Hra začala: nejlepší evropské fotbalové stadiony

Publikováno dne 22 duben 2016

Ať už je to cesta, kterou jste vždy chtěli podniknout nebo nezapomenutelný víkend s klukama (nebo holkama), Evropa nabízí pořádné fotbalové zážitky. Vstupenky na zápas nejsou vždy levné, ale no tak - ušetříte za levné ubytování, tak proč neutratit za zážitek na který jen tak nezapomenete?

San Siro, Milán

Hostely a ubytovny - San Siro, Milán

 

Inter Milán a AC Milán oba hrají doma v další milánské katedrálé z názvem San Siro. San Siro je něco, co každý fotbalový fanoušek musí vidět alespoň jednou v životě. Fotbalová meka (s neuvěřitelným výhledem na město pro příležitostné fanoušky) je místem, které navštívit, pokud chcete zažít fotbal v celé své kráse. Od pokřiků když hráči vycházejí z tunelu až po řev s plných plic, nenajdete lepší místo než tohle.

Camp Nou, Barcelona

Hostely a ubytovny - Camp Nou, Barcelona

 

Jdi do toho naplno, nebo jdi domů. Krásný Camp Nou usadí téměř 100.000 fanoušků - více než jakýkoli jiný stadion v Evropě - a po rekonstrukci bude ještě větší a lepší. Utkání mezi Barca a Espanyol přináší atmosféru na kterou nikdy nezapomenete, ale každý zápas na tomto obrovském stadionu vám nažene husí kůže. Při prohlídce budete chodit po posvátném trávníku vyšlapaném legendou Leo Messi a skončíte v úžasném dárkovém obchodě, kde můžete strávit hodiny.

Allianz Arena, Mnichov

Hostely a ubytovny - Allianz Arena, Mnichov

 

Také přezdávaný jako nafukovací člun nebo UFO je nejmodernější stadion v Evropě a domovem jednoho z nejlepších týmů v Německu, Bayern Mnichov. Stadion je neuvěřitelný ​​a má slavnou vnější stěnu s měníci se barvou: když je Bayern Mnichov doma, celá budova svítí červeně; pokud hraje druhý divizní bývalí obři TSV 1860 Mnichov, barva se změní na modrou. A když se vrátí domů německý národní tým, vyzařuje bílá.

Emirates Stadium, Londýn

Hostely a ubytovny - Emirates Stadium, Londýn

 

Samostatná prohlídka základní úroveně posvátné půdy Arsenalu vás zavede do director's box a šaten, a můžete také vyjít tunelem z kterého vycházejí hráči a udělat si selfie. Dejte tomu ještě větší grády a můžete se vyfotit s pohárem FA Cup 2015, nebo dokonce být vedeni na prohlídce bývalím hrdinou Arsenalu na Legends Tour. S tolika možnostmi se můžete neustále vracet, prohlídka za prohlídkou.

Millerntor-Stadion, Hamburg

Hostely a ubytovny - Millerntor-Stadion, Hamburg

 

Tenhle se nedostal na seznamu, ne protože je super-slavný, ale proto, že rezidentní tým FC St. Pauli je jen opravdu, ale opravdu milý. Toto je pravděpodobně nejpříjemnější místo na evropském kontinentu. Fanoušci St Pauli nemilují fotbal jenom pro hru, ale také pro komunitu, sounáležitost a radost, kterou jim to přináší. Chcete-li mít na tváři úsměv, zajděte sem - a poté se můžete stavit do blízkého bulváru Reeperbahn, kde večer žije.