Pokoje blízko Linate letiště

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Milán? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Milán jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Milán. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Milán.

Hostel Hostely a ubytovny - Ostello Bello

Nacházíme se v opravdovém srdci Milána, 10 minut chůze od milánského dómu, galerie Vittorio Emanuele a divadla La Scala a 15 minut od rušné čtvrti Navigli s jejími bary a hospodami. Jen se zeptejte na naši recepci, která je otevřená 24/7, na veškeré užitečné tipy, aktuální informace o událostech nebo na cestu!

Hostel Hostely a ubytovny - Babila Hostel

Hostel Babila se nachází v samém srdci Milána a čtyřhvězdičkového módy, pár metrů od katedrály Milána a všech hlavních atrakcí.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Milano Lambrate

This MEININGER hotel is located in the Lambrate district of Milan, the Zone 3 administrative division. This district is 6 kilometres north-east of the city center and has a variety of attractions within this district and in the areas close to it. The design district within Lambrate is an enthralling place to visit as it has become a place to represent the recovery of Milan architecture, staging multiple events each year related to design, art and cultural activities.

Hostel Hostely a ubytovny - Milano Hostel

Our Hostel is located near the famous Milan Cathedral, which is easily within walking distance or by subway (5 metro stops). The Hostel is also very near to the historic city centre and to high fashion stores.We are located at the metro stop Milano Pasteur, viale Monza n° 38.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Milano Garibaldi

This hostel is based close to Garibaldi train station and therefore has great public transport connections to across the city. Notable landmarks such as the Sforza Castle, Palazzo Serbelloni and the famous Milan Cathedral are all within walking distance from this hostel.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.