Hotely v Koupel

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Koupel? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Koupel jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Koupel. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Koupel.

Hostel Hostely a ubytovny - YHA Bath Hostel

Kousek od vlakového nádraží, hostel je dobře situován, aby se těšil z centra města Bath, ačkoli je umístěn na začátku poměrně strmého kopce. Město samotné je ideální pro každého, kdo je fanoušek historie a elegantní architektury, a je známý pro atrakce, jako jsou římské lázně a gruzínské Royal Crescent.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inn Bath

You’ll never see it all in a day, so stick around, and take the time to visit the nearby and truly mesmerizing Stonehenge monument - with tickets and tours available at reception.

Hostel Hostely a ubytovny - University of Bath

Set in 200 acres of landscaped grounds at Claverton Down, the University of Bath offers accommodation just a 5-minute drive from the UNESCO World Heritage Site of Bath city centre. The University of Bath has a regular bus service, which departs from the campus at 10-minute intervals, making it the perfect base to explore the city and surrounding area. Bath Spa Railway Station is a short 10-minute drive away.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.