Hotely v Krakov

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Krakov? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Krakov jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Krakov. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Krakov.

Hostel Hostely a ubytovny - Express Hostel

We are a new, comfortable Hostel. We offer cheap and comfortable accommodation a few steps from the Main Square and the Main Railway Station. There are numbers of restaurants and bars nearby. The most charming part of Kraków (Kazimierz - Jewish Quarter) is less than a kilometer away from our property.

Hostel Hostely a ubytovny - Dizzy Daisy Downtown Hostel

DDD is located on Pedzichow Street, only 10 minutes walk gets you to the main square. 10 mins from the main train & bus station. We are housed in a 19th century, two-story tenement building that has been completely renovated, and is modern and functional. There are a few cafes and restaurants in the local area, along with a supermarket and local market.

Hostel Hostely a ubytovny - Grand Central Hostel

Grand Central Hostel je malé, klimatické místo, které se nachází v samém centru Krakova. Představte si, že můžete vidět Barbican a Planty z našeho okna, dostat se na hlavní náměstí za 5 minut a na hlavní nádraží za 3 minuty! Jsme v samotném centru města. V blízkosti všech památek, restaurací, kaváren, barů, klubů, hospůdek a obchodů.

Hostel Hostely a ubytovny - Art Hostel

The hostel is 600 m from Kazimierz Jewish District, 1.4 km metres from Galeria Kazimierz Shopping Centre and 1.3 km from Wawel Royal Castle. Kraków Airport can be reached in a 23-min drive. Train station a few stops away or within longer walking distance. Great area for lots of bars and restaurants. Situated a few floors up in a beautiful, old apartment building.

Hostel Hostely a ubytovny - Momotown Hostel

Krakov je velmi krásné starobylé město a naše umístění vám dává nejlepší kombinaci minulosti a současnosti. Jsme pár minut chůze od všech hlavních památek, v části známé pro živý místní noční život zvané Kazimierz.

Hostel Hostely a ubytovny - Ginger ApartHostel

V okolí je vše potřebné. Autobusem a tramvajovou zastávkou se můžete dostat do kterékoli části města, například i těch nejodlehlejších, jako například letiště. Nakupování můžete uskutečnit v supermarketu, který je otevřen 24 hodin denně a nakupuje nějaké typické polské věci v malých místních obchodech. Velký výběr restaurací je také pro vás, ale pokud máte spěch a chtějí něco chutného, ​​rychlého a levného jít do baru Mleczny. Wawel se nachází pouhých 5 minut chůze od hotelu

Hostel Hostely a ubytovny - Tara Hostel

Location of TARA Hostel allows you to reach all the major sights of Krakow on foot. Only 1300m to the Main Market Square, 750m to Wawel Castle or 200 m to the famous and delicious Zapiekanki. Our location is perfect for people who want to explore as much as possible while limiting the driving public transport. Restaurants and bars are also easy reachable. At every street in the heart of Kazimierz, you will find many places where you can eat good dishes or just hang out.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.