Ubytovny v Lisabon

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Lisabon? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Lisabon jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Lisabon. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Lisabon.

Vítejte v Lisabonu

Právě z Lisabonu portugalci vyrazili objevovat svět. Upřímně řečeno si nejsme jisti, proč odešli, protože toto nadčasové město světové sámo o sobě. Rezervujte si ubytovnu v tomto neskutečně fotogenickém městě a objevujte odvěkou fado hudbu, dunění tramvají a festivalů vedle restaurací a obrovských továren přetvořených v kulturní centra. Ať už přijedete ve skupině nebo jako sólový baťůžkář - ještě jsme nepotkali turistu, který nezapadl do uvolněné atmosféry Lisabonu. S velkým výběrem levných ubytoven ve městě, v centru města nebo dále od centra, máte záručeno, že v ní najdete někoho s kým si budete rozumět. A co potom? Potom budete společně objevovat Lisabon. Dáte si caipirinha u řeky Tajo, večer si zajdete na pivo a něco k jídlu do Bairro Alto a protančíte noc až do časných ranních hodin, kdy se otevřou pekárny a na snídani si dáte pastel de nata. Vzpomínky s vámi zůstanou navždy - stejně tak i Lisabon.

Udělej si sám: Pěší výlety

Pro batůžkáře, kteří právě dorazili, podrobný průvodce zdarma lisabonské turistické kanceláře je darem z nebes. Pomůže vám projít město na vlastní pěst a neutratit ani haléř. Trasy zahrnují Baixa, Alfama, Chiado, Bairro Alto a Estrela.

Webová stránka: http://www.visitlisboa.com/Conteudos/Menu-Principal/Aonde-Ir/Percursos-a-Pe.aspx?lang=en-GB

ViniPortugal ochutnávka vína

Bar ve vaší ubytovně může být levný, ale tohle je zdarma (ale s mírou). Národní Portugalská vinařská asociace nabízí denně bezplatné ochutnávky vín ve svých ochutnávkových místnostech.

Webová stránka: http://www.viniportugal.pt/en/OgivalRooms

Adresa: Terreiro do Paço, 1100-148 Lisbon

Telefon: 21 356 9890

Museum Berardo

Berardská sbírka moderního umění se nachází v kulturním středisku Beléma, s výjimkou některých dočasných výstav, je zdarma. Zahrnuje díla Picassa, Dalího, Any Warhola a Marka Rothko.

Webová stránka: http://en.museuberardo.pt/

Adresa: Praça do Império, 1449-003 Lisbon

Čtvrť:Belém

Hrad São Jorge

Pokud jste právě přijeli do ubytovny, vydejte se na Lisabonský hrad na vrcholku kopce - nejlepší místo s výhledem na město. Vyšplhejte nahradby pro téměř 360stupňový výhled na nejstarší čtvrti města.

Webová stránka: http://castelodesaojorge.pt/

Adresa: R. de Santa Cruz do Castelo, 1100-129 Lisbon

Čtvrť:Alfama

Telefon: 21 880 0620

Belémská věž

Tato obranná věž, postavená v letech 1514 až 1520, je jednou z nejznámějších památek Lisabonu. Je na seznamu světového dědictví UNESCO a jedna z prvních památek, kterou chce většina batůžkářů a turistů vidět.

Webová stránka: http://www.mosteirojeronimos.pt/en/

Adresa: Praça do Império 1400-206 Lisbon

Čtvrť:Belém

Telefon: 21 362 0034

Tramvaj 28

Jízda tramvajíčíslo 28 je zážitek, který si nesmíte nechat ujít. Restaurovaná tramvaj z 30. let1930 tramvaj projíždí přes nejstarší časti Lisabonu. Nastupte na nína první zastávce Campo Ourique (Prazeres), pokud se chcete posadit.

Webová stránka: http://carris.transporteslisboa.pt/en/tram/28e/descendente/

Adresa: Campo Ourique, Lisbon

Lanovky a Výtah Santa Justa

Bolí vás nohy? Není divu. Lisabonské strmé kopce mohou dělat procházku z ubytovny do centra města skutečně namáhavou. Nechte se svést jednou z těchto ikonických lanovek. Nejstarší je lanovka Lavra, která byla slavnostně otevřena v roce 1884, ale svou elegancí a výhledem nemůže porazit litinový Výtah Santa Justa.

