Student housing - Hostels - Coworking in Milán (Itálie)

Students, international students, interns, backpackers, roomates and digital nomads can book cheap dorms and safe private rooms in downtown Milán, close to boarding schools, high schools, colleges, halls of residence and universities, close to buses or train stations, airports or major attractions in Milán.

Čtvrti

Význačné body

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Milano Lambrate View All Images

This MEININGER hotel is located in the Lambrate district of Milan, the Zone 3 administrative division. This district is 6 kilometres north-east of the city center and has a variety of attractions within this district and in the areas close to it. The design district within Lambrate is an enthralling place to visit as it has become a place to represent the recovery of Milan architecture, staging multiple events each year related to design, art and cultural activities.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Milano Garibaldi View All Images

This hostel is based close to Garibaldi train station and therefore has great public transport connections to across the city. Notable landmarks such as the Sforza Castle, Palazzo Serbelloni and the famous Milan Cathedral are all within walking distance from this hostel.

Hostel Hostely a ubytovny - Babila Hostel & Bistrot View All Images

Hostel Babila se nachází v samém srdci Milána a čtyřhvězdičkového módy, pár metrů od katedrály Milána a všech hlavních atrakcí.

Hostel Hostely a ubytovny - Queen Hostel View All Images

Our international, multilingual staff are extremely friendly & well-travelled. They’ll help you to explore Milan like a local, sharing their tips about the best places to eat, hang out & where to discover Milan's hidden treasures. Porta Romana is 5 minutes walk away. Palazzo Reale is 1 km away Duomo Metro Station & Duomo Metro Station are 1.5 km Milan Linate Airport is 15 minute drive. Milano Centrale Train Station is 4 km. Numerous supermarkets, cafes, bars & restaurants all close by

Hostel Hostely a ubytovny - Madama Hostel & Bistrot View All Images

Free breakfast at our bistrot every day between 07:00am and 11:30am. Free dinner buffet for our guests every day between 18:00 and 20:30. The hostel is situated in an area with good nightlife. Nearby, 10 minutes by foot, you can find the Porta Romana neighborhood that offers a lot of pubs and bars. Too lazy to walk? Don't worry, just below the hostel there is the Ohibò club which offers music, concerts and much more!! Madama Hostel is well connected with the main tourist attractions in city.

Hostel Hostely a ubytovny - Ostello Bello Grande View All Images

Ostello Bello Grande is only 100 meters from Central Train Station, where you can find the Airport shuttles to Linate, Malpensa & Orio Al Serio-Bergamo airport. the green and yellow subway lines while the red one is only few blocks away; buses and tram to the city center and, of course, high speed trains to all the most important italian cities like Venice, Florence, Rome, Naples. The Duomo square is 3 subway stops or a 20 min walk. Milan's Corso Buenos Aires shopping street is just 2 min walk

Hostel Hostely a ubytovny - Milano Hostel View All Images

Our location is ideal for those who want to get anywhere in the city of Milan. Located in front of the exit of the Milan Metro Red Line Pasteur just a few hundred meters from Milan's central train station. Our Hostel is located near the famous Milan Cathedral, which is easily within walking distance or by subway (5 metro stops). The Hostel is also very near to the historic city centre and to high fashion stores.We are located at the metro stop Milano Pasteur, viale Monza n° 38.

Hostel Hostely a ubytovny - Ostello Bello View All Images

Nacházíme se v opravdovém srdci Milána, 10 minut chůze od milánského dómu, galerie Vittorio Emanuele a divadla La Scala a 15 minut od rušné čtvrti Navigli s jejími bary a hospodami. Jen se zeptejte na naši recepci, která je otevřená 24/7, na veškeré užitečné tipy, aktuální informace o událostech nebo na cestu!

Landlords and property managers
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.

Vítejte v Miláně

Kdo ví, odkud získává druhé největší italské město svou sílu? Milano ovlivnilo některé z nejkreativnějších myslí historie, od Leonarda da Vinciho v 15. století po Giorgia Armaniho, Miuccia Pradu a Gianniho Versace ve 20. století. Samozřejmě, se tam chcete podívat. Ale to musí být šílené drahé. Není. Ať už cestujete sólo s batohem nebo  ve skupině, najdete levnou ubytovnu, která vám bude vyhovovat - a některé z nich jsou přímo v centru města nebo v hlavních čtvrtích. Pokud máte obavy se sdílení pokoje s hosty posedlímy módou, zamyslete se znovu. Milano je také tnámo pro své dva ikonické fotbalové týmy, působivou gotickou architekturou, zajímavé bleší trhy a překvapivě drsnou undergroundovou kulturu (ppppssstttt - to je tajemství). To vše tu na Vás čeká - tak si rezervujte ubytovnu v Milanu a začněte objevovat.

Parco Sempione

Pokud se chcete dostat z ubytovnyna čerstvý vzduch, vydejte se přes Porta Sempione (Arch of Peace) do Parco Sempione, nádherného parku, který se nachází blízko Sforzovského hradu. Najdete zdeakvárium do kterého je v úterý odpoledne a každou první neděli v měsíci vstup zdarma.

Adresa: Piazza Sempione, 20154 Milano, Italy

Prozkoumejte čtvrť Brera

Projděte se po dlážděných chodnících uliček čtvrti Brera, kde najdete spoustu kostelů se vstupem zdarma a budete mít možnost obdivovat barokní architekturu kolem ulice Via Speronari, která je jednou z nejstarších ulic v Miláně.

Pátky jsou na hradu Sforza zadarmo

Chytříturisté vědí, že muzeu uvnitř hradu Sforza mají navštívit v úterý odpoledne - když příjdete po 14. hodině, budete mít vstup zdarma. Vstup je také zdarma poslední hodinu od středy do neděle, ale to si budete s prohlídkou muset pospíšit...

Webová stránka: http://www.milanocastello.it/

Adresa: Piazza Castello, 27029 Milan

Milánská katedrála

Nad městem se tyčící největší gotická katedrála Duomo di Milano, je jednou z nejznámějších katedrál na světě - nesmí si ji nechat ujít jak batůžkáři tak turisté. Vstup je zdarma, ale když zaplatíte €10, vyjedete výtahem až na střechu.

Webová stránka: http://www.duomomilano.it/en/

Adresa: Piazza del Duomo, Milano, Italy

Operní dům La Scala

La Scala neboli Teatro alla Scala (Divadlo na schodech), je přední italskýoperní dům a jeden z nejlepších na světě. Nenechte si ujít vystoupení, jen proto, že jste ubytováni v hostelu - vstupenky je možné koupit za pouhých €11.

Webová stránka: www.teatroallascala.org

Adresa: Via Filodrammatici, 2, 20121 Milan

Sforzovský hrad

Sforzovský hrad byl postaven ve 14. století a je domovem hradních muzeí, kde si můžete prohlédnout Michelangelovo nedokončené dílo Pieta Rondaniniand a fresky od da Vinciho a Bramante. Zahradem se nachází populární veřejný parkParco Sempione.

Webová stránka: http://www.milanocastello.it/

Adresa: Piazza Castello, 27029 Milan

Fotbalový stadion San Siro

Obrovský stadion San Siro je domovem už dvou světoznámých milánských fotbalových klubů AC Milán a FC Internazionale.

Webová stránka: www.sansiro.net

Adresa: Piazzale Angelo Moratti, 20151 Milano, Italy

Kostel Santa Maria delle Grazie

Nástěnná malba Leonarda da Vinciho, Poslední večeře pokrývá stěnu refektáře kláštera Santa Maria delle Grazie. Prohlídky jsou sice drahé a je třeba je rezervovat předem, ale existuje spousta dalších příležitostí kde obdivovat práci tohoto velkého muže, jako je Leonardův kůň, který byl v roce 1499 zničen a 500 let později znovu vytvořen dle původních vzorů.

Webová stránka: http://legraziemilano.it/

Adresa: Piazza di Santa Maria delle Grazie, 20123 Milan

Navigli

Pravděpodobně se v určitém okamžiku vydáte doNavigli pro jeho uvolněnou atmosféru. Je domovem milánské studentské populace a skvělé místo pro baťůžkáře - nízké ceny a stejně smýšlející místní obyvatelé - a v noci to tady opravdu žije.

