Ubytovny v Milán

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Milán? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Milán jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Milán. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Milán.

Vítejte v Miláně

Kdo ví, odkud získává druhé největší italské město svou sílu? Milano ovlivnilo některé z nejkreativnějších myslí historie, od Leonarda da Vinciho v 15. století po Giorgia Armaniho, Miuccia Pradu a Gianniho Versace ve 20. století. Samozřejmě, se tam chcete podívat. Ale to musí být šílené drahé. Není. Ať už cestujete sólo s batohem nebo  ve skupině, najdete levnou ubytovnu, která vám bude vyhovovat - a některé z nich jsou přímo v centru města nebo v hlavních čtvrtích. Pokud máte obavy se sdílení pokoje s hosty posedlímy módou, zamyslete se znovu. Milano je také tnámo pro své dva ikonické fotbalové týmy, působivou gotickou architekturou, zajímavé bleší trhy a překvapivě drsnou undergroundovou kulturu (ppppssstttt - to je tajemství). To vše tu na Vás čeká - tak si rezervujte ubytovnu v Milanu a začněte objevovat.

Parco Sempione

Pokud se chcete dostat z ubytovnyna čerstvý vzduch, vydejte se přes Porta Sempione (Arch of Peace) do Parco Sempione, nádherného parku, který se nachází blízko Sforzovského hradu. Najdete zdeakvárium do kterého je v úterý odpoledne a každou první neděli v měsíci vstup zdarma.

Adresa: Piazza Sempione, 20154 Milano, Italy

Prozkoumejte čtvrť Brera

Projděte se po dlážděných chodnících uliček čtvrti Brera, kde najdete spoustu kostelů se vstupem zdarma a budete mít možnost obdivovat barokní architekturu kolem ulice Via Speronari, která je jednou z nejstarších ulic v Miláně.

Pátky jsou na hradu Sforza zadarmo

Chytříturisté vědí, že muzeu uvnitř hradu Sforza mají navštívit v úterý odpoledne - když příjdete po 14. hodině, budete mít vstup zdarma. Vstup je také zdarma poslední hodinu od středy do neděle, ale to si budete s prohlídkou muset pospíšit...

Webová stránka: http://www.milanocastello.it/

Adresa: Piazza Castello, 27029 Milan

Milánská katedrála

Nad městem se tyčící největší gotická katedrála Duomo di Milano, je jednou z nejznámějších katedrál na světě - nesmí si ji nechat ujít jak batůžkáři tak turisté. Vstup je zdarma, ale když zaplatíte €10, vyjedete výtahem až na střechu.

Webová stránka: http://www.duomomilano.it/en/

Adresa: Piazza del Duomo, Milano, Italy

Operní dům La Scala

La Scala neboli Teatro alla Scala (Divadlo na schodech), je přední italskýoperní dům a jeden z nejlepších na světě. Nenechte si ujít vystoupení, jen proto, že jste ubytováni v hostelu - vstupenky je možné koupit za pouhých €11.

Webová stránka: www.teatroallascala.org

Adresa: Via Filodrammatici, 2, 20121 Milan

Sforzovský hrad

Sforzovský hrad byl postaven ve 14. století a je domovem hradních muzeí, kde si můžete prohlédnout Michelangelovo nedokončené dílo Pieta Rondaniniand a fresky od da Vinciho a Bramante. Zahradem se nachází populární veřejný parkParco Sempione.

Webová stránka: http://www.milanocastello.it/

Adresa: Piazza Castello, 27029 Milan

Fotbalový stadion San Siro

Obrovský stadion San Siro je domovem už dvou světoznámých milánských fotbalových klubů AC Milán a FC Internazionale.

Webová stránka: www.sansiro.net

Adresa: Piazzale Angelo Moratti, 20151 Milano, Italy

Kostel Santa Maria delle Grazie

Nástěnná malba Leonarda da Vinciho, Poslední večeře pokrývá stěnu refektáře kláštera Santa Maria delle Grazie. Prohlídky jsou sice drahé a je třeba je rezervovat předem, ale existuje spousta dalších příležitostí kde obdivovat práci tohoto velkého muže, jako je Leonardův kůň, který byl v roce 1499 zničen a 500 let později znovu vytvořen dle původních vzorů.

Webová stránka: http://legraziemilano.it/

Adresa: Piazza di Santa Maria delle Grazie, 20123 Milan

Navigli

Pravděpodobně se v určitém okamžiku vydáte doNavigli pro jeho uvolněnou atmosféru. Je domovem milánské studentské populace a skvělé místo pro baťůžkáře - nízké ceny a stejně smýšlející místní obyvatelé - a v noci to tady opravdu žije.

Pozorování lidí Kde žijí místní obyvatelé Bary

Quadrilatero d’Oro (Zlatý čtyřúhelník)

Quadrilatero d’Oro (Zlatý čtyřúhelník)je místo, kde najdete ty nejlepší módní obchody. Pro průměrného baťůžkáře trochu dražší, ale vypadá to tady krásně a prohlížení výkladních skříní může být velká zábava. Koneckonců, nemůžete přijetdoMilána a neprohlédnout si žádnou módu...

Brera

Brera se nachází severně od Duomo, kde najdete Pinacoteca Brera, kterou mnozí považují za nejlepší Milánské muzeum umění. Nenajdete zde mnoho mládežnických ubytoven, ale je to v pěší vzdálenosti od centrálních ubytoven v okresech Centrale a Ticinese.

Muzea Kavárny Artistický

Bílá noc (červen)

Jednu noc ročněv polovině června se Miláno ponoří do 'bílé noci " La Notte Bianca, kdy jsou restaurace, bary a zábavní podniky otevřeny až do 6 hodin ráno. Pokud rádi paříte v časných ranních hodin, tohle je správná doba kdy Miláno navštívit.

Adresa: City wide

Oh Bej! Oh Bej! (prosinec)

Na začátku prosince se koná pouliční festivalOh Bej! Oh Bej! s více než 400 stánky plus vystoupení hudebních kapel. Místo konání se v průběhu let měnilo, ale v současné době se koná na hradu Sforza.

Adresa: Piazza Castello, 27029 Milan

Giornata FAI di Primavera

Na konci března nebo začátkem dubna, mnoho milánských historických budov, které jsou normálně zavřené otevírají pro veřejnost (19. a 20. března 2016) v průběhu Giornata FAI di Primavera.

Webová stránka: http://www.giornatefai.it/

Adresa: City-wide

Cortili Aperti (květen)

Jděte přímo z ubytovny donejvíce opulentních interiérů v Miláně. Jednou za rok při Cortili Aperti (otevřené nádvoří) se můžete podívat jak žije druhá polovina, kdy se soukromé rezidence kolem jejich nádvoří otevřou. Akce se koná v neděli na konci května.

Webová stránka: www.cortiliaperti.it

Adresa: City-wide

Milánský týden módy

Dvakrát do roka, v březnu a září se na Milánský týden módy sejdou modelky, módní návrháři a novináři. Rezervujte si ubytovnu, když je módní týden v plném proudu a zažíjte Miláno jak se patří.

Webová stránka: www.milanfashionweeklive.com

Adresa: Various venues

Milano d’Estate

Milano d'Estate se koná od června do srpna s koncerty pod širým nebem v areálu Sforzovského hradu. Nemusí to být zrovna tradiční akce pro baťůžkářské skupiny, ale věřte nám - místo konání a atmosféra si vás získa.

Webová stránka: www.visitamilano.it

Adresa: Piazza Castello, 27029 Milano, Italy

Festival Elita/Design Week

Buďme upřímní: málokdo si rezervuje ubytovánív Miláně pro kvalitu jeho klubů. Ale festival Elita Design Week se v průběhu deseti letí vyvynul do skutečně pokrokové taneční a electronické akce.

Webová stránka: http://www.designweekfestival.com/artists/

Adresa: Various venues

Festa dei Navigli

Festa dei Navigli se konáod 1. do 3. neděle v červnu, kdy se davy vydají podívat na vystoupení kapel, pouliční umění, workshopy vařenía další.

