Ubytovny ve čtvrti Anjos

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Lisabon? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Lisabon jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Lisabon. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Lisabon.

Hostel Hostely a ubytovny - White House Lisbon Hostel

We're located next to "Gulbenkian" Museum and "Eduardo VII" park wich are important landmarks of the city. On this area called "Bairro Azul" you can find several restaurants, typical shops and "El Corte Inglês" shopping center.

Hostel Hostely a ubytovny - Hub New Lisbon Hostel

Umístěn mezi Bairro Alto a Príncipe Real, hostel Hub New Lisbon má nejlepší polohu pro bohémy. Botanická zahrada, vyhlídky, bary, značkové obchody, super restaurace. Tradiční a historické čtvrti Chiado a Baixa v docházkové vzdálenosti.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Seven Hills

At the heart of Lisbon, between Alameda and Baixa do Chiado, the Hostel Seven Hills presents dorm beds. Our hostel is a 15 minutes distance from the Lisbon Airport, which you can reach easilly by using the Metro service.

Hostel Hostely a ubytovny - Surf in Chiado Hostel

Tagus River; Luis Camões Square; Pink Street; Bairro Alto; Bica;

Hostel Hostely a ubytovny - Sky Beds Lisbon Hostel

CLOSEST LANDMARKS Pombaline Downtown 0.1 km Sao Cristovao & Lourenço Church 0.2 km Santa Justa Elevator 0.2 km MUDE – Design & Fashion Museum 0.3 km Baixa/Chiado Metro – Baixa 0.3 km Praca da Figueira 0.3 km MUDE – Fashion Design Museum 0.3 km Lisbon Cathedral 0.3 km Rua Augusta Arch 0.3 km Dona Maria II National Theatre 0.4 km

Hostel Hostely a ubytovny - No Limit Hostel Lisbon

* Rossio Square 16 mnutes walk * Chiado 1,8 km * Bairro alto 2,3 km. *Amoreiras 2,6 km. *Humberto Delgado Airport 5 km *Chiado 1,8 km *Dona Maria II National Theatre 1,3 km *Liberty avenue 1,3 km

Hostel Hostely a ubytovny - Alface Hostel

Best Night life and all major attractions all close by

Hostel Hostely a ubytovny - CoolPeople Hostel

You will find the Amoreiras Shopping Center, 5 min walking from the Hostel. Also, is a five minute distance from Praça Marquês de Pombal, what we call Center!

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Stay With Me

Hostel Stay With Me is located in the heart of Lisbon, in the Campo Pequeno area which is a legend of Bullfighting in Portugal. An emblematic building of the city since 1892, with an odd neo-Arab style architecture. Today, in addition to an entertainment center, the building has a modern shopping center.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Impact House

he nearest metro station is a 20-minute walk and a stop for the 28 Yellow Tram is at 500 m from the hostel. Chiado and Bairro Alto are at 1.2 mi and 1.4 mi from the property, respectively. The nearest airport is Lisbon Humberto Delgado Airport, 7.8 mi from Impact House.

Hostel Hostely a ubytovny - THE DORM

Nachází se v jedné z největších starých továren v Lisabonu. The Dorm je součástí půvabné části Lisabonu, skryté před světem po celá léta, která se nazývá LXFACTORY. Tento kreativní ostrov, dříve obsazený průmyslovými odborníky, je nyní jevištěm nejrůznějších událostí; módy, obchodu, umění, architektury, hudby, atd. Vytvořením dynamického centra které láká nespočet návštěvníků, tato městská umělecká oblast Alcantara LXFACTORY slibuje spoustu zábavy!

Hostel Hostely a ubytovny - Nicely Hostel

Nicely Hostel se nachází v centru Lisabonu. Na stejném místě najdete všechny druhy obchodů: krámky, restaurace, supermarkety, zahradnictví, kaváren... Hostelu se nachází v blízkosti svítící fontány v Jardim da Alameda (Fonte Luminosa) a jedné z hlavních tříd Lisabonu.

Hostel Hostely a ubytovny - Lisbon Old Town Hostel

From Old Town Hostel you can get to all the essential sites in a short walk, as well as to two different metro stops - Baixa/Chiado and Cais do Sodré - that will take you to the most famous attractions in the surroundings of Lisbon. The epicentre of Lisbon's nightlife (Bairro Alto and Pink Street) is just around the corner from the hostel; there is no way you can miss it or miss the hostel after!

Hostel Hostely a ubytovny - Hans Brinker Hostel Lisbon

Lisabon je pěší město, ale pokud jste si prošoupali boty nebo s sebou táhnete plno nákupu, jen skočte na metro. Stanice Picoas (žlutá linka) a Parque (modrá linka) jsou hned za rohem od hostelu Brinker. Odtud se metrem dostanete do centra starého města za 5 až 10 minut. Naši zaměstnanci jsou certifikovaní odborníci z Lisabonu a rádi vám řeknou, kam jít (a jak se tam dostat).

