Ubytovny blízko Karl-Marx-Allee

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Berlín? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Berlín jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Berlín. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Berlín.

Hostel Hostely a ubytovny - Generator Berlin Prenzlauer Berg

Generátor Prenzlauer Berg je co by kamenem dohodil od koncertní síně Velodrom a olympijského bazénu. Nemnoho tramvají, najdete některé z velkých atrakcí Berlína, jako je Stasi muzeum, televizní věž a Alexanderplatz. Kousek odtud, Mauerpark je místní kulturní úsek s veřejným karaoke, inspirovaným pouličním uměním a Fleamarket, plným skrytých pokladů. Generátor je ideální spouštěcí podložka pro prohlídku města.

Hostel Hostely a ubytovny - Amstel House Hostel Berlin

Dobré spojení městskou hromadnou dopravou. Jsme jen pár minut od historického centra města, Braniborské brány, Zoo, KaDeWe, hlavního nádraží a největší a nejznámější nákupní promenády Kurfürstendamm.

Hostel Hostely a ubytovny - Sunflower Hostel Berlin

We are located in Berlin Friedrichshain, one of Berlin’s central districts, neighboured by Prenzlauer Berg, Mitte and Kreuzberg. Friedrichshain itself is known for its young and creative vibe, due to its enormous amount of bars, cafés, galleries, theatres, cultural institutions, restaurants, cheap eats... and then there are those great clubs, such as the Berghain, entitled as the “best club worldwide” by the New York Times and other newspapers and magazines that followed the echo.

Hostel Hostely a ubytovny - Happy Hostel Berlin

Our location can help you to get into most historical places such as Brandenburg Tor, Unter den Linden, Bundestag or Belluve Palace in last than 15 minutes. The popular shopping area of Kurfurstendamm is 3 km from the hostel. Our hostel is located 7 minutes away from Berlin Hauptbahnhof. Nice restaurants and bars, supermarkets, Cafes, German bakeries and various shops are located close to our hostel. Alt-Moabit-Rathenower Str. Bus stop is right by us, and Tegel Airport is 6 km away.

Hostel Hostely a ubytovny - Generator Berlin Mitte

Nejvíce centrální čtvrť Berlína, Mitte je domovem mnoha atrakcí města - takže generátor Berlin Mitte je ideálním místem k pobytu, aby jste viděli město. Nejen plná všech míst, která vám zaručí, že budete chtít narazit, najdete stovky restaurací, kaváren a barů - nemluvě o bohatých obchodech v obou obchodech a některých skutečně neuvěřitelných trzích.

Hostel Hostely a ubytovny - St Christopher's Inn Berlin

You’ve also got the Rosa-Luxemburg-Platz U-Bahn station directly outside our front door.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Berlin Friedrichshain Hostel

A&O Berlin Friedrichshain stojí přímo vedle centrálního městského vlakového nádraží Ostkreuz v oblíbené studentské čtvrti. Budova bývalé továrny má 233 moderně vybavených pokojů.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Berlin Mitte Hostel

A&O Berlin Mitte se nachází v berlínské čtvrti stejného jména a je jen dvě stanice metra od nádraží Alexanderplatz a 10 minut chůze od stanice Ostbahnhof. Díky jeho centrální poloze se do hostelu snadno dostanete autem, vlakem nebo hromadnou dopravou a je ideálním výchozím bodem pro výlety do metropole Berlín.

Hostel Hostely a ubytovny - Cityhostel Berlin

Jen kousek od nás najdete: Checkpoint Charlie, Braniborská brána, Židovské muzeum, Friedrichstrasse, Postupimské náměstí a bulvár Unter den Linden (Pod lipami). 10 min od "Brandenburger Tor" 10 min od "Checkpoint Charlie"

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Berlin Kolumbus Hostel

A&O Berlin Kolumbus se nachází v Lichtenbergu. Perfektně spojený s veřejnou dopravou, A&O je ideálním výchozím bodem pro prohlídky města Berlín. Jen 5 minut od tramvajové zastávky "Genslerstraße", nejnovější berlínský hostel A&O vítá své hosty. Hostel je perfektně dostupný městskou hromadnou dopravou a je ideálním výchozím bodem k objevování památek Berlína, zejména nedalekého památníku Hohenschönhausen. Parkování je k dispozici, takže příjezd autem je také praktický.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Berlin Hauptbahnhof Hostel

A&O Berlin Hauptbahnhof je jen 10 minut chůze od berlínského hlavního nádraží. Přesto, že má centrální polohu je hostel v klidné boční ulici. Díky vynikající poloze je hotel A&O snadno dosažitelný autem, vlakem nebo autobusem a s vynikajícími spojeními je ideálním výchozím bodem pro výlety do Berlína.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Berlin Tiergarten

The hostel itself is located in the Schultheiss-Quartier´with Turmstraße train station just a few minutes walk away allowing for connection across the city. Hansaviertel, Tiergarten, Kurfürstendamm and Mitte are just a few of the places close by that a traveller can visit.

Hostel Hostely a ubytovny - Die Botschaft Hostel

Karlshorst, where the Hostel is located is a great choice for travelers interested in city trips, sightseeing and interesting places. Several bars, cafés and shops are located in the surrounding area. Public transport service can be found directly at the property, offering access to the city centre.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Berlin Alexanderplatz

The hostel is located just a few minutes away via public transport from the Television Tower in Alexanderplatz. Moreover, MEININGER Berlin Alexanderplatz is located directly at the Senefelder Platz train station on Schönhauser Allee and you can discover the region of Berlin Mitte on foot.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Berlin Central Station

We are right in the heart of the city, with train and bus connections to all the major tourist destinations just seconds from your hotel room. It only takes a few minutes by foot to reach the Government District, Brandenburg Gate and Tiergarten. It is the perfect hostel to stay at if you want to go and experience the entire City.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Berlin Airport

We are located right next to Schönefeld Airport meaning it is perfect for those who would like to plan a short stopover in Berlin. It’s only 5 minutes from the hotel to SXF with public transport or with the hotel shuttle service. If you want to go an explore the city, there are great public transport connections to every district as well as a motorway nearby.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Berlin East Side Gallery

The MEININGER Hotel East Side Gallery is located in the middle of the district Friedrichshain-Kreuzberg, and Warschauer Straße can easily be explored on foot. All other sights of the city are within easy reach thanks to the hotel’s proximity to Ostbahnhof station (S-Bahn train towards Mitte).

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Berlin Mitte

This hostel is located in Oranienburger Straße, which is renowned for being a hub of activity in Berlin, where business people, scientists and artists have all come together over the years. There are excellent train connections to all over the city from this hotel and you can even reach some of Berlin´s most popular landmarks on foot- Hackescher Markt, the Museum Island and the Brandenburg Gate.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.