Ubytovny v Benátky

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Benátky? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Benátky jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Benátky. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Benátky.

Vítejte v Benátkách

Umění, mosty a karnevaly: Abeceda Benátek. Nebo že by to byly uličky, baziliky a kolonády? Benátky jsou jedním z nejvýraznějších a nejpřitažlivějších měst Evropy, nemluvě o jeho nesmírné kráse. Tato plovoucí metropole, rozpojena kanály a znovu spojena mosty, do svého malého centra města dokázala vtěsnat širokou škálu ubytoven. Ať už hledáte levnou ubytovnu, ubytovnu pro skupiny, nebo ubytovnu v centru, kde se můžete seznámit s ostatními baťůžkáři, v Benátkých ji najdete. Ale vy nechcete slyšet o ubytovnách, že ne? Mimo ně je dost úchvatné architektury, lahodné kuchyně a zábavných festivalů, které si budete pamatovat do konce života. Možná se několikrát ztratíte, ale to nevadí - o tom to přece je, nebo ne?

Procházka po ostrově Burano

Barevné domy, krásnýkostel a lidová hudbaz rybářského ostrova severně od centra dělá jedinečnou atrakci. Zvědaví turisté a malé skupinky baťůžkářů zajdou raději sem než ke známějším památkám. Nasedněte na vaporetto (vodní autobus)číslo 12 a udělejte si procházku po ostrově.

Vyrazte na pláž

Vyrazte z ubytovny, vyhněte se rušným ulicím a užívejte si pohody na pláži. Poloostrov Lido je po většinu roku klídné místo, ožije až během benátského filmového festivalu. Opalujte se, surfujte, skateboardujte nebo jen popíjejte koktejly při pohledu na Jadran.

Čtvrť:Okres Lido, Malamocco, Alberoni

Ponořte se do židovské historie

V muzeu Ebraico si poslechnětepříběh o Benátské židovské komunitě, která žila na městském ostrově v roce 1516. Vydejte se najeden z jejich hodinových zájezdů aprohlédněte si tři starověké synagogy.

Adresa: Sestiere Cannaregio, 2902/b, 30121 Venice

Čtvrť:Sestiere Cannaregio

Most Rialto

Nejznámější benátský mostPonte di Rialto byl postaven v 16. století architektem Antoniem da Ponte. Jednokamenný obloukový most, a jeho obchody, zůstávají nejpoutavějšími městskými atrakcemi.

Adresa: Sestiere San Polo, 30125 Venezia, Italy

Význačný bodPonte di Rialto

Galleria dell'Accademia

Batůžkáři, kteří touží po kultuře si ji nesmí nechat ujít. Jedná se o jednu z největších italských uměleckých galerií. Je domov pro díla Tiziana, Canaletta a da Vinciho. Vstup stojí €15 (€12,50 pro občany EU mezi 18. a 25. lety) s dodatečnými poplatky na výstavy.

Adresa: Campo della Carità, 1050, 30123 Venezia, Italy

Čtvrť:Sestiere Dorsoduro

Ca’ d’Oro

Spletitá gotická fasáda "zlatého důmu" s výhledem na Velký kanál skrývá stejně ohromující interiér, s obzvláště krásnýmvnitřním nádvořím a sbírkou uměleckých a archeologických pokladů.

Čtvrť:Sestiere Cannaregio

Význačný bodCa 'd'Oro

Bazilika svatého Marka

Mnoho návštěvníků vyrazí hned po příjezdu do této hlavní atrakce Benátek v podobě kostela z11. století. Díky své vysoko se tyčící kopuli je snadné ho rozpoznat. Zdarma si prohlédnětemozaiky, ikony a ozdobené oltáře a vystoupejte na 100 metrů vysokou věž pro výhledem na město a - pokud je venku hezky- za krásamiDolomit.

Adresa: San Marco, 328, Venezia, Italy

Čtvrť:Sestiere San Marco

Dóžecí palác

Dříve politické centrum Benátek. Tento velkolepý palác z 16. století spojuje islámskou, renesanční a gotickou architekturu a překypuje krásným nábytkem a obrazy.

