Ubytovny v Londýn

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Londýn? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Londýn jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Londýn. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Londýn.

Vítejte v Londýně

Když lidé řeknou, Londýn je "město vesnic", nedělají si srandu. Je tomu tak doslova. Od starobylého centra města Londýn se rozšířila směrem ven a pohltila menší osídlení, aniž by se měnil jejich charakter. Výsledek? Jednou vzdálené sousedství Stoke Newington na sever nebo Brixton na jih jsou nyní nedílnou součástí londýnského kulturního života. To znamená, že je to rozlehlé místo se spoustou levných ubytovn v centru, tudíž je jeho zkoumání hračka. Vyjděte ven z ubytovny, nabíjte si kartu Oyster, a jste připraveni vyrazit: roztočte to na London Eye, užíjte si výlet lodí na řece Temži nebo unikněte shonu v Hampstead Heath. Nebo si rezervujte ubytovnu v centru města a ponořte se do rušného nočního života Soho a West Endu. Ať už cestujete ve skupině nebo sami, do nabité britské metropole se zamilujete znovu a znovu.

The Line

Vyražte z ubytovnya protáhněte si nohy! Projděte seod O2 k Olympijskému parku královny Alžbětya po cestě se pokochejte pohledem na sochy. Podél 5 kilometrů dlouhé cesty jsou rozeseta dílaDamiena Hirsta, Martina Creeda, a Eduarda Paolozziho. Každý rok se přidává nové dílo.

Webová stránka: http://the-line.org/

Britské muzeum

Prozkoumejte minulé civilizace a zavzpomínejte na historické události srozsáhlou sbírkou artefaktů Britského muzea. Je to jedno z nejstarších muzeí na světě a ve svých trezorech má milióny objektů. Pokud jste v centru města nebo v okolí Holborn nebo Russel Squaremáte muzeumpřímo na dosah ruky...

Webová stránka: http://www.britishmuseum.org/

Trh s uměním Hackney DIY

Čtvrť Hackney se rychle stává městským kreativním hotspotem, a tento trh, který se koná jednou za dva měsíce vám umožní prohlížet práci novýchtalentů. Nadcházející termíny jsou 12. července, 6.září a 22. listopadu.

Webová stránka: http://www.hackneyfleamarket.com/artmarket/

Big Ben

Vysoko se tyčící, ikonické hodiny si nesmíte nechat ujít.Nacházejí se v blízkosti několika levných ubytoven ve Westminsteru. Ještě lepší je, že jsou součástí Westminsterského paláce - kde se nachází sídlo Parlamentu Spojeného královstvíHouses of Parliament - tak si z vašeho seznamu můžete škrtnout dvě atrakce na jednou. To se vyplatí!

Webová stránka: http://www.parliament.uk/bigben

Adresa: Houses of Parliament, Westminster, London SW1 0AA

Čtvrť:Čtvrť Westminster

Tower Bridge

Existujíhezčí mosty, větší mosty, ale je tu jen jeden most Tower Bridge. Batůžkáři a turisté se něj chodí dívat v naději, že uvidí jak se zvedá - to je sice super, ale výstava a skleněný chodník 42 metrů nad řekou Temže je ještě více super. A mnohem spolehlivější.

Webová stránka: http://www.towerbridge.org.uk/

Adresa: Tower Bridge, London, UK

Čtvrť:Čtvrť Southwark

Telefon: 020 7403 3761

Londýnské oko

Pokud jste se právě ubytovali v hostelu a chcete pohled na město z ptačí perspektivy, zamiřte sem. Mrakodrap Shard může být vyšší, ale oko je v krásné lokalitě u řeky. Rezervujte si vstup předem on-line, nečekejte ve frontě a získejte slevu 10%.

Webová stránka: https://www.londoneye.com/

Adresa: Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London SE1 7PB

Čtvrť:Waterloo

Telefon: 0870 990 8883

Katedrála svatého Pavla

Měli byste také navštívit věže katedrály svatého Pavla, mistrovské dílo sira Christophera Wrena - vystoupejte na kopuli s nádherným výhledem na město. Vstup na tuto slavnou památku stojí 18£ pro dospělou osobu (16£ pro studenty).

Webová stránka: https://www.stpauls.co.uk/

Adresa: St. Paul's Churchyard, London EC4M 8AD, United Kingdom

Čtvrť:Město Londýn

Telefon: 020 7246 8350

Nelsonův sloup

Připomeňte si anglického hrdinu návštěvou Nelsonůva sloupu na Trafalgarském náměstí (také domovem Národní galerie). Starý dobrý Horatio stojí na 56 metrů vysokémpodstavci a je obklopen obrovskými bronzovými lvy.

Webová stránka: http://www.visitlondon.com/things-to-do/place/283774-trafalgar-square

Adresa: Trafalgar Square, London WC2N 5DU

Čtvrť:Západní Konec Westminster

Stoke Newington

Známá svýmihospodami, nezávislými obchody a vintage oblečením, tato severní čtvrť přitahuje bohémské, tvůrčí obyvatele - batůžkáři sem skvěle zapadnou. Není tady zastávka metra, ale můžete se sem snadno dostat z Liverpool Street vlakem, nebo můžete jet autobusem.

Čtvrť:Stoke Newington

Z druhé ruky Artistický Hospody

Hyde Park

Někdy máte chuťpředměstem utéct. V Londýně proto nemusíte chodit moc daleko. Hyde Park je obrovský zelený prostor v centru města, kde najdeteŘečnický koutek, jezero Serpentin, a sochu Petra Pana.

Čtvrť:Čtvrť Westminster

Parky Klid a ticho Centrální

Camden Town

Pokud vás zajímáhudba, trhy, a nákupní venku, poohlédněte se po ubytovně v Camden Town. Vydejte se po rušné hlavní ulici a severně od kanálu najdete historické trhy. Camdenský labyrint stánků skrývá spoustu pokladů.

Bleší trh Koncerty Klid a ticho

More London Free Festival

Akce se konáod 3. června do 24. září 2015. Festival zahrnuje živá vystoupení, hudbu a divadelní představení. K dispozici je také LED obrazovka na které se pouští Wimbledon, Tour de France a British Golf Open - a je to hned za rohem od ubytoven v London Bridge.

Webová stránka: http://www.morelondon.com/more-london-free-festival-2015/

Adresa: More London Riverside, London SE1 2RE

Čtvrť:Čtvrť Southwark

Festival dračích lodí

28. června 2015 můžete na londýnském Regatta Centre vidět bojovat více než 40 týmů. Akce zahrnuje ukázky bojových umění, tradiční čínský lví tanec, a festival jídla.

Webová stránka: http://www.lhkdbf.co.uk/

Adresa: The London Regatta Centre 1012 Dockside Road, London E16 2QD

Čtvrť:Městská část Newham

Buckinghamský palác - letní otevření

Vzdejte sedo Buckinghamského paláce, londýnské rezidence královny mezi 27. červencem a 27. září. Palác otevírá své brány každé léto a je tu mnoho k vidění, včetně umění od Rembrandta v královské sbírce.

Webová stránka: http://www.royalcollection.org.uk/visit/the-state-rooms-buckingham-palace

Adresa: Buckingham Palace, London SW1A 1AA, UK

Čtvrť:Čtvrť Westminster

Umělá pláž Camden Beach

Kdo by to řekl,Londýn má pláž. 900 metrů čtverečních, 150 tun písku a v Camdenu. K dispozici jsou lehátka, plážové chatky, ping-pong, a alkohol. Můžete si dátryby a hranolky, ale surfování si moc neužujete. Plážje otevřena od 17. července do 23. srpna 2015 - a vstup je zdarma.

