Ubytovny v Shkoder

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Shkoder? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Shkoder jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Shkoder. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Shkoder.

Hostel Hostely a ubytovny - Bulldog Hostel & Club

Our hostel is placed in a location that suits the clientele. This means there’ll be easy transport options (public transport and/or transfers provided by the hostel) and there’ll usually be shops, restaurants and bars within walking distance. Obviously, depending on whether you want to be in the busy hub of the city, or in a peaceful location where you can sit back and escape the crowds, choose our hostel accordingly and look forward to the experience.

Hostel Hostely a ubytovny - North of Albania Hostel

Náš hostel se nachází v centru starého města Shkodry. Obklopen kluby, bary a restauracemi - stačí jen pár vteřin, než se dostanete do rušného nočního života Shkodry. Obchod s potravinami, lékárna, holič, parkoviště, fotografické muzeum - každý z nich je dosažitelný v max. 3 minuty.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.