Webová stránka: http://carris.transporteslisboa.pt/pt/ascensores-e-elevador/

Adresa: Santa Justa lift, R. do Ouro, 1150-060 Lisbon

Čtvrť:Santa Justa

Bairro Alto

Pokud půjdete do Bairro Alto (vysoké sousedství) ve dne, budete se divit, čím je tak zajímavé, tato síť ulic však ožívá v noci. Nenápadné vchody se otevřou a odhalí desítky rušných barů, restaurací a osobitýchnočních obchodů. Ideální pro baťůžkáře, kteří chtějí zažít opravdový Lisabon.

Butiky Funky Bary

Baixa

Pokud hledáteubytovnu ve městě,čtvrť Baixa je to správné místo. Je to směs vládních budov, kanceláří a tradiční obchodů. Jeho elegantní ulice byly postaveny po zemětřesení v roce 1755 a jsou zaznamenány v distribuční soustavě, srdci, ze kterého vychází uliceRua Augusta.

Obchody Pro turisty Centrální

Alfama

Alfama je nejstarší část Lisabonu, která přežila i zemětřesení v roce 1755. Je to labyrint dlážděných uliček a barevných dveří, které vás přenesou zpět do Lisabonu za dob maurské okupace.

Romantika Procházky Krásné budovy

Slavnost svatého Antonína (červen)

Předvečer dne svatého Antonína (12. června) je jedna velká party. Obrovské davy se shromáždí v barech a restauracích po celém městě na oslavu tohoto svátku - ať už se vaše ubytovna nachází kdekoliv, máte zaručeno, že se stanete součástí oslav.

Webová stránka: http://www.festasdelisboa.com/en/events/event/

Karneval v Lisabonu

Karneval v Lisabonu se koná na masopustní úterý. Přehlídka průvodů, cirkusových vystoupení, barevných kostýmů a satirických alegorických vozů, které následuje (jak jinak?) pití a protančená noc.

Silvestr

Lisabon ví, jak přivítat Nový rok - pokud najdete volné místo v ubytovně v centru města 31. prosince, neváhejte si ji rezervovat. Konají se zdekoncerty zdarma, světelné show a oslňující ohňostroj podél nábřeží a přes most 25. dubna.

Adresa: Terreiro do Paço, Lisbon

Lisbon Fish & Flavours

Roční festival jídlase koná v dubnu na oslavu Portugalské lásky k rybám. Vaření, ochutnávky a rybí pokrmy připravené několika Portugalskými nejlepšími šéfkuchaři. To pravé pro hladové baťůžkáře.

Webová stránka: www.peixemlisboa.com

Adresa: Patio da gale, Praça do Comércio, 1100 Lisbon

Čtvrť:Chiado

Tenisový turnaj Estoril Open

Tenisového turnae mužů (ATP) i žen (WTA) se účastní špičkový hráči. Koná se každoročně poslední týden v dubnu a první týden v květnu v tenisovém klubu Estoril.

Webová stránka: http://www.millenniumestorilopen.com/

Adresa: Clube de Ténis do Estoril, Avenida Conde de Barcelona, 2765-470 Estoril

Nos Alive

Pravděpodobně Portugalska odpověď na Glastonburský festival. Nos Alive (dříve Optimus Alive) se koná tři dny v červenci. Více než 130 aktů napříč šesti pódii, stojí za to...

Webová stránka: http://nosalive.com/en/

Adresa: Passeio Marítimo de Algés, Lisbon

Čtvrť:Belém

Rock in Rio Lisboa

Lisabonskýhudební festival Rock in Rio se koná jednou za dva roky v různých časech. Více než 100 hudebníků vystupujena žánrově specifických pódiích.

Webová stránka: http://rockinriolisboa.sapo.pt/

Adresa: Parque da Bela Vista, Lisbon

Čtvrť:Alto Pina

Super Bock Super Rock

Tento třídenní festival se koná každoročně v červenci již od roku 1995, a nabízí celou řadu mezinárodních i portugalských aktů napříč třemi pódii. Mezi headlinery v roce 2015 patřili Florence and the Machine, Blur a Sting.

Webová stránka: https://superbocksuperrock.pt/

Adresa: Parque das Nações

Čtvrť:Parque das Nações

RDA 69

Dejte si čerstvě uvařené vegetariánské jídlo a misku polévky jen za €3. Tato populární restaurace mezi místními obyvateli i baťůžkáři je skvost, který se otevře ve 20:00 hodin a rychle se zaplní. Workshopy, koncerty a filmové projekce jsou jako bonus zdarma.

Webová stránka: https://rda69.wordpress.com/

Adresa: Rua Regueirão dos Anjos, 69, Anjos

Čtvrť:Anjos

Fotografie: https://instagram.com/p/vi1NmQR4Qe/

© Copyrights: goldilockscie

Cantinho do Bem Estar

Útulná restaurace nabízí levné domácí portugalské speciality. Rada pro cestovatele s nízkým rozpočtem: zeptejte se číšníka, jak velká je každá porce a podělte se o jednu. Přijďte brzy, protože má k dispozici jen půl tuctu stolů.

Adresa: Rua do Norte, 46, Bairro Alto 1200-284 Lisbon

Čtvrť:Bairro Alto

Telefon: 21 346 4265

Fotografie: https://instagram.com/p/n9SX-7rDsE/

© Copyrights: yingychangy

Pasteis de Belém

InteriérPastel de Belém vypadá jako Tardis. Jsou to noblesní pastel de nata nebo pudinkové koláče. Ty křupavé zvenku ašťavnaté uvnitř košíčkykrémové dobroty vám zachutnají tak, že budete prosit o recept. Ten je ale tajný.

Adresa: Rua de Belém, 84 to 92, Belém, Lisbon

Čtvrť:Belém

Telefon: 21 363 8078

Casa da India

Indické jídlo tady nenajdete, jen tradiční portugalské grilované maso a ryby. Rozumné ceny a místí atmosféra v jedné z Lisabonských nejoblíbenějších oblastí.

Adresa: Rua do Loreto 49, Chiado, 1200-471 Lisbon

Čtvrť:Chiado

Telefon: 21 342 3661

Fotografie: https://instagram.com/p/3N1WnagTRg/

© Copyrights: adrienboiss

Trh Ribeira

Jídelní hala v přestavěné tržnicise nachází kousek na západ od ubytovnami nabitého okresu Alfama. Desítky stánků nabízejí verze pokrmů Lisabonských nejlepších šéfkuchařů za mnohem nižší ceny. Posaďte se v souladu s místními trendy na komunálních lavičkách.

Adresa: Avenida 24 de Julho, 49, Cais do Sodré, 1200-109 Lisbon

Telefon: 21 359 3100

A Ginjinha do Rossio

Tentobar ve stylu hladového okna se nachází blízko nejlepších centrálních ubytoven v Lisabonu. Prodává se zde výhradně portugalská třešňovice (ginjinha) v malých sklenkách - můžete si jí dát s nebo bez brandy nasáklých třešní, ale to je kde vaše možnosti končí...

Adresa: Largo São Domingos 8, 1100-201 Lisbon

Čtvrť:Rossio

Tasca do Chico

Místo, kde si levně poslechnout Fado hudbu. Sledujte rádoby a profesionální zpěváky zpívat portugalský blues. Fado představení jsou v pondělí a ve středu od 21:00 hodin. Je dobré přijít brzy.

Adresa: Rua do Diário de Notícias, 39, Bairro Alto

Čtvrť:Bairro Alto

Telefon: 961339696

Fotografie: https://instagram.com/p/4FkvH1jFJn/

© Copyrights: annalisa_starace

Lux

Lisabonský nejmódnější hotspot a nejslavnější noční klub. Má jedno patro s tanečním parketem (taneční hudba a house), druhé, kde je bar a střešní terasu. V rušné noci jsou vrátní vybíravý.

Webová stránka: http://www.luxfragil.com/

Adresa: Avenida Infante Dom Henrique, 1950-376 Lisbon

Čtvrť:Alfama

Musicbox

Moderní místo s živou hudbou a DJi řízené nahrávací společností. Podívejte se na filmové a video projekce, které zde lákají mladý po kultuře toužící dav.

