Ubytovny v Brighton

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Brighton? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Brighton jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Brighton. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Brighton.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel The Grapevine Seafront

Visitors are within easy reach of Brighton's various attractions and are sure to find a huge range of places to visit to cater for all tastes and needs.

Hostel Hostely a ubytovny - Smart Sea View Brighton Hostel

Umístění je v Hove, poblíž najdete velmi pěknou restauraci Marocco's, která má jednu z nejlepších zmrzlin, kterou jste kdy ochutnali, 3 bary v okruhu méně než 200 metrů a v blízkosti se nachází také obchod Londis.

Hostel Hostely a ubytovny - Smart Brighton Beach

Naše poloha je jen jedním z několika plusových bodů, které nás činí jedinečnými. Nacházíme se na slavné ulici West Street, naši hosté mohou během několika minut vychutnat přímý výhled na moře a dostat se na nejčastější místa nočního života. Kromě toho je molo v dosahu 5 minut chůze a nezapomeňte na úžasné restaurace a bary, které jsou doslova vedle našich dveří!

Hostel Hostely a ubytovny - Kipps Backpacker Brighton

We are approx 10 minutes from the train station. Come out of the station and walk ahead along Queens Road, at Church Street turn left, and walk down until you see Kipps Brighton at end of this street, just opposite the Royal Pavillion.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.