Ubytovny v Paříž

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Paříž? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Paříž jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Paříž. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Paříž.

Vítejte v Paříži

Co všichni na té Paříži vidí? Nadějní umělci tam rádi tráví čas, milenci žádají svě milé o ruku a gurmáni se tam touží najíst. Ale pojďme nad rámec klasiky - pokud si v Paříži rezervujete ubytovnu, také objevíte podzemní bary, digitální kulturní střediska a parky u řeky. A protože je město mezi baťůžkáři velmi oblíbené, je tu velký výběr levných ubytoven. Ať už cestujete ve skupině, nebo jste se vydali na prohlídku centra města na vlastní pěst, určitě najdete perfektní ubytovnu právě pro vás. Tak výjděte z ubytovny a objevujte moderní stránku Paříže, kterou ve filmu neuvidíte. A pokud stále sníte o steaku, hranolkách a sladkém polibku při západu slunce nad Montmartre, to se vám také může splnit. V každém případě si pobyt užijete...

Les Berges de Seine - Břehy Seiny

Tento řetězec svérázných funkcí a atrakcí zdarma přináší nový život do 1,5 mílového úseku řeky, přitahuje mix batůžkářů, turistů a místních obyvatel. Nenechte si ujít plovoucí zahradu navrženou umělcem Niki de Saint Phalle, která se skládá z pěti ostrovů spojených mosty.

Webová stránka: http://lesberges.paris.fr/

Cinema en Plein Air - letní kino (červenec - srpen)

Podívejte se na filmv krásném parku Parc de la Villette. Programem zahrnuje klasiky jako "Osvícení" i nejnovější filmy a samozřejmě to nejlepší z francouzské kinematografie.

Webová stránka: http://lavillette.com/evenement/cinema-en-plein-air-home-cinema/

Čtvrť:Devatenáctý okres

Promenade Plantée

Vydejte se z ubytovny prozkoumat město. Předchůdce newyorské High Line, promenáda je zelená stezka, která se rozléhítéměř pět kilometrů dolů po nepoužívané železniční trati a nabízí nevšední víceúrovňový výhled na město.

Webová stránka: http://www.promenade-plantee.org/

Eiffelova věž

První věc, na seznamech mnoha turistů je La Tour Eiffel, nabízí nevšední výhled na město již od roku 1889. Do první a druhé úrovně je k dispozici schodiště, ale k dosažení observatoře na třetí úrovni, kde najdete elegantní malý champagne bar, budete muset použít výtah. Na zdraví!

Webová stránka: http://www.toureiffel.paris/

Adresa: Champ de Mars, 5 Avenue Anatole France, 75007 Paris

Čtvrť:Tour Eiffel

Notre Dame

V noci můžete pobývat na ubytovně, ale přes den se dostanete mezi velkolepé památky jako je tato. NaGranddame gotických katedrál je ohromující pohled už z venku, a uvnitř je stejně působivý. K dispozici je také fascinující archeologická expozice v kryptě.

Webová stránka: http://www.notredamedeparis.fr/

Adresa: 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II, 75004 Paris

Čtvrť:Latinská čtvrť

Telefon: 01-42-34-56-10

Pere Lachaise

Pere Lachaise může být hřbitov, ale jeho rozsáhlé pozemky jsou opravdováturistická atrakce. Můžetevidět návštěvníky líbat bariéru kolem velkolepé hrobky Oscara Wilda nebo položené květiny u prostého hrobuJima Morrisona frontmana skupiny Doors.

Adresa: 16 Rue du Repos & Boulevard de Ménilmontant, 75020 Paris

Čtvrť:Dvacátý okres

Muzeum d'Orsay

Louvre nebo Orsay? Pro nás je to Orsay se svým s ohromujícím hlavním sálem, umístěný na krásném Levém břehu a nesrovnatelnou sbírkou impresionistických a post-impresionistických děl. Vstup je tady také trošku levnější.