Pozorování lidí Kde žijí místní obyvatelé Bary

Quadrilatero d’Oro (Zlatý čtyřúhelník)

Quadrilatero d’Oro (Zlatý čtyřúhelník)je místo, kde najdete ty nejlepší módní obchody. Pro průměrného baťůžkáře trochu dražší, ale vypadá to tady krásně a prohlížení výkladních skříní může být velká zábava. Koneckonců, nemůžete přijetdoMilána a neprohlédnout si žádnou módu...

Brera

Brera se nachází severně od Duomo, kde najdete Pinacoteca Brera, kterou mnozí považují za nejlepší Milánské muzeum umění. Nenajdete zde mnoho mládežnických ubytoven, ale je to v pěší vzdálenosti od centrálních ubytoven v okresech Centrale a Ticinese.

Muzea Kavárny Artistický

Bílá noc (červen)

Jednu noc ročněv polovině června se Miláno ponoří do 'bílé noci " La Notte Bianca, kdy jsou restaurace, bary a zábavní podniky otevřeny až do 6 hodin ráno. Pokud rádi paříte v časných ranních hodin, tohle je správná doba kdy Miláno navštívit.

Adresa: City wide

Oh Bej! Oh Bej! (prosinec)

Na začátku prosince se koná pouliční festivalOh Bej! Oh Bej! s více než 400 stánky plus vystoupení hudebních kapel. Místo konání se v průběhu let měnilo, ale v současné době se koná na hradu Sforza.

Adresa: Piazza Castello, 27029 Milan

Giornata FAI di Primavera

Na konci března nebo začátkem dubna, mnoho milánských historických budov, které jsou normálně zavřené otevírají pro veřejnost (19. a 20. března 2016) v průběhu Giornata FAI di Primavera.

Webová stránka: http://www.giornatefai.it/

Adresa: City-wide

Cortili Aperti (květen)

Jděte přímo z ubytovny donejvíce opulentních interiérů v Miláně. Jednou za rok při Cortili Aperti (otevřené nádvoří) se můžete podívat jak žije druhá polovina, kdy se soukromé rezidence kolem jejich nádvoří otevřou. Akce se koná v neděli na konci května.

Webová stránka: www.cortiliaperti.it

Adresa: City-wide

Milánský týden módy

Dvakrát do roka, v březnu a září se na Milánský týden módy sejdou modelky, módní návrháři a novináři. Rezervujte si ubytovnu, když je módní týden v plném proudu a zažíjte Miláno jak se patří.

Webová stránka: www.milanfashionweeklive.com

Adresa: Various venues

Milano d’Estate

Milano d'Estate se koná od června do srpna s koncerty pod širým nebem v areálu Sforzovského hradu. Nemusí to být zrovna tradiční akce pro baťůžkářské skupiny, ale věřte nám - místo konání a atmosféra si vás získa.

Webová stránka: www.visitamilano.it

Adresa: Piazza Castello, 27029 Milano, Italy

Festival Elita/Design Week

Buďme upřímní: málokdo si rezervuje ubytovánív Miláně pro kvalitu jeho klubů. Ale festival Elita Design Week se v průběhu deseti letí vyvynul do skutečně pokrokové taneční a electronické akce.

Webová stránka: http://www.designweekfestival.com/artists/

Adresa: Various venues

Festa dei Navigli

Festa dei Navigli se konáod 1. do 3. neděle v červnu, kdy se davy vydají podívat na vystoupení kapel, pouliční umění, workshopy vařenía další.

Frida

Nejlepší způsob pro batůžkáře jak se v Miláně levně najíst je koupit si drink po 18. hodině, kdy se k němu podávají talíře jídla (aperitivo), aby zákazníci měli co zakousnout. V tomto funky baru to dobře funguje a navíc má pěknou terasu.

Webová stránka: http://www.fridaisola.it/bar.html

Adresa: Via Pollaiuolo 3, 20159 Milan, Italy

Čtvrť:Stanice Garibaldi

Telefon: 6043628460

E-mail: c.recavarren@hotmail.com

Pandenus

Pandenus má čtyři prodejny, kde prodávají dobré sendviče od €3,50 a levný bufet. Pokud jste ubytovaní v centru města, nejvíce centrální pobočka je Largo La Foppa, která je otevřená do časných ranních hodin pro noční cestovatele.