Webová stránka: http://www.musicboxlisboa.com

Adresa: Rua Nova Do Carvalho, 24, Cais do Sodré

Portas Largas

Staromódní bar oblíbený u studentů a baťůžkářů. Ideální pro pozorování kolemjdoucích přes široké dveře (proto Portas Largas) u piva Super Bock.

Adresa: Rua da Atalaia, 105, Bairro Alto

Čtvrť:Bairro Alto

Bleší trh

Tento týdenní bleší trh se koná v úterý a sobotu ráno, a je oblíbený jak mezi místními obyvateli tak zvědavými baťůžkáři. Prodává se spousta vintage a kýčových předmětů - očekávejte spoustu bbostí, ale občas se dá najít i něco, co stají za to.

Adresa: Campo de Santa Clara, 1100-472 Lisbon

Čtvrť:Alfama

Lx Factory

Obrovský tovární komplex, který nyní hostíumělce, řemeslníky, knihkupectví, bary a další - je tu příjemná a určitě stojí za návštěvu. Prozkoumejte 150 různých komerčních prostorů a zůstaňte na večeři a něco k pití.

Webová stránka: http://www.lxfactory.com/

Adresa: Rua Rodrigues de Faria 103, 1300 Lisbon

Conserveira de Lisboa

Tento bizarní obchod prodává rybí konzervy všehodruhu v obalech s tradičními obrázky. Fanoušci designu je budou milovat, a z plechovek bude skvělý retro dárek. Opravdu jedinečný - svým vlastním bizarním způsobem je jeho návštěva stejně důležitá, jako návštěva Belémské věže.

Webová stránka: http://www.conserveiradelisboa.pt/

Adresa: Rua dos Bacalhoeiros 37, 1100-016 Lisbon

Čtvrť:Baixa

Studentské a mládežnické slevy

Mezinárodní studentský identifikační průkaz (ISIC) poskytuje slevy po celém Lisabonu. Před cestou se ujistěte, že si jeden vyzvednnete. Pokud nejste student, ale jste ve věku do 25 let, máte nárok na mezinárodní mládežnickou kartu pro podobné slevy.

Polední menu

Většina obyčejnýchrestaurací podává menu skládající se z chleba s máslem, hlavního jídla, nápoje, dezertu a kávy za méně než €8. V některých případech je to i pivo.

Podělte se o talíř

Tradiční porce v Lisabonských restauracích je obvykle více než dostačující pro dvě osoby. Zeptejte se číšníka jak velké jsou porce a podělte se o své jídlo s kamarádem.

Muzea v neděli

Batůžkáři, kteří chtějí ušetřit by si měli svou dávku kultury nechat na neděli - vstup do většiny lisabonských muzeí a památek je pro návštěvníky před 14:00zdarma.

Letiště

Lisabonské letiště je pouhých 15 minut jízdy autem od centra města. Taxi stojí kolem €15. Ale autobusy Carris jsou levnější způsob, jak se dostat do ubytovny - čísla 208 (noční linka), 705, 722, 744 a 783 jezdí z letiště do centra města. Jítdenka stojí €1,40, když si jí koupíte před nástupem a €1,80 u řidiče. 24-hodinová jízdenka stojí €6.

Železniční doprava

Vlaky přijíždějí do stanic Oriente a Santa Apolonia. Oriente se nachází na severo-východě od města, poblíž letiště a má místní, regionální a meziměstské spoje, včetně vlaků do města Porto. Má také spojení na Lisabonský systém metra a nachází se v blízkosti autobusového nádraží. Santa Apolónia je starší a centrálnější. Má mezinárodní spojení do Paříže a Madridu, stejně jako se stanicemi metra.

Autobus

Baťůžkáři, kteří přijedou autobusem vstoupí na nádraží Oriente. Nabízí pravidelné autobusové linky do ostatních částí Portugalska a do Madridu, Paříže a dalších evropských měst. Nachází se hned vedle vlakové stanice Oriente, takže je z něj dobré spojení do centra města.

Doprava po městě

Intermodální jednodenní čipovka stojí na většině centrálních stanicích metra €6 a zahrnuje metro, autobusy, tramvaje, trajekty a lanovky. Jedná se o nejlevnější možnost pro více než pět jednorázových jízd za 24 hodin. Jinak máte možnost si koupit bezkontaktní kartu "Viva Viagem" (platná po dobu 12 měsíců) za €0,50 a nabít si ji za €2 až €15. Při každé jízdě je z karty odečtena snížená cena jízdenky a pokud použijete do 60 minut stejný režim dopravy, máte jízdu zdarma.

Taxíky

Taxíky mají tachometr a nejkratší jízda stojí €2. Za zavazadlo si účtují €1,6. Vyberte si jedeno na stanovišti nebo na něj zamávejte.

Jazyk: portugalština

Měna: Euro

Elektřina napětí: 220-230 voltů

Časové pásmo: GMT

Telefonní kód země a kód oblasti: +351 pro Portugalsko a 21 pro Lisabon

Pošta: CTT, Praça dos Restauradores 58

Nemocnice: Hospital de Santa Maria, Avenida prof Egas Moniz, Alvalade. Tel: 21 780 5000

Turistické informace: Lisbon Welcome Center, Rua do Arsenalu, 15, Lisbon. Tel: 21 031 2700 www.visitlisboa.com

Otevírací doba: Většina obchodů je otevřena od 9:00 do 19:00. Některé menší obchůdky zavírají přes oběd mezi 13:00 a 15:00. Nákupní centra otevírají v 10 hodin a zavírají o půlnoci. Banky jsou otevřeny od 8:30 do 15:00 od pondělí do pátku.

Čísla tísňového volání: 112 pro policii, hasiče nebo záchranné služby

Tourism Police, Palácio Foz, Praça dos Restauradores, Lisbon, 21 342 1634 / 21 342 1623

Hostel Hostely a ubytovny - Hub New Lisbon Hostel

Umístěn mezi Bairro Alto a Príncipe Real, hostel Hub New Lisbon má nejlepší polohu pro bohémy. Botanická zahrada, vyhlídky, bary, značkové obchody, super restaurace. Tradiční a historické čtvrti Chiado a Baixa v docházkové vzdálenosti.

Hostel Hostely a ubytovny - The Elevator Hostel

Nacházíme se přímo v centru Lisabonu a přesto lze cítit atmosféru okolí: skutečné lidi, skutečné obchody, skvělé fotografické úhly a spousta zeleně v parku těsně za námi.  Je příjemné a klidné místo, ale vše je snadno dostupné pěšky nebo veřejnou dopravou.

Hostel Hostely a ubytovny - Nicely Hostel

Nicely Hostel se nachází v centru Lisabonu. Na stejném místě najdete všechny druhy obchodů: krámky, restaurace, supermarkety, zahradnictví, kaváren... Hostelu se nachází v blízkosti svítící fontány v Jardim da Alameda (Fonte Luminosa) a jedné z hlavních tříd Lisabonu.

Hostel Hostely a ubytovny - THE DORM

Nachází se v jedné z největších starých továren v Lisabonu. The Dorm je součástí půvabné části Lisabonu, skryté před světem po celá léta, která se nazývá LXFACTORY. Tento kreativní ostrov, dříve obsazený průmyslovými odborníky, je nyní jevištěm nejrůznějších událostí; módy, obchodu, umění, architektury, hudby, atd. Vytvořením dynamického centra které láká nespočet návštěvníků, tato městská umělecká oblast Alcantara LXFACTORY slibuje spoustu zábavy!

Hostel Hostely a ubytovny - Hans Brinker Hostel Lisbon

Lisabon je pěší město, ale pokud jste si prošoupali boty nebo s sebou táhnete plno nákupu, jen skočte na metro. Stanice Picoas (žlutá linka) a Parque (modrá linka) jsou hned za rohem od hostelu Brinker. Odtud se metrem dostanete do centra starého města za 5 až 10 minut. Naši zaměstnanci jsou certifikovaní odborníci z Lisabonu a rádi vám řeknou, kam jít (a jak se tam dostat).

Hostel Hostely a ubytovny - Lookout Lisbon! Hostel

Lookout Lisbon! Hostel leží ve čtvrti Bairro Alto, kterou není třeba představovat; Je to rozhodně ta nejživější oblast v Lisabonu, kde najdete některé z nejlepších restaurací, kaváren, barů a obchodů ve městě!

Hostel Hostely a ubytovny - Suave Lisboa Hostel

Closest landmarks St. George's Castle 0.2 km Martim Moniz 0.3 km Martim Moniz Square 0.3 km Nossa Senhora do Monte Belvedere 0.3 km Sao Cristovao and Sao Lourenço Church 0.4 km Portas do Sol Belvedere 0.5 km Praca da Figueira 0.5 km Santiago Church 0.5 km Santa Luzia Belvedere 0.5 km Dona Maria II National Theatre 0.6 km

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Seven Hills

At the heart of Lisbon, between Alameda and Baixa do Chiado, the Hostel Seven Hills presents dorm beds. Our hostel is a 15 minutes distance from the Lisbon Airport, which you can reach easilly by using the Metro service.

Hostel Hostely a ubytovny - Shiado Hostel

Shiado Hostel is a Central, safe and relaxing hostel, located in Chiado area's heart, as a perfect starting point to explore Lisbon's beauty. It's just a step away from the São Carlos Opera, the Chiado Museum, the headquarters of Companhia...Shiado Hostel is a Central, safe and relaxing hostel, located in Chiado area's heart, as a perfect starting point to explore Lisbon's beauty. It's just a step away from the São Carlos Opera, the Chiado Museum, the headquarters of Companhia...

Hostel Hostely a ubytovny - Music Hall Lisbon Hostel

Welcome to Music Hall of Lisbon, the hostel that offers a nice place to relax: designed by two friends, who shared the travelling passion and decided to open a space, it is perfect place for music lovers. There are rooms...Welcome to Music Hall of Lisbon, the hostel that offers a nice place to relax: designed by two friends, who shared the travelling passion and decided to open a space, it is perfect place for music lovers. There are rooms...

Hostel Hostely a ubytovny - Lisbon Landscape Hostel

Lisbon Landscape Hostel offers 5 shared rooms with large windows and air conditioning. Fantastic view of the city center of Lisbon. Kitchen, bathroom and living room common. Internet access, laundry, bar, air conditioning, TV and free city maps! We organize...Lisbon Landscape Hostel offers 5 shared rooms with large windows and air conditioning. Fantastic view of the city center of Lisbon. Kitchen, bathroom and living room common. Internet access, laundry, bar, air conditioning, TV and free city maps! We organize...

Hostel Hostely a ubytovny - Golden Tram 242 LISBON Hostel

Golden Tram 242 Lisbon Hostel, is located in the middle of old Lisbon downtown in Rua Áurea next to S. Justa Lift. The building was built in 1922 and has been completely refurbished to become the best Lisbon hostel, with...Golden Tram 242 Lisbon Hostel, is located in the middle of old Lisbon downtown in Rua Áurea next to S. Justa Lift. The building was built in 1922 and has been completely refurbished to become the best Lisbon hostel, with...

Hostel Hostely a ubytovny - Baluarte Citadino - Stay Cool Hostel

Stay Cool Hostel is located in the center of Lisbon, at the Rua Castilho, a busy and safe street, with essential services close by, linked to many historic places such as the Gloria Lift, the Castle of São Jorge, Lisbon...Stay Cool Hostel is located in the center of Lisbon, at the Rua Castilho, a busy and safe street, with essential services close by, linked to many historic places such as the Gloria Lift, the Castle of São Jorge, Lisbon...

Hostel Hostely a ubytovny - Aykibom Hostel

Situated in Arroios, just 4 km from Lisbon Airport, Aykibom Hostel offers cozy accommodation for a low price. The hostel's front desk is located in the first floor and is open 24 hours a day. Free Wi-Fi, breakfast and towels...Situated in Arroios, just 4 km from Lisbon Airport, Aykibom Hostel offers cozy accommodation for a low price. The hostel's front desk is located in the first floor and is open 24 hours a day. Free Wi-Fi, breakfast and towels...

Hostel Hostely a ubytovny - Goodmorning Hostel

Located in the heart of Lisbon close to Bairro Alto, famous for it's nightlife and typical restaurants, Goodmorning Hostel has beautiful modern rooms, kept spick-and-span for your comfort. Bed sheets and linen are provided. All rooms have lockers and reading...Located in the heart of Lisbon close to Bairro Alto, famous for it's nightlife and typical restaurants, Goodmorning Hostel has beautiful modern rooms, kept spick-and-span for your comfort. Bed sheets and linen are provided. All rooms have lockers and reading...

Hostel Hostely a ubytovny - Lisbon Chillout Hostel

The Lisbon Chillout Hostel is a hostel in Lisbon located in city centre with a beautiful city garden, which is the ideal place to relax and have fun. Located in a traditional Lisbon neighbourhood this hostel offers guests with the...The Lisbon Chillout Hostel is a hostel in Lisbon located in city centre with a beautiful city garden, which is the ideal place to relax and have fun. Located in a traditional Lisbon neighbourhood this hostel offers guests with the...

Hostel Hostely a ubytovny - Vistas De Lisboa

'Vistas de Lisboa Hostel' offers clean and tidy in the heart of Lisbon, Rossio. Rooms with a small balcony with views of Lisbon and dormitories. Private lockers and shared bathrooms. Free continental breakfast. Bar, free wireless access. Common area with...'Vistas de Lisboa Hostel' offers clean and tidy in the heart of Lisbon, Rossio. Rooms with a small balcony with views of Lisbon and dormitories. Private lockers and shared bathrooms. Free continental breakfast. Bar, free wireless access. Common area with...

Hostel Hostely a ubytovny - Keep Inn Touch

Keep Inn Touch has a quiet and familiar environment, specially conceived for guests to feel comfortable and at home. The property offers dormitories, mixed, female and male, all with access to shared bathroom facilities. It also offers private double rooms....Keep Inn Touch has a quiet and familiar environment, specially conceived for guests to feel comfortable and at home. The property offers dormitories, mixed, female and male, all with access to shared bathroom facilities. It also offers private double rooms....

Hostel Hostely a ubytovny - Johnie's Place Lisbon Hostel and Suites

Located in a beautiful XVII century building, in the idyllic Miradouro da Graça, Probably the only hostel in the world with a XVII century inside well, where you can relax after a tiring day. Johnie's Place opened on the 1st...Located in a beautiful XVII century building, in the idyllic Miradouro da Graça, Probably the only hostel in the world with a XVII century inside well, where you can relax after a tiring day. Johnie's Place opened on the 1st...

Apártment Hostely a ubytovny - Private Accommodation

Private Accommodation is a value for money accommodation in Lisbon and is located near to downtown (Baixa). The highest standards of quality and comfort are available in this accommodation. The owners are always thinking about offering you a place where...Private Accommodation is a value for money accommodation in Lisbon and is located near to downtown (Baixa). The highest standards of quality and comfort are available in this accommodation. The owners are always thinking about offering you a place where...

Hostel Hostely a ubytovny - Lisboa Central Hostel

If you’re looking for a fun, fresh and friendly place to stay then look no further: Lisboa Central Hostel is the ideal place for you! Excellently located in the heart of city in Marques de Pombal and the famous Avenida...If you’re looking for a fun, fresh and friendly place to stay then look no further: Lisboa Central Hostel is the ideal place for you! Excellently located in the heart of city in Marques de Pombal and the famous Avenida...

Hostel Hostely a ubytovny - Lisbon Calling

Lisbon Calling Hostel is where you'll find out how it really feels living as a 'lisboeta'. It offers exclusive double rooms and huge bunk-beds. Most units feature access to shared bathroom facilities and some also include fantastic views over the...Lisbon Calling Hostel is where you'll find out how it really feels living as a 'lisboeta'. It offers exclusive double rooms and huge bunk-beds. Most units feature access to shared bathroom facilities and some also include fantastic views over the...

Hostel Hostely a ubytovny - Goodnight Hostel

The Goodnight Hostel is perfectly located in the heart of Lisbon´s historical downtown area, on a pedestrian street parallel to the famous Rua Augusta, very close to all major transportation (subway, buses and trains), the city´s great monuments, and the...The Goodnight Hostel is perfectly located in the heart of Lisbon´s historical downtown area, on a pedestrian street parallel to the famous Rua Augusta, very close to all major transportation (subway, buses and trains), the city´s great monuments, and the...

