Ubytovny v Tbilisi

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Tbilisi? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Tbilisi jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Tbilisi. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Tbilisi.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Baratashvili View All Images

In our hostel you can enjoy a beautiful view of the old town (Mtatsminda, funicular, Mama Davity church, Mtkvari river)

Hostel Hostely a ubytovny - Envoy Hostel and Tours View All Images

Nabízí neuvěřitelný výhled na město a nachází se v půvabné staré město Tbilisi oblasti, jsme pěšky od památek, stejně jako restaurace, kavárny a bary.

Hostel Hostely a ubytovny - Fabrika Hostel View All Images

Hostel se nachází ve staré historické čtvrti města Tbilisi, Fabrika se nachází v blízkosti nejlepších atrakcí a skrytých pokladů okolí. Od nás můžete jít buď pěšky klikatými uličkami k hlavnímu náměstí nebo jet 4 metrem. Zastávka veřejné dopravy se nachází jen pár minut od hostelu.

Hostel Hostely a ubytovny - Cleopatra Palace Hostel View All Images

Mushthaid Garden - National Stadium - Central Train Station - Vakhtang Chabukiani Memorial House-Museum - Dolls Museum The Folklore State Centre of Georgia - Mikhailovi Hospital Galaktion Tabidze Memorial House-Museum - Marjanishvili Theatre Ministry of Education - Marjanishvili New Stage - Eglish Tea House - Concertino Tbilisi - Art Palace - Tbilisi Central Library... The hospital and police center are very near for emergencies. Georgia and Tbilisi are a really safe country and city.

Hostel Hostely a ubytovny - Lithostel View All Images

The Tbilisi State Academy of Arts is a 2-minute walk, and Freedom Square is a 20-minute walk away. Lithostel is 3 km from Tbilisi Train Station. A shuttle to Tbilisi Airport, located 17 km away, is available at surcharge. The popular clubs Cafe-Gallery and Blow, as well as the restaurants Pasanauri and Sabatono are located nearby. Trade center Merani is a 1-minute walk. Italian cousine restaurant Pomidorisimo , Europian cousine restaurant Marco-Polo also in 1-minute walk.

Hostel Hostely a ubytovny - Tbil Home Hostel View All Images

Jsme centrálně umístěný hostel v centru města Tbilisi. V docházkové vzdálenosti se nacházejí nejoblíbenější turistické cíle, jako jsou: pevnost Narikala, botanická zahrada, ulice Shardeni, Meidan, Sulfurové koupele, náměstí Svobody, ulice Rusraveli, mírový most apod.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Solo-Lucky View All Images

Solo-Lucky se nachází na klidné ulici, ale stále na vrcholu všeho, co dělá z Tbilisi tak zvláštní a vzrušující místo k návštěvě: Pevnost Narikala, botanická zahrada, park Mtatsminda, muzea, divadla, umělecká galerie, turecké lázně. K dispozici jsou staré církve, synagoga a mešita vedle sebe, představující kulturní rozmanitost města.

Hostel Hostely a ubytovny - Bed 12 Hostel View All Images

Nedaleko se nachází Suchý most, který je pro turisty nejatraktivnější, také Most míru, katedrála Sameba, park Rike a stará část Tbilisi. Na druhé straně se nachází divadlo Marjanišvili, divadlo Rustaveli, růžová zahrada.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.