Ubytovny v Porto

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Porto? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Porto jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Porto. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Porto.

Hostel Hostely a ubytovny - Selina Porto

Selina Porto is located in Ribeira, the ancient quarter steps away from restaurants, cafés, beautiful and quirky houses, and a walkway that runs along the Douro River. Enjoy the Selina community in the heart of all the action!

Hostel Hostely a ubytovny - M2Students Hostel II

Based at Rua de Santa Catarina, the commercial heart of Porto, you can start your tour passing by all the markets and shops, from local craft makers to big retailers based at the city. Enjoy also a big variety of restaurants and pastry shops and know Portugal from how it tastes, and we can assure you it is an amazing taste!

Hostel Hostely a ubytovny - So Cool Hostel Porto

So Cool Hostel Porto se nachází 5 minut chůze od Rotunda da Boavista (nedaleko Casa da Música), 10 minut chůze od starého města, kde najdete nejdůležitější kulturní zaměření s uměleckými galeriemi, divadlami, restauracemi , bary a noční kluby. 10 minut (bus) je čas, který se dostanete do Serralves House, s muzeem současného umění, s 5 minut více cestování, můžete posedět na velkých terasách, obdivovat moře a jíst chutné ryby.

Hostel Hostely a ubytovny - Nice Way Porto Hostel

Nacházíme se 5 minut od vlakového nádraží, restaurací, barů a nejmódnějších městských nočních klubů. Náš hostel je ideálně umístěn pro ty, kteří chtějí prozkoumat to nejlepší co Porto nabízí.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.