Ubytovny v Buenos Aires

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Buenos Aires? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Buenos Aires jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Buenos Aires. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Buenos Aires.

Hostel Hostely a ubytovny - Monita Hostel

Welcome to Monita Hostels, located in San Telmo, the historic neighbourhood of Buenos Aires, just a few metres away from some of the main means of transportation of the city and its most iconic sites such as La Boca, Plaza de Mayo, Plaza Dorrego, La Boca and the Obelisco.

Hostel Hostely a ubytovny - Selina Palermo

Selina is in the hip neighborhood of Palermo. Travelers and locals mingle in the trendy bars, restaurants, clubs and green spaces of this district. Here, you’ll feel right at home among the parks and plazas of Buenos Aires.

Hostel Hostely a ubytovny - Urban 011 Hostel

Naše Hostel se nachází 3 bloky od obelisku, ikona Buenos. 3 bloky od 9 de Julio Avenue, nejširší avenue na světě. 2 bloky od Av. Corrientes, nazvaný ulice, která nikdy nespí kvůli množství kin, divadel a knihkupectví, mnoho z nich se otevře až do svítání. Jen 1 blok od pěší ulice na Floridě, hlavní ulici pro pěší a nutnou pro nadšence nákupů. 12 bloků od Puerto Madero, nejnovější a exkluzivní oblasti Buenos Aires.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Suites Florida

Hostel Suites Florida se nachází v samém srdci centra města, na ulici Florida, která je nejvíce turistickou pěší ulicí města.

Hostel Hostely a ubytovny - America Del Sur Hostel Buenos Aires

Nacházíme se ve čtvrti San Telmo a zveme vás k prozkoumání bohaté historie města Buenos Aires. Objevování jeho architektury, barů v koloniálním stylu, restaurací a tango hal bude zábavný a jedinečný zážitek.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.