Ubytovny v Jaipur

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Jaipur? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Jaipur jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Jaipur. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Jaipur.

Hostel Hostely a ubytovny - Lostouse Backpackers Hostel

C-Scheme is the best location to stay in Jaipur if you're traveling. As the heart of the City most incredible and awe-inspiring Locations to visit in Jaipur are all nearby like : Rajmandir Cinema, MI Road, Statue Circle, The Central Park, Jaipur Polo Club, Shaheed Smarak, Lal Kothi, Heritage Walled Pink City, The City Palace, Hawa Mahal, Jantar Mantar.

Hostel Hostely a ubytovny - Zostel Jaipur

Jaipurský palác a kultovní Hawa Mahal a Jantar Mantar jsou jen kousek pěšky od hotelu Zostel Jaipur. Slavné bazary Johari a Bapu jsou vzdáleny do 1 km.

Hostel Hostely a ubytovny - Jaipur Jantar Hostel

Jaipur Jantar Hostel is conveniently situated in central Jaipur. It is 1 km from Jaipur Railway Station and Central Bus Stand. Situated 300 m from the main post office, Hotel Jai Niwas is 14 km from Sanganer Airport.

Hostel Hostely a ubytovny - Blue Beds Hostel

Umístěn v C-scheme v hezčí polovině centra Džajpuru. Blue beds je vzdáleny 5 km (10-15 min) od města Old Pink a přibližně 15 minut od všeho ve městě Džajpur. Umístěný uvnitř bezpečné uzavřené obce v blízkosti nákupního centra MGF Mall na 22 Godam circle. Řekněte název hostelu buď řidiči Tuk-Tuk nebo řidiči taxíku a budete tu co by dup. C-scheme, což je nejprogresivnější čtvrť Džajpuru, je domovem řady prémiových restaurací a nočních hot spotů

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel  Wanderers Nest

Our hostel is located in a peaceful residential colony away from the city hassle and is well connected to the pink city via metro, bus, tuk-tuk and Uber. You can take a walk in the evening and enjoy street food stalls serving different Indian cuisines.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.