Frida

Nejlepší způsob pro batůžkáře jak se v Miláně levně najíst je koupit si drink po 18. hodině, kdy se k němu podávají talíře jídla (aperitivo), aby zákazníci měli co zakousnout. V tomto funky baru to dobře funguje a navíc má pěknou terasu.

Webová stránka: http://www.fridaisola.it/bar.html

Adresa: Via Pollaiuolo 3, 20159 Milan, Italy

Čtvrť:Stanice Garibaldi

Telefon: 6043628460

E-mail: c.recavarren@hotmail.com

Pandenus

Pandenus má čtyři prodejny, kde prodávají dobré sendviče od €3,50 a levný bufet. Pokud jste ubytovaní v centru města, nejvíce centrální pobočka je Largo La Foppa, která je otevřená do časných ranních hodin pro noční cestovatele.

Webová stránka: www.pandenus.it/en/

Adresa: Largo la Foppa, 2, 20121 Milan

Telefon: 02 2952 8016

Fotografie: https://instagram.com/p/4Jqj8KlHlS/

© Copyrights: iputnormalonmybac

Streat Food

Streat Food nabízí kvalitní hamburgery, polévky a sendviče k jídlu hned nebo s sebou. Základní burger s hranolkami vás bude stát €7,50.

Webová stránka: www.streatfood.it

Adresa: Via Sebastiano del Piombo 12, 20149 Milan

Čtvrť:Fiera e Buonarotti

Telefon: 02 3672 7651

Fotografie: https://instagram.com/streat_food_experience/

© Copyrights: streat_food_experience

Toasteria Mi Casa

Toasteria Mi Casa nabízí desítky kombinací - některé velmi neobvyklé - chutných zapékaných sendvičů, stejně jako polévek a vegetariánských jídel. Ideální občerstvení na cestu z hostelu za dalším dobrodružstvím.

Webová stránka: www.micasatoasteria.it/

Adresa: Piazza Governo Provvisorio, 5, 20127 Milano, Italy

Čtvrť:Turro-Gorla-Greco

Telefon: 02 3664 2370

Fotografie: https://instagram.com/p/3KMUZPRBmw/

© Copyrights: melody_2288

Trattoria da Pino

V centru Milána najdete jen velmi málo trattorií (levných restaurací). Trattoria da Pino je otevřena na obědy, s možností sezení u stolů ve stylu kantýny, kde se podávají masové speciality.

Adresa: Via Cerva 14, 20122 Milan

Telefon: 02 7600 0532

Leoncavallo

GraffitipokrytéLeoncavallo o sobě tvrdí, že je největší anti-kapitalistické a kreativní místo v Evropě. Pořádají se zde jazzové večery, diskuse a alternativní divadlo. Je to velmi vhodné místo pro batůžkáře.

Adresa: Via Watteau 7, 20125 Milan

Čtvrť:Turro-Gorla-Greco

Telefon: 02 3651 0287

Tipota Pub

Tipota Pub láká místní obyvatele z Navigli na mezinárodní piva, jako je Beamish a nabízí stolní fotbal v zadní místnosti zdarma.

Adresa: Via Brioschi 32

Telefon: 02 835 7777

Colonne di San Lorenzo

Stavte se doColonne di San Lorenzo na Corso di Porta Ticinese a přidejte se k davům mladých místních obyvatel a baťůžkářů, dejte si něco k pití a poslouchejte hudbu v rámci římské ruiny a Baziliky San Lorenzo. Je zdejen málo skutečných "barů", většina jsou jen stánky s nápoji.

Adresa: Corso di Porta Ticinese, Milano, Italy

Fabbrica del Vapore (továrna na sny)

Fabbrica del Vapore je bývalá továrna na vlaky nyní přeměněná na umělecký komplex hudebních, divadelních, tanečních a filmových představení.

Webová stránka: http://www.fabbricadelvapore.org/en/

Adresa: Via Giulio Procaccini, 4, 20154 Milan

Čtvrť:Monumentale

Telefon: 02 8846 4132

Ragoo

Užijte si tanec a ledové daiquirisv Ragoo, přátelském klubu s pestrou hudbou, včetně živých zpěváků a kapel, které ve čtvrtek večer hrájí originální písně. Nachází se v Turro, kousek na sever od centrální ubytoven kolem Centrale a Ponte Seveso.

