the most famous tourist attraction. The Royal Palace was constructed during the early 18th-century with the spot from the former castle. Neighboring is amongst the oldest structures on this town, the truly great Church known as Storkyrkan, Stockholm’s cathedral, originally built in 13th century. The Royal Palace and Nobel Museum are 200 meters away

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel The Red Boat View All Images

Near the subway, in walking distance to the city. Enjoy the maritime atmoshepere on The Red Boat and Ran of Stockholm and let us give you a uniqe experience you can´t find anywhere else. We are staffed 24 hours, 7 days a week and will do everything we can to make your stay in Stockholm unforgettable. With the central location you are in walking distance to most activities in town, within a few minutes you can reach the Old Town and area great shopping Södermalm.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.