4 místní pivovary, které byste v Melbourne měli navštívit

Publikováno dne 22 leden 2017

Hostely a ubytovny - Pivovary v pivovary

 

Jako Amerika, Austrálie je tradičně, pokud jde o pivo, pro zbytek světa terčem vtípků. Dlouhotrvající (a nespravedlivý) stereotyp vidí Australskou pivní kulturu jako bandu kluků popíjející ležák ze "stubbies" (malé pivní lahve) - a pivo, které pijí je pravděpodobně Victoria Bitter, které se vaří v Melbourne od poloviny 19. století.

Naštěstí se pivaři umoudřili. Tak jak jsme se naučili, že je v USA více než jenom Bud a Coors, také víme, že Austrálie není jen o plechovkách VB a Castlemaine XXXX. Současná móda velkých pivovarů hasících žízeň je nyní vařit pivo podle australského vkusu, a to znamená, že Melbourne - kdysi slavný jako domov značky Victoria Bitter - nyní zahrnuje některé z australských nejosobitějších minipivovarů a nejzajímavějšich piv.

Pokud si stále myslí, Austrálie nemůže dělat pivo, si sám sebe do jednoho Melbourne centra ubytovny a padají do těchto čtyř místních pivovarů. Budete brzy změní svůj názor ...

3 Ravens

Vyzkoušejte: Světlé pivo 55 American Pale Ale. "Pět asertivních chmelů se smísí s ječmenem, kukuřicí, pšenicí, ovsem a žitem. Květinové aromáty vedou ke strukturovanému sladovému a čistému závěru. "

Návštěva: Budova 3 Ravens něco více než jen betonová krabice na boční ulici Thornbury. I když nefunguje jako plnohodnotný bar jako je to například u některých mikro-pivovarů. Své dveře otevírá každý pátek od 14-20h, kdy nabízí ochutnávky a možnost nákupu s sebou.

Kontakt: 1 Theobald Street, Thornbury / 03 9495 1026

Kooinda

Vyzkoušejte: Black IPA. "Převládající chmelové aroma mu dodává pozdní přídavek chmele do kotlíku a suché chmelování po dobu sedmi dnů. Pivo pro největší chmelové fandy. "

Návštěva: Ačkoli umístění ve West Heidelbergu nemusí být idylické, Kooinda bar vám umožní vyzkoušet mnoho piv tohoto vynalézavého pivovaru na jednom místě - na začátek s obří hrou Jenga, bazénem a stolním fotbalem. Dokonce vás nechají objednat si jídlo z okolních restaurací. Je otevřený každý pátek od 17h. Můžete se také zastavit a koupit si lahve s sebou od 0:00 do 16:00 od pondělí do pátku.

Kontakt: 28 Culverlands Street, Heidelberg West / 03 9440 5426

Hargreaves Hill

Vyzkoušejte: ESB. "Značný krystalově sladový charakter, jako podklad pádné hořkosti. Aroma zralé maracuji. "

Navštivte: Oceňované Hargreaves Hill sídlí v bývalé budově banky v Melbourne satelitním městečku Yarra Glen. Jako degustátoři vlastního piva pivovaru, můžete vyzkoušet celou řadu světových piv a nacpat se ve velice uznávané restauraci. Otevřeno je od od 11:30 do noci od pondělí do soboty, s obědy v neděli od 11. hodin.

Kontakt: 25 Bell Street, Yarra Glen / 03 9730 1905

 

Fotografie: https://www.flickr.com/photos/haynes/4916036918/

Autor: Charles Haynes (https://www.flickr.com/photos/haynes/)

Titulek: Mountain Goat otevírá svůj pivovar v Richmondu ve středu a pátek

 

Mountain Goat

Vyzkoušejte: Hightail Ale. "Anglií inspirované jantarové pivo s bohatým sladovým tělem a květinovou chmelovou vůní."

Navštivte: Pivovar se nachází ve velkoskladní budově v moderním a multikulturním Richmondu, a náležitě přitahuje davy hipsterů. Pijete doslova v pivovaru, takže budete mít dobrý výhled na zařízení a v akci ho můžete vidět ve středu, kdy majitelé pořádají prohlídky. Je tu taky dobrá pizza. Otevřeno je od 17:00 ve středu a pátek.

Kontakt: 80 North Street, Richmond / 03 9428 1180