Ubytovny v Cusco

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Cusco? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Cusco jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Cusco. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Cusco.

Hostel Hostely a ubytovny - Selina Cusco View All Images

Cusco has an amazing array of adventures awaiting you. Machu Picchu is one of the wonders of the world, and there is so much more Inca history to see in the Sacred Valley and on the Inca Trail. There are also natural wonders to explore, like the breathtaking hikes through Rainbow Mountain, a fantastical landscape unlike anywhere else on Earth.

Hostel Hostely a ubytovny - Selina Plaza De Armas Cusco View All Images

Selina Cusco Los Andes is one of the most central places to stay in Cusco. We’re just 1 block away from the Plaza de Armas (Main Square), and 200m. away from the San Pedro Market. We have space for every budget, from community rooms to privates and suites. Take advantage of the Wellness Center to practice yoga any time you like (or sign up for a class) or get sh*t done in our beautifully designed coworking space. No matter what your vibe, the Selina community welcomes you to Cusco with open arms

Hostel Hostely a ubytovny - Casa Real Limacpampa Boutique Hostel View All Images

at one block is the Temple of the Sun called Qoricancha.

Hostel Hostely a ubytovny - Tukuna Hostel View All Images

Nacházíme se v srdci města Cusco, jen pár kroků od hlavního náměstí. Muzea, trhy, restaurace, kavárny a galerie jsou v docházkové vzdálenosti.

Hostel Hostely a ubytovny - Ukumari Hostel View All Images

10 minut chůze od náměstí Plaza de Armas Typický trh san pedro 5 minut chůze Nabízíme turistické informace, nejlepší ceny a bezpečné cesty, pravdivé informace.

Hostel Hostely a ubytovny - Okidoki Cusco Hostal View All Images

Okidoki Cusco Hostal se nachází v historickém centru císařského města Cusco a 10 minut chůze od náměstí Plaza de Armas, jednoho z nejkrásnějších náměstí v Latinské Americe! Můžete navštívit město pěšky, nakupovat na centrálním trhu, zajít do kavárny, restaurace, do sauny atd. Vše se nachází v krátké vzdálenosti od hostelu.

Hostel Hostely a ubytovny - Sunset Hostel Cusco View All Images

Sunset Hostel Cusco se nachází 15 minut chůze od pevnosti Sacsayhuaman a 10 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Alejandro Velasco Astete.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.