Hostel Hostely a ubytovny - Hub Lisbon Patio Hostel

Mezi Avenida da Liberdade a Saldanha, Hub Lisbon Patio Hostel je ideálním místem k pobytu, kde jsou místní obyvatelé. V pěší vzdálenosti od všech hlavních památek v Lisabonu, jako je slavná čtvrť Alfama a Baixa, jsme ideálním místem pro úžasný zážitek v Lisabonu!

Hostel Hostely a ubytovny - Vistas de Lisboa Hostel

Procházka do kopce na hrad São Jorge trvá asi 20 minut a lze jej také dostat tramvají, které zastaví 5 minut chůze od Hostel Vistas de Lisboa. Během 2 minut chůze se nacházejí autobusové zastávky a tramvají do Belému, kde se nachází věž obklopená řekou Tagus. Nachází se 200 m od hotelu je výtah Santa Justa a 100 m dále jsou zříceniny kláštera Carmo. Vlakové nádraží Rossio je odtud vzdálené 500 metrů a mezinárodní letiště v Lisabonu je vzdálené 7 km.

Hostel Hostely a ubytovny - No Limit Hostel Bairro Alto

Unbeatable location, it is near of many touristic attractions and well communicated to go whereever you want to go.

Hostel Hostely a ubytovny - Lookout Lisbon! Hostel

Lookout Lisbon! Hostel leží ve čtvrti Bairro Alto, kterou není třeba představovat; Je to rozhodně ta nejživější oblast v Lisabonu, kde najdete některé z nejlepších restaurací, kaváren, barů a obchodů ve městě!

Hostel Hostely a ubytovny - Inn Possible Lisbon Hostel

Inn Possible Lisbon is primely located in the historical centre of the Portuguese capital. The unit is a 5-minute walk from Rossio, a 7-minute walk from São Jorge Castle and 1 km from Alfama. Cais do Sodré is a 7-minute drive from the Inn Possible Lisbon, while the Chiado is a 10-minute walk from the property. Lisbon International Airport is 15 minutes away by car. Santa Maria Maior is a great choice for travellers interested in atmosphere, old town exploring and city walks.

Hostel Hostely a ubytovny - Braamcamp Sublime Hostel

Our location is next to Marquês de Pombal,Saldanha, Rato, Bairro Alto and downton (Rossio, Chiado) can be reached 10 minutes by walk. Also, in 10 minutes walk to Rossio train station you have you have direct connection to Sintra village. A wide range of points of interest, shops, cafes, and restaurants can be found within a short walk from Braamcamp Sublime Hostel.

Hostel Hostely a ubytovny - The Elevator Hostel

Nacházíme se přímo v centru Lisabonu a přesto lze cítit atmosféru okolí: skutečné lidi, skutečné obchody, skvělé fotografické úhly a spousta zeleně v parku těsně za námi.  Je příjemné a klidné místo, ale vše je snadno dostupné pěšky nebo veřejnou dopravou.

Hostel Hostely a ubytovny - GoldenTram 242 Lisbonne Hostel

Je to 8 minut chůze od Bairro Alto a jeho nejrůznějších barů a možností nočního života. Do centra Lisabonu dojedete za 3 minuty a najdete mnoho obchodů, kaváren a restaurací. Slavný a malebný lanovka Santa Justa se nachází přímo naproti hostelu a řeka Tagus je také vzdálena 5 minut chůze. Golden Tram 242 Lisbonne Hostel se nachází 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Lisabonu. Stanice metra Baixa / Chiado je vzdálená 2 minuty chůze a také se s letištěm spojuje.

Hostel Hostely a ubytovny - Suave Lisboa Hostel

Closest landmarks St. George's Castle 0.2 km Martim Moniz 0.3 km Martim Moniz Square 0.3 km Nossa Senhora do Monte Belvedere 0.3 km Sao Cristovao and Sao Lourenço Church 0.4 km Portas do Sol Belvedere 0.5 km Praca da Figueira 0.5 km Santiago Church 0.5 km Santa Luzia Belvedere 0.5 km Dona Maria II National Theatre 0.6 km

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Belem Guest House

The location couldn't be better, close to several touristic attractions, good restaurants, bars and easy access to all city by bus or subway.

Hostel Hostely a ubytovny - No Limit Alfama Guesthouse

Airport is just 7 km from Alfama Guesthouse and we are very near of most of the more important touristic attractions, for example. * Rossio Square * Chiado * Bairro Alto. * Liberty Avenue 1,9 km * Dona Maria II National Theatre 500 m.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.