Student housing - Hostels - Coworking in Benátky (Itálie)

Students, international students, interns, backpackers, roomates and digital nomads can book cheap dorms and safe private rooms in downtown Benátky, close to boarding schools, high schools, colleges, halls of residence and universities, close to buses or train stations, airports or major attractions in Benátky.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Venice Mestre View All Images

A & O Venice Mestre je jen pár minut severně od hlavního vlakového nádraží s vynikajícím spojením do ostrova a Starého Města.

Hostel Hostely a ubytovny - Ostello S. Fosca - CPU Venice Hostels View All Images

Stay in celebrated Venice, where you can ride a gondola through the world-famous canals, or take a stroll through ancient alleyways unchanged for hundreds of years. Some rooms located next to a canal which have stunning views & the singing gondola men ! San Marcuola Station & Riva De Biasio Station are 200 m away 15 min from St Marks Square Piazza San Marco & Basilica San Marco are 1 km. Nearest airport is Venice Marco Polo Airport is 7 km Surrounded by cafes, bars, shops and a supermarket.

Hostel Hostely a ubytovny - Generator Venice View All Images

Nachází se na nábřeží ostrova Giudecca, hostel má jedinečný výhled na Grande Canal. Jen jedna krátká zastávka Vaporetto od bzučivého náměstí Piazza San Marco, Generátor Benátky je malebným začátkem vaší dobrodružství.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Venezia Mestre 2 View All Images

Our a&o is located in the immediate vicinity of the Venezia-Mestre main train station. With these great transport links, you’ll reach all the key sights in just 15 minutes. This also allows you to effortlessly find your way to and from the hostel and plan great trips to explore the surroundings. You’ll find countless restaurants, shops, and cafés nearby. Are you planning to arrive by car? Not a problem, thanks to our property-owned parking spots.

Hotel Hostely a ubytovny - hotel Minerva & Nettuno View All Images

The nearest gondola station is located in Santa Lucia or at the Ponte delle Guglie on the Lista di Spagna. Just a 2-minute walk! The ghetto of Venice, the church of the Madonna dell'Orto, the Casino, the art galleries, the Ca'D'oro, the museums, and the nightlife are all close to us and within walking distance. Venezia / Tessera - Marco Polo Airport is 8km.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel AWA Venice Apartments San Marco View All Images

Fun and Adventure near Venice Aparthotel San Marco Venice Biennale Piazza San Marco (San Marco Square) and all the Venice cultural and historical attractions Amazing Venice streets, Venice canals & gondolas The best bars, restaurants and hot spots in Venice as well as all the most important cultural and historical attractions.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Anda Venice View All Images

We are located a 2-minute walk from Mestre train station. This means you can easily reach Venice downtown by bus and train, it only takes 10 minutes, and arrive confortably from Venice or Treviso Airport: the airport shuttle bus stops literally across the road from our hostel

Landlords and property managers
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.

Vítejte v Benátkách

Umění, mosty a karnevaly: Abeceda Benátek. Nebo že by to byly uličky, baziliky a kolonády? Benátky jsou jedním z nejvýraznějších a nejpřitažlivějších měst Evropy, nemluvě o jeho nesmírné kráse. Tato plovoucí metropole, rozpojena kanály a znovu spojena mosty, do svého malého centra města dokázala vtěsnat širokou škálu ubytoven. Ať už hledáte levnou ubytovnu, ubytovnu pro skupiny, nebo ubytovnu v centru, kde se můžete seznámit s ostatními baťůžkáři, v Benátkých ji najdete. Ale vy nechcete slyšet o ubytovnách, že ne? Mimo ně je dost úchvatné architektury, lahodné kuchyně a zábavných festivalů, které si budete pamatovat do konce života. Možná se několikrát ztratíte, ale to nevadí - o tom to přece je, nebo ne?

Procházka po ostrově Burano

Barevné domy, krásnýkostel a lidová hudbaz rybářského ostrova severně od centra dělá jedinečnou atrakci. Zvědaví turisté a malé skupinky baťůžkářů zajdou raději sem než ke známějším památkám. Nasedněte na vaporetto (vodní autobus)číslo 12 a udělejte si procházku po ostrově.

Vyrazte na pláž

Vyrazte z ubytovny, vyhněte se rušným ulicím a užívejte si pohody na pláži. Poloostrov Lido je po většinu roku klídné místo, ožije až během benátského filmového festivalu. Opalujte se, surfujte, skateboardujte nebo jen popíjejte koktejly při pohledu na Jadran.

Čtvrť:Okres Lido, Malamocco, Alberoni

Ponořte se do židovské historie

V muzeu Ebraico si poslechnětepříběh o Benátské židovské komunitě, která žila na městském ostrově v roce 1516. Vydejte se najeden z jejich hodinových zájezdů aprohlédněte si tři starověké synagogy.