Webová stránka: http://www.ragoo.it/

Adresa: Viale Monza, 140, 20127 Milan

Čtvrť:Turro-Gorla-Greco

Telefon: 02 2600 5157

Galerie Viktora Emanuela II.

Galerie Viktora Emanuela II. postavenáv roce 1877 je nejstarším nákupním střediskem v Evropě. Je to úžasný prostor plný obchodů s nejluxusnější módou, kavárnami a restauracemi. Nachází se v blízkosti Duomo. Je dobře umístěn pro ty, kteří jsou ubytovaní v centru města.

Adresa: Piazza Duomo, 20123 Milan

Fiera di Sinigaglia

Fiera di Sinigaglia je alternativní bleší trh poblíž čtvrti Navigli. Prodává se zde neobvyklé a vintage oblečení a ručně vyráběné šperky. Alzaia Naviglio Grande (na rohu ulice Via Valenza).

Webová stránka: http://www.fieradisinigaglia.it/

Adresa: Ripa di Porta Ticinese, Milano, Italy

Il Salvagente

Baťůžkářinemají tolik příležitostí nakupovat ve značkových obchodech - ale Miláno je výjimka. ll Salvagente je jednou z milánských nejznámějších prodejen se slevou až 70% na zboží předních návrhářů i nových talentů.

Webová stránka: http://www.salvagentemilano.it/en/

Adresa: Via Fratelli Bronzetti, 16, 20129 Milan

Čtvrť:Bronzetti-22 Marzo

Demi'

Demi' prodává kvalitní second-hand oblečení a doplňky a některé neděle pořádábleší trhy. Nachází se v turistické oblasti okolo čtvrti Ticinese a Navigli.

Adresa: Viale Col di Lana 12

Čtvrť:Beatrice d'Este

MilanoCard

MilanoCard poskytuje bezplatný přístup k veřejné dopravě a slevy do muzeí, památek a restaurací. Kupte si kartu v předstihu nawww.milanocard.it

Kupte si blocchetto

Blok10ti jízdenek (blochetto) na tramvaj, metro a autobus vás výjde levněji než jednotlivé jízdenky; nebo si kupte denní permanentku.

Letiště

Miláno má tři hlavní letiště. Letiště Milan Malpensa se nachází 48 km od centra města. MALPENSA EXPRESS z železniční stanice na letišti Malpensa jezdí 20 hodin denně a cesta trvá okolo 30ti minut. www.malpensaexpress.it. K dispozici je také autobusová doprava: www.malpensashuttle.it

Autobusová doprava jezdí z letiště Linate (8km od centra) do centra a na hlavní stanici Stazione Centrale www.atm-mi.it

Orio Shuttle je doprava letiště Orio al Serio, cesta do centra trvá asi hodinu. www.orioshuttle.com

Železniční doprava

Většina meziměstských vlaků dorazí do hlavního nádraží, což je největší nádraží v Miláně. Jako městská doprava je k dispozici tramvaj, vlak a metro.

Autobus

Hlavní autobusové nádraží se nachází hned vedle stanice metra Lampugnano. Jízdenky vnitrostátní dopravy je možné zakoupit v turistické kanceláři.

Doprava

Jízdenky lze koupit v samoobslužných strojích, novinových stáncích a ATM Point centrech. Jízdenky si ověřte hned jakmile nastoupíte a mějte je u sebe pro revizora. Autobus číslo 94 objíždí centrum města a nejzajímavější turistické atrakce.

Noční trasa se v poslední době rozšířila a následuje zastávky metra, když je uzavřeno.

Pronájem kol je k dispozici na různých místech v centru města a prvních 30 minut je zdarma. Zaregistrujte se na webové stránce BikeMi (www.bikemi.com), kde můžete koupit denní (€ 2,50) nebo týdenní (€ 6) předplatné.

Jazyk: Italština. Angličtina je také široce mluvená.

Měna: Euro

Napětí: 220-240V

Časové pásmo: středoevropský čas (GMT+1)

Předvolba: Země +39; předčíslí regionu (0)2

Pošta

Hlavní pošta

Via Cordusio 4

02 6707 2150

Nemocnice

Milánská Klinika má anglicky mluvící lékaře.

