Hotely blízko Congonhas, São Paulo Letiště

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Sao Paulo? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Sao Paulo jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Sao Paulo. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Sao Paulo.

Hostel Hostely a ubytovny - Aki Hostel

From the INTERNATIONAL AIRPORT, there are 3 options you can take to arrive at our door: 1 - TAXI: (Around R$120,00) - has to be paid in advanced at the airport. 2 - AIRPORT BUS SERVICE: (R$ 40,00 p/person) The bus takes you to different stops in town, the closest to us is at the Maksoud Hotel. From there, walk to Av. Paulista and take the TRIANON-MASP metro station (green line) towards Vila Prudente, get off at PARAISO metro station*, which is just 2 stops from here.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Paulista

Centrum 3 nakupování je 2,3 km od hostelu, zatímco městský trh v Sao Paulu je vzdálen 2,4 km od hotelu. Letiště Sao Paulo / Congonhas je vzdálené 7 km.

Hostel Hostely a ubytovny - Green Grass Hostel

Nacházíme se jen čtyři stanice od Sé (městské centrum) a Metro je méně než 2 minuty chůze! Green Grass Hostel je nejblíže k mezinárodnímu letišti Guarulhos (jen 1 zastávku od autobusové zastávky Metrô Tatuapé) a vedle Brás, Pari, Bom Retiro, Vinte e cinco de Março, městský trh, Sé, Liberdade a Luz.

Hostel Hostely a ubytovny - State Hostel

Trhy, lékárny, vymoženosti, večírky, restaurace, směnárna, kadeřnictví, bary se nacházejí u státní hostelu. Můžete navštívit hlavní památky São Paulo (Pinacoteca, budova Martinelli, Terraço Italia, Městské divadlo, Sala São Paulo, Burza cenných papírů) a různé nákupní centra (25. března, Dobrý ústup, Brás a Santa Efigênia). Navíc, slavná Avenue Paulista je jen 5 minut metrem!

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel D'vila

- Subway - Markets - businesses

Hostel Hostely a ubytovny - Residência Gaivota

Nachází se v Sao Paulo, 2,3 km od křižovatky Avenida Faria Lima s Avenida Juscelino Kubitschek, pouhých 20 minut od Paulista a Parque do Ibirapuera.

Hostel Hostely a ubytovny - Tatuapé Hostel

Nejbližší letiště je Guarulhos, méně než 20 minut jízdy autem. Ale existuje možnost, to je Congonhas, asi 30 min autem.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.