Adresa: Sestiere Cannaregio, 2902/b, 30121 Venice

Čtvrť:Sestiere Cannaregio

Most Rialto

Nejznámější benátský mostPonte di Rialto byl postaven v 16. století architektem Antoniem da Ponte. Jednokamenný obloukový most, a jeho obchody, zůstávají nejpoutavějšími městskými atrakcemi.

Adresa: Sestiere San Polo, 30125 Venezia, Italy

Význačný bodPonte di Rialto

Galleria dell'Accademia

Batůžkáři, kteří touží po kultuře si ji nesmí nechat ujít. Jedná se o jednu z největších italských uměleckých galerií. Je domov pro díla Tiziana, Canaletta a da Vinciho. Vstup stojí €15 (€12,50 pro občany EU mezi 18. a 25. lety) s dodatečnými poplatky na výstavy.

Adresa: Campo della Carità, 1050, 30123 Venezia, Italy

Čtvrť:Sestiere Dorsoduro

Ca’ d’Oro

Spletitá gotická fasáda "zlatého důmu" s výhledem na Velký kanál skrývá stejně ohromující interiér, s obzvláště krásnýmvnitřním nádvořím a sbírkou uměleckých a archeologických pokladů.

Čtvrť:Sestiere Cannaregio

Význačný bodCa 'd'Oro

Bazilika svatého Marka

Mnoho návštěvníků vyrazí hned po příjezdu do této hlavní atrakce Benátek v podobě kostela z11. století. Díky své vysoko se tyčící kopuli je snadné ho rozpoznat. Zdarma si prohlédnětemozaiky, ikony a ozdobené oltáře a vystoupejte na 100 metrů vysokou věž pro výhledem na město a - pokud je venku hezky- za krásamiDolomit.

Adresa: San Marco, 328, Venezia, Italy

Čtvrť:Sestiere San Marco

Dóžecí palác

Dříve politické centrum Benátek. Tento velkolepý palác z 16. století spojuje islámskou, renesanční a gotickou architekturu a překypuje krásným nábytkem a obrazy.

Čtvrť:Sestiere San Marco

Náměstí svatého Marka

Lemované bazilikou svatého Marka z jihu a mostem Rialto ze severu, dlážděná centrální čtvrt Benátek je politickým a obchodním centrem města již tisíce let. Přední atrakce jako je tato jsou sice narvané turisty a baťůžkáři, ale stejně stojí za to je vidět.

Čtvrť:Sestiere San Marco

Lido di Venezia

Lido di Venezia jeostrov, který se nachází jižně od centra města. Tato oblast je domovem 11 kilometrů dlouhé pláže a koná se zde benátský filmový festival. Nenajdete tady sice hodně mládežnických ubytoven, ale je to skvělé místo, kde strávit čas na pláži a uniknout před rušnými turistickými středisky na hlavním ostrově.

Čtvrť:Okres Lido, Malamocco, Alberoni

Náměstí San Polo

Severozápadně od náměstí svatého Marka a jižně od hloučku levných hostelů v Cannaregio je náměstí San Polo proslulé svým staletým trhem Rialto, zděným kostelem Santa Maria dei Frari a jejím výběrem kvalitních restaurací.

Čtvrť:Sestiere San Polo

Benátsky karneval (leden)

Perfektní doba si rezervovathostel v Benátkách. Maškarní ples se ve městěkoná již od středověku, ale tvoří pouze část této lednové pouliční party. Očekávejte živou hudbu, divadlo, žonglování, polykače ohně a další.

Benátský filmový festival (září)

Uznávaný filmový festival se koná na ostrově Lido v září, kdy se největší světové filmové hvězdy sejdou na jemném písku městské pláže. Zahrnuje i veřejné projekce.

Čtvrť:Okres Lido, Malamocco, Alberoni

Festa del Redentore (Červenec)

První se konalna památku a oslavu přežití velkého moru z 16. století. Tento festival je napůl náboženský, koná se v červenci a jsou zde k vidění čluny, ohňostroje a na nábřeží si můžete udělat piknik.

Adresa: Church of the Santissimo Redentore Redentore, Sestiere Giudecca, 30133 Venezia

Čtvrť:Ruote

Venice Art Biennale (červen-listopad, každé dva roky)

Kulturní akce se zrodilav roce 1895. Biennale představí díla bezpočtu mezinárodních umělců v místech po celém městě. Koná se od června do listopadu každé dva roky.

Regata Storica (Září)

První se konala ve 13. století,přivítáním členů královských rodin. Benátská zářijová regata do dnes zůstává obrovskou události. Místní obyvatelé, turisté a batůžkáři se sejdou u Velkého kanálu, aby se podívali na závody, kterých se účastní více než 300 tradičních lodí.

Čtvrť:Sestiere Dorsoduro

Festa di Liberazione (srpen - září)

I když přes den, tento festival znamená ostré debaty týkající se osvobození země, v noci s to rozjede s koncerty různých hudebních žánrů: salsa, rock, blues a reggae.

Adresa: Campo Erberia 30125, Fondamenta Vin Castello, 145, Venezia, Italy

Čtvrť:Sestiere San Polo

Benátský jazzový festival (červenec)

Jeho motto zní: "hudba, umění, party". Tato událost konající se každé dva roky splní všechny požadavky hlavněpro baťůžkáře. Očekávejte elektro a bohémský pop, okouzlující davy, a samozřejmě neuvěřitelnou vizuální stimulaci.

Rosticceria Gislon

Nachází se jenkousek od mostu Rialto. Tradiční benátská deli restaurace nabízí perfektní baťůžkářské menu: čerstvou pizzu, těstoviny, maso a pokrmy z darů moře.

Adresa: 5424 Calle de la Bissa, Venice

Čtvrť:Sestiere San Marco

Telefon: 041 522 3569

Fotografie: https://instagram.com/p/zGGpnYPW8w/

© Copyrights: elena_meraldi

Dai Tosi

Tato rezidenční trattorie-pizzerie v regionu Castello v Benátkách podává chutné a plněné pizzy (zkuste gorgonzolu a vlašský ořech) a další.

Adresa: 738 Castello, Secco Marina

Čtvrť:Sestiere Castello

Telefon: 041 523 7102

Mercato del Rialto

NejrušnějšíBenátský trh s potravinami, který se nachází vedle mostu Rialto je ideálním místem kde koupit levné jídlo na piknik - a jestli máte na ubytovně kuchyň, můžete si něco uvařit později. Vyberte si z hromad prosciutto, sýrů, chlebů, mořských plodů, salátů a ovoce.

Čtvrť:Sestiere San Polo

Brek

Tento šikovný italský mini-řetězec má pobočku přímo u vlakového nádraží, což je přímo u dveříněkterých levných ubytoven. Nabízí chutné jídlo za skvělou cenu. Pro začátek si můžete dát pizzu, salát a pivo za €6,90.

Adresa: Rio Terà Lista di Spagna, 124, 30121 Venice

Čtvrť:Sestiere Cannaregio

Do Mori

Cicchetti jsou malé jednohubkynapříklad se smaženou mozzarellou, kalamáry a srdíčky artyčoků. Najdete je v barech po celých Benátkách. Na baru v Do Mori také najdete sudy dobrého benátského vína...

Adresa: Sestiere San Polo, 429, 30125 Venice

Čtvrť:Sestiere San Polo

Telefon: 041 522 5401

Hospoda L'Olandese Volante

Je umístěnamezi mostem Rialto a náměstím San Marco. Tato populární hospodůdka nabízí levné jídlo ve dne a rušnou zábavu v noci. Je populární mezi místními obyvateli, studenty i turisty.

Adresa: 5658 Campo San Lio, 30122 Venice

Telefon: 041 528 9349

Divadlo Fondamenta Nuove

V konzervativním městě baletu, opery a klasické hudby, toto divadlo nabízí zábavné netradiční taneční a hudební představení - to vše za přijatelné ceny.

Adresa: 5013 Sestiere Cannaregio, Venice

Čtvrť:Sestiere Cannaregio

Telefon: 041 522 4498

Aurora Beach Club

Jeden z mála opravdových městských klubů. Tento plážový hotspot hostí DJe, kteří hrajou taneční a popovou hudbu každý víkend a občas i uprostřed týdne.

Adresa: Lungomare Guglielmo Marconi, 30126 Venice

Čtvrť:Okres Lido, Malamocco, Alberoni

Orange

Elegantní koktejlový bar Orange, který se nachází v srdci nejlepší noční čtvrtipodává míchané nápoje s šampaňským (stejně jako víno, vinné střiky a občerstvení) až do pozdních hodin.

Adresa: 3054A Campo Santa Margherita, Venice

Čtvrť:Sestiere Dorsoduro

Telefon: 041 5234740

Fotografie: https://instagram.com/p/3BQ44MJjpK/

© Copyrights: sevgikln

Bar Torino

Oblíbený mezi turisty, tento alternativní bar má pravidelná živá hudební vystoupení, včetně jazzu, hudebních kapel a DJů. Je to skvělé místo kde socializovat až do časných ranních hodin.

Adresa: Campo San Luca, 30124 Venice

Čtvrť:Sestiere San Marco

Telefon: 041 522 3914

Bottiglieria Colonna

Pro skvělá levnávína zamiřte do Bottiglieria Colonna. Kupte dárkové balíčky kvalitního vína (šest lahví), nebo si přineste prázdnou láhev a nechte si ji naplnit stolním vínem za €2 za litr.

Adresa: 5595 Sestiere Castello

Čtvrť:Sestiere Castello

Telefon: 041 528 5137

Atelier Marega

Chcetese dostat do karnevalové nálady, nebo unikátní památku na čas strávený v Benátkách? Obojí dostanete v tomto mimořádném obchodě ručně vyrobených masek a kostýmů.

Adresa: San Polo, 30125 Venezia, Italy

Telefon: 041 5222901

Fotografie: https://instagram.com/atelier_marega/

© Copyrights: atelier_marega

I Tre Mercanti

Tento chrám kvalitníitalské kuchyně se nachází v blízkosti některých centrálních ubytoven na okraji Castello. Můžete si tady koupit olivový olej, těstoviny, salám, sýr a grappa. Dokonce si můžete také objednat mezinárodní přepravu.

Adresa: 5364 Campo della Guerra, 30122 Castello, Venice

Čtvrť:Sestiere Castello

Telefon: 041 522 2901

Pryč od turistů: Nemusíte cestovat daleko od turistického centra, abyste si všimli dramatického poklesu cen (a nárůstu kvality). Dejte si pizzu, chicheti a domácí víno na předměstí a ušetříte malé jmění.

Zakupte si permanentku Chorus Pass: Pokud máte v plánu během svého pobytu v Benátkách navštívit řadu kostelů, zvažte koupi permanentky Chorus Pass. Za 12 euro dostane přístup k 18 kostelům ve městě. Jednorázový vstup obvykle stojí 3 eura. www.chorusvenezia.org

To nejlepší je zdarma: Největší radost jsou v Benátkách procházky bez cíle, ztrácet se mezi dlážděnými ulicemi, přecházet kanály a starobylé mosty. A to Vás nebude stát ani korunu.

Letiště

Hlavní vstupní bránou do Benátek je letiště Benátky Marco Polo (létají zde letadla aerolinek British Airways, Easyjet a Lufthansa) a letiště Treviso (domovem pro aerolinky Ryanair a Wizz Air). Chcete-li se dostat z letiště Benátky Marco Polo do ubytovny v centru města, můžete jet autobusem ATVO Venezia Express, který dojede do zastávky Piazzale Roma asi za 20 minut a jízdenka stojí €6. ACTV-run Aerobus (linka 5) ​​je další možnost, ale stojí €8. Jsou zde k dispozici i vodní autobusy Alilaguna vodní autobusy (linky A, B a R). Z letiště v Trevisu, využíte autobusové dopravy Barzi a ATVO.

Železniční dráhy

Vlakové nádraží Venice Santa Lucia nabízí snadný přístup k domácí a mezinárodní železniční sítí (často prostřednictvím Mestre). Řím a Milán jsou odtud jen pár hodin, zatímco noční vlaky mohou vzít cestující do vzdálených měst jako je Mnichov, Paříž, Vídeň, Budapešť a Moskva.

Autobus

Hlavní autobusové nádraží se v Benátkách nachází na Piazzale Roma, slouží však téměř výhradně letištím. Vnitroměstská a mezinárodní doprava je nejjednodušší vlakem z nedalekého nádraží Santa Lucia.

Doprava po městě

Benátky jsou jediným pěším městem na světě a procházení jejich ulic je potěšením. Ale pokud se po městě chcete pohybovat rychleji, zkuste vaporetti (vodní autobusy). Jednotlivé jízdné je drahé (obvykle €7), ale můžete si koupit i jízdenky na více jízd pokrývající časové období od 12 hodin (€18) do sedmi dnů (€60). Vodní taxíky jsou také k dispozici na zamávání.

Jazyk: italština

Měna: euro (EUR)

Napětí: 220v

Časové pásmo: středoevropský čas (GMT+1) / středoevropský letní čas (GMT+2)

Předvolba: +39-41

Pošta:

Poste Italiane, Calle De Le Acque, 5016, 30124

Nemocnice:

Ospedale SS. Giovanni e Paolo, Castello, 6777, 30122 / Ospedale dell 'Angelo, Via Paccagnella, 11, 30174

Turistické informace:

Benátky Pavillion, Giardini ex Reali, Piazza San Marco

Obvyklá otevírací doba: 12:00 - 18:00 hodin

Číslo tísňového volání: 112 - policie, záchranné služby a hasiči