Čtvrť:Sestiere San Marco

Náměstí svatého Marka

Lemované bazilikou svatého Marka z jihu a mostem Rialto ze severu, dlážděná centrální čtvrt Benátek je politickým a obchodním centrem města již tisíce let. Přední atrakce jako je tato jsou sice narvané turisty a baťůžkáři, ale stejně stojí za to je vidět.

Čtvrť:Sestiere San Marco

Lido di Venezia

Lido di Venezia jeostrov, který se nachází jižně od centra města. Tato oblast je domovem 11 kilometrů dlouhé pláže a koná se zde benátský filmový festival. Nenajdete tady sice hodně mládežnických ubytoven, ale je to skvělé místo, kde strávit čas na pláži a uniknout před rušnými turistickými středisky na hlavním ostrově.

Čtvrť:Okres Lido, Malamocco, Alberoni

Náměstí San Polo

Severozápadně od náměstí svatého Marka a jižně od hloučku levných hostelů v Cannaregio je náměstí San Polo proslulé svým staletým trhem Rialto, zděným kostelem Santa Maria dei Frari a jejím výběrem kvalitních restaurací.

Čtvrť:Sestiere San Polo

Benátsky karneval (leden)

Perfektní doba si rezervovathostel v Benátkách. Maškarní ples se ve městěkoná již od středověku, ale tvoří pouze část této lednové pouliční party. Očekávejte živou hudbu, divadlo, žonglování, polykače ohně a další.

Benátský filmový festival (září)

Uznávaný filmový festival se koná na ostrově Lido v září, kdy se největší světové filmové hvězdy sejdou na jemném písku městské pláže. Zahrnuje i veřejné projekce.

Čtvrť:Okres Lido, Malamocco, Alberoni

Festa del Redentore (Červenec)

První se konalna památku a oslavu přežití velkého moru z 16. století. Tento festival je napůl náboženský, koná se v červenci a jsou zde k vidění čluny, ohňostroje a na nábřeží si můžete udělat piknik.

Adresa: Church of the Santissimo Redentore Redentore, Sestiere Giudecca, 30133 Venezia

Čtvrť:Ruote

Venice Art Biennale (červen-listopad, každé dva roky)

Kulturní akce se zrodilav roce 1895. Biennale představí díla bezpočtu mezinárodních umělců v místech po celém městě. Koná se od června do listopadu každé dva roky.

Regata Storica (Září)

První se konala ve 13. století,přivítáním členů královských rodin. Benátská zářijová regata do dnes zůstává obrovskou události. Místní obyvatelé, turisté a batůžkáři se sejdou u Velkého kanálu, aby se podívali na závody, kterých se účastní více než 300 tradičních lodí.

Čtvrť:Sestiere Dorsoduro

Festa di Liberazione (srpen - září)

I když přes den, tento festival znamená ostré debaty týkající se osvobození země, v noci s to rozjede s koncerty různých hudebních žánrů: salsa, rock, blues a reggae.

Adresa: Campo Erberia 30125, Fondamenta Vin Castello, 145, Venezia, Italy

Čtvrť:Sestiere San Polo

Benátský jazzový festival (červenec)

Jeho motto zní: "hudba, umění, party". Tato událost konající se každé dva roky splní všechny požadavky hlavněpro baťůžkáře. Očekávejte elektro a bohémský pop, okouzlující davy, a samozřejmě neuvěřitelnou vizuální stimulaci.

Rosticceria Gislon

Nachází se jenkousek od mostu Rialto. Tradiční benátská deli restaurace nabízí perfektní baťůžkářské menu: čerstvou pizzu, těstoviny, maso a pokrmy z darů moře.

Adresa: 5424 Calle de la Bissa, Venice

Čtvrť:Sestiere San Marco

Telefon: 041 522 3569

Fotografie: https://instagram.com/p/zGGpnYPW8w/

© Copyrights: elena_meraldi

Dai Tosi

Tato rezidenční trattorie-pizzerie v regionu Castello v Benátkách podává chutné a plněné pizzy (zkuste gorgonzolu a vlašský ořech) a další.

Adresa: 738 Castello, Secco Marina

Čtvrť:Sestiere Castello

Telefon: 041 523 7102

Mercato del Rialto

NejrušnějšíBenátský trh s potravinami, který se nachází vedle mostu Rialto je ideálním místem kde koupit levné jídlo na piknik - a jestli máte na ubytovně kuchyň, můžete si něco uvařit později. Vyberte si z hromad prosciutto, sýrů, chlebů, mořských plodů, salátů a ovoce.

Čtvrť:Sestiere San Polo

Brek

Tento šikovný italský mini-řetězec má pobočku přímo u vlakového nádraží, což je přímo u dveříněkterých levných ubytoven. Nabízí chutné jídlo za skvělou cenu. Pro začátek si můžete dát pizzu, salát a pivo za €6,90.

Adresa: Rio Terà Lista di Spagna, 124, 30121 Venice

Čtvrť:Sestiere Cannaregio

Do Mori

Cicchetti jsou malé jednohubkynapříklad se smaženou mozzarellou, kalamáry a srdíčky artyčoků. Najdete je v barech po celých Benátkách. Na baru v Do Mori také najdete sudy dobrého benátského vína...

Adresa: Sestiere San Polo, 429, 30125 Venice

Čtvrť:Sestiere San Polo

Telefon: 041 522 5401

Hospoda L'Olandese Volante

Je umístěnamezi mostem Rialto a náměstím San Marco. Tato populární hospodůdka nabízí levné jídlo ve dne a rušnou zábavu v noci. Je populární mezi místními obyvateli, studenty i turisty.

Adresa: 5658 Campo San Lio, 30122 Venice

Telefon: 041 528 9349

Divadlo Fondamenta Nuove

V konzervativním městě baletu, opery a klasické hudby, toto divadlo nabízí zábavné netradiční taneční a hudební představení - to vše za přijatelné ceny.

Adresa: 5013 Sestiere Cannaregio, Venice

Čtvrť:Sestiere Cannaregio

Telefon: 041 522 4498

Aurora Beach Club

Jeden z mála opravdových městských klubů. Tento plážový hotspot hostí DJe, kteří hrajou taneční a popovou hudbu každý víkend a občas i uprostřed týdne.

Adresa: Lungomare Guglielmo Marconi, 30126 Venice

Čtvrť:Okres Lido, Malamocco, Alberoni

Orange

Elegantní koktejlový bar Orange, který se nachází v srdci nejlepší noční čtvrtipodává míchané nápoje s šampaňským (stejně jako víno, vinné střiky a občerstvení) až do pozdních hodin.

Adresa: 3054A Campo Santa Margherita, Venice

Čtvrť:Sestiere Dorsoduro

Telefon: 041 5234740

Fotografie: https://instagram.com/p/3BQ44MJjpK/

© Copyrights: sevgikln

Bar Torino

Oblíbený mezi turisty, tento alternativní bar má pravidelná živá hudební vystoupení, včetně jazzu, hudebních kapel a DJů. Je to skvělé místo kde socializovat až do časných ranních hodin.

Adresa: Campo San Luca, 30124 Venice

Čtvrť:Sestiere San Marco

Telefon: 041 522 3914

Bottiglieria Colonna

Pro skvělá levnávína zamiřte do Bottiglieria Colonna. Kupte dárkové balíčky kvalitního vína (šest lahví), nebo si přineste prázdnou láhev a nechte si ji naplnit stolním vínem za €2 za litr.

Adresa: 5595 Sestiere Castello

Čtvrť:Sestiere Castello

Telefon: 041 528 5137

Atelier Marega

Chcetese dostat do karnevalové nálady, nebo unikátní památku na čas strávený v Benátkách? Obojí dostanete v tomto mimořádném obchodě ručně vyrobených masek a kostýmů.

Adresa: San Polo, 30125 Venezia, Italy

Telefon: 041 5222901

Fotografie: https://instagram.com/atelier_marega/

© Copyrights: atelier_marega

I Tre Mercanti

Tento chrám kvalitníitalské kuchyně se nachází v blízkosti některých centrálních ubytoven na okraji Castello. Můžete si tady koupit olivový olej, těstoviny, salám, sýr a grappa. Dokonce si můžete také objednat mezinárodní přepravu.

Adresa: 5364 Campo della Guerra, 30122 Castello, Venice

Čtvrť:Sestiere Castello

Telefon: 041 522 2901

Pryč od turistů: Nemusíte cestovat daleko od turistického centra, abyste si všimli dramatického poklesu cen (a nárůstu kvality). Dejte si pizzu, chicheti a domácí víno na předměstí a ušetříte malé jmění.

Zakupte si permanentku Chorus Pass: Pokud máte v plánu během svého pobytu v Benátkách navštívit řadu kostelů, zvažte koupi permanentky Chorus Pass. Za 12 euro dostane přístup k 18 kostelům ve městě. Jednorázový vstup obvykle stojí 3 eura. www.chorusvenezia.org

To nejlepší je zdarma: Největší radost jsou v Benátkách procházky bez cíle, ztrácet se mezi dlážděnými ulicemi, přecházet kanály a starobylé mosty. A to Vás nebude stát ani korunu.

Letiště

Hlavní vstupní bránou do Benátek je letiště Benátky Marco Polo (létají zde letadla aerolinek British Airways, Easyjet a Lufthansa) a letiště Treviso (domovem pro aerolinky Ryanair a Wizz Air). Chcete-li se dostat z letiště Benátky Marco Polo do ubytovny v centru města, můžete jet autobusem ATVO Venezia Express, který dojede do zastávky Piazzale Roma asi za 20 minut a jízdenka stojí €6. ACTV-run Aerobus (linka 5) ​​je další možnost, ale stojí €8. Jsou zde k dispozici i vodní autobusy Alilaguna vodní autobusy (linky A, B a R). Z letiště v Trevisu, využíte autobusové dopravy Barzi a ATVO.

Železniční dráhy

Vlakové nádraží Venice Santa Lucia nabízí snadný přístup k domácí a mezinárodní železniční sítí (často prostřednictvím Mestre). Řím a Milán jsou odtud jen pár hodin, zatímco noční vlaky mohou vzít cestující do vzdálených měst jako je Mnichov, Paříž, Vídeň, Budapešť a Moskva.

Autobus

Hlavní autobusové nádraží se v Benátkách nachází na Piazzale Roma, slouží však téměř výhradně letištím. Vnitroměstská a mezinárodní doprava je nejjednodušší vlakem z nedalekého nádraží Santa Lucia.

Doprava po městě

Benátky jsou jediným pěším městem na světě a procházení jejich ulic je potěšením. Ale pokud se po městě chcete pohybovat rychleji, zkuste vaporetti (vodní autobusy). Jednotlivé jízdné je drahé (obvykle €7), ale můžete si koupit i jízdenky na více jízd pokrývající časové období od 12 hodin (€18) do sedmi dnů (€60). Vodní taxíky jsou také k dispozici na zamávání.

Jazyk: italština

Měna: euro (EUR)

Napětí: 220v

Časové pásmo: středoevropský čas (GMT+1) / středoevropský letní čas (GMT+2)

Předvolba: +39-41

Pošta:

Poste Italiane, Calle De Le Acque, 5016, 30124

Nemocnice:

Ospedale SS. Giovanni e Paolo, Castello, 6777, 30122 / Ospedale dell 'Angelo, Via Paccagnella, 11, 30174

Turistické informace:

Benátky Pavillion, Giardini ex Reali, Piazza San Marco

Obvyklá otevírací doba: 12:00 - 18:00 hodin

Číslo tísňového volání: 112 - policie, záchranné služby a hasiči

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Venice Mestre

A&O Venice Mestre is just a few minutes north of the main train station with excellent connections to the island and Old Town.

Hostel Hostely a ubytovny - Generator Venice

Located on the waterfront island of Giudecca, the hostel has unparalleled views of the Grande Canal. Just one short Vaporetto stop from the buzzing Piazza San Marco, Generator Venice is the picturesque start to your adventure.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Anda Venice

We are located a 2-minute walk from Mestre train station. This means you can easily reach Venice downtown by bus and train, it only takes 10 minutes, and arrive confortably from Venice or Treviso Airport: the airport shuttle bus stops literally across the road from our hostel

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel AWA Venice Apartments San Marco

Fun and Adventure near Venice Aparthotel San Marco Venice Biennale Piazza San Marco (San Marco Square) and all the Venice cultural and historical attractions cultural and historical attractions. Amazing Venice streets, Venice canals & gondolas The best bars, restaurants and hot spots in Venice as well as all the most important cultural and historical attractions.

Hostel Hostely a ubytovny - Archie's House

Archie's House is a small, family-run hostel on the first floor of a 19th century building 10 minutes by foot from S.Lucia train station and 25 minutes from the city center of Venice. Archie's House is located on the Strada...Archie's House is a small, family-run hostel on the first floor of a 19th century building 10 minutes by foot from S.Lucia train station and 25 minutes from the city center of Venice. Archie's House is located on the Strada...

Hostel Hostely a ubytovny - Ai Boteri

FREE WIFI-FREE BREAKFAST-FREE MAP Ai Boteri is located in the middle of the city center 2 minutes walk from Rialto Bridge, 5 minutes from San Marco, 10 minutes from the train station Santa Lucia. Located in the best night life...FREE WIFI-FREE BREAKFAST-FREE MAP Ai Boteri is located in the middle of the city center 2 minutes walk from Rialto Bridge, 5 minutes from San Marco, 10 minutes from the train station Santa Lucia. Located in the best night life...

Hostel Hostely a ubytovny - Hotel and Hostel Colombo For Backpackers

Hostel Colombo is a nice and cozy hostel with many facilities. Just outside the center 100 meters from Venice Mestre, you will enjoy delicious cuisine and even a Neapolitan pizza in this cozy hostel! Hostel COLOMBO offers private rooms and...Hostel Colombo is a nice and cozy hostel with many facilities. Just outside the center 100 meters from Venice Mestre, you will enjoy delicious cuisine and even a Neapolitan pizza in this cozy hostel! Hostel COLOMBO offers private rooms and...

Hostel Hostely a ubytovny - Backpackers House Venice

If you are looking for a central location, clean rooms, and cheap accomodation Backpackers House venice is your hostel in Venice. Let's start with the location, we are located in Campo Santa Margherita in the heart of the night life...If you are looking for a central location, clean rooms, and cheap accomodation Backpackers House venice is your hostel in Venice. Let's start with the location, we are located in Campo Santa Margherita in the heart of the night life...

Hostel Hostely a ubytovny - Ostello Santa Fosca - CPU Venice Hostels

Hostel Santa Fosca is the best choice if you want to stay in a young and friendly atmosphere and in a central location. Hostel Santa Fosca incorporates part of the ancient church "dei Servi di Maria" (built in 1400), which...Hostel Santa Fosca is the best choice if you want to stay in a young and friendly atmosphere and in a central location. Hostel Santa Fosca incorporates part of the ancient church "dei Servi di Maria" (built in 1400), which...

Apartmán Hostely a ubytovny - My Apartment in Venice

If you are looking for a comfortable accommodation in the historical center of Venice, "My Apartment in Venice" could be the best choice. This place will be the base for an unforgettable Venetian holiday. Here you will find different types...If you are looking for a comfortable accommodation in the historical center of Venice, "My Apartment in Venice" could be the best choice. This place will be the base for an unforgettable Venetian holiday. Here you will find different types...

