Ubytovny v Glasgow

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Glasgow? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Glasgow jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Glasgow. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Glasgow.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Tartan Lodge View All Images

Tartan Lodge is located conveniently close to Glasgow Royal Infirmary, Glasgow Necropolis, & walking distance to Glasgow’s Merchant City Cultural Quarter, Wellpark Brewery, Glasgow Cathedral, George Square & the city centre shops & attractions. For refuelling in the evening, a host of pubs,cafes & restaurants are nearby in the Merchant City or within our own neighbourhood of Dennistoun. Glasgow’s O2 Academy concert venue is a 10-minute drive. Glasgow Airport is 16 km . The Clyde river is 1km

Hostel Hostely a ubytovny - Alba Hostel Glasgow View All Images

Vlakové nádraží, taxi stand, autobusové zastávky, prádelna, supermarket, lékárna, recepce, hostince a restaurace a banky / bankomat velmi blízko hostelu. Nabízíme bezplatné parkoviště a nachází se také v blízkosti dobrých autobusových a železničních spojů. Jsme blízko centra města Glasgow a odlehlých oblastí, jako je Loch Lomond a Skotská vysočina.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.