Webová stránka: http://www.roundhouse.org.uk/whats-on/2015/camden-beach/camden-beach/

Adresa: Roundhouse Chalk Farm Road, London NW1 8EH, United Kingdom

Secret Cinema uvádí Star Wars

Od 24. června do 27. září 2015 úspěšný tým Secret Cinema na několika tajných místech promítá film Star Wars. Rezervujte brzy a zažíjte film jako nikdy předtím.

Webová stránka: http://secretcinema.seetickets.com/tour/secret-cinema-presents-star-wars/list/1/100

British Summer Time

Zajděte do Hyde Parku na vystoupení Taylor Swift, Blur, The Strokes, a The Who - je to kousek od mládežnických ubytoven v Knightsbridge a Kensingtonu. Festival se konána konci června. Není to jen hudební festival; jsou tady i divadelní a komediální představení.

Webová stránka: http://www.bst-hydepark.com/

Adresa: Hyde Park London, United Kingdom

Čtvrť:Čtvrť Westminster

Calling Festival

Pro rockovéfanoušky je Calling Festival tím pravýmmístem. Noel Gallagher, The Hives, a Ryan Adams jsou jen někteří z účinkujících roku 2015. Calling Festivalse koná vClapham Common na začátku července.

Webová stránka: http://www.callingfestival.co.uk/

Adresa: Clapham Common Windmill Drive, London SW4 9DE, United Kingdom

Čtvrť:Clapham

Wireless

Vydejte se doFinsbury Park a podívejte se na vystoupení různých hudebníků. Festival se koná na začátku července. Těšte se nasměs taneční a hip-hopové hudby - v roce 2015 to byl Drake, David Guetta, Kendrick Lamar, a dokonce i Grandmaster Flash.

Webová stránka: http://www.wirelessfestival.co.uk/

Adresa: Finsbury Park, London N4, UK

Čtvrť:Finsbury

Baozi Inn

Pálivéa pikantní, jídlo v nabídce v Baozi Inn je inspirováno pouličním občerstvením. Nachází se v čínské čtvrti. Tato jedinečná malá kavárna je skvělé místo pro baťůžkáře. Můžete se těšit na skvělé jídlo, tak s sebou vemte kamaráda a dejte si něco k pití, bude vás to stát jen £25.

Webová stránka: http://baoziinnlondon.com/

Adresa: 26 Newport Court London, WC2H 7JS

Čtvrť:Západní Konec Westminster

Telefon: 020 7287 6877

Berwick Street Market

Pokud jste ubytovaní v centru městatento trh uprostřed Soha je pro vás tím pravým místem, nabízí levnou alternativu jídel v restauraci. Většinou jsou to stánky, kde si jídlo berete sebou, jídlo je vynikající a porce vás výjde na 5£ až 8£.

Webová stránka: http://www.berwickstreetlondon.co.uk/

Adresa: Berwick Street, London W1F 0PH, United Kingdom

Čtvrť:Západní Konec Westminster

Battersea Pie Station

Nachází sena tržištiCovent Garden (ne Battersea). Battersea Pie se podařilo ovládnout umění britské kuchyně. Tak se zakousnětedo masa nebo zeleniny obalené lahodným pečivem, dejte si skleničku a pozvěte kamaráda za pouhých 25£.

Webová stránka: http://www.batterseapiestation.co.uk/

Adresa: 28 The Market, Lower Ground Floor, Covent Garden, London WC2E 8RA

Čtvrť:Západní Konec Westminster

Telefon: 020 7240 9566

The Lost Angel

Okázalý interiér, moderní dekorace,tématické koktejly a burleskní show - není co nemilovat.Ztracená společnost slibuje dobrou cenu nápojů a skvělou noční zábavu.

Webová stránka: http://www.lostangel.co.uk/

Adresa: 339 Battersea Park Rd, London, SW11 4LS

Čtvrť:Battersea

Telefon: 020 7652 6526

Cargo

Vpáteky před 22. hodinou vstup zdarma. To že se Cargo nachází pod železničními obloukyShoreditch je tak cool jako samotný klub. V noci tady hrají DJové a má dokonce i velkou nabídku jídel.

Webová stránka: http://www.cargo-london.com/

Adresa: 83 Rivington Street, Shoreditch, London EC2A 3AY, United Kingdom

Čtvrť:Jižní Hackney

Telefon: 020 7739 3440

XOYO

Cafébar XOYO v Shoreditch je známý pro svůj energický noční život; batůžkáři do pestrého, přátelského davu skvěle zapadnou. V klubu vystoupila spousta známých osobností včetně Friendly Fires, Digitalism a Felix Da Housecat.

Webová stránka: http://www.xoyo.co.uk/

Adresa: 32-37 Cowper Street, London EC2A 4AP, United Kingdom

Čtvrť:Jižní Hackney

Telefon: 020 7608 2878

Crosse Keys

Nejlevnější místo kde si v británii zajít na skleničku je obecně Wetherspoons. Crosse Keys je součástí řetězce a nachází se v přestavěné bance. Vychutnejte si prostornou hospodu a její obrovský oválný bar.

Webová stránka: http://www.jdwetherspoon.co.uk/home/pubs/the-crosse-keys

Adresa: 9 Gracechurch St, London EC3V 0DR, UK

Čtvrť:Město Londýn

Telefon: 020 7623 4824

Corsica Studios

V tomto módním baru a klubuzažijete studentskou noc. Pokud se vám líbí kluby ve stylu garáže, pak si Corsicu jistě zamilujete. Je to živé, vzrušující, a oceněné místo.

Webová stránka: http://www.corsicastudios.com/

Adresa: 4/5 Elephant Road, London SE17 1LB, United Kingdom

Čtvrť:Čtvrť Southwark

Telefon: 020 7703 4760

Brick Lane Market - bleší trh

I nároční turisté si na tomto trhu mezi cetkami něco vyberou. Nebojácní smlouvači by se sem měli vydatv neděli. Pokud si nic nevyberete v okolí je i několik barů.

Webová stránka: http://www.bricklanemarket.com/

Adresa: 91 Brick Lane, London, E1 6QR

Čtvrť:Městská část Tower Hamlets

Blitz London

Jak znínakupování v největším vintage obchodě v evropě? To jsme si mysleli. Tento obrovskýprostor v Shoreditch nabízí tisíce kusů za úžasné ceny.

Webová stránka: http://www.blitzlondon.co.uk/

Adresa: 55-59 Hanbury Street, London E1 5JP, United Kingdom

Čtvrť:Městská část Tower Hamlets

Portobello Road

Trh se starožitnostmi, který je tu už od roku 1800 je pestřejší než kdykoli předtím - nachází se co by kamenem dohodil od levných ubytoven v Bayswater a Notting Hill. Nabízí velkou škálu zboží od potravin po vintage oblečení.

Webová stránka: http://www.portobelloroad.co.uk/

Adresa: Portobello Road, London, W10 5TA

Čtvrť:Notting Hill

Karta Oyster

Kupte si jedenu předtím, než dorazí do města a můžete využít slevy "Early Bird". Karta Oyster vám umožní cestovat po Londýně a ušetřit přitom peníze. https://oyster.tfl.gov.uk

Tkts Booth

Vydejte se na náměstí Leicester Square a vyzvedněte silevné vstupenky na některá z londýnských nejslavnějších divadelních a hudebních vystoupení. Pokud nejste příliš vybíraví pak je to ideální volba pro absorpci londýnskézábavy. http://www.tkts.co.uk/.