Webová stránka: www.pandenus.it/en/

Adresa: Largo la Foppa, 2, 20121 Milan

Telefon: 02 2952 8016

Fotografie: https://instagram.com/p/4Jqj8KlHlS/

© Copyrights: iputnormalonmybac

Streat Food

Streat Food nabízí kvalitní hamburgery, polévky a sendviče k jídlu hned nebo s sebou. Základní burger s hranolkami vás bude stát €7,50.

Webová stránka: www.streatfood.it

Adresa: Via Sebastiano del Piombo 12, 20149 Milan

Čtvrť:Fiera e Buonarotti

Telefon: 02 3672 7651

Fotografie: https://instagram.com/streat_food_experience/

© Copyrights: streat_food_experience

Toasteria Mi Casa

Toasteria Mi Casa nabízí desítky kombinací - některé velmi neobvyklé - chutných zapékaných sendvičů, stejně jako polévek a vegetariánských jídel. Ideální občerstvení na cestu z hostelu za dalším dobrodružstvím.

Webová stránka: www.micasatoasteria.it/

Adresa: Piazza Governo Provvisorio, 5, 20127 Milano, Italy

Čtvrť:Turro-Gorla-Greco

Telefon: 02 3664 2370

Fotografie: https://instagram.com/p/3KMUZPRBmw/

© Copyrights: melody_2288

Trattoria da Pino

V centru Milána najdete jen velmi málo trattorií (levných restaurací). Trattoria da Pino je otevřena na obědy, s možností sezení u stolů ve stylu kantýny, kde se podávají masové speciality.

Adresa: Via Cerva 14, 20122 Milan

Telefon: 02 7600 0532

Leoncavallo

GraffitipokrytéLeoncavallo o sobě tvrdí, že je největší anti-kapitalistické a kreativní místo v Evropě. Pořádají se zde jazzové večery, diskuse a alternativní divadlo. Je to velmi vhodné místo pro batůžkáře.

Adresa: Via Watteau 7, 20125 Milan

Čtvrť:Turro-Gorla-Greco

Telefon: 02 3651 0287

Tipota Pub

Tipota Pub láká místní obyvatele z Navigli na mezinárodní piva, jako je Beamish a nabízí stolní fotbal v zadní místnosti zdarma.

Adresa: Via Brioschi 32

Telefon: 02 835 7777

Colonne di San Lorenzo

Stavte se doColonne di San Lorenzo na Corso di Porta Ticinese a přidejte se k davům mladých místních obyvatel a baťůžkářů, dejte si něco k pití a poslouchejte hudbu v rámci římské ruiny a Baziliky San Lorenzo. Je zdejen málo skutečných "barů", většina jsou jen stánky s nápoji.

Adresa: Corso di Porta Ticinese, Milano, Italy

Fabbrica del Vapore (továrna na sny)

Fabbrica del Vapore je bývalá továrna na vlaky nyní přeměněná na umělecký komplex hudebních, divadelních, tanečních a filmových představení.

Webová stránka: http://www.fabbricadelvapore.org/en/

Adresa: Via Giulio Procaccini, 4, 20154 Milan

Čtvrť:Monumentale

Telefon: 02 8846 4132

Ragoo

Užijte si tanec a ledové daiquirisv Ragoo, přátelském klubu s pestrou hudbou, včetně živých zpěváků a kapel, které ve čtvrtek večer hrájí originální písně. Nachází se v Turro, kousek na sever od centrální ubytoven kolem Centrale a Ponte Seveso.

Webová stránka: http://www.ragoo.it/

Adresa: Viale Monza, 140, 20127 Milan

Čtvrť:Turro-Gorla-Greco

Telefon: 02 2600 5157

Galerie Viktora Emanuela II.

Galerie Viktora Emanuela II. postavenáv roce 1877 je nejstarším nákupním střediskem v Evropě. Je to úžasný prostor plný obchodů s nejluxusnější módou, kavárnami a restauracemi. Nachází se v blízkosti Duomo. Je dobře umístěn pro ty, kteří jsou ubytovaní v centru města.

