Ubytovny v Phnom Penh

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Phnom Penh? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Phnom Penh jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Phnom Penh. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Phnom Penh.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Eighty8

We are located in a traditional Khmer neighbourhood so you get a real insight into what life in Phnom Penh is all about. Other areas of the city are becoming very Westernised. We are surrounded by local resturants, shops and a local market. We are also a 5 min walk from Wat Phnom, the traditional center of the city and a sight that is well worth visiting on your time in Phnom Penh.

Hostel Hostely a ubytovny - Mad Monkey Hostel Phnom Penh

We’ve got a variety of rooms to choose from - our dorms have oversized single mattresses, A/C and individual bag lockers, while our ensuite privates are clean and comfortable with all of the necessary amenities. Our restaurant serves delicious Asian & Western meals, prepared to international standards.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.