Ubytovny v Vídeň

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Vídeň? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Vídeň jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Vídeň. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Vídeň.

Vítejte ve Vídni

Co vidíte z okna ubytovny? Že by palác? Může se zdát, že je ve Vídni jeden na každém rohu. Kulturní centrum Evropy za vlády Habsburků, hlavní město Rakouska se může také pochlubit svým architektonickým bohatstvím. Za poslední století se rozšířilo o všechno od umění secesní klasiky po elegantní kavárny. Baťůžkaři jej milují pro jeho schůdné centrum, experimentální umění, elektronickou hudbu, a - samozřejmě - jeho velkou škálu levných ubytoven. I když není mládežnická ubytovna na každém rohu, stále je z čeho vybírat. Vyberte si ubytovnu v centru města a prozkoumejte slavný Innere Stadt, připevněný vyčnívající katedrálou sv. Štěpána; nebo ubytovnu na elegantní Leopoldstadt ohraničený Dunajem a Dunajským kanálem. Stále zůstává jedním z nejživějších měst v Evropě, slavící svou kulturní minulost a přitom zahrnující svou nejmodernější současnost; mocná směs pro všechny zvědavé hosteliéry.

Projděte si městské parky

Vídeň nedělá nic napůl. Její parky jsou zdobené a příjemné, jak si jen umíte představit. Vydejte se z ubytovny několik z nichprozkoumat - třeba Volksgarten pro růže, Stadtpark pro památky a Burggarten pro ohromující secesní skleník.

Navštivte mrtvé

Vídeňské hroby jsou téměř stejně ozdobené jako její zámky. Obelisky, sochy a mauzolea zdobí vídeňský ústřední hřbitova přbitov St Marx, stejně jako památníky slavných skladatelů a spisovatelů.

Objevte špičkové umění

Většina muzeí ve Vídni vám pořádně vyvětrá peněženku dřivenež řeknete kunsthistoriches. Takže pokud jste baťůžkář, raději navštivte MUSA, nóbl galerii moderního umění, která je zcela zdarma. Podívejte se nawebové stránky ostatních muzeí pro slevy.

Adresa: Felderstraße 6-8, 1010 Vienna

Palác Hofburg

Spíšnež paláce je Hofburg komplex ohromných budov s císařskými apartmány, muzei, knihovnu, koncertním sálem a uvnitř jedokonce i jezdecká škola.

Adresa: Michaelerkuppel, 1010 Vienna

Kunsthistoriches Museum

Ležící na rozsáhlém pozemku v Hofburgu, je domov císařské sbírky umění, včetně největší sbírky Bruegelových maleb na světě. Mistrovské dílo zde najdete na každém rohu.

Adresa: Maria-Theresien-Platz, 1010 Vienna

Zámek Schönbrunn

Nachází se kousek odměsta a jakmile tam dorazíte pravděpodobně už bude hlava na hlavě, ale habsburské letní sídlo je tak extravagantní, že si ho nesmíte nechat ujít.

Adresa: Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Vienna

Katedrála svatého Štěpána

Poté, co jste se ubytovali vhostelu, zamiřte sem abyste se zorientovali. Věhlasná vídeňská katedrála se nachází v srdci města. Byla zničena během druhé světové války, a znovu vybudována za pouhých sedm let, což dělá jeden z evropských nejvýznamnějších svatostánků ještě neuvěřitelnější.

Adresa: Stephansplatz 3, 1010 Vienna

KunstHaus Wien

V případě, že máte bohatství císařského Rakouska už dost, zkuste něco jiného s odvážnými barvamivýstřední galerie Friedensreicha Hundertwassera. Shromažďuje umělecká díla s modernějším cítěním. Očekávejte, že zde narazíte na kolegy baťůžkáře.

Adresa: Untere Weißgerberstraße 13, 1030 Vienna

Innere Stadt (1. okres)

Také známý jako "ta známá část". Historické centrum městaoplývá velkolepostí, pěší zóny vedou turisty a baťůžkáře mezi katedrály, operní domy a samozřejmě paláce. Je možné strávit celou dovolenou pouze v tomto okrese.

