Ubytovny v Brighton

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Brighton? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Brighton jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Brighton. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Brighton.

Hostel Hostely a ubytovny - Smart Sea View Brighton Hostel

Umístění je v Hove, poblíž najdete velmi pěknou restauraci Marocco's, která má jednu z nejlepších zmrzlin, kterou jste kdy ochutnali, 3 bary v okruhu méně než 200 metrů a v blízkosti se nachází také obchod Londis.

Hostel Hostely a ubytovny - Smart Brighton Beach

Naše poloha je jen jedním z několika plusových bodů, které nás činí jedinečnými. Nacházíme se na slavné ulici West Street, naši hosté mohou během několika minut vychutnat přímý výhled na moře a dostat se na nejčastější místa nočního života. Kromě toho je molo v dosahu 5 minut chůze a nezapomeňte na úžasné restaurace a bary, které jsou doslova vedle našich dveří!

Hostel Hostely a ubytovny - Kipps Backpacker Brighton

Jsme asi 10 minut od vlakového nádraží. Vyjděte z nádraží a jděte dopředu po ulici Queens Road, na ulici Church Street odbočte vlevo a jděte dolů, dokud neuvidíte Kipps Brighton na konci této ulice, naproti královskému pavilonu.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel The Grapevine Seafront

Visitors are within easy reach of Brighton's various attractions and are sure to find a huge range of places to visit to cater for all tastes and needs.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.