Santander Cycles - systém sdílení kol

Také známý jako 'Boris Bikes ", pojmenovaný na počestlondýnského starosty Borise Johnsona. Pronajměte si jedno z 10.000 nacházejících se v okolí města zapouhé £2 na 24 hodin. První půlhodina je zdarma. https://www.tfl.gov.uk/modes/cycling/santander-cycles.

Letiště:

V Londýně je pět hlavních letišť. Do hlavního města británie můžete dorazit přes Heathrow, Stansted, Gatwick, Luton nebo London City.

Dostat se do centra města a najít svou ubytovnu je snadné, ale bude to trochu déle trvat, pokud chcete něco ušetřit. Z letiště Heathrow můžete jet rychlým - ale drahým - rychlíkem Heathrow Express do stanice Paddington, nebo ušetřit peníze tím, že pojede jedním z pravidelných vlaků Piccadilly Line. Z letiště Gatwick se na londýnské nádraží Victoria dostanete jak expresní tak standardní místní železniční službou, a ze Stanstedu do stanice Liverpool Street jede Stansted Express.

Železniční dráhy:

Londýn má celou řadu železničních stanic, včetně:

  • Waterloo: Vlaky směr: jihozápadní Londýn a jižní pobřeží
  • Paddington: Vlaky směr: západ a letiště Heathrow
  • Kings Cross: Vlaky směr: sever a Midlands
  • St Pancras: Vlaky směr: sever, Midlands a kontinent (Eurostar)
  • Euston: Vlaky směr: sever a Skotsko
  • Charing Cross: Vlaky směr: jih
  • Victoria: Vlaky směr: jihovýchod, jižní pobřeží a letiště Gatwick
  • London Bridge: Vlaky směr: jih
  • Liverpool Street: Vlaky směr: východ a letiště Stansted


Centrum města a mnoho Londýnských předměstí spojuje londýnské metro (také známé jako Tube). Metro má jedenáct barevně odlišených linek, ve kterých je snadné se orientovat pomocí známe Tube Map - kapesní kopii si můžete vyzvednout na každé stanici metra.

Autobusy:

Baťůžkáři, kteří cestují autobusem dorazí na Victoria Coach Station, která se nachází v centru města. Je to stanice do které přijíždí většina dálkových autobusu. Je to asi 10 minut chůze od železniční stanice Victoria (Victoria Line, příměstské železniční doprava a místní autobusová doprava).

Městská doprava:

Město má integrovaný dopravní systém, a pokud máte denní nebo týdenní "Travelcard" můžete přestupovat mezi metrem, autobusovou a železniční dopravou s použitím stejné jízdenky. Existuje devět cestovních zón, tak se ujistěte, že si koupíte jízdenku, která pokrývá zóny, které chcete navštívit. Nejjednodušší způsob jak se pohybovat po městě je koupit si kartu Oyster - je k dispozici na každé stanici a lze ji nabíjet hotovostí, což vám umožní jezdit kdekoliv v síti, na základě "pay as you go".

Je lepší jezdit mimo špičku. Je to i mnohem levnější. Je také k dispozici pronájm jízdních kol. Tímto způsobem si můžete prohlédnout město podle sebe.

Jazyk: Angličtina

Měna: Britská libra

Napětí: 230 V

Časové pásmo: Greenwich Mean Time Zone (UTC+00:00)

Směrovací předvolba: Pro mezinárodní hovory je to +44. Kód oblasti Londýn je 020.

Poštovní pobočky:

Stratford Post Office

26  - 28 The Broadway, Stratford  London

Tel: 0345 611 2970

Camden High Street Post Office

112 – 114 Camden High Street, Camden Town  London

Tel: 0345 722 3344

Belsize Park Post Office

199 – 205 Belsize Park, London

Tel: 020 7431 9716

Nemocnice:

Royal London Hospital

Whitechapel Road,  Whitechapel  London

Tel: 020 7377 7000

University College Hospital

235 Euston Rd,  London

Tel: 020 3456 7890

University College Hospital

235 Euston Rd.,  London

Tel: 020 3456 7890

Turistické informace:

St. Paul’s Churchyard,  London

Tel: 020 7606 3030

17-19 Cockspur St

Trafalgar Square, London

Tel: 020 7389 5040

Otevírací doba:

Obvyklá otevírací doba je od 9:00 - 17:30. Ale najdete několik obchodů, mnoho restaurací, a ještě více barů a klubů, které zůstávají otevřené mnohem déle.