Adresa: Piazza Duomo, 20123 Milan

Fiera di Sinigaglia

Fiera di Sinigaglia je alternativní bleší trh poblíž čtvrti Navigli. Prodává se zde neobvyklé a vintage oblečení a ručně vyráběné šperky. Alzaia Naviglio Grande (na rohu ulice Via Valenza).

Webová stránka: http://www.fieradisinigaglia.it/

Adresa: Ripa di Porta Ticinese, Milano, Italy

Il Salvagente

Baťůžkářinemají tolik příležitostí nakupovat ve značkových obchodech - ale Miláno je výjimka. ll Salvagente je jednou z milánských nejznámějších prodejen se slevou až 70% na zboží předních návrhářů i nových talentů.

Webová stránka: http://www.salvagentemilano.it/en/

Adresa: Via Fratelli Bronzetti, 16, 20129 Milan

Čtvrť:Bronzetti-22 Marzo

Demi'

Demi' prodává kvalitní second-hand oblečení a doplňky a některé neděle pořádábleší trhy. Nachází se v turistické oblasti okolo čtvrti Ticinese a Navigli.

Adresa: Viale Col di Lana 12

Čtvrť:Beatrice d'Este

MilanoCard

MilanoCard poskytuje bezplatný přístup k veřejné dopravě a slevy do muzeí, památek a restaurací. Kupte si kartu v předstihu nawww.milanocard.it

Kupte si blocchetto

Blok10ti jízdenek (blochetto) na tramvaj, metro a autobus vás výjde levněji než jednotlivé jízdenky; nebo si kupte denní permanentku.

Letiště

Miláno má tři hlavní letiště. Letiště Milan Malpensa se nachází 48 km od centra města. MALPENSA EXPRESS z železniční stanice na letišti Malpensa jezdí 20 hodin denně a cesta trvá okolo 30ti minut. www.malpensaexpress.it. K dispozici je také autobusová doprava: www.malpensashuttle.it

Autobusová doprava jezdí z letiště Linate (8km od centra) do centra a na hlavní stanici Stazione Centrale www.atm-mi.it

Orio Shuttle je doprava letiště Orio al Serio, cesta do centra trvá asi hodinu. www.orioshuttle.com

Železniční doprava

Většina meziměstských vlaků dorazí do hlavního nádraží, což je největší nádraží v Miláně. Jako městská doprava je k dispozici tramvaj, vlak a metro.

Autobus

Hlavní autobusové nádraží se nachází hned vedle stanice metra Lampugnano. Jízdenky vnitrostátní dopravy je možné zakoupit v turistické kanceláři.

Doprava

Jízdenky lze koupit v samoobslužných strojích, novinových stáncích a ATM Point centrech. Jízdenky si ověřte hned jakmile nastoupíte a mějte je u sebe pro revizora. Autobus číslo 94 objíždí centrum města a nejzajímavější turistické atrakce.

Noční trasa se v poslední době rozšířila a následuje zastávky metra, když je uzavřeno.

Pronájem kol je k dispozici na různých místech v centru města a prvních 30 minut je zdarma. Zaregistrujte se na webové stránce BikeMi (www.bikemi.com), kde můžete koupit denní (€ 2,50) nebo týdenní (€ 6) předplatné.

Jazyk: Italština. Angličtina je také široce mluvená.

Měna: Euro

Napětí: 220-240V

Časové pásmo: středoevropský čas (GMT+1)

Předvolba: Země +39; předčíslí regionu (0)2

Pošta

Hlavní pošta

Via Cordusio 4

02 6707 2150

Nemocnice

Milánská Klinika má anglicky mluvící lékaře.

Via Cerva 25,
(0)2 7601 6047

Turistické informace

Spazio Piazza Castello 1 (na rohu ulice Via Beltrami)

02 8845 5555

Otevírací doba

Většina obchodů je otevřených od 9:30-12:30 a poté od 15:30-19:30, i když větší obchody jsou otevřeny po celý den. Mnoho z nich je v neděli zavřených a znovu otevřou v pondělí odpoledne, ale obchody s potravinami jsou otevřené už v pondělí ráno a odpoledne se zavírají.

Pohotovostní služby

Pro policii, hasiče a záchranné služby vytočte 112.