Via Cerva 25,
(0)2 7601 6047

Turistické informace

Spazio Piazza Castello 1 (na rohu ulice Via Beltrami)

02 8845 5555

Otevírací doba

Většina obchodů je otevřených od 9:30-12:30 a poté od 15:30-19:30, i když větší obchody jsou otevřeny po celý den. Mnoho z nich je v neděli zavřených a znovu otevřou v pondělí odpoledne, ale obchody s potravinami jsou otevřené už v pondělí ráno a odpoledne se zavírají.

Pohotovostní služby

Pro policii, hasiče a záchranné služby vytočte 112.

Hostel Hostely a ubytovny - Ostello Bello

Nacházíme se v opravdovém srdci Milána, 10 minut chůze od milánského dómu, galerie Vittorio Emanuele a divadla La Scala a 15 minut od rušné čtvrti Navigli s jejími bary a hospodami. Jen se zeptejte na naši recepci, která je otevřená 24/7, na veškeré užitečné tipy, aktuální informace o událostech nebo na cestu!

Hostel Hostely a ubytovny - Milano Hostel

Our Hostel is located near the famous Milan Cathedral, which is easily within walking distance or by subway (5 metro stops). The Hostel is also very near to the historic city centre and to high fashion stores.We are located at the metro stop Milano Pasteur, viale Monza n° 38.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Central Station

HOSTEL Central Station, located right behind the Milano Stazione Centrale, in Viale Lunigiana 4. Recently renovated HOSTEL CENTRAL STATION, offering the guests rooms (single , double, triple and dorm beds) with an ideal location beside the train station, make it...HOSTEL Central Station, located right behind the Milano Stazione Centrale, in Viale Lunigiana 4. Recently renovated HOSTEL CENTRAL STATION, offering the guests rooms (single , double, triple and dorm beds) with an ideal location beside the train station, make it...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel 3

Hostel 3 is a family run friendly and clean, a good compromise between cost and quality of service. Located in Bovisa area, near one of the main universities of Milan and the Niguarda hospital. The area is well served by...Hostel 3 is a family run friendly and clean, a good compromise between cost and quality of service. Located in Bovisa area, near one of the main universities of Milan and the Niguarda hospital. The area is well served by...

Hostel Hostely a ubytovny - Babila Hostel

About us Babila Hostel is located in the heart of Milan and the quadrilateral of fashion, few meters walking from Milan Cathedral and all the major attractions and public transports. It is hosted in a 20th century building next to...About us Babila Hostel is located in the heart of Milan and the quadrilateral of fashion, few meters walking from Milan Cathedral and all the major attractions and public transports. It is hosted in a 20th century building next to...

Hostel Hostely a ubytovny - Lumiere Hostel

About us Lumiere Hostel is located in Milan just 650 metres from Lotto Fiera Metro Station and offers free WiFi throughout, a shared kitchen and a garden equipped with tables and chairs. Rooms feature parquet floors, a balcony with garden...About us Lumiere Hostel is located in Milan just 650 metres from Lotto Fiera Metro Station and offers free WiFi throughout, a shared kitchen and a garden equipped with tables and chairs. Rooms feature parquet floors, a balcony with garden...

Hostel Hostely a ubytovny - HI Hostel Milan - Piero Rotta Youth Hostel

Piero Rotta AIG Youth Hostel is part of the Italian Youth Hostel Association. It is located near to Fieramilanocity and it is only 10 minutes by subway from Rho-Fiera. Positioned in a quiet area, the hostel is an ideal base...Piero Rotta AIG Youth Hostel is part of the Italian Youth Hostel Association. It is located near to Fieramilanocity and it is only 10 minutes by subway from Rho-Fiera. Positioned in a quiet area, the hostel is an ideal base...

Hostel Hostely a ubytovny - Koala Hostel Milan

Welcome to Koala Hostel, the perfect accommodation for your stay in Milan, Claudio, the owner offers its guests everything he desired whilst he traveled. Koala Hostel offers different types of accommodations, starting from the 6 bed mixed or female with...Welcome to Koala Hostel, the perfect accommodation for your stay in Milan, Claudio, the owner offers its guests everything he desired whilst he traveled. Koala Hostel offers different types of accommodations, starting from the 6 bed mixed or female with...

Apártment Hostely a ubytovny - Hostel California

Hostel California is located only 10 minutes from Milan Central Station, from three famous universities and two hospitals within easy reach by public transport. California Hostel Milan is 5 minutes walking from Loreto Square, which is one of Milan’s nerve...Hostel California is located only 10 minutes from Milan Central Station, from three famous universities and two hospitals within easy reach by public transport. California Hostel Milan is 5 minutes walking from Loreto Square, which is one of Milan’s nerve...

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Colours

Hostel Colours is a fun, friendly and modern hostel in Milan, offering excellent amenities and located in Via Desiderio 24 corner Via Pacini, just 50 meters from the subway green line M2 Lambrate FS Station which, only 4 stops, conveniently...Hostel Colours is a fun, friendly and modern hostel in Milan, offering excellent amenities and located in Via Desiderio 24 corner Via Pacini, just 50 meters from the subway green line M2 Lambrate FS Station which, only 4 stops, conveniently...

Hostel Hostely a ubytovny - Gogol Ostello Milano

Gogol'Ostello & cafè letterario is a space where travelers can meet people with ideas. You can find a beautiful cafeteria, a small garden, an art exhibition area and 7 rooms with 6, 4 and 2 beds (all with private bathrom)....Gogol'Ostello & cafè letterario is a space where travelers can meet people with ideas. You can find a beautiful cafeteria, a small garden, an art exhibition area and 7 rooms with 6, 4 and 2 beds (all with private bathrom)....

Hostel Hostely a ubytovny - Ostello Bello Grande

About us Ostello Bello Grande is the second location of the great Ostello Bello, an hostel which has been awarded as best hostel in Italy for the last 4 years by guests reviews. Here in Ostello Bello Grande we offer...About us Ostello Bello Grande is the second location of the great Ostello Bello, an hostel which has been awarded as best hostel in Italy for the last 4 years by guests reviews. Here in Ostello Bello Grande we offer...

Hostel Hostely a ubytovny - Atmos Luxe Hostel and Rooms

About us Atmos Luxe is family-owned property of Italian and American origin. The partners have diverse backgrounds in fashion and sport, with a reputation for award-winning innovation and numerous first-time achievements in every sector. A spirit of passion is present...About us Atmos Luxe is family-owned property of Italian and American origin. The partners have diverse backgrounds in fashion and sport, with a reputation for award-winning innovation and numerous first-time achievements in every sector. A spirit of passion is present...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel San Tomaso

** 1. LOCATION: Between Central Railway station and city center Piazza Duomo on foot about 10-15min . Fair Milan, 8 min. subway directly. San Siro stadium, 10 min subway directly 2. TRANSPORTATION CONVENIENT: The subway station is just opposit the...** 1. LOCATION: Between Central Railway station and city center Piazza Duomo on foot about 10-15min . Fair Milan, 8 min. subway directly. San Siro stadium, 10 min subway directly 2. TRANSPORTATION CONVENIENT: The subway station is just opposit the...

Apártment Hostely a ubytovny - Scream House

The Scream House is born in September 2010, the property is housed in a liberty style building near to the center of Milan ( 10 minutes with metro), ideal for students, groups or families since its convenience, attractive to business...The Scream House is born in September 2010, the property is housed in a liberty style building near to the center of Milan ( 10 minutes with metro), ideal for students, groups or families since its convenience, attractive to business...

Apártment Hostely a ubytovny - AdamHouse

Featuring free WiFi throughout the property, AdamHouse offers 5 equipped rooms in Milan. The rooms are well lit and equipped with all the comforts needed (free WiFi, linen, towels, desk...). Each room comes with a shared bathroom. Awaits a multilingual...Featuring free WiFi throughout the property, AdamHouse offers 5 equipped rooms in Milan. The rooms are well lit and equipped with all the comforts needed (free WiFi, linen, towels, desk...). Each room comes with a shared bathroom. Awaits a multilingual...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Adelchi

The Hotel Adelchi in Milan, is a modern one star hotel, comfortable accommodation for your stay in Milan and suitable for both families and business travelers. People need to spend time in Milan, Italy's business capital, for many different reasons,...The Hotel Adelchi in Milan, is a modern one star hotel, comfortable accommodation for your stay in Milan and suitable for both families and business travelers. People need to spend time in Milan, Italy's business capital, for many different reasons,...

