Ubytovny v Porto

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Porto? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Porto jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Porto. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Porto.

Vítejte v Portu

V Portu vás to nezadržitelně láká dolů k řece. Usazená mezi strmými břehy a vyhlídkou na impozantní most Dom Luis I, její barevné nábřeží Cais de Ribeira a Cais de Gaia se zdají téměř jako zázrak, jako kdyby byly vytesaný z údolí pouhou představivostí. Po obou stranách jsou úzké uličky, bary a spousta levných hostelů, pro skupiny stejně smýšlejících baťůžkářů. Vyberte si ubytovnu v centru města, abyste byly blízko historického centra nebo ubytovnu ve městě a prozkoumejte obchody s dekoracemi a kavárnu Vitoria. Stále nemáte dostatečnou motivaci odejít z ubytovny? Jak zní dlouhá, elegantní pláž na západ od města, a spousta fantastických festivalů? Ve městě Porto to žije, tak si neváhejte rezervovat ubytovnu v tomto portugalském ráji a pžidejte se k párty...

Postavte se na most Dom Luis I

Sevřené pobřeží města Porto je jeho "zabiják", a tyčící se most mu dominuje. Pohled z něj je úchvatný. Jízda lanovka, která cestuje mezi jižním koncem mostu a Cais de Gaia je taky skvělá, ale bude vás stát €5.

Adresa: Ponte Luís I, Porto, Portugal

Projděte se po Rue das Flores

Kdysicentrum městské čtvrti s bižuterií, tato dlážděná ulice je nyní lemována nezávislými podniky, z nichž některé jsou tradiční a některé nové a funky. Uprostřednajdete barokní kostel Santa Casa da Misericordia. Pokračujte z kopce na konec ulice a najdete starou budovu Ferreira Borges Market, impozantní ocelovou konstrukci vedle Burzovníhopaláce.

Procházka kolem modernistické architektury

Rádi byste viděli architekturuart deco a secese? Pokud jste ubytovaní v centru, objevíte tady překvapivé množství právě této architektury. Obujte si pevnou obuv a navštívite Armazens Cunhas, obchodní dům přímo z Miami; Coliseu do Porto divadla Rivoli; kino Batalha;legentární kavárnuMajestic Café; a samozřejmě okázaléknihkupectví Livraria Lello & Irmão.

Port houses

Pokud z okna ubytovny vidíte Vila Nova de Gaia, zjistíte, že jí dominují loga port house. Port je tady velký byznys - bylo by neslušné nenavštívit několik ochutnávkových místnosti, nemyslíte? Cálem je hned u mostu, tak začněte tam.

Webová stránka: http://www.calem.pt/

Adresa: Av. Diogo Leite 344, 4400-111 Vila Nova de Gaia, Portugal

Telefon: 022 374 6660

Kostel São Francisco

Velký, ale neokázalý zvenčí, toto gotický kostel na seznamu světového dědictví UNESCO skrývá nádherný interiér a katakomby, které jsou přístupné ze sousedního muzea.

Webová stránka: http://www.ordemsaofrancisco.pt/

Adresa: Rua do Infante Dom Henrique, 4050-297 Porto, Portugal

Telefon: 022 206 2125

Knihkupectví Livraria Lello & Irmão

Secesní fasáda tohoto kultovního knihkupectví je sice nádherná, ale to jste neviděli interiér. Vaše pozornost se zaměří nazakřivené červené schodiště až dorazí k mozaikovému oknu lemovanému jemnou omítkou. Jo, a jsou tu i knihy.

Adresa: R. das Carmelitas 144, 4050-161 Porto, Portugal

Telefon: 022 200 2037

Kostel Clerigos

Není to sice největší kostel ve městě Porto, ale je to menší mistrovské dílo barokní architektury a jeho ikonická hodinová věž nabízí úžasný výhled na město - pokud můžete vystoupit 240 schodů.

