Ubytovny v Goa

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Goa? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Goa jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Goa. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Goa.

Hostel Hostely a ubytovny - Rasta Mansion Backpacker Hostel

Rasta Mansion property is located in Hippie trail village of Arambol. it's only 50 meters away from Arambol beach. You can walk to the hostel in bikinis after a nice swim. Rasta is surrounded by great Live music places like ASH, SOURCE, etc.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Bootstart CoLive

Arambol Beach 4.1 km Chapora River 6 km Chapora Fort 6.7 km Tiracol Fort 8 km St. Michael's Church 9.1 km St. Cajetan's Church 9.2 km Baga Night Market 10.4 km Anjuna Flea Market 10.5 km Saturday Night Market 10.6 km Club Cubana 10.8 km Most Popular Landmarks Thivim railway station 15.8 km Shanta Durga Temple 19.2 km Fort Aguada 19.9 km

Hostel Hostely a ubytovny - The Jungle Hostel

MAIN SHOPPING & RESTAURANTS ARE VERY NEAR TO US. The nearest airport is Goa International Airport, 61 km from the property.

Hostel Hostely a ubytovny - Sturmfrei Hostel Goa

Sturmfrei hostel is surrounded by greenery and natural beauty

Hostel Hostely a ubytovny - Zostel Goa

Slavný jako hlavní město Indie, nejmenší stát v Indii žije v celém roce v šťastném transu. Goa má chvályhodné množství pláží - klidné s bílými písky na jihu a plné lidí z celého světa a chatrče, aby uspokojily váš hlad na severu. V pěší vzdálenosti od pláže Calangute, Zostel Goa je místo, kde se havaruje po vašich eskapádách.

Hostel Hostely a ubytovny - BunkIn Hostel Goa

The Hostel is in a secluded area, where we have a Hilltop view we are surrounded by trees and beautiful houses. Anjuna Beach is 1 KM away, Vagator beach is 1.2 Km away, Ozran beach is 1.1Km away

Hostel Hostely a ubytovny - The Funky Monkey Hostel

5 minutovou chůzí se dostanete na legendární jižní pláž Anjuna a ocitnete se v srdci všech hlavních aktivitách! Ideální úterý v údolí Shiva, barevná středa na bleším trhu Anjuna, pláž a párty v Curlies, UV Bar po celý týden.

Hostel Hostely a ubytovny - Backpacker Panda Goa Hostel

Svěží zelená nemovitost se nachází 100 metrů od pláže Candolim a 4 km od pevnosti Aguada. Co by kamenem dohodil od pláže a se snadným přístupem ze všech klíčových míst města Goa.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.