Ubytovny v Liverpool

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Liverpool? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Liverpool jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Liverpool. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Liverpool.

Hostel Hostely a ubytovny - YHA Liverpool

Vynikající umístění YHA Liverpool znamená, že v blízkém okolí není žádný nedostatek věcí a míst pro objevování. Hostel je velmi krátká procházka od Albert Dock, který představuje Beatles Story a The Tate. Je také dobře umístěný pro nákupy v Liverpoolu a je jen kousek od městských širokých nočních míst, zejména Baltského trojúhelníku, který se stále zvyšuje v popularitě.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel The Liverpool Pods

We are Situated a short distance From the city centre, where you can find all the clubs and bars that Liverpool has to offer and the site of the new Liverpool Echo Arena. We are also Just 30 minutes from John Lennon Airport. We are 2 minutes from The famous Anfield Stadium the home of Liverpool Football Club. and Everton Football club is 250 yards away from the Hostel front door.

Hostel Hostely a ubytovny - Euro Hostel Liverpool

Euro Hostel Liverpool se nachází přímo v centru města. Je to hned za rohem od světově proslulého Cavern Clubu. Liverpool je ideálním místem k nalezení jedinečných restaurací, nevšedních barů a tónů nočního života. Kromě toho, že máme praskání v centrální poloze, naše každodenní šťastná hodina od 17:00 do 20:00 nemáme zákaz vycházení. Vybavení pro zdravotně postižené - nouzová šňůra v koupelně Spodní koupelnová dřez, toaleta s vyšším stupněm, WC s uchycenými kolejnicemi a bezbariérový přístup

Hostel Hostely a ubytovny - Embassie Hostel

We are also close to the Liverpool Cathedral, Liverpools Chinatown, Liverpool John Moores, inexpensive bars and cafes. Liverpool's most famous pub is close, the Philharmonic pub. A free guided Beatles tour run by the Embassie’s owner begins at 20:00 every Thursday. The tour finishes with free entry into the Cavern Club and a live performance from a Beatles tribute band. Bars, restaurants and shops line Hardman Street, which is just a 10-minute walk . Seel Street’s lively clubs & bars 15min walk

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.