Webová stránka: http://www.musee-orsay.fr/

Adresa: 1 Rue de la Légion d'Honneur, 75007 Paris

Čtvrť:Sedmý okres

Telefon: 01-40-49-48-14

La Gaîté Lyrique

Může být sice částečně umístěn v divadle 19. století, ale tohle místo není nic, když ne dopředu myslící. Popsané jako "místo, které studuje přítomnost a představuje budoucnost". Zahrnuje digitální umění a kulturu, hudbu, film a další. Najdete zde také prodejnu, bar a kavárnu.

Webová stránka: http://gaite-lyrique.net/

Adresa: 3bis Rue Papin 75003 Paris

E-mail: publics@gaite-lyrique.net

Butte-aux-Cailles

Malá vesnice ukrytá v srdci Paříže. Dlážděné ulice jsou posety cenově dostupnými bary a bistry - je to oblast oblíbená pařížskými studenty, a když tady nenajdete tolik ubytoven má pro baťůžkáře příjemnou atmosféru. Poohlédněte se po veřejných lázních na náměstí Place Paul Verlaine; V létě mají otevřenou střechu.

Čtvrť:Ménilmontant

Cenově dostupné Kde žijí místní obyvatelé Hospody

Grands Boulevards

Projděte se po dlouhých, širokých bulvárech, které v 19. stoletínavrhl baron Haussmann. Dnes jsou obloženy velkými obchody a divadly. Nenechte si ujít aniLes Passages Couvertes, historické kryté retailové oblasti, které jsou stejně tak architektonický jako nákupní zážitek.

Čtvrť:Devátá Ward

Přední značky Pro turisty Krásné budovy

Canal St-Martin

Toto povodílemované stromy vytváří okouzlující koridor, jež se klikatí až na severo-východ od města, kolem jsou bary, bistra, dějiště umění a docela malé lávky. Udělejte si odpoledne čas a prozkoumejte celě okolí pěšky. V této oblasti najdete také několik skvělých a levných ubytoven.

Čtvrť:Desátý okres

Kanály Romantika Butiky

La Plage (červen - říjen)

Jak baťůžkáře milujeme pocit písku mezi prsty. Ale tenve městě nenajdeme není-liž pravda? Špatně! Vypravte se nadočasnou pláž Glazart ve Villette do barů a na bezplatné koncerty.

Webová stránka: http://www.glazart.com/LaPlage/

Adresa: 7-15 Avenue de la Porte de la Villette, 75019 Paris, France

Nuit Blanche "bílá noc" (první sobota v říjnu)

Po celém městě celou noc trvající oslava současného umění. Doplňte si svou potřebnou dávku cofeinu, protože Paříž popouští uzdu své kreativní stránce od soumraku do úsvitu - vždy populární akce pro baťůžkáře.

Adresa: City wide

Bastille Day (14. července)

Na francouzský národní svátek je nejlepší doba kdy navštívit Paříž. Město se promění v barevné průvody, elegantní plesy a ohňostroje.

Webová stránka: http://en.parisinfo.com/discovering-paris/major-events/bastille-day-in-paris

Adresa: City wide

Svatyně pouličního jídla (srpen)

Carreau du Temple- historický trh pod střechou - hostí o oslavu pouličních jídel z celého světa, která trvá celý víkend. Rezervujtesi mládežnickou ubytovnu ve 3. okrsku, abyste byli poblíž.

Webová stránka: http://www.carreaudutemple.eu/

Adresa: 4 Rue Eugène Spuller 75003 Paris

La Fête de la Musique (21. června)

Pokud máte rádiživou hudbu, budete milovat Paříž 21. června. Hudebníci všech žánrů vyráží do ulic město roztančit. Nenajdete lepší den na procházení barů...

Webová stránka: http://fetedelamusique.culturecommunication.gouv.fr/

Adresa: City wide

Weather Festival

Desítky tisíc technařů zamíři na tuto třídenní akci v Bois de Vincennes. Vystoupení jsou rozděleny naněkolika pódiích, včetně třídenních pernamentek jsou k dispozici také samostatné vstupenky na slavnostním zahájení a ukončení.

