Ubytovny blízko Chiado

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Lisabon? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Lisabon jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Lisabon. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Lisabon.

Hostel Hostely a ubytovny - No Limit Hostel Bairro Alto View All Images

Unbeatable location, it is near of many touristic attractions and well communicated to go whereever you want to go.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Host'Bell Rooms & Suits View All Images

Host'Bell Rooms & Suits is located near the Camões Plaza, right in the middle of the beatiful Bairro Alto. The downtown area is about 500 meters. Bar's, restaurant's, monument's. You have it all for you, and don't need to get tired to get to them.

Hostel Hostely a ubytovny - Surf in Chiado Hostel View All Images

Tagus River; Luis Camões Square; Pink Street; Bairro Alto; Bica;

Hostel Hostely a ubytovny - Lisbon Old Town Hostel View All Images

From Old Town Hostel you can get to all the essential sites in a short walk, as well as to two different metro stops - Baixa/Chiado and Cais do Sodré - that will take you to the most famous attractions in the surroundings of Lisbon. The epicentre of Lisbon's nightlife (Bairro Alto and Pink Street) is just around the corner from the hostel; there is no way you can miss it or miss the hostel after!

Hostel Hostely a ubytovny - Alface Hostel View All Images

Best Night life and all major attractions all close by

Hostel Hostely a ubytovny - GoldenTram 242 Lisbonne Hostel View All Images

Je to 8 minut chůze od Bairro Alto a jeho nejrůznějších barů a možností nočního života. Do centra Lisabonu dojedete za 3 minuty a najdete mnoho obchodů, kaváren a restaurací. Slavný a malebný lanovka Santa Justa se nachází přímo naproti hostelu a řeka Tagus je také vzdálena 5 minut chůze. Golden Tram 242 Lisbonne Hostel se nachází 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Lisabonu. Stanice metra Baixa / Chiado je vzdálená 2 minuty chůze a také se s letištěm spojuje.

Hostel Hostely a ubytovny - Rossio Hostel View All Images

Praca do Rossio is one of the most famous plazas in all of Portugal.When staying at Rossio Hostel you can not be more in the city center..We are in the downtown area, with all public transports nearby, either to go to Sintra or to Porto or get the boat to visit the Christ statue. With a supermarket in the back street and Pharmacies too...Very close by to Bairro Alto, the starter point of our night life, and lot of tapas bars and restaurants...

Hostel Hostely a ubytovny - Vistas de Lisboa Hostel View All Images

Procházka do kopce na hrad São Jorge trvá asi 20 minut a lze jej také dostat tramvají, které zastaví 5 minut chůze od Hostel Vistas de Lisboa. Během 2 minut chůze se nacházejí autobusové zastávky a tramvají do Belému, kde se nachází věž obklopená řekou Tagus. Nachází se 200 m od hotelu je výtah Santa Justa a 100 m dále jsou zříceniny kláštera Carmo. Vlakové nádraží Rossio je odtud vzdálené 500 metrů a mezinárodní letiště v Lisabonu je vzdálené 7 km.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.