Ubytovny v Christchurch

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Christchurch? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Christchurch jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Christchurch. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Christchurch.

Hostel Hostely a ubytovny - YHA Christchurch View All Images

YHA Christchurch is superbly located for an easy walk to restaurants and bars on Victoria Street, Oxford Terrace, or New Regent Street. Explore Christchurch’s lively entertainment scene, pop up malls, markets, street art, and thriving community regeneration projects. It's the perfect home base to experience the growth and development in Christchurch's regenerating heart.

Hostel Hostely a ubytovny - YHA Rolleston House (Christchurch) View All Images

This historic character home turned comfortable hostel sits between the Arts Centre, Botanic Gardens, and Canterbury - perfect for exploring Christchurch's heritage and culture.

Hostel Hostely a ubytovny - Point Break Backpackers and Cafe View All Images

Náš hostel se nachází pouhých 300 m od pláže a mola Christchurch. Místa k surfování jsou jenom kousek. My se nacházíme na konci New Brighton Mall, kde se pořádají trhy a dalších společenské akce každý týden.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.