Webová stránka: http://www.weatherparis.fr/

Adresa: 20 Avenue de la Porte de la Villette, 75019 Paris

Čtvrť:Devatenáctý okres

Villette Sonique

Tato týdenní série koncertů nabízí rockovoua electro-zaměřenou hudku se spoustou francouzských talentů. Hledejte koncerty zdarma v sobotu a v neděli odpoledne. Levné ubytovny v blízkosti Basin de la Villette a Jaures představují ideální základnu.

Webová stránka: http://www.villettesonique.com/

Adresa: Parc de la Villette

Čtvrť:Devatenáctý okres

Peacock Society Festival

Úchvatnýfestival elektronické hudby se koná v nádherném květinový parku Parc Floral - batůžkáři se skvěle hodí dobarevného, přátelského okolí. Zahájen v roce 2013, je již nyní významnou událostí města. K dispozici jsou noční a víkendové permanentky.

Webová stránka: http://peacocksociety.tumblr.com/

Adresa: Parc Floral de Paris (Bois de Vincennes)

Čtvrť:Dvanáctý okres

Bouillon Chartier

Seriózníjídlo, seriózní obsluha - RestauraceBouillonjsou tradiční restaurace pro dělnickou třídu, které poskytují obojí, takže jsou ideální pro baťůžkáře, kteří sledují každý haléř. Bouillon Chartier je jednou z nejznámějších restaurací. Očekávejte, že budete čekat ve frontě.

Webová stránka: http://www.bouillon-chartier.com/

Adresa: 7 Rue du Fauboug Montmartre, 75009 Paris

Čtvrť:Devátá Ward

Telefon: 01-47-70-86-29

Chez Nico

Dobré a levné palačinky najdete po celém městě - jsou ideální na cestu z ubytovny k další atrakci. Kvalitou, vstřícností a hodnotami je Nico těžké porazit. Uvnitř je sice několik míst k sezení, ale většina zákazníků preferuje si vzít jídlo s sebou.

Adresa: 44 Rue Mouffetard, 75005 Paris, France

Čtvrť:Latinská čtvrť

Telefon: 01-45-87-28-13

La Grande Mosquée de Paris

Pařížská Grand Mosque skrývá nádherné nádvoří, kde se prodává káva, výborný marocký čaj a občerstvení. Ideální místo pro odpolední pick-me-up.

Adresa: 2 place du Puits de l'Ermite, 75005 Paris, France

Čtvrť:Latinská čtvrť

Telefon: 01-45-35-97-33

L’As du Falafel

Pokud jste v ubytovně ve 3. okrsku, budete poblíž uliceRue des Rosiers, populární centrum židovské a středomořské kuchyně. L’Asservíruje zástupům studentů a baťůžkářů výborné plněné pittas.

Adresa: 34 Rue des Rosiers, 75004 Paris, France

Čtvrť:Bastille oblast

Telefon: 01-48-87-63-60

Happy Nouilles

Nudle + baťůžkář= štěstí. Dejte si velkou misku nudlové polévky na tomto veselém čínském místě ve 3. okrsku. Nudle jsou čerstvé a ručně vyráběné a většina stojí5 až 9 euro.

Webová stránka: http://happynouilles.com/

Adresa: 95 Rue Beaubourg, 75003 Paris, France

Telefon: 01-44-59-31-22

E-mail: contact@happynouilles.com

L’Art Brut

Na tomto skromném turistickém místě v Marais je mírně balkánská atmosféra. Nabízí zajímavý výběr piv a vín, a ceny jsou přiznivé - přijďte si dát velký talíř uzenin.

Webová stránka: http://www.artbrutbistrot.fr/

Adresa: 78 Rue Quincampoix, 75003 Paris

Telefon: 01-42-72-17-36

La Java

Jeho kořeny sahají až do 30. let, Bellevilleská La Java už viděla všechno od jazzu přes šanson až po punkpvý rock. V současnostinabízí alternativní rock a elektro až do ranních hodin.

Webová stránka: http://www.la-java.fr/

Adresa: 105 Rue du Faubourg du Temple, 75010 Paris

Čtvrť:Belleville

Chez Moune

Upozornění! Super elektro-zaměřený klub Chez Moune nikdy neúčtuje u dveří a je otevřen až do ranních hodin - i když to, že je populární je jenom plus, buďte připraveni čekat ve frontě.

Webová stránka: https://www.facebook.com/chezmouneofficiel

Adresa: 54 Rue Jean-Baptiste Pigalle, 75009 Paris

Čtvrť:Pigalle

Telefon: 09 67 50 28 44

Tape Bar

Výstřední místo poblíž Bastillealevných ubytoven v Roquette a Quinze-Vingts. Očekávejte graffiti na stěnách, koktejly na baru za rozumné ceny a k tomu za sterea směs hip-hopu a funku.

Adresa: 21 Rue de la Roquette, 75011 Paris

Čtvrť:Bastille oblast

Rex Club

Techno klubse smíšenou mezinárodní klientelou a velkými tanečními parkety zaručuje, že se budete dobře bavit. Ještě lepší je, že většina akcí, které se konají přes týden je zdarma.

Webová stránka: http://www.rexclub.com/

Adresa: 5 Boulevard Poissonnière, 75002 Paris

Čtvrť:Druhý okres

Telefon: 01-42-36-10-96 / 9 67 50 28 44

E-mail: infos@rexclub.com

Marché Mouffetard

Pokud hledádečerstvé francouzské jídlo v rušném prostředí - a který baťůžkář ne? - pak zamiřte do této rušné tržnice v dlážděné ulici. Stánky jsou plné ovoce a zeleniny, sýrů, uzenin, koláčů a dalších dobrot. Labužnické nebe, a také skvělé pro sledování lidí.

Adresa: Rue Mouffetard

Čtvrť:Latinská čtvrť

Fotografie: https://www.flickr.com/photos/judyb/276862693

© Copyrights: Judy B - The Travelling Eye

Marché Rue Dejean

Prohlédněte si druhoustranu paříže na tomto africkém trhu ve stínu Montmartre. Najdete zde textil, koření a levné pouliční občerstvení.

Adresa: Rue Dejean, 75018 Paris

La Débrouille Cie

Tento zajímavý chrám "upcyclingu" je plný suvenýrů a cetek vyrobených z recyklovaných a regenerovaných materiálů. Pokud hledáteetický suvenýr, tohle je to správné místo.

Webová stránka: http://www.debrouille.com/

Adresa: 95 Rue de Ménilmontant, 75020 Paris

Čtvrť:Addison

Fotografie: https://picasaweb.google.com/109210854814505040943/PhotosDebrouilleCompagnie?authkey=Gv1sRgCNDNzrWRnb-IpgE&feat=flashalbum#5792458966091720146 (

Marché Rétro d'Oberkampf

Chcete vintage? Vydejte se z ubytovny na tento módní víkendový trh poblíž čtvrti Pigalle. Můžete procházet, co hrdlo ráčí, přehrabávat se v oblečení, vinylových deskách, ornamentech a mnoho dalšího.

Webová stránka: https://www.facebook.com/pages/Le-Marché-Rétro-dOberkampf/191954714177450

Adresa: 57 Rue Condorcet, 75009 Paris, France

Čtvrť:Devátá Ward

Telefon: 06-17-93-03-64

Afwosh

Do tohoto malého funky módního a návrhářského obchůdku se zamilujete. Má všechno, od známých jmen až po nové talenty, takže je tu něco pro každého.

Webová stránka: http://www.afwosh.com/

Adresa: 10 Rue d'Hauteville, 75010 Paris

Telefon: 09 52 91 44 80

Fotografie: https://instagram.com/p/339ouFEG3i/

© Copyrights: afwosh

Pichet

Chcete víno k večeři? Zeptejte se na"džbánek" (levného vína podniku) - stojí za to i když není uvedeno v nabídce.

Slevy do galerií

Pokud jste z EU a je vám mezi18ti a 25ti, můžete se dostat do mnoha muzeí, včetně Louvru a Orsay zdarma. Pokud do této skupiny nepatříte, zkuste je navštívit první neděli v měsíci. Do Orsay je celoročně první neděli v měsíci vstup zdarma a do Louvru od listopadu do března.

Velib levně

Pamatujte si, že prvních 30 minut každého Velib pronájmu je zdarma. S inteligentním plánování - a při troše štěstí, že bude kolo volné - se můžete dostat kolem města, v sérii krátkých zastávek a nikdy nezaplatíte více než 1,70 denní sazby (levnější než jednosměrná jízdenka metra).

Měna: Euro

Jazyk: Francouština

Napětí: 220V

Předvolba: +33 (0)1

Letiště:

Hlavní letiště v Paříži jsou Orly a Charles de Gaulle. Obě se nachází v 5. zóně. Mají dobré spojení městskou hromadnou dopravou, takže budete v ubytovně dříve, než se nadějete. Přes Orly jezdí RER linky B a C, tramvajová linka 7 a autobusové linky 183 a 91.10. Přes Charles de Gaulle je to RER linka B a autobusové linky 351, 350 a 19. Je zde také hlavní železniční stanice SNCF.

Železniční stanice:

Paříž má sedm hlavních stanic:

 • Gare du Nord: Vlaky na sever, Belgie, Německo a Velká Británie (Eurostar)
 • Gare St-Lazare: Vlaky na západ
 • Gare Montparnasse: Vlaky na západ a jihozápad
 • Gare de Lyon: vlaky na jih, Španělsko, Švýcarsko a Itálie
 • Gare de l'Est: Vlaky na východ a do Německa
 • Gare de Bercy: Lůžkové vlaky a vlaky do Itálie
 • Gare d'Austerlitz: Vlaky na jih a do střední Francie

Autobusy:

Mezinárodní autobusové nádraží Paris-Gallieni se nachází ve městě Bagnolet, na východním okraji města. Hned vedle je zastávka metra (linka 3).

Metro:

Jednosměrná jízdenka platí na libovolně dlouhou cestu, stojí €1,80 a lze ji použít na autobusy a tramvaje. Sada 10-ti ("carnet") stojí €14,10. Alternativně Ticket Mobilis nabízí jednodenní neomezené jízdenky, cena začíná na 7€ při zakoupení v centru Paříže.

Jízdní kola:

Systém sdílení kol Velib je používán jak místními obyvateli tak turisty a baťůžkáři. Krátkodobé předplatné jsou k dispozici on-line nebo na Velib stanicích, cena je €1,70 na den nebo €8 na týden.

Taxíky:

Taxíky jsou měřené, nejkratší trasa stojí €5,60. Můžete si jeden vyzvednout na stanovišti nebo některý, který stojí dole v ulici.

 

Hlavní pošta:

La Poste du Louvre, 52 Rue du Louvre, 75001 Paris

01-40-28-21-51

Hlavní nemocnice:

Pro nouzové konzultace v angličtině je nejlepší volbou Americká nemocnice v Paříži:

63 Boulevard Victor Hugo, 92200 Neuilly-sur-Seine, Paris

01-46-41-25-25

Hlavní turistická kancelář:

Pyramides Welcome Centre

25, Rue des Pyramides

0892 68 3000

Otevírací doba:

Většina obchodů je otevřena od 9:00 do 19:00 hodin od pondělí do soboty. Některé větší obchody jsou otevřeny také v neděli. Čas na oběd je obecně 12:00 - 13:30 a v 20:00 -  22:30 hodin je čas večeřet. Mnoho barů a kaváren otevírá už v 7 hodin ráno na snídani.

Nouzová čísla:

 • Integrovaný záchranný systém: 112
 • Zdravotnická záchranná služba: 15
 • Policie: 17
 • Hasičský záchranný sbor: 18

Význačné body

Hostel Hostely a ubytovny - Woodstock Hostel Montmartre

Woodstock se nachází 5 minut od Sacre Coeur Montmartre Pěšky je to nedaleko do Opera, Louvre

Hostel Hostely a ubytovny - Generator Paris Hostel

Je jen patnáct minut chůze od vlakového nádraží Gare du Nord, nebudete mít žádný problém se do hostelu Generator Paris dostat. Hostel se nachází v 10. okrsku, v těsné blízkosti kanálu a parku Buttes-Chaumont. Dvou nejoblíbenějších míst ve městě; kanál je vhodný pro pikniky a zajít si každý večer na skleničku a park je každý víkend plný místních turistů. A protože se stanice metra Colonel Fabien nachází hned za dveřmi, cestování je velmi snadné.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Blue Planet

