Ubytovny v Kuala Lumpur

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Kuala Lumpur? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Kuala Lumpur jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Kuala Lumpur. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Kuala Lumpur.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel KLBackpacker.com

Close to MRT, Monorail train, GOKL free bus, nightlife, 24-hour shop, shopping mall and street food.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Summer House Bukit Bintang

Bukit Bintang, KLCC Twin Towers, KL Tower, Jalan Alor Food Street, Pavillion, Lot 10

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Paloma Inn

KL je dokonalým asijským kybernetickým městem: historické chrámy a mešity se mísí s věžemi moderního věku a nákupními centry; Stánky obchodníků jsou napěchovány výraznými duriány a padělanými kabelkami; Jednokolejky se prohánějí přes bujnou džungli a místní obyvatelé v kavárně s wifi popíjí kapučíno nebo si pochutnávají na lahodném pouličním jídle. Co musíte ve městě Kuala Lumpur vidět: Petronas Twin Towers KLCC, KL Tower & Bird Park, Jalan Alor Food Street & Chinatown - na místě vám pomůžeme zajistit výlety po městě.

Hostel Hostely a ubytovny - Travel Hub Highstreet  Hostel

Náš hostel se nachází 5 minut chůze od čínské čtvrti, Central Market a Sri Mahamariamman Temple, Travel Hub Guesthouse nabízí každodenní snídaně a kolik kávy a čaje budete chtít po celý den zdarma. Bezplatné cestovní mapy. Restaurace, která nabízí místní kuchyni je k dispozici hned vedle. Ubytovna je 15 minut chůze od náměstí Times Square a 20 minut chůze od oblíbené oblasti Bukit Bintang. Na mezinárodní letiště Kuala Lumpur dojedete autem za 45 minut.

Hostel Hostely a ubytovny - Travel Hub Guesthouse

Náš hostel se nachází 5 minut chůze od čínské čtvrti, Central Market a Sri Mahamariamman Temple, Travel Hub Guesthouse nabízí každodenní snídaně a kolik kávy a čaje budete chtít po celý den zdarma. Bezplatné cestovní mapy. Restaurace, která nabízí místní kuchyni je k dispozici hned vedle. The guesthouse je 15 minut chůze od náměstí Times Square a 20 minut chůze od oblíbené oblasti Bukit Bintang. Na mezinárodní letiště Kuala Lumpur dojedete autem za 45 minut.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.