Döbling (19. okres)

Utečte z rušnéhoměsta do vinných polí Döblingu na severozápadě, kde vinárny známé jako Heurige lemují idylické vesniční uličky. Vyberte si tišší Nussdorf před turisty-přeplněným Grinzingem. Je to báječný oddych od života na kolejích.

Landstrasse (3. okres)

Svou okázalostí se snaží konkurovatsousední Innere Stadt. Vídňský 3. okrsek je podobně nabitý úžasnou architekturou. Najdete tady palác Belvedere a Schwarzenberg, stejně jako poklidný park Stadtpark. Jen kousek na západ ve Favoriten je taky několik dobrých a levných ubytoven.

Císařský bál (Nový rok)

Vídeň, město, kde se zrodil valčík, hostuje stovky bálů každý rok. Našetřete si nějaké peníze, oblečte si svůj nejlepší oblek či večerní róbu, a oslavte Nový rok v prvotřídním stylu.

Adresa: Hofburg Palace, Michaelerkuppel, 1010 Vienna

Kino pod hvězdami (červen)

Koná se v červnu pod širým nebem na náměstí Karlsplatz. Na tomto filmovém festivalu uvidíte směs rakouských a hollywoodských filmů, a co dělá zážitek jěště zajímavějším je lokalitapod kostelem svatého Karla Boromejského.

Adresa: Karlsplatz, Vienna

Vídeňský městský maraton (březen)

Běžet 40 kilometrů dlouhou trasu není pro každého. Na světě však neexistuje mnoho hezčích míst na běhání, než je Vídeň, což je pravděpodobně důvod, proč je tento maraton tak populární. Ikdyž nesoupeříte, atmosféra je fantastická.

Adresa: Heldenplatz, 1010 Wien, Austria

Vídeňský ples Life Ball (květen)

Okázalýúplně jiným způsobem - a ano, trochu více přátelský k baťůžkářům - městský Life Ball, který se koná v květnu je charitativní akcí proti AIDS. Sejde se zde plno celebrit, které se snaží prolomit tabu nevázanou zábavou. Ujistěte se, že je váš kostým barevný.

Adresa: Wien Rathaus, Friedrich-Schmidt-Platz 1, 1010 Vienna

Vídeňské vánoční trhy (prosinec)

Navzdory zimě jsouVánoce tou nejlepší dobou, kdy se ubytovat ve vídeňské ubytovně. Skořice a svařené víno voní po celém města, hned jakmile se na vídeňských náměstích začínají objevovat různé slavnostní trhy. Naleznete je u palácůSchönbrunn a Belvedere, na náměstí Karlsplatz, Spittelberg a mnoho dalších.

Vídeňský Festival (květen - červen)

Pro město s tak bohatou kulturou, je příznačné, že jeho každoroční festival je fantastickou směsí tance, dramatu a hudby. Trvá od května do června, a zahajuje se bezplatným koncertem na zámku Schönbrunn.

Adresa: Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Vienna

Vídeňský jazzový festival

Všechno není jenom Strausse a Mozart - dva týdny v červenci vídní zní jazz. Několik největších hvězd scény vystupuje na nejpozoruhodnějších místech ve městě.

Donauinselfest

Koná se na ostrově, který se táhne podél Dunaje.Tento bezplatnýfestival pod širým nebem každý červen přiláká tři miliony návštěvníků, a to z dobrého důvodu: je tu hudba pro každého, a atmosféra je elektrizující. Rezervujte co nejdříve, ubytovny budou brzy plné.

Adresa: Donauinsel, Austria

Tržnice Naschmarkt

Rozléhá setéměř dva kilometry přes řeku Wien. 120 stánků na stále populárnějším tržišti Naschmarkt prodáva potraviny z celého světa. Je toho tolik z čeho vybírat, že je to sen jak pro ty, kteří rádi smlouvají, tak pro mlsné batůžkáře.

Adresa: Naschmarkt 1060 Vienna, Austria

Čtvrť:Wieden

Café Eiles

Výlet do Vídně není úplný pokud se nezastavíte v jedné z legendárních kaváren. Café Central je obrovská a plná turistů, Café Sacher dělá dobrý sachertorte, ale Cafe Eiles je oblíbeným místem pro pozdní snídani.

Adresa: Josefstädter Straße 2, 1080 Vienna

Čtvrť:Josefstadt

Pickwicks

Takrakouský jako leprikoninebo Guinness - dobře, tak ne tak úplně- tato irská hospoda nabízí neuvěřitelně levné jídlo a pivo pro mezinárodní dav baťůžkářů. Skutečně kouzelná je její atmosféra jako v knihovně, s tím, že si u pití knihu můžete půjčit a přečíst.

Webová stránka: http://www.pickwicks.at/

Adresa: Marc-Aurel-Strasse 10-12, 1010 Vienna

Telefon: 01 5330182

Tunnel

Oběd za€6 - fúze orientální a rakouské kuchyně - a její umístěnív blízkosti lékařské fakulty z této restaurace dělá populární místo pro studenty. Je blízko levných ubytoven okolo Josefstadt, a v přízemí se konají akce, kde si můžete poslechnout místní hudebníky.

Čtvrť:Josefstadt

Telefon: 01 9904400

Der Wiener Deewan

Tohle místo splní každé přání. Je blízko ubytoven v Alsergrund a Rossau, a je tak levné, jak jen chcete - za každé jídlo v nabídce zaplatíte kolik chcete. Pákistánský bufet nemá sice nejširší výběr ale chutná skvěle a určitě vás zaplní.

Webová stránka: http://deewan.at/

Adresa: Liechtensteinstraße 10, 1090 Vienna

Čtvrť:Rossau

Telefon: 01 9251185

Fotografie: http://deewan.at/

Grelle Forelle

Ačkoli přivítá všechny, Grelle Forelle má omezenou otevírací dobu, zákaz fotografování a zvláštní způsob, jak můžete tento klub najít - následujte <>< znamení ryby - to vše dodává tomuto rozmanitému, etickému undergroundovému klubu pocit exkluzivity.

Webová stránka: www.grelleforelle.com

Adresa: Spittelauer Lände 12, 1090 Vienna

Fotografie: https://www.facebook.com/GrelleForelle

Flex

Každou noc vidí jiný žánr hudby, který se valí ze zvukového systému Flexu, čímž v kombinaci s neustálými vystoupeními známých skupin, k sobě láká milovníky hudby z celého světa.

Webová stránka: www.flex.at

Adresa: Augartenbrücke 1, 1010 Vienna

Čtvrť:Leopoldstadt

The Loft

Můžete si vybrat ze tří druhů zábavy- taneční hudba, malá koncertní kavárna a moderní bar - je to jedeno z nejpopulárnějších míst pro mládež ve městě. Určitě tady potkáte kolegy batůžkáře.

Webová stránka: http://www.theloft.at/

Adresa: Lerchenfelder Gürtel 37, 1160 Vienna

Čtvrť:Josefstadt

Telefon: 01 9477619

Fluc

Pokud chce vaše skupina zažít pořádnou pařbu, tohle je to správné místo. Silné betonové zdi znamenají, že Fluc hostuje prestižníDJeje, kteří mohou na dlouhé noční party zvednou hlasitost, jak se jim jen zbílí. Což dělají s radostí.

Webová stránka: www.fluc.at

Adresa: Praterstern 5, 1020 Vienna

Čtvrť:Leopoldstadt

Zum Gschupftn Ferdl

Přináší tradiční vinárnu do moderního světa - nebo alespoň vinárnu z roku 1980 - tento bar kombinuje retro styl s kvalitním vínem; nový přírůstek kvídeňským nejslavnějším drinkům.

Adresa: Windmühlgasse 20, 1060 Vienna

Čtvrť:Mariahilf

Telefon: 01 966 30 66

Meinl am Graben

Dvě patra naplněna vídeňskými lahůdkami a dobrůtkami. Pokud jste v ubytovně s kuchyní a chcete vyzkoušet rakouskou kuchyni, nebo jen suvenýr, který se dá sníst, tohle je to správné místo k návštěvě. Zboží můžete ochutnat v kavárně.

Webová stránka: http://www.meinlamgraben.at/Home

Adresa: Graben 19, 1010 Vienna

Telefon: 01 5323334

Cestování časem na trhu se starožitnostmi - Ekazent Hietzing

Vydejte se z ubytovnya ztraťte se v této pokladnici kuriozit, kde se prodává vše od starých pohlednic po nepoužívané reklamní nápisy. Trh je otevřen každou neděli a střídá lokolitu mezi Ringstrassen Galerien a Ekazent Hietzing.

Webová stránka: www.zeitrei.se

Adresa: Hietzinger Hauptstraße 22, 1130 Vienna

Čtvrť:Hietzing

Cestování časem na trhu se starožitnostmi - Ringstrassen Galerien

Vydejte se z ubytovnya ztraťte se v této pokladnici kuriozit, kde se prodává vše od starých pohlednic po nepoužívané reklamní nápisy. Trh je otevřen každou neděli a střídá lokolitu mezi Ringstrassen Galerien a Ekazent Hietzing.

Webová stránka: www.zeitrei.se

Adresa: Kärntner Ring 3-7, 1010 Vienna

Lomography Ambasáda

Věděli jste, že Lomografie- lo-fi fotografické hnutí postavené kolem levného ruského foťáku - začalo v Rakousku? V obchodě si můžete vybrat zobrovské škály souprav a příslušenství a také z děl rakouských umělců a designérů.

Webová stránka: http://www.lomographyembassyvienna.com/

Adresa: Kettenbrückengasse 20, 1040 Vienna

Telefon: 01 890 93 60

Kupte si Vídeňskou kartu

Nabízí bezplatné cestování veřejnou dopravou a slevy na vstup do většiny galerií, muzeí a budov. To je důležité pro každého, kdo se chce podívat na různé turistické atrakce v krátké době. Karta stojí €18,90 na 48 hodin, nebo €21,90 na 72 hodin.

Webová stránka: www.wien.info

Naplánujte si prohlídku

Vyšperkovaná budova vídeňské radnice, známá jako Rathaus, nabízí bezplatné prohlídky s průvodcem každé pondělí, středu a pátek ve 13 hodin. Perfektní způsob, jak prozkoumat jedenu z nejzajímavějších budov města.

Stoupněte si a stůjte

Budete se pro ně muset postavit do fronty, ale vstupenky ke stání do vídeňské státní opery stojí pouze 3€ na den. Ano, to znamená, že budete mít unavené nohy - ale alespoň už budete stát pro potlesk ve stoje.

Letiště

Mezinárodní letiště ve Vídni má dobré spojení se zbytkem Rakouska a mnoha evropskými městy. Přímé vlakové spojení na stanici hlavního nádraží Wien-Mitte vás zaveze do ubytovny v centru města za pouhých 16 minut. Je zde také pravidelná autobusová doprava provozovaná vídeňskými AirportLines a Eurolines.

Železnice

Ve Vídni jsou dvě hlavní mezinárodní železniční stanice: Westbanhof, pro severní a západní Evropu, stejně jako jiné části Rakouska a Südbanhof pro Itálii, jižní Rakousko a východní Evropu.

Autobusy

Autobusy jsou neustále na cestě z a do Vídně, z celého kolí Rakouska a zbytku Evropy. Baťůžkáři, kteří přijedou autobusem vystoupí na Vienna International Busterminal (VIB), které se nachízí 10 minut od centra města. Nachází se vedle stanice metra Erdberg (linka U3).

Městská doprava

Vídeň má rozsáhlý a účinný systém veřejné dopravy, včetně tramvají, autobusů a metra. Jízdenky (€2,20 za osobu platný pro všechny formy dopravy) je možné zakoupit na každé stanici metra, stejně jako v trafikách nebo u řidiče (za 10 centů). Jízdenky musí být ověřeny, a to buď na strojích mimo stanici, nebo v autobuse nebo tramvaji.

Jazyk: němčina, ale hodně se také mluví anglicky.

Měna: Euro

Napětí: 220V

Časové pásmo: CET (GMT+1)

Telefonní předvolby: +43 pro Rakousko, 1 pro Vídeň

Pošta: Fleischmarkt 19, +43 810 010100

Nemocnice: Allgemeines Krankenhaus der Stadt Wien, Währinger Gürtel 18-20, 1.090 Wien +43 1 404000

Turistické informace: Albertinaplatz/Maysedergasse, 1010 Wien, 43 1 24555

Obvyklá otevírací doba: od 9 do 19 hodin

Čísla tísňového volání: 122 pro požární službu, 133 pro policii a 144 pro záchranné služby.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Hütteldorf

Our Hostel is located near to the famous palace "Schönbrunn" and the zoo "Tiergarten Schönbrunn" With Metro you can easiely go to the City centre.

Hostel Hostely a ubytovny - Vienna Travel Masters Hostel

Náš hostel se nachází pouhých 15 minut chůze od zahrad Schönbrunn, paláce Schönbrunn a slavné vídeňské zoologické zahrady.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Wien Hauptbahnhof Hostel

The A&O Wien Hauptbahnhof is located just 100 meters from the new central station where parts of the operation run since the summer of 2012 and will be fully operational in 2015. With this perfect connection the historic city centre with its numerous sights can be reached by foot in just a few minutes. The central location of the hostel and hotel is ideal for those arriving by car or train.

Hostel Hostely a ubytovny - A&O Wien Stadthalle Hostel

The A&O Wien is located just 900 meters or one underground station from the Westbahnhof train station. The historic city centre, with its numerous sights, is easy to reach due to the excellent connections. With its central location, the A&O is ideal for those traveling by car or with the train.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Travel Homes

You can take a tram or bus direct to Belvedere Palace or to central Vienna.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Vienna Central Station

Our hostel is located right at the Central Station and is just a few kilometres from the center of Vienna. It takes you just 5 minutes using public transport to get to Old Town and it is there you can truly absorb the culture of the city- an assortment of museams and tourist landmarks are based here.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Vienna Downtown Franz

The MEININGER Hotel Wien Downtown Franz is in Vienna's second district of Leopoldstadt between Augarten and the Danube canal. The Karmeliter market with its many delicacies and Vienna's Old Town are just around the corner. Thanks to excellent local transport connections, the city's sites can all be reached quickly.

Hostel Hostely a ubytovny - MEININGER Hostel Vienna Downtown Sissi

Based in center of Vienna´s second district it is only a few minutes walk to get to Old Town. Once you are there, pick from a multitude of cultural and touristic attractions including the Vienna State Opera. Belvedere Palace and St. Stephen´s Cathedral.

Hostel Hostely a ubytovny - Wombat's City Hostel Vienna - The Lounge

The main part of the Mariahilfer Straße shopping street can be reached in a 5-minute walk, and the Lugner City shopping centre is a 10-minute walk away. The Westbahnhof features a public parking garage and direct connections to Vienna’s city centre by underground.

Hostel Hostely a ubytovny - Palace Hostel

Being set in the midst of a 12ha green park area overlooking the city of Vienna there is plenty of opportunity to enjoy and explore nature by foot or bike. In addition there are also a few typical Viennese restraunts, the Ottakringer open-air pool, observatory, look-out, and various sightseeing venues in close proximity of the hostel, all easily accessible by car, bike, foot, or public transport.

Hostel Hostely a ubytovny - Wombat’s CITY Hostels Vienna – the NASCHMARKT

Centrally located directly at Vienna’s Naschmarkt, wombats opened the doors to its third Vienna hostel on March 1st 2011. No matter where you want to wander in Vienna, it’s all just moments away from wombats CITY HOSTEL Vienna at „The...Centrally located directly at Vienna’s Naschmarkt, wombats opened the doors to its third Vienna hostel on March 1st 2011. No matter where you want to wander in Vienna, it’s all just moments away from wombats CITY HOSTEL Vienna at „The...

Hostel Hostely a ubytovny - Margareten Hostel

Welcome to the new backpacker's hostel in Vienna - Margareten Hostel! We have 2 bed private, 4-6 and 8 bedded dorms. We have two flat TV-s, DVD player, home entertaining system, backyard for the smokers. First of all we have...Welcome to the new backpacker's hostel in Vienna - Margareten Hostel! We have 2 bed private, 4-6 and 8 bedded dorms. We have two flat TV-s, DVD player, home entertaining system, backyard for the smokers. First of all we have...

Hostel Hostely a ubytovny - a and t Holiday Hostel

K vydařenému cestování nepochybně kromě ideálního počasí patří také perfektní ubytování. Za to první je zodpovědná matička příroda, s druhým ti rádi pomůžeme my: a&t-Holiday-Hostel. 1. února 2013 otevíráme své brány pro všechny dobrodruhy a cestovatele z celého světa,...K vydařenému cestování nepochybně kromě ideálního počasí patří také perfektní ubytování. Za to první je zodpovědná matička příroda, s druhým ti rádi pomůžeme my: a&t-Holiday-Hostel. 1. února 2013 otevíráme své brány pro všechny dobrodruhy a cestovatele z celého světa,...

Hostel Hostely a ubytovny - Westend City Hostel

We are surely the first choice for anyone, looking for hostel in Vienna close to the city centre and an uncomplicated arrival. We offer shower & toilet in every room+free wifi+no curfew. We are situated right next to “Westbahnhof” on...We are surely the first choice for anyone, looking for hostel in Vienna close to the city centre and an uncomplicated arrival. We offer shower & toilet in every room+free wifi+no curfew. We are situated right next to “Westbahnhof” on...

Hotel Hostely a ubytovny - MEININGER Wien Downtown Sissi

The MEININGER Hotel Vienna Downtown Sissi is located in Leopoldstadt, Vienna’s second district, close to the Karmeliter Market, a traditional fruit and vegetable market where you can find Viennese life in bloom: it’s a meeting place for artists and a...The MEININGER Hotel Vienna Downtown Sissi is located in Leopoldstadt, Vienna’s second district, close to the Karmeliter Market, a traditional fruit and vegetable market where you can find Viennese life in bloom: it’s a meeting place for artists and a...

Apartmán Hostely a ubytovny - Appartements Ferchergasse

Welcome to Appartements Ferchergasse! We are a family run business and offer you comfortable serviced apartments in Vienna, some even with a private terrace, situated in a central location. All apartements are fully equipped and appealingly furnished. They offer you...Welcome to Appartements Ferchergasse! We are a family run business and offer you comfortable serviced apartments in Vienna, some even with a private terrace, situated in a central location. All apartements are fully equipped and appealingly furnished. They offer you...

Hostel Hostely a ubytovny - Westbahnhof Hostel One

Westbahnhof Hostel One is located next to Vienna’s main shopping street Mariahilfer Strasse and right around the corner from Westbahnhof. We have free & fast Wi-Fi in all rooms. All rooms are equipped with comfy beds (no bunk beds!), private...Westbahnhof Hostel One is located next to Vienna’s main shopping street Mariahilfer Strasse and right around the corner from Westbahnhof. We have free & fast Wi-Fi in all rooms. All rooms are equipped with comfy beds (no bunk beds!), private...

Hostel Hostely a ubytovny - Augarten Hostel

Augarten Hostel is a beautiful, modern and newly renovated property with a classic Viennese touch. Located in the heart of Vienna, Augarten Hostel has many attractions within walking distance. All rooms are equipped with comfy beds (no bunk beds!), private...Augarten Hostel is a beautiful, modern and newly renovated property with a classic Viennese touch. Located in the heart of Vienna, Augarten Hostel has many attractions within walking distance. All rooms are equipped with comfy beds (no bunk beds!), private...

Apartmán Hostely a ubytovny - Tibet Guest House

About us Nice Rooftop apartment in the historical center -excellent area - gorgeous room - good atmosphere - private room - fully equipped with tv and free wifi. Access to kitchen with free tea and coffee, washer, good...About us Nice Rooftop apartment in the historical center -excellent area - gorgeous room - good atmosphere - private room - fully equipped with tv and free wifi. Access to kitchen with free tea and coffee, washer, good...

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.