Najíst se v Chicagu na rozpočet: rady místní obyvatelky

Publikováno dne 22 duben 2016

Hostely a ubytovny - Jídlo Chicaga


Titulek: Chicago je známé pro "deep dish" pizzu, ale tím jeho gurmánské speciality nekončí...

Chystáte se letos do Chicaga? Následujte průvodce obyvatelky města Abby Baric a dozvíte se, kde ve městě se levně najíst...

Pokud jste baťůžkář, který se rozhodl pro USA, neusněte na vavřínech. Chicago nabízí více než jen světoznámé sportovní týmy, krásnou architekturu a notoricky chladné zimy. Je to také ubytovnami nabité gurmánské nebe, které hostí brilantní kombinaci moderních restaurací, hipsterských koutků a starých institucí.

Kuchyně v nabídce je různorodá, ale pizza a párky v rohlíku jsou stále populární; A to nevadí, protože jsou výborné a vy si pochutnáte! Uvolněte si den a projděte si tuto trasu, kde dostanete skutečnou chuť Chicaga...

West Loop

Little Goat Diner, 820 W Randolph St

Vlastní ho Stephanie Izard, první žena šéfkuchařka, která vyhrála v populárním americkém televizním pořadu Top Chef. Little Goat nabízí prvotřídní dobrá jídla a je ideální malá sestra populární (a nemožné se dostat do) restaurace Girl & The Goat.

 • K jídlu: Biscuits and Gravy, Ooey Gooey Cinnabon.
 • K vidění: Moderní rezidenční hot spot pro bydlení v loftech a dobré jídlo a pití (Randolph Street). West Loop byl kdysi domovem Oprah Show a historické čtvrti Meat Packing District.
 • Další místo: Jděte směrem na jih na Green Street a dejte si latte v kavárně Sawada Coffee (112 N Green St). Dále se projděte 20 minut na východ k řece Chicago (severní strana). Je zde k vidění kultovní architektura, jako je Kemper Building, Trump Tower, Marina Towers a Willis Tower.

The Loop/River North

Doughnut Vault, 401 N Franklin St

V Chicagu oblíbený pro své vynikající koblihy, po kterých se utlučete. Ale musíte si pospíšit, protože před 10h ráno jsou obykle všechny fuč.

 • K jídlu: Nemůžete si vybrat špatně; dejte si co hrdlo ráčí.
 • K vidění: Merchandise Mart, která se nachází naproti Doughnut Vault je historická budova ve stylu Art Deco, která byla ve 30. letech jednou z největších budov na světě. Více než 1.200 čtverečních metrů je v současné době domovem designerských značek a tech start-up inkubátor, 1871.
 • Další místo: Jděte 20 minut směrem na východ až k Magnificent Mile přes řeku Chicago a Michigan Ave.

Portillo’s, 100 W Ontario Street

Začalo to jako stánek s párky v rohlíku ve Villa Park, Illinois a vyrostlo v jedno z nejoblíbenějších míst, kde si dát párek v rohlíku v Chicagu.

  • K jídlu: Originální párek v rohlíku od Portillo.
  • K vidění: S Magnificent Mile poblíž, Wrigley Building a dalšími bary, restauracemi a kavárnami je to rušná čtvrť, kterou si můžete projít.

 

 • Další místo: Zajděte na zastávku vlaku "L", Grand a nastupte na Red Line, která vás vezme na sever na Clark/Division.

 

Old Town

Fudge Pot, 1512 N Wells St

Prodejce bonbónů od roku 1960. Zvenku nevypadá jako velký zázrak, ale jakmile jste uvnitř je kouzelné.

 • K jídlu: Ochutnávky. Zkuste je všechny! Máslvé Toffee a marshmallows obalené v čokoládě.
 • K vidění: Nejvyhledávanější čtvrť plná budov z viktoriánské éry. Ulice Wells Street vede přes Old Town a zahrnuje obchody, bary, komediální klub The Second City a Old Town Ale House.
 • Další místo: Projděte Old Town Triangle severně od Fudge Pot na Lincoln Ave a pak se dejte vlevo na Webster Ave.

Lincolnův Park

Pequods, 2207 N Clybourn Ave

Pequods je v Chicagu oblíbený pro svou "deep-dish" pizzu. Nemluvě o tom, že podává pivo po džbánech. To vystihuje všechno.

 • K jídlu: Medium Pan Pizza s klobásou a houbami.
 • K vidění: zajímavý mix škol (DePaul University), starých domů (North Burling St) a parků (Lincoln Park Zoo).
 • Další místo: Vydejte se směrem na východ na Webster Ave a navštívit místní volbu pro řemeslnické piva a pak naskočte na Brown Line a vraťte se zpátky do oblasti River North.