Ubytovny v Brusel

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Brusel? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Brusel jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Brusel. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Brusel.

Hostel Hostely a ubytovny - Brussels Hello Hostel

Nachází se poblíž stanice metra Simonis, továrny Godiva Chocolate a baziliky Koekelbergu. K dispozici je také pekárna, lékárna, prádelna, supermarket a restaurace v okolí. Nacházíme se pouhých 7 minut metrem od centra města Brusel

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Brussel City Center

This hostel is set in what once was an old brewery and boasts a carbon netural footprint in its operations. The central location means all the major tourist attractions are close by and easily accessible via public transport. While you stay here, be sure to check out the Grote Markt and Manneken Pis.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Sleephere Guesthouse Brussels

Sídlíme ve velkolepém panství nacházejícím se v horní části města, v oblasti nazvané Botanique, vedle botanické zahrady. Tato stavba pochází z roku 1830 a byla postavena aristokratickou rodinou téhož roku Belgie byla prohlášena za nezávislou. "Botanique" je také slavným koncertním místem v Bruselu. Všechny hlavní lokality jsou v docházkové vzdálenosti.

Hostel Hostely a ubytovny - Train Hostel

Tato oblast je velmi klidná a zelená s krásnou architekturou. Jen 100 metrů od stanice Schaerbeek a 15 minut od Gare du Midi. V blízkosti centra města, jen 10-15 minut tramvají nebo vlakem. Snadný přístup k nejvíce turistickým atrakcím, přímá tramvaj do Atomia, mini Evropy nebo úžasný park du Cinquantenaire ... Je zde velký park (Josaphat Park) pro běžce, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze. Obchodní oblast a malé noční obchody jsou vzdálené pouhých 5 minut chůze.

Hostel Hostely a ubytovny - Van gogh youth hostel city centre

5 minut od komise, 5 minut chůze od muzea komiksů, 10 minut od královského paláce atd.

Hostel Hostely a ubytovny - Auberge des 3 Fontaines

Nejhezčí ubytovna pro mládež v Bruselu hraničí s lesem Soignes a centrum města je vzdáleno 15 minut metrem (plus 10 minut pěšky nebo 3 minuty autobusem od stanice metra).

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.