Jsme blízko Bastily, "Coulée verte", řeky Seina a centra města (Notre Dame, Saint michel)

Hostel Hostely a ubytovny - BVJ Opera-Montmartre Hostel

1. historický hostel v Paříži, soukromý pařížský panský dům z 18. století, který císař Napoleon nabídl herečce Mlle Mars. Řízen 1. neziskovou hostelovou organizací v Paříži. Rezervujte si levně lůžko s jednoduchým a základním vybavením v úžasné lokalitě přímo mezi rušnou nákupní čtvrti Národního operního domu a Montmartre s bazilikou Sacré-Coeur, Pigalle a Moulin Rouge jen ulici od hostelu.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inn Paris - Canal Hostel

St Christopher's Inn Paris Canal se nachází v těsné blízkosti Montmartru a jen tři zastávky od stanice Eurostar Gare du Nord.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Gare Du Nord

We're located between two of Europe's busiest train stations Gare du Nord and Gare de l'Est - with 3 Paris Metro lines, great bus connections and trains to London and other European destinations.

Hostel Hostely a ubytovny - Peace and Love Hostel

Zůstaňte s námi, aby si svou Parisien zkušenosti a stranické spoustu! Mír a láska je velmi zvláštní místo, každý, kdo zde pracuje, miluje Paříž a všechny její kouzlo. Když přijde do Paříže je to určitě jediné místo, kde budete...Zůstaňte s námi, aby si svou Parisien zkušenosti a stranické spoustu! Mír a láska je velmi zvláštní místo, každý, kdo zde pracuje, miluje Paříž a všechny její kouzlo. Když přijde do Paříže je to určitě jediné místo, kde budete...

Hostel Hostely a ubytovny - The Loft Boutique Hostel and Hotel

The spanking new LOFT BUDGET HOTEL & HOSTEL is clearly the reference for th best Design Boutique Hostel in Paris. Not only will you love the trendy design, you will also love our budget prices. Located in the heart of...The spanking new LOFT BUDGET HOTEL & HOSTEL is clearly the reference for th best Design Boutique Hostel in Paris. Not only will you love the trendy design, you will also love our budget prices. Located in the heart of...

Hostel Hostely a ubytovny - 3 Ducks Hostel

3 Ducks Hostel Boutique & Bar is located in a building of 18 century, and was completely renewed. Founded in 1987, the 3 Ducks is the oldest private hostel in France. Located just 10mins walking distance from the Famous Eiffel...3 Ducks Hostel Boutique & Bar is located in a building of 18 century, and was completely renewed. Founded in 1987, the 3 Ducks is the oldest private hostel in France. Located just 10mins walking distance from the Famous Eiffel...

Hostel Hostely a ubytovny - Aloha Hostel

Cheap accomodation no longer means staying in cramped dormitories in large, impersonal institutions. At Aloha we offer discount accomodation in charming, newly renovated rooms with traditional Parisian decor and usually rooms of 4 people. Private double rooms are also available....Cheap accomodation no longer means staying in cramped dormitories in large, impersonal institutions. At Aloha we offer discount accomodation in charming, newly renovated rooms with traditional Parisian decor and usually rooms of 4 people. Private double rooms are also available....

Hostel Hostely a ubytovny - Bastille Hostel

The Bastille Hostel is a cozy hostel in the center of Paris, in the Bastille safety area. Hostel dispose only the private rooms with all facilities. Every room is equipped with personal safe, bedding. In the common room guests can...The Bastille Hostel is a cozy hostel in the center of Paris, in the Bastille safety area. Hostel dispose only the private rooms with all facilities. Every room is equipped with personal safe, bedding. In the common room guests can...

Hostel Hostely a ubytovny - Young and Happy Hostel

When Young & Happy opened its doors over 20 years ago we were the first independent youth hostel in Paris. Since then we've been lucky enough to welcome hundreds of thousands travelers from every nook and cranny of the world...When Young & Happy opened its doors over 20 years ago we were the first independent youth hostel in Paris. Since then we've been lucky enough to welcome hundreds of thousands travelers from every nook and cranny of the world...