Apártment Hostely a ubytovny - Central Hostel Milano BnB

The Central Hostel Bed and Breakfast Milan is the ideal place for leisure and for business trips in the city. It 'located in the famous shopping district, the bustling Corso Buenos Aires, full of vitality, lights, shops and restaurants of...The Central Hostel Bed and Breakfast Milan is the ideal place for leisure and for business trips in the city. It 'located in the famous shopping district, the bustling Corso Buenos Aires, full of vitality, lights, shops and restaurants of...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Aladin

The delightful and peaceful Hotel Aladin is situated in a position of privilege in the residential area of ‘Porta Vittoria’ and ‘Città Studi’. The hotel is quiet and with modern functional disposes of rooms with shower and private bathroom, TV...The delightful and peaceful Hotel Aladin is situated in a position of privilege in the residential area of ‘Porta Vittoria’ and ‘Città Studi’. The hotel is quiet and with modern functional disposes of rooms with shower and private bathroom, TV...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Ambrosiana

About us Hotel Ambrosiana in DownTown of Milan :-) New managment Strategic location. In the very centre, but in a quiet location far from the traffic of Milan. Corso Buenos Aires with its 350 shops is only 50 metres far,...About us Hotel Ambrosiana in DownTown of Milan :-) New managment Strategic location. In the very centre, but in a quiet location far from the traffic of Milan. Corso Buenos Aires with its 350 shops is only 50 metres far,...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Ambra

The Hotel Ambra in Milano is located in a real quiet and calm private street full of villas and trees. All the rooms are with TV Color, Telephone, and have wonderful balcony views. Despite this quite location, we are immersed...The Hotel Ambra in Milano is located in a real quiet and calm private street full of villas and trees. All the rooms are with TV Color, Telephone, and have wonderful balcony views. Despite this quite location, we are immersed...

Hotel Hostely a ubytovny - Brasil Hotel Milan

Brasil Hotel Milan is one-star-hotel located at the fourth floor in a 900s liberty building. Surrounded by a nice garden, this is the perfect place for people looking for a quiet and relaxing accomodation in Milan. All rooms are big...Brasil Hotel Milan is one-star-hotel located at the fourth floor in a 900s liberty building. Surrounded by a nice garden, this is the perfect place for people looking for a quiet and relaxing accomodation in Milan. All rooms are big...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel La Pace

The historical center of the city and all the areas around are a few minutes away from Hotel la Pace, situated in a quite area in proximity to the Exit Milano Lambrate. Family-run-Hotel where comfort, kindness and discreetness are guaranteed...The historical center of the city and all the areas around are a few minutes away from Hotel la Pace, situated in a quite area in proximity to the Exit Milano Lambrate. Family-run-Hotel where comfort, kindness and discreetness are guaranteed...

Hotel Hostely a ubytovny - La Caravella

The Hotel La Caravella is situated in The Center of Milan in a tranquil position, easily reachable from the airport, stations and highways. (15 Minuets away from Linate Airport, 5 minutes from Piazza Duomo). Our hotel is located in one...The Hotel La Caravella is situated in The Center of Milan in a tranquil position, easily reachable from the airport, stations and highways. (15 Minuets away from Linate Airport, 5 minutes from Piazza Duomo). Our hotel is located in one...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Arco Romana

The Hotel Arco Romana is situated in Viale Sabotino 16, in the historic center of Milan, 50 meters from the metro Porta Romana stop (line mm3 yellow). The hotel Sabotino is located in center to Milan near the university Bocconi...The Hotel Arco Romana is situated in Viale Sabotino 16, in the historic center of Milan, 50 meters from the metro Porta Romana stop (line mm3 yellow). The hotel Sabotino is located in center to Milan near the university Bocconi...

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.