Čísla tísňového volání: záchranné služeby je možné kontaktovat na 999.

Čtvrti

Hostel Hostely a ubytovny - PubLove @ The Steam Engine

The place to stay in London! The Steam Engine is a hop, skip and jump away from London’s main attractions. Head towards the river to see London in all its glory. Walk between Big Ben, the London Eye, museums and more – and don't forget to get that perfect selfie! #PubLove

Hostel Hostely a ubytovny - PubLove @ The Green Man

Located in central London, The Green Man in Paddington is only a 5 minutes walk to Paddington Station and on the doorstep of Edgware Road Station, with trains taking you to all local attractions and famous sites throughout London.

Hostel Hostely a ubytovny - PubLove @ The Exmouth Arms

Living life like a London local. The Exmouth Arms, located 5 minutes away from Euston Station and Euston Square Station gives you the opportunity to mingle with London locals.

Hostel Hostely a ubytovny - PubLove @ The White Ferry

With Victoria station and Victoria Coach Station just a 5-minute walk away and piles of things to see and do from The Houses of Parliament, Westminster Abbey, Buckingham Palace and Victoria Palace Theatre all walkable distance away, you’ll get to discover the streets of London.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel PubLove @ The Crown

Located in the district of south-west London, The Crown is situated on the lively Lavender Street in Battersea. As well as an extensive bus network nearby, which connects the area with much of south and central London, The Crown has three tube stations and two railway stations walkable distances away.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inns: The Oasis, London Bridge

Tower of London is 1.1 km -, while Tower Bridge is 1.2 km away. London City Airport is 10 km from our hostel. Southwark is a great choice for travellers interested in city walks, monuments and culture.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inns, Shepherd's Bush

We're opposite Europe's biggest shopping mall, a direct London Underground connection to Oxford Street and a short stroll from Notting Hill's Portobello Road Market.

Hostel Hostely a ubytovny - Astor Hyde Park

Located in the most beautiful and charming neighbourhood in London, Astor Hyde Park is one minute from Hyde Park and surrounded by some of London’s greatest museums including the Natural History Museum, Victoria & Albert and Science Museum. The hostel is a short walk from London’s best transport connections, including direct trains to Heathrow Airport and all of London’s attractions. If this weren’t enough the iconic pubs, excellent shopping, amazing restaurants and occasional celebrity sighting

Hostel Hostely a ubytovny - Astor Victoria

With Victoria Station and Buckingham Palace a few minutes’ walk away, it is hard to beat to this location! Amazing 24-hour transport links to attractions, parties, airports, coaches (to the rest of the UK/Europe), and almost anywhere! Astor Victoria is the dream place for a base in London. The excellent local markets, restaurants, pubs, vintage stores, coffee shops and galleries, all within a 15-minute walk of Big Ben, will make you feel like a true Londoner! This, combined with staff whom love

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel One Camden

Located in Camden one of London's most popular areas. Whether you're a rocker, cool kid, metalhead, hippy, vintage queen or muso, you'll find something to delight you in this fun part of North London.

Hostel Hostely a ubytovny - Wombat’s CITY Hostel - London

Only minutes away from sights such as the Tower Bridge, the Tower of London and the City Hall, it's an easy walk from the buzzing nightlife of Shoreditch and next to Wilton's Music Hall; the location is just awesome for young travellers.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel One Notting Hill

We are a stones throw away from many major tourist attractions, such as Portobello Market, Hyde Park & Kensington Palace! Hyde Park is 2.4 km from Hostel One Notting Hill. London City Airport is 20 km from the property. Kensington and Chelsea is a great choice for travellers interested in architecture, monuments,shopping and entertainment.

