Ubytovny v Kolínská voda

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Kolínská voda? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Kolínská voda jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Kolínská voda. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Kolínská voda.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Köln Neumarkt View All Images

A & O Hostel Koeln Neumarkt uprostřed Mauritiusviertel je klidné a centrálně umístěné. Hlavní vlakové nádraží v Kolíně nad Rýnem je vzdálené 2,2 km. S jeho centrální polohou se snadno dostanete do A & O hostelu autem nebo městskou hromadnou dopravou a je skvělým výchozím bodem pro výlety do města.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel SMARTY Cologne City Center View All Images

o Cologne cathedral | main station (5 min) o Cologne exhibition center | Lanxess Arena (12 min) o Shopping | Schildergasse (10 min) o Night life | Kölner Ringe | Kwartier Lataeng (Student quarters) (2 min) o Culture | museums| cinemas (5 min) o Local experience | Rhine river | old town (8 min)

Hostel Hostely a ubytovny - Black Sheep Hostel View All Images

Black Sheep Hostel is located right next to the university area with many bars and restaurants. Also the city center is close by (30 min walk or 7 min by streetcar, station just in front of the hostel).

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Köln Dom View All Images

A & O Koeln Dom je velmi centrální. Je to jen 100 metrů od hlavního nádraží a katedrály v Kolíně nad Rýnem. Cologne Altstadt je jen 300 metrů od hostelu. S jeho centrálním umístěním se A & O snadno dostanete autem, vlakem nebo autobusem a je ideálním výchozím bodem pro výlety do města.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Köln Hauptbahnhof View All Images

Hotel se nachází v centru Kolína nad Rýnem, přímo u Ursulaplatz. Hned vedle hotelu se nachází slavná kolínská katedrála a hlavní nádraží. Staré město, hlavní nákupní ulice, slavné muzea a mnoho dalších památek města se snadno dostanete pěšky nebo veřejnou dopravou, stejně jako veletrh v Kolíně nad Rýnem. Centrální poloha hotelu A & O Koeln Hauptbahnhof je dokonale dostupná autobusem, vlakem nebo autem.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.