Ubytovny v Brighton

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Brighton? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Brighton jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Brighton. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Brighton.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Kings Arms

We are situated in Kemp Town, an area traditionally known as Brighton's gay area, However, this really means that on our doorstep we have many of the top bars and clubs in the city. There is live music venues only a couple of minutes away as well as large clubs which are open until late. Sea Life Aquarium is just a 3-minute walk Brighton railway station is only 1 km away Brighton Pier, Komedia, Victoria Gardens, i360 Observation Tower are all 1 km away Gatwick Airport - 38 km away

Hostel Hostely a ubytovny - Kipps Backpacker Brighton

Jsme asi 10 minut od vlakového nádraží. Vyjděte z nádraží a jděte dopředu po ulici Queens Road, na ulici Church Street odbočte vlevo a jděte dolů, dokud neuvidíte Kipps Brighton na konci této ulice, naproti královskému pavilonu.

Hostel Hostely a ubytovny - Smart Sea View Brighton Hostel

Umístění je v Hove, poblíž najdete velmi pěknou restauraci Marocco's, která má jednu z nejlepších zmrzlin, kterou jste kdy ochutnali, 3 bary v okruhu méně než 200 metrů a v blízkosti se nachází také obchod Londis.

Hostel Hostely a ubytovny - Smart Brighton Beach

Naše poloha je jen jedním z několika plusových bodů, které nás činí jedinečnými. Nacházíme se na slavné ulici West Street, naši hosté mohou během několika minut vychutnat přímý výhled na moře a dostat se na nejčastější místa nočního života. Kromě toho je molo v dosahu 5 minut chůze a nezapomeňte na úžasné restaurace a bary, které jsou doslova vedle našich dveří!

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel The Grapevine Seafront

Visitors are within easy reach of Brighton's various attractions and are sure to find a huge range of places to visit to cater for all tastes and needs.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.