Webová stránka: http://www.torredosclerigos.pt/en/

Adresa: R. de São Filipe de Nery, 4050-546 Porto, Portugal

Telefon: 022 014 5489

Serralves

Od historického knaprostomodernímu - tento komplex nabízí muzeum moderního umění a nádhernou vilou nastavit zasazenou v krásných zahradách. Pokud jste ten typ turisty, který je závislý na kultuře a architektuře, nemůžete si jeho návštěvu nechat ujít.

Webová stránka: http://www.serralves.pt/en/

Adresa: R. Dom João de Castro 210, 4150-417 Porto, Portugal

Telefon: 022 615 6584

Sé/Ribeira

Historické centrum Porta v dosahu ubytoven v centru města. Začněte u katedrály a postupujte úzkými uličkami dolů na nábřeží plné obchodů, barů a restaurací. Uřeky je to trochu turistické, ale modernía malebné okolí nad mostem Dom Luis, vám to více než vynahradí.

Procházky Pro turisty Centrální

Foz do Douro

Jen pár minut jízdy autobusem od centra města a toto přímořské předměstí vám bude připadat milion kilometrů daleko. Stejně jako samotnou pláž zde najdete dlouhou promenádu palem a barových teras. Pokračujte pěšky na sever a - pokud vám budou stačit nohy - dorazíte do rozsáhlého městského parku (Parque da Cidade), který v červnu hostí festival Optimus Primavera.

Pláž/Pobřeží Terasy Moderní Bary

Miragaia

I když se nacházídost blízko Sé, Miragaia je daleko od turistů - baťůžkářům se líbípro její klidnou rezidenční atmosféru, s dlážděnými ulicemi a barevnými domy. Je to také domovem "skryté" zahrady Horto das Virtudes a když půjdete ulicídolů k řece dorazíte k Muzeu dopravy a spojů.

Cenově dostupné Klid a ticho Kde žijí místní obyvatelé

Festival svatého Jana (červen)

Tato staletá oslava svatého Jana Křtitele je spíš hlasitá než úctivá. Je to obrovská pouliční party s grilem, ohňostrojem a zvláštní tradicí, kdy se lidé navzájem mlátí falešnými kladivy. Ať už se vaše mládežnická ubytovna nachází kdekoliv, některé ze slavností určitě uvidíte (a uslyšíte).

Adresa: City-wide

Fantasporto

Jste filmový fanoušek? V centru města se koná filmový festival s hlavními žánry sci-fi, fantasy a hororu. Promítají se nové celovečerní filmy i nezávisléprojekty. Většina projekcí se koná v divadleRivoli.

Adresa: Praça Dom João I, Porto, Portugal

Telefon: 0 22 339 22 00 / 022 606 30 00

Serralves Festival (květen)

Tento živý kulturní festival v areálu Serrelves nedělá nic napůl. Běží non-stop 40 hodin a nabízí představení a workshopy všeho, co si umíte představit.

Webová stránka: http://www.serralvesemfesta.com/pt/

Adresa: R. Dom João de Castro 210, 4150-417 Porto, Portugal

Telefon: 808 200 543 (information line during the festival)

Dia de Reis (6. ledna)

Den tří králů označuje konec vánočních oslav, ale v mnoha ohledech je to tak velký svátek jako samotné Vánoce. Rodinná karnevalová atmosféra se spoustou "Královských koláčů" (bolo rei), kulaté, měkké koláčky pokryté kandovaným ovocem.

Adresa: City-wide

NOS Primavera Sound (červen)

Tato variantaBarcelonského festivalu Primavera Sound je jedním z festivalových nejlépe střežených tajemství s ideální atmosférou pro batůžkáře. Je jako jeho velký bratr, ale s menším množstvím návštěvníků a mnohem hezčím prostředí parku.

Webová stránka: http://www.nosprimaverasound.com/?lang=en

Adresa: Parque da Cidade Portugal

Marés Vivas (červenec)

Ulice, nábřežía levné ubytovny jsou skvělé, ale nezapomeňte, že Porto má taky pláže! Tento trochu popovější letní festival má super polohu u moře v Vila Nova de Gaia.

Webová stránka: http://maresvivas.meo.pt/

Adresa: Praia do Cabedelo do Douro Foz do Douro, Portugal

Salão de Chá Aviz

Tato restaurace vás sicenenadchne svou kuchyní, ale levně se najíte. Francesinha - sendvič se směsí masa zalitý sýrem a tomatovou omáčkou s hranolkami je osvědčený, prověřený a oblíbený mezi baťůžkáři - bude vás stát €7.

Adresa: Rua do Avis, 27, Porto 4050-075, Portugal

Telefon: 022 200 4575

Black Mamba Burgers & Records

Nabízí přesně to, co má v názvu- ale milovníci masa si moc nepochutnají, protože MB burgery jsou výhradně veganské. Dejte si hamburger, hranolky a pití za €7,50 a potom si prohlédněte vinylové desky.

Adresa: Rua Mártires da Liberdade, 130, Porto, Portugal

Telefon: 022 326 6620

Restaurace Casa da Música

Nechcete šetřit na kvalitě? Zamiřtedo restaurace v této nápadné moderní koncertní síni, v těsné blízkosti ubytoven v centru města, kolem Boavista. Polední menu za super cenu €13 za tři chody.

Adresa: Av. da Boavista 604-610, 4149-071 Porto, Portugal

Telefon: 022 012 0220

Pinguim Café

Pokud jste v bohémské náladě, zamiřte sem. Za skromnou červenou fasádou v ulici Rua del Belmonte se skrývá bohémský bar se super suterénem, kde se konají hudební akce, divadlo a předčítání. Taky mají dobrý gin...

Webová stránka: http://pinguimcafe.blogspot.co.uk/

Adresa: Rua de Belmonte 67, 4440-452 Porto, Portugal

Telefon: 022 332 6062

Aduela Taberna-Bar

Slovo "uvolněný" mohlo být vytvořeno zrovna pro tento místní bar ve Victorii. Craft piva, dobré víno a tapas - budete chtít pít a mluvit až do ranních hodin. Vtéto oblasti je spousta levných hostelů, takže by se mohl stát i vaším "oblíbeným"...

Adresa: Rua das Oliveiras 36, Porto, Portugal

Telefon: 022 208 4398

BH Foz

Relaxujte vtéto stylové restauraci a baru v zrekonstruované budově v art deco stylu a výhledem na moře. Skvělé místo pro odpolední kávu, pár sundownerů, nebo zábavnou noc.

Webová stránka: http://www.bhfoz.pt/

Adresa: Avenida do Brasil 498, Porto, Portugal

Telefon: 0910 993 040

Mercado do Bolhão

Rušné tržiště s potravinami je skvělým místem, kde koupit zeleninu, sýry nebo uzeniny na piknik a má také malé stánky s vařeným jídlem za skvělé ceny. Ideální pro hladové batůžkáře, kteří na cestách potřebují doplnit energii.

Adresa: Rua de Fernandes Tomás, 4000-214 Porto, Portugal

Telefon: 022 200 9975

Centro Comercial Bombarda (Obchodní centrum)

Kdyby jen všechny obchodní centera byli takové. Shlouček obchdů s nezávislým uměním, řemesly, módou a značkové butiky pod jednou střechou - budete chtít koupit více, než se vám vejde do pokoje.

Webová stránka: http://ccbombarda.blogspot.co.uk/

Adresa: Rua de Miguel Bombarda 285, 4050-379 Massarelos, Porto, Portugal

Fernandes Mattos & Ca

Obchod s dárkovým zbožím, který zahambí všechny ostatní. Za elegantní fasádou na dvou patrech najdete retro dárky, barevné hračky a různá zařízení.

Webová stránka: https://www.facebook.com/fernandesmattos1886

Adresa: Rua das Carmelitas 108, Porto, Portugal

Telefon: 022 200 5568

Fotografie: https://www.facebook.com/fernandesmattos1886/photos/pb.532464853508147.-2207520000.1437146854./737365619684735/?type=3&theater;

Naučte se milovat port: Pravděpodobně si jej spojujete s drahými jídly, ale budete se divit, jak levně si můžete dát pár drinků v degustačních místnostech port house. Mají zájem prodávat turistům, proto jsou ochutnávky zdarma a nízké ceny běžné. A bílé portské je za horkého dne moc dobré...

Připojte se k prohlídce zdarma: Pancho Tours (www.panchotours.com) vás provede kolem historického centra zdarma - i když dýška jsou vítány, pokud se cítíte velkorysý. Pravděpodobně budete ve velké skupině, ale je to stále dobrý způsob, jak se zorientovat a seznámit se s ostatními batůžkáři. Procházky jsou k dispozici denně po celý rok a jedna trvá 2,5 hodiny.

Nezůstávejte ve čtvrti Ribeira: Ať už se zdá jakkoli vzrušující, je to velká turistická zóna. Dobré místo, kde si dát rychlé pivo u řeky, ale na jídlo a zábavu si raději zajděte jinam. Vitoria je dobrá sázka.

Letiště

Letiště Francisco Sa Carneiro se nachází asi 11km od města Porto a Metro je ten nejjednodušší způsob, jak se dostat do ubytovny v centru města. Platformy jsou jasně označeny, vlaky odjíždějí každou půlhodinu a jízdenka stojí jen €2,35. Můžete také využít místní autobusy - na letiště jezdí 6 linek, včetně dvou nočních. Jsou levné, ale cesta trvá déle.

Železniční doprava

Hlavní stanice Porta jsou Campanhã a São Bento. Campanhã pro meziměstské, včetně Lisabonu. São Bento slouží převážně pro místní linky, plus malebná linka Douro - ale i když nikam nejedete, stojí za to se do hlavní haly stanice podívat a obdivovat její velkolepou dlažbu azulejos.

Autobus

Baťůžkáři, kteří přijedou autobusy Rede-Expressos a Citi-Express dorazí a odjedou ze stanice Rua Alexandre Herculano 366. Nejbližší stanice metra jsou São Bento a Batalha.

Doprava po městě

Porto má rozsáhlou síť metra o šesti linkách a spoustu autobusových linek. Většinu forem dopravy můžete využít s jízdenkou Andante, ale její nabíjení s cestovními kredity může být matoucí: kredity jsou v rozmezí od Z2 (dvě zóny) do Z7 (sedm zón), a zóny se počítají od místa, kde začnete svou cestu. Takže kredit Z2 platí k cestování v rámci aktuální zóny a také do jakéhokoli přilehlé zóny, a tak dále.

Pokud plánujete veřejnou dopravu využívat často, zvažte koupi Andante 24, která umožňuje neomezené cestování v rámci daného počtu zón, nebo jízdenku Andante Tour, která umožňuje neomezené cestování do všwch zón po dobu 24 hodin (€7) nebo tří dnů (€15).

Jazyk: portugalština

Měna: Euro

Napětí: 220V

Telefonní předvolby: +351 pro Portugalsko, 22 pro Porto

Čísla tísňového volání: Vytočte 112 pro ambulanci, policii a požární služby. K dispozici je také 24-hodinová lékařská linka na 808 242 424.

Otevírací doba: Obchody jsou obecně zavřené přes oběd, v sobotu odpoledne a v neděli. Obvyklá otevírací doba je 9:00 - 13:00 a pak 15:00 - 19:00. Velká nákupní centra pravděpodobně otevřou později a bary v centru města budou otevřeny až do rána.

Nemocnice

Hospital Geral de Santo António (Centro Hospitalar do Porto, EPE)

Largo Prof. Abel Salazar, 4099-001 Porto, Portugal

022 207 7500

Hospital de Santa Maria

Rua de Camões 906

Porto, Portugal

022 508 2000

Pošta

Município (Porto)

Praça General Humberto Delgado, 4000-999 Porto

022 340 0202

Turistická kancelář

Município do Porto - Posto de Turismo Do Centro

Rua Clube dos Fenianos, 25, 4000-172 Porto, Portugal

022 339 3472

Hostel Hostely a ubytovny - Nice Way Porto Hostel

Nacházíme se 5 minut od vlakového nádraží, restaurací, barů a nejmódnějších městských nočních klubů. Náš hostel je ideálně umístěn pro ty, kteří chtějí prozkoumat to nejlepší co Porto nabízí.

Hostel Hostely a ubytovny - So Cool Hostel Porto

The So Cool Hostel Porto is located 5 minutes (walking) from the Rotunda da Boavista (near Casa da Música), 10 minutes (walking) from the old town, where you can find the most important cultural focus with art galleries, theaters, restaurants, bars and nightclubs. 10 min (bus) is the time you take to reach Serralves House, with its Contemporary Art Museum, with 5 minutes more of travel, you can sit down in great terraces, admire the sea and eat a tasty fish.

Hostel Hostely a ubytovny - M2Students Hostel

M2Students Hostel is located in Rua de Santa Catarina, one of the most famous streets in the center of Porto. Close by the Hostel we have restaurants, cafes, shops, bars and touristic spots.

Hostel Hostely a ubytovny - Tattva Design Hostel

“Tattva” has been inspired from the Sanskrit word meaning ‘Element’, representing the five elements from which life evolves: Earth, Water, Air, Fire and Sky. Tattva Design Hostel will give you an enhanced hostel experience. Details and design have been carefully...“Tattva” has been inspired from the Sanskrit word meaning ‘Element’, representing the five elements from which life evolves: Earth, Water, Air, Fire and Sky. Tattva Design Hostel will give you an enhanced hostel experience. Details and design have been carefully...

Hostel Hostely a ubytovny - Gallery Hostel

The Gallery Hostel is set in a privileged area of Oporto, known for its art galleries and modern shops, at a walking distance from the main points of interest in the city centre such as museums, monuments, gardens, restaurants and...The Gallery Hostel is set in a privileged area of Oporto, known for its art galleries and modern shops, at a walking distance from the main points of interest in the city centre such as museums, monuments, gardens, restaurants and...

Hostel Hostely a ubytovny - Porto Spot Hostel

Porto Spot Hostel is here to surprise you. The rooms are spacious, each one with its unique decoration, with key card access, large beds and free security lockers. We also offer you a bar and a nice patio where you...Porto Spot Hostel is here to surprise you. The rooms are spacious, each one with its unique decoration, with key card access, large beds and free security lockers. We also offer you a bar and a nice patio where you...

Hostel Hostely a ubytovny - Oporto Sky Hostel

Oporto Sky Hostel, open since March 2008, is a hostel where you can find everything a backpacker needs. It is located in 'Lapa', one of the oldest quarters of Porto and less than 5 minutes walking from the metro station,...Oporto Sky Hostel, open since March 2008, is a hostel where you can find everything a backpacker needs. It is located in 'Lapa', one of the oldest quarters of Porto and less than 5 minutes walking from the metro station,...

Hotel Hostely a ubytovny - Residencial Cristo Rei

Conveniently located in the heart of the city, the hotel has a privileged position, just a few metres from the main shopping street Stº Catarina and the Bolhão Metro Station. The hotel has opened in 1986, and it has 30...Conveniently located in the heart of the city, the hotel has a privileged position, just a few metres from the main shopping street Stº Catarina and the Bolhão Metro Station. The hotel has opened in 1986, and it has 30...

Hostel Hostely a ubytovny - Porto Wine Hostel

Welcome to the Wine Hostel! As the name suggests it’s a beautiful thematic hostel inspired by the famous and unique Port Wine. This is the perfect place to start your discovery through Porto, to interact with people or just to...Welcome to the Wine Hostel! As the name suggests it’s a beautiful thematic hostel inspired by the famous and unique Port Wine. This is the perfect place to start your discovery through Porto, to interact with people or just to...

Hostel Hostely a ubytovny - Dear Porto Guest House

Dear Porto Guest House is situated in Rua Santa Catarina which is the most popular pedestrian street in the city of Porto, 150 metres from the metro station Bolhao quick and easily link up to the airport and the train...Dear Porto Guest House is situated in Rua Santa Catarina which is the most popular pedestrian street in the city of Porto, 150 metres from the metro station Bolhao quick and easily link up to the airport and the train...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial Portuguesa

Residencial Portuguesa is right in the heart of Porto city. The rooms are spacious, all equipped with bathroom, television and wake-up phone. Some bedrooms have fantastic balconies and antique furniture of great beauty. You can choose between double rooms, twin...Residencial Portuguesa is right in the heart of Porto city. The rooms are spacious, all equipped with bathroom, television and wake-up phone. Some bedrooms have fantastic balconies and antique furniture of great beauty. You can choose between double rooms, twin...

Apártment Hostely a ubytovny - Pensão França

Pensão França lies close to the main monuments of the city, such as the Clérigos tower or the Carmo church and is also in the middle of the main nightlife area of Porto. Pensão França has 13 rooms with simple...Pensão França lies close to the main monuments of the city, such as the Clérigos tower or the Carmo church and is also in the middle of the main nightlife area of Porto. Pensão França has 13 rooms with simple...

Apártment Hostely a ubytovny - Residência Vale Formoso

Residência Vale Formoso offers familiar and comfortable environment. We have at your disposal 14 bedrooms well equipped with stylish furnishings and high quality mattresses. All have private bathrooms, cable TV with international channels and telephone with alarm clock function. You...Residência Vale Formoso offers familiar and comfortable environment. We have at your disposal 14 bedrooms well equipped with stylish furnishings and high quality mattresses. All have private bathrooms, cable TV with international channels and telephone with alarm clock function. You...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial Paranhos

Residencial Paranhos is located in the north area of Porto, very close to the University, tourists who travel by car can park for free in a private park. All rooms (double or twin) have been recently renovated, they all have...Residencial Paranhos is located in the north area of Porto, very close to the University, tourists who travel by car can park for free in a private park. All rooms (double or twin) have been recently renovated, they all have...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial Monte Carlo

Residencial Monte Carlo is a charming hotel, recently renovated, to tourists looking for a quality service in a cozy and quiet atmosphere. It lies in the center of Porto, 200 meters from the metro station Campo 24 de Agosto, with...Residencial Monte Carlo is a charming hotel, recently renovated, to tourists looking for a quality service in a cozy and quiet atmosphere. It lies in the center of Porto, 200 meters from the metro station Campo 24 de Agosto, with...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial Henrique VIII

The Residencial Henrique VIII is the privileged choice of visitors that prefer to settle in the city center and enjoy a professional service and comfortable facilities, of a value for money hotel. It is located in downtown, a few meters...The Residencial Henrique VIII is the privileged choice of visitors that prefer to settle in the city center and enjoy a professional service and comfortable facilities, of a value for money hotel. It is located in downtown, a few meters...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial Estrela da Noite

Residencial Estrela da Noite is centrally located in Porto, so is near all the attractions of the city, but it also is set on a quiet street so you can enjoy relaxing nights. Just two minutes walk from the 'Campo...Residencial Estrela da Noite is centrally located in Porto, so is near all the attractions of the city, but it also is set on a quiet street so you can enjoy relaxing nights. Just two minutes walk from the 'Campo...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial D. Duarte I

Residencial D. Duarte I is situated in one of the most beautiful and important avenues of Porto city. The property has a total of 11 rooms (single rooms, double rooms, triple rooms and family rooms), all of them with free...Residencial D. Duarte I is situated in one of the most beautiful and important avenues of Porto city. The property has a total of 11 rooms (single rooms, double rooms, triple rooms and family rooms), all of them with free...

Hotel Hostely a ubytovny - Residencial Flor Braganca

Residencial Flor Braganca is located in the old part of the town of Porto. Just minutes away from all the city's monuments, the Douro river and night activities area. The hotel has 19 simple but functional rooms with plenty of...Residencial Flor Braganca is located in the old part of the town of Porto. Just minutes away from all the city's monuments, the Douro river and night activities area. The hotel has 19 simple but functional rooms with plenty of...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial Lunar

Residencial Lunar is a budget accommodation at the heart of Porto. Close to the main attractions, guests will be able to visit the city center, Douro river banks, Port Wine cellars, cafes and nightlife, monuments and everything else that makes...Residencial Lunar is a budget accommodation at the heart of Porto. Close to the main attractions, guests will be able to visit the city center, Douro river banks, Port Wine cellars, cafes and nightlife, monuments and everything else that makes...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial Belo Horizonte

Residencial Belo Horizonte is open 24 hours per day and is located close to the historic center. The property is close to Café Majestic, Bolhão Market and Port Wine cellars. It offers comfortable and affordable accommodation, all rooms are furnished...Residencial Belo Horizonte is open 24 hours per day and is located close to the historic center. The property is close to Café Majestic, Bolhão Market and Port Wine cellars. It offers comfortable and affordable accommodation, all rooms are furnished...

Apartmán Hostely a ubytovny - Studios Porto Solar

Studios Porto Solar offers comfortable studio apartments on the famous Rua Santa Catarina, a key commercial strip in central Porto. On this pedestrian street you'll find the famous Café Majestic, dating from the 1920s, plus other houses, shops and historic...Studios Porto Solar offers comfortable studio apartments on the famous Rua Santa Catarina, a key commercial strip in central Porto. On this pedestrian street you'll find the famous Café Majestic, dating from the 1920s, plus other houses, shops and historic...

Hotel Hostely a ubytovny - Santa Clara Hotel

About us Santa Clara is a small and cozy hotel in the city centre. Its aim is to provide a complete service with all features that an hotel has but in a calm ambience with confort. Accommodation Santa Clara Hotel...About us Santa Clara is a small and cozy hotel in the city centre. Its aim is to provide a complete service with all features that an hotel has but in a calm ambience with confort. Accommodation Santa Clara Hotel...

Hostel Hostely a ubytovny - Hotel do Norte

Hotel do Norte is one of the oldest of Oporto, well located in the centre of Porto, in front of Bolhao metro station. It has 36 fully equipped rooms and a maximum capacity of 70 people, with comfortable accommodation where...Hotel do Norte is one of the oldest of Oporto, well located in the centre of Porto, in front of Bolhao metro station. It has 36 fully equipped rooms and a maximum capacity of 70 people, with comfortable accommodation where...

Apártment Hostely a ubytovny - Grande Oceano Guest House

Grande Oceano Guest House offers new, modern and comfortable accommodations with a familiar atmosphere. There are standard rooms, with private bathroom, TV, A/C and free WiFi and budget rooms with shared bathroom and no A/C. The pension is open 24/7,...Grande Oceano Guest House offers new, modern and comfortable accommodations with a familiar atmosphere. There are standard rooms, with private bathroom, TV, A/C and free WiFi and budget rooms with shared bathroom and no A/C. The pension is open 24/7,...

Apártment Hostely a ubytovny - Residencial Costa Do Sol

Costa do Sol offers an ideal and welcoming atmosphere for enjoying a holiday or a business trip, or as a starting point for exploring the North. Located in the heart of the historical city of Porto, in Rua de Santa...Costa do Sol offers an ideal and welcoming atmosphere for enjoying a holiday or a business trip, or as a starting point for exploring the North. Located in the heart of the historical city of Porto, in Rua de Santa...

Hotel Hostely a ubytovny - Hotel Universal

Hotel Universal is a small Budget Hotel located in the heart of the city of Oporto, with a multilingual welcoming and helpful reception. In a privileged location Hotel Universal enjoys easy access to all parts of the city, on foot,...Hotel Universal is a small Budget Hotel located in the heart of the city of Oporto, with a multilingual welcoming and helpful reception. In a privileged location Hotel Universal enjoys easy access to all parts of the city, on foot,...

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.