Apártment Hostely a ubytovny - VeneziaRoom

VeneziaRoom offers a tiny and comfortable accomodation for your stay in Venice. VeneziaRoom has a small and simple twin beds room with private bathroom and shower and is located in the real historic center of Venice, close to the wonderful...VeneziaRoom offers a tiny and comfortable accomodation for your stay in Venice. VeneziaRoom has a small and simple twin beds room with private bathroom and shower and is located in the real historic center of Venice, close to the wonderful...

Hostel Hostely a ubytovny - Ostello Jan Palach - CPU Venice Hostels

Hostel Jan Palach is the best choice you can make if you're looking for a budget accommodation in Venice. Venice Hostel Jan Palach is located on Giudecca island, infront of St. Mark Square. We offer cheap twin rooms and mixed...Hostel Jan Palach is the best choice you can make if you're looking for a budget accommodation in Venice. Venice Hostel Jan Palach is located on Giudecca island, infront of St. Mark Square. We offer cheap twin rooms and mixed...

Kempování Hostely a ubytovny - Camping Rialto

LOOKING FOR A CHEAP AND COMFORTABLE ACCOMMODATION NEAR VENICE? Camping Rialto is the best departure point to visit the wonderful city of Venice. We’re very well connected with the centre thanks to the convenient public bus service that stops right...LOOKING FOR A CHEAP AND COMFORTABLE ACCOMMODATION NEAR VENICE? Camping Rialto is the best departure point to visit the wonderful city of Venice. We’re very well connected with the centre thanks to the convenient public bus service that stops right...

Apártment Hostely a ubytovny - Sleep Cheap at Francesca's BnB

Sleep Cheap at Francesca's B&B is located in the old city center of Venice, near the Ghetto area, easily reachable walking from the train station. Sleep Cheap at Francesca's B&B allow you to stay in the historic center of Venice...Sleep Cheap at Francesca's B&B is located in the old city center of Venice, near the Ghetto area, easily reachable walking from the train station. Sleep Cheap at Francesca's B&B allow you to stay in the historic center of Venice...

Apártment Hostely a ubytovny - La Pescheria Backpackers

Just two minutes from Rialto Bridge, one of only three which cross the Grand Canal, you are within easy walking distance of many of Venice's most popular attractions as well as dozens of wonderful bars, cafes and restaurants. It's hard...Just two minutes from Rialto Bridge, one of only three which cross the Grand Canal, you are within easy walking distance of many of Venice's most popular attractions as well as dozens of wonderful bars, cafes and restaurants. It's hard...

Apártment Hostely a ubytovny - Casa Rosseta For Backpackers

The Casa Rosseta is located in a very well known zone of Venice, near the railway station, one of the most central areas of the city, where you can find many shops and restaurants and its just a short walk...The Casa Rosseta is located in a very well known zone of Venice, near the railway station, one of the most central areas of the city, where you can find many shops and restaurants and its just a short walk...

Kempování Hostely a ubytovny - PLUS Camping Jolly

Hledate levne ubytovani pobliz Benatek? Kemp Jolly je ta spravna volba! Nas kemp je vic nez pouhym mistem na prespani! Nas areal nabizi dostatek prostoru ke grilovani nebo zahrani si volejbalu, relax v bazenu nebo fitness. Nas kemp...Hledate levne ubytovani pobliz Benatek? Kemp Jolly je ta spravna volba! Nas kemp je vic nez pouhym mistem na prespani! Nas areal nabizi dostatek prostoru ke grilovani nebo zahrani si volejbalu, relax v bazenu nebo fitness. Nas kemp...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Giovannina

Hotel Giovannina is a one star budget hotel ideally located near the train station of Venice - Mestre (2 minutes walking from the railway station). At Hotel Giovannina you'll find 30 clean and simple rooms, some of them with private...Hotel Giovannina is a one star budget hotel ideally located near the train station of Venice - Mestre (2 minutes walking from the railway station). At Hotel Giovannina you'll find 30 clean and simple rooms, some of them with private...

