Ubytovny v Bali

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Bali? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Bali jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Bali. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Bali.

Hostel Hostely a ubytovny - Freedom Hostel Bali

Ubud is 35.4 km from Freedom Hostel, and Seminyak is 12.9 km from the property. The nearest airport is Ngurah Rai International Airport, 6.9 km from the property.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Uluwatu Backpackers

Balangan beach 6km Dreamland beach 3km Bingin beach 3km Padang Padang beach 3km Uluwatu 5km

Hostel Hostely a ubytovny - Kosta Hostel Seminyak

You would easily find a restaurant along the road. It is only 10 minutes away to Kuta by motorbike.

Hostel Hostely a ubytovny - Nau Here Hostel

Zasazený v srdci turistické oblasti Kuta, Nau Here Hostel je ideálním místem pro objevování města Bali. Odtud mají hosté snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. Díky své výhodné poloze, nabízí hotel snadný přístup k místům města, které musíte vidět. Ať už jste na dovolené, služební cestě nebo s batohem na zádech, mladistvý a elegantní koncept hostelu Nau Here Hostel vám umožní pobyt v pohodlí a poskytne vám snadný přístup k místu, které vyhovuje všem vašim cestovním požadavkům.

Hostel Hostely a ubytovny - Base Guest House and Hostel

The hostel is located 50 metres from the busy Pantai Batu Bolong road, Base Guest House and Hostel is secluded and a great place to unwind after a wonderful day exploring Bali.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel H-ostel Bali

In just a short walking distance, you can enjoy Kuta Beach, well-known for its great waves to surf, stunning and beautiful sunset, also fresh coconuts by the sea. Another 10 minutes walk will take you to Legian Street, which is usually crowded during the night for its tequila and party in the night clubs. Not only those great entertaining and recreational parts, H-Ostel is also located just beside Kuta Art Market, where you can enjoy a traditional shopping experience for Balinese crafts and arts

Hostel Hostely a ubytovny - Kayun Hostel

Kayun hostel se nachází v centru nejlepší oblasti Bali, obklopený kluby, bary, kulturou, obchody a samozřejmě pláž Kuta, to vše najdete v okruhu 500m!

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.