Ubytovny blízko Grande Arche

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Paříž? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Paříž jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Paříž. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Paříž.

Význačné body

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inn Paris - Canal Hostel

St Christopher's Inn Paris Canal se nachází v těsné blízkosti Montmartru a jen tři zastávky od stanice Eurostar Gare du Nord.

Hostel Hostely a ubytovny - Le Montclair Montmartre by Hiphophostels

Our hostel is located in Montmartre, near Sacre Coeur Church, Moulin Rouge

Hostel Hostely a ubytovny - Smart Place Gare du Nord by Hiphophostels

Welcome to Paris! Located close to the Gare du Nord and a few minutes’ walk from Montmartre the Smart Place Paris youth hostel is the perfect place from which to reach every corner of the capital.

Hostel Hostely a ubytovny - Arty Paris Portes de Versailles by Hiphophostels

Arty is also near the 'Versailles gate' exhibition park where all the important trade shows and commercial fairs take place, as well as Montparnasse with its many theatres on Gaité Street.

Hostel Hostely a ubytovny - Trendy hostel

We are located at 500 meters from a water mill dating from the seventeenth centuries and 15 minutes from the Eiffel Tower by metro. Around our property you will find everything you need: pharmacies, hairdressers, restaurants, supermarkets, cafes, bakers. From here you will have easy access to the main point of interest of Paris thanks to the close stop «Pierre et Marie Curie» located one minute walking from our here.

Hostel Hostely a ubytovny - Le Village Montmartre by Hiphophostels

If you'd like to experience the city like a” true Parisian”, you have chosen the right spot! Hostel is situated 10 minutes from of the Sacré Coeur and historic Butte Montmartre, one of the must-see in Paris.

Hostel Hostely a ubytovny - Le Regent Montmartre by Hiphophostels

Between Pigalle and Montmartre, The Regent Montmartre offers an incredible experience of contemporary Paris.

Hostel Hostely a ubytovny - Generator Paris

Je jen patnáct minut chůze od vlakového nádraží Gare du Nord, nebudete mít žádný problém se do hostelu Generator Paris dostat. Hostel se nachází v 10. okrsku, v těsné blízkosti kanálu a parku Buttes-Chaumont. Dvou nejoblíbenějších míst ve městě; kanál je vhodný pro pikniky a zajít si každý večer na skleničku a park je každý víkend plný místních turistů. A protože se stanice metra Colonel Fabien nachází hned za dveřmi, cestování je velmi snadné.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inn Gare Du Nord

We're located between two of Europe's busiest train stations Gare du Nord and Gare de l'Est - with 3 Paris Metro lines, great bus connections and trains to London and other European destinations.

Hostel Hostely a ubytovny - Woodstock Hostel Montmartre

Woodstock se nachází 5 minut od Sacre Coeur Montmartre Pěšky je to nedaleko do Opera, Louvre

Hostel Hostely a ubytovny - FIAP

Catacombs, Le parc Montsouris butte aux Cailles district, place d’Italie, Chinatown The Eiffel Tower, Musée de l’Homme, Cité de l’Architecture Musée du Quai Branly. Latin Quarter, St Germain des Prés district Sainte Chapelle, Conciergerie, Musée du Louvre, Musée d’Orsay,

Hostel Hostely a ubytovny - Perfect Hostel Paris

Gare du Nord 10 minut pěšky Metro Anvers 3 minuty pěšky Metro Cadet 5 minut chůze Supermarket restaurace a pěkné bary v okolí hostelu Památky a místa. 5 minut chůze od katedrály Sacre Coeur, náměstí Place du Tertre a Moulin Rouge 10 minut chůze od obchodního domu Opera a Paříže 10 minut metrem od třídy Champ Elysees Avenue 10 minut autobusem z muzea Louvre 15 minut autobusem z Eiffelovy věže 15 minut autobusem od Notre Dame

Hostel Hostely a ubytovny - BVJ Opera-Montmartre Hostel

1. historický hostel v Paříži, soukromý pařížský panský dům z 18. století, který císař Napoleon nabídl herečce Mlle Mars. Řízen 1. neziskovou hostelovou organizací v Paříži. Rezervujte si levně lůžko s jednoduchým a základním vybavením v úžasné lokalitě přímo mezi rušnou nákupní čtvrti Národního operního domu a Montmartre s bazilikou Sacré-Coeur, Pigalle a Moulin Rouge jen ulici od hostelu.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Blue Planet

Jsme blízko Bastily, "Coulée verte", řeky Seina a centra města (Notre Dame, Saint michel)

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.