Hostel Hostely a ubytovny - Alloggi Gerotto Calderan

Alloggi Gerotto Calderan is composed by 2 houses so there are many different types of room. We have single, double, triple and quad rooms. They can be small, standard or superior and some of them have view on the square...Alloggi Gerotto Calderan is composed by 2 houses so there are many different types of room. We have single, double, triple and quad rooms. They can be small, standard or superior and some of them have view on the square...

Apártment Hostely a ubytovny - Venice Hazel Guest House

Welcoming and cosy, in typical Venetian style we are just 5 minutes from SAN MARCO SQUARE, the hospitality of our place is defined by well-cared for settings and services, enriched by a whole series of comforts, which are among the...Welcoming and cosy, in typical Venetian style we are just 5 minutes from SAN MARCO SQUARE, the hospitality of our place is defined by well-cared for settings and services, enriched by a whole series of comforts, which are among the...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel CaSa Linger Venice

FREE WI-FI- City Center! 5 minutes walk from St. Mark square, 3 minutes walk from Arsenale, 5 minutes walk from the Giardini. We are pleased to welcome you in our beautiful city Hotel Casa Linger is situated in the Heart...FREE WI-FI- City Center! 5 minutes walk from St. Mark square, 3 minutes walk from Arsenale, 5 minutes walk from the Giardini. We are pleased to welcome you in our beautiful city Hotel Casa Linger is situated in the Heart...

Hotel Hostely a ubytovny - Nuova Locanda  Belvedere

FREE WI-FI!!!! Welcome to Nuova Locanda Belvedere ..New Managment ,New Style ,New Staff..Nuova Locanda Belvedere is a budget Hotel and Hostel. We are pleased to welcome you in Venice. Nuova Locanda Belvedere is located in Marghera(VE). We are just a...FREE WI-FI!!!! Welcome to Nuova Locanda Belvedere ..New Managment ,New Style ,New Staff..Nuova Locanda Belvedere is a budget Hotel and Hostel. We are pleased to welcome you in Venice. Nuova Locanda Belvedere is located in Marghera(VE). We are just a...

Hostel Hostely a ubytovny - San Geremia Rooms

Hotel San Geremia offer a pleasant, young and family atmosphere. It is 5 minutes far away from S. Lucia Railway Station and it is situated in a wonderful and charming place of Venice: Campo S. Geremia. Many rooms look out...Hotel San Geremia offer a pleasant, young and family atmosphere. It is 5 minutes far away from S. Lucia Railway Station and it is situated in a wonderful and charming place of Venice: Campo S. Geremia. Many rooms look out...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Iris

Welcome to one of the most intimate and warmest hotel and hostels in Venice. Great Location in the middle of the City center, one minute from Frari's Church, 7 minutes walk from the train station, 5 minutes to Rialto bridge,...Welcome to one of the most intimate and warmest hotel and hostels in Venice. Great Location in the middle of the City center, one minute from Frari's Church, 7 minutes walk from the train station, 5 minutes to Rialto bridge,...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Minerva and Nettuno

Hotel Minerva & Nettuno is a one star hotel in Venice, located near the train station (Santa Lucia) in a strategic location, where life never stops, where shops caffe and restaurants keep open until very late. Hotel Minerva & Nettuno...Hotel Minerva & Nettuno is a one star hotel in Venice, located near the train station (Santa Lucia) in a strategic location, where life never stops, where shops caffe and restaurants keep open until very late. Hotel Minerva & Nettuno...

Hotel Hostely a ubytovny - Venice Hotel Villa Dori

Just a 10 minutes ride by shuttle service from the historic heart of Venice and the Riviera del Brenta, 3 stars hotel Venice Hotel Villa Dori offers elegant rooms, inspired by the sumptuous Venetian Villas and palazzos, enhanced by superior...Just a 10 minutes ride by shuttle service from the historic heart of Venice and the Riviera del Brenta, 3 stars hotel Venice Hotel Villa Dori offers elegant rooms, inspired by the sumptuous Venetian Villas and palazzos, enhanced by superior...

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.