Ubytovny v Londýn

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Londýn? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Londýn jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Londýn. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Londýn.

Čtvrti

Hostel Hostely a ubytovny - Clink78

V ideálním případě se nachází v londýnské bohaté minulosti, stejně jako v rozmanitém multikulturním daru, Clink78, jen deset minut chůze od stanice Kings Cross, je konečným cílem, ze kterého můžete objevit vše, co Londýn nabízí. Na sever; najdete Camden Markets a Regent's Park Zoo, na jihu; světově proslulé britské muzeum, katedrála svatého Pavla a Tate Modern na východě; módní noční život Angel, Old Street a Farrington a na západ; obchody v Covent Garden

Hostel Hostely a ubytovny - Queen Elizabeth Pub Hostel

700 metrů od Chelsea FC, Stamford Bridge je 800 metrů od Queen Elizabeth Hostel, zatímco Battersea je 2,7 km od hotelu. Letiště London City je vzdáleno 17 km. 2k od ulic Earls Court a Kings Road. londýnské oko - 6 km Tower of London - 9 km

Hostel Hostely a ubytovny - Astor Queensway

Náš hostel se nachází na prahu čtvrti Nothing Hill, 10-minut chůze od slavné ulice Portobello Road a přímo u Hyde Parku a Kensingtonských zahrad, domova prince Williama a Kate Middletonové! Okouzlující, bezpečný a krásný prostor odkud můžete objevovat Londýn. Astor Queensway je domov daleko od domova.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Ordnance

Nachází se v blízkosti Londýna a nejoblíbenější arény Evropy; 02 Millennium Dome a Greenwich Mean Time, to jsou další atrakce, a to ještě předtím, než se vydáte do centra Londýna. Dalšími zajímavými místy jsou Buckinghamský palác, Madame Tussaud's, Tower of London, Londýnské oko a londýnská zoo, které jsou jen krátkou jízdu metrem, autobusem nebo lodí.

Hostel Hostely a ubytovny - Safestay Elephant & Castle

Zůstaňte v hotelu Safestay Hostel Elephant & Castle a najdete zde Big Ben a domy Parlamentu, Londýnské oko, Oxford Street a Leicester Square, které jsou vzdálené necelých 15 minut. Tate Modern, Národní divadlo, Imperial War Museum, londýnské akvárium, Londýnské dungeony, Shakespearovo divadlo Globe, Kia Oval a slavné ministerstvo zvuku jsou vzdáleny jen 1,5 km od hotelu.

Hostel Hostely a ubytovny - Safestay Holland Park

Zůstaňte v Safestay Hostel v Londýně Holland Park a budete blízko Muzea pro přírodní historie, Kensington Olympia, Portobello Road, Royal Albert Hall a Science Museum. Navíc toto bezkonkurenční umístění zóny 1 znamená, že všechny nejznámější památky centrálního Londýna jsou vzdáleny jen krátkou jízdou.

Hostel Hostely a ubytovny - Phoenix Hostel London

Jsme 10 minut od známé ulice Baker (s historií Maddame Tussauds a Sherlocka Holmese) a park Regents se nachází trochu dále na východ. Paddington a Marylebone jsou vzdáleny 10 minut, s Hyde Parkem snadnou procházkou na jih.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.