Student housing - Hostels - Coworking in Bangkok (Thajsko)

Students, international students, interns, backpackers, roomates and digital nomads can book cheap dorms and safe private rooms in downtown Bangkok, close to boarding schools, high schools, colleges, halls of residence and universities, close to buses or train stations, airports or major attractions in Bangkok.

Hostel Hostely a ubytovny - BRB Hostel Bangkok Silom View All Images

BRB Hostel se nachází 5 minut chůze od stanice Saladaeng BTS/Silom MRT a stanice BTS Chong Nonsi.

Hostel Hostely a ubytovny - Lub d Bangkok Siam Hostel View All Images

Lub d, což znamená "spát dobře" je prémiový hostel se nachází v Siam Square, nejlepší nákupní oblasti v Bangkoku. Je to napříč slavným nákupním střediskem MBK a hned vedle nádraží National Stadium (BTS), přístupné a snadné dopravy za účelem poznávání města.

Hostel Hostely a ubytovny - Lub  d  Bangkok Silom Hostel View All Images

Náš hostel se nachází přímo v centru města Bangkok; restaurace jsou všude okolo. Jsme nedaleko stanice BTS Sky train Chongnonsri, abyste mohli prozkoumat všechny další místa ve městě. Ranní a noční trh u silnice Silom (10 minut pěšky) nabízí místní potraviny. 15 minut pěšky od mola (chyťte loď do Velkého paláce a dalších míst).

Hostel Hostely a ubytovny - The Overstay Hostel View All Images

Nacházíme se na druhé straně řeky v Bangkoku (skutečný Bangkok) místní, venkovský a levný. Pouliční občerstvení na každém rohu, místní obchody a Bangkok, jak tomu bylo před příchodem mrakodrapů. A ještě důležitější je, že se nachází daleko od Khao San - temné stránky turismu v Bangkoku. Ale pokud se tam opravdu chcete podívat, taxíkem jste tam za 5 min.

Hostel Hostely a ubytovny - Siamaze Hostel View All Images

Nacházíme se v blízkosti stanice metra MRT Sutthisan, odkud se snadno dostanete na víkendový trh Jatujak a trh Ratchada nočním vlakem.

Hostel Hostely a ubytovny - Bangkok Hub Hostel View All Images

Bangkok Hub je 10 minut jízdy autem od nákupního centra Asiatique The Riverfront Mall. Nákupní komplex River City je 15 minut jízdy autem od hotelu. Několik místních restaurací se nachází v okolí objektu.

Hostel Hostely a ubytovny - The City@Fifty  Hostel View All Images

Umístěn ve čtvrti Sukhumvit, The City at Fifty Hostel je ideálním místem odkud objevovat Bangkok a jeho okolí. Hotel se nachází nedaleko centra města: jen 10 km daleko, a cesta na letiště obvykle trvá cca 30 minut. Návštěvníci hostelu si mohou užívat výlety po hlavních městských atrakcích: