Ubytovny v Cusco

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Cusco? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Cusco jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Cusco. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Cusco.

Hostel Hostely a ubytovny - Selina Cusco

Cusco has an amazing array of adventures awaiting you. Machu Picchu is one of the wonders of the world, and there is so much more Inca history to see in the Sacred Valley and on the Inca Trail. There are also natural wonders to explore, like the breathtaking hikes through Rainbow Mountain, a fantastical landscape unlike anywhere else on Earth.

Hostel Hostely a ubytovny - B&B QAUSAY

The Hostel is located two blocks from the Oval of Pachacutec, and next to the Marianito Ferro Park. There are restaurants, terminal and markets nearby.

Hostel Hostely a ubytovny - Tukuna Hostel

Nacházíme se v srdci města Cusco, jen pár kroků od hlavního náměstí. Muzea, trhy, restaurace, kavárny a galerie jsou v docházkové vzdálenosti.

Hostel Hostely a ubytovny - Ukumari Hostel

10 minut chůze od náměstí Plaza de Armas Typický trh san pedro 5 minut chůze Nabízíme turistické informace, nejlepší ceny a bezpečné cesty, pravdivé informace.

Hostel Hostely a ubytovny - Okidoki Cusco Hostal

Okidoki Cusco Hostal se nachází v historickém centru císařského města Cusco a 10 minut chůze od náměstí Plaza de Armas, jednoho z nejkrásnějších náměstí v Latinské Americe! Můžete navštívit město pěšky, nakupovat na centrálním trhu, zajít do kavárny, restaurace, do sauny atd. Vše se nachází v krátké vzdálenosti od hostelu.

Hostel Hostely a ubytovny - Sunset Hostel Cusco

Sunset Hostel Cusco se nachází 15 minut chůze od pevnosti Sacsayhuaman a 10 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Alejandro Velasco Astete.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.