Hostel Hostely a ubytovny - New Cross Inn Hostel

We are in South East London, 1 minute walk from New Cross Gate and New Cross overground train stations. Our location is very convenient if you’re visiting London to attend a concert or event at the O2 Arena. We’re located in New Cross, an area with an eclectic population that makes arts and music thrive. The area is covered with local pubs, cafes and restaurants for all tastes. With great transportation connections, we’re less than minutes walk from New Cross Gate and New Cross overground.

Hostel Hostely a ubytovny - London Waterloo Hostel

The London Waterloo Hostel, one of London's best loved and best located hostels. Our team are on hand to ensure every traveler has a uniquely memorable stay and a fantastic London experience. We offer a great location in Lambeth ,Zone 1, only 15 minutes walk to Big Ben and Westminster Abbey. There is a bicycle docking station around the corner and a 24-hour bus stop at the end of the road. Lambeth North Tube station is only a five-minute walk from the hostel.

Hostel Hostely a ubytovny - Astor Museum

With the British Museum literally on its doorstep, it is impossible to beat this hostel’s location! Located in the very heart of Central London you are a short walk from iconic attractions like Piccadilly Circus, Trafalgar Square and Covent Garden. It doesn’t matter if you are shopping down the legendary Oxford Street, watching a play in Leicester Square’s world famous theatre district, having dinner in China Town, drinks in Soho, or partying in the West End you are always a short walk home to

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Smart Camden Inn

Less than 500 meters from Camden Market, the Smart Camden Inn Hostel is located in Camden’s pubs and clubs district. Camden Town Underground Station is a 5-minute walk away and provides direct access to London city center. The Jewish Museum, Regents Park and central London are all within 15 minutes’ walk. London Zoo is less than a 20-minute walk from the Smart Camden Inn hostel

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inn, London Bridge

Located in central London we’re only a short walk from the London Eye, Tower Bridge and the London Dungeon. The London Bridge tube station and Borough Markets, one of the best and most extensive food markets in London are right on our doorstep. You can also take a stroll along The River Thames and beyond to take in St Paul’s Cathedral, Tate Modern Gallery, OXO Tower, Gabriel’s Wharf, the British Film Institute, the Southbank Centre, the London Eye and the Houses of Parliament.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inns: The Village, London Bridge

Located in the heart of the city, we’re only a short walk from the London Eye, Tower Bridge and London’s biggest food market, Borough Market. With the hostel being 2 minutes walk from TWO tube stations, getting around the city doesn’t get much easier.

Hostel Hostely a ubytovny - Safestay Elephant & Castle

Zůstaňte v hotelu Safestay Hostel Elephant & Castle a najdete zde Big Ben a domy Parlamentu, Londýnské oko, Oxford Street a Leicester Square, které jsou vzdálené necelých 15 minut. Tate Modern, Národní divadlo, Imperial War Museum, londýnské akvárium, Londýnské dungeony, Shakespearovo divadlo Globe, Kia Oval a slavné ministerstvo zvuku jsou vzdáleny jen 1,5 km od hotelu.

Hostel Hostely a ubytovny - Venture Hostel

Náš hostel se nachází v Lewisham, nedaleko Greenwich. Tiché místo nedaleko centra Londýna, jeden z nejlepších na světě. Venture Hostels se nachází v blízkosti tří hlavních stanic: Deptford Bridge na DLR, stanice Deptford na železnici a stanice New Cross v nadzemní části. Nabízí vynikající dopravní spojení do centra Londýna a všech hlavních atrakcí, jako je Královská greenwichská observatoř, Cutty Sark, Emirates Air Line a O2 Arena, jeviště pro nejzajímavější a nejznámější koncerty v Londoně.