Hostel Hostely a ubytovny - Jacobs Inn Hostel

Jacobs Inn Hostel is a hostel for travellers, backpackers and students. It is open 24 hours with no curfew and no lock-out. Supermarkets, bakeries and laundromats are all located near by. There is internet access and a safety deposit box....Jacobs Inn Hostel is a hostel for travellers, backpackers and students. It is open 24 hours with no curfew and no lock-out. Supermarkets, bakeries and laundromats are all located near by. There is internet access and a safety deposit box....

Hostel Hostely a ubytovny - Auberge Internationale des Jeunes

Hostelsclub.com is proud to present you the Auberge Internationale des Jeunes. During your visit in Paris, you will certainly be looking for a nice and comfortable place to stay. This hostel represents the best alternative for young travellers, as it...Hostelsclub.com is proud to present you the Auberge Internationale des Jeunes. During your visit in Paris, you will certainly be looking for a nice and comfortable place to stay. This hostel represents the best alternative for young travellers, as it...

Hostel Hostely a ubytovny - Le Village Hostel

Village Hostel offers a Parisian design in the center of Paris, in the Montmartre district. Double rooms or dormitories have a private bathroom, telephone and stunning views of the Sacre Coeur! The hostel has its own café, a terrace, a...Village Hostel offers a Parisian design in the center of Paris, in the Montmartre district. Double rooms or dormitories have a private bathroom, telephone and stunning views of the Sacre Coeur! The hostel has its own café, a terrace, a...

Hostel Hostely a ubytovny - Plug-Inn

The Plug-Inn hostel is the newest addition to the Hip-Hop family of hostels and budget hotels in Paris. Its modern design and colorful and sharp look make it a refreshing alternative. Every room has a private bathroom (with shower or...The Plug-Inn hostel is the newest addition to the Hip-Hop family of hostels and budget hotels in Paris. Its modern design and colorful and sharp look make it a refreshing alternative. Every room has a private bathroom (with shower or...

Hostel Hostely a ubytovny - Perfect Hostel

A Great Budget Choice!!! Enjoy the privacy of your own room at dormitory price Located in Montmartre, just a short walk to Opera, Moulin Rouge and Sacre Coeur, our hostel is the perfect place for your stay in Paris. Today...A Great Budget Choice!!! Enjoy the privacy of your own room at dormitory price Located in Montmartre, just a short walk to Opera, Moulin Rouge and Sacre Coeur, our hostel is the perfect place for your stay in Paris. Today...

Hostel Hostely a ubytovny - Arty Paris

Since july 2012, Arty Paris is ideally located in the heart of the capital, just a short walk to bus, 10 minutes from the Porte de Vanves metro or 20 minutes walk to Porte de Versailles, our friendly, multilanguage and...Since july 2012, Arty Paris is ideally located in the heart of the capital, just a short walk to bus, 10 minutes from the Porte de Vanves metro or 20 minutes walk to Porte de Versailles, our friendly, multilanguage and...

Hostel Hostely a ubytovny - Le Montclair Hostel

Le Montclair Hostel - Paris,France. Located at the back of the Montmartre Hill, our Hostel allows you to be only a few blocks away from the 'Sacré-Coeur', in a typical Parisian neighborhood. Chilling out in our fully re-designed lobby area...Le Montclair Hostel - Paris,France. Located at the back of the Montmartre Hill, our Hostel allows you to be only a few blocks away from the 'Sacré-Coeur', in a typical Parisian neighborhood. Chilling out in our fully re-designed lobby area...

Hostel Hostely a ubytovny - Beautiful City Hostel

Friendly practical and designer, The Beautiful City Hostel is one of the best example of a new generation of hostels, with a special regards to the design and the atmosphere. The amazing and friendly staff is the secret weapon of...Friendly practical and designer, The Beautiful City Hostel is one of the best example of a new generation of hostels, with a special regards to the design and the atmosphere. The amazing and friendly staff is the secret weapon of...