Hostel Hostely a ubytovny - In Belém Hostel

In Belém Hostel has a Moroccan style environment, done with the personal touch with heart and soul in every single place our eyes can rest upon. Each room has a name of a Moroccan city, you can clearly tell the...In Belém Hostel has a Moroccan style environment, done with the personal touch with heart and soul in every single place our eyes can rest upon. Each room has a name of a Moroccan city, you can clearly tell the...

Hostel Hostely a ubytovny - Urban Garden Hostel

Urban Garden Hostel provides the perfect atmosphere for letting its guests to socialize, thanks to the big common spaces (the nature-inspired main lounge and courtyard). Rooms are mainly dorms (4 and 8 beds) with bunk beds. There are also private...Urban Garden Hostel provides the perfect atmosphere for letting its guests to socialize, thanks to the big common spaces (the nature-inspired main lounge and courtyard). Rooms are mainly dorms (4 and 8 beds) with bunk beds. There are also private...

Hostel Hostely a ubytovny - Welcome Hostel Lisbon

A shared lounge area is available, where guests can interact. Kitchen is available to prepare some meals (maybe joining with another guests), and serve it in the hostel terrace, located on the kitchen exit. The hostel offers private and shared...A shared lounge area is available, where guests can interact. Kitchen is available to prepare some meals (maybe joining with another guests), and serve it in the hostel terrace, located on the kitchen exit. The hostel offers private and shared...

Hotel Hostely a ubytovny - Residencial Joao XXI

Welcome to Residencial Joao XXI. Conveniently located in the heart of Lisbon at a walking distance of trendy Liberdade Avenue, historical Marquês de Pombal and the famous 'Baixa' of Lisbon, we offer a long lasting personalized experience and a unique...Welcome to Residencial Joao XXI. Conveniently located in the heart of Lisbon at a walking distance of trendy Liberdade Avenue, historical Marquês de Pombal and the famous 'Baixa' of Lisbon, we offer a long lasting personalized experience and a unique...

Apártment Hostely a ubytovny - Pensao Royal

Royal Guesthouse is a family-run pension located in the heart of Lisbon. It was opened in 1998 and has been refurbished, maintaining the Portuguese azulejos (mosaics). The guesthouse’s staff will guarantee you a very pleasant stay in the city. The...Royal Guesthouse is a family-run pension located in the heart of Lisbon. It was opened in 1998 and has been refurbished, maintaining the Portuguese azulejos (mosaics). The guesthouse’s staff will guarantee you a very pleasant stay in the city. The...

Hostel Hostely a ubytovny - City Center Hostel Lisboa

City Center Hostel is a very modern place, available for you. It is located in the heart of the Lisbon touristic center, in Rua Augusta, Baixa / Chiado, close to restaurants, shops, coffees and to some of the most interesting...City Center Hostel is a very modern place, available for you. It is located in the heart of the Lisbon touristic center, in Rua Augusta, Baixa / Chiado, close to restaurants, shops, coffees and to some of the most interesting...

Hostel Hostely a ubytovny - Oasis Backpackers Hostel Lisbon

At the Oasis Backpackers' Hostel in Lisbon there are many types of rooms, from multiple person dorms to private doubles. All rooms come standard equipped with comfortable beds, personal electronic safes, linen, blankets, key card access, Free Wi-Fi and reading...At the Oasis Backpackers' Hostel in Lisbon there are many types of rooms, from multiple person dorms to private doubles. All rooms come standard equipped with comfortable beds, personal electronic safes, linen, blankets, key card access, Free Wi-Fi and reading...

Apártment Hostely a ubytovny - Lafonense Pension

'Lafonense Pension' offers cozy rooms with views of the city's attractions are comfortably furnished and will give complete rest. Double and triple rooms. Two bathrooms. The hostel is located in the "Baixa" between the city center Rossio Square and the...'Lafonense Pension' offers cozy rooms with views of the city's attractions are comfortably furnished and will give complete rest. Double and triple rooms. Two bathrooms. The hostel is located in the "Baixa" between the city center Rossio Square and the...

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.