Ubytovny v Jerevan

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Jerevan? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Jerevan jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Jerevan. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Jerevan.

Hostel Hostely a ubytovny - Mango Hostel

Located within 300 m of Armenian Opera and Ballet Theater and 901 m of Republic Square, Mango Hospitality provides rooms in Yerevan. Around 1.1 mi from Blue Mosque, the property is also 901 m away from History Museum of Armenia

Hostel Hostely a ubytovny - ArtEast Hostel

Located just 1 km from the city center, in Yerevan, 1.1 km from the Armenian Opera and Ballet Theatre. Republic Square and Yerevan State University are near by, 15-minute walk from History Museum of Armenia and 1.4 km from Yerevan Cascade.Saint Gregory the Illuminator Cathedral is 1.5 km The hostel is in a very quiet location which will allow you to have the most relaxed and quality time.

Hostel Hostely a ubytovny - Friendship Hostel & Tours

Hostel "Přátelství" je také ideální pro ty, kteří chtějí zůstat v kulturním a historickém centru, jako jsou Arménské národní historické muzeum, divadlo opery a baletu A. Spendiarov, továrna na koňak Jerevan ArArAt a stovky dalších stejně zajímavá místa. Díky rezervaci místností v této oblasti si můžete snadno zajistit i vyhlídkovou dovolenou v Jerevanu. Je třeba poznamenat, že v blízkosti Hostelu "Druzhba" je spousta kaváren a restaurací.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Bivouac

Největší události v Jerevanu, jako je arménské operní a baletní divadlo, historické muzeum Arménie a náměstí Republiky, jsou jen pár minut od našeho ubytovny. Doporučujeme Lovers 'Park, který je téměř u nás, pokud si chcete odpočinout v těsné blízkosti přírody.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.