Hotely v Porto

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Porto? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Porto jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Porto. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Porto.

Hostel Hostely a ubytovny - Selina Porto

Selina Porto is located in Ribeira, the ancient quarter steps away from restaurants, cafés, beautiful and quirky houses, and a walkway that runs along the Douro River. Enjoy the Selina community in the heart of all the action!

Hostel Hostely a ubytovny - M2Students Hostel

M2Students Hostel is located in Rua de Santa Catarina, one of the most famous streets in the center of Porto. Close by the Hostel we have restaurants, cafes, shops, bars and touristic spots.

Hostel Hostely a ubytovny - Nice Way Porto Hostel

Nacházíme se 5 minut od vlakového nádraží, restaurací, barů a nejmódnějších městských nočních klubů. Náš hostel je ideálně umístěn pro ty, kteří chtějí prozkoumat to nejlepší co Porto nabízí.

Hostel Hostely a ubytovny - So Cool Hostel Porto

So Cool Hostel Porto se nachází 5 minut chůze od Rotunda da Boavista (nedaleko Casa da Música), 10 minut chůze od starého města, kde najdete nejdůležitější kulturní zaměření s uměleckými galeriemi, divadlami, restauracemi , bary a noční kluby. 10 minut (bus) je čas, který se dostanete do Serralves House, s muzeem současného umění, s 5 minut více cestování, můžete posedět na velkých terasách, obdivovat moře a jíst chutné ryby.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.