Ubytovny v Ljubljana

Hledáte - Hostel, levný hotel, apartmán, pokoj, chalupu, pokoj se snídaní B & B, nebo ubytovnu - Ljubljana? Už nemusíte dál hledat, všechny dobré ceny pro následující město: Ljubljana jsou na Hostely.com. Tak jako tisíce lidí každý měsíc, zarezervujte si vaše ubytování bezpečně za nejlepší cenu ve všech čtvrtích - Ljubljana. Na této stránce můžete jedoduše najít hostel v centru, univerzitní studentské čtvrti, v blízkosti autobusové zastávky, nádraží, letiště a blízko všech atrakcí - Ljubljana.

Hostel Hostely a ubytovny - Summer Residence Hostel View All Images

Easy reachable by Ljubljana public rent-a-bike system BicikeLJ. FREE parking available next to the building. National Gallery and Franciscan Church are within easy reach. A 20-minute walk to the center of Ljubljana. Guests will enjoy Slovenian meals in Gostilna Pri Katrci, which is 150 meters from the hostel. 1.7 km from Ljubljana Castle. A 25-minute drive to Brnik airport.

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel VRBA View All Images

Nacházíme se v klidné a zelené části centra města, v oblasti, kde kdysi vyrostly mohutné a přátelské vrby. Psi jsou v našem hostelu v soukromí a vítáni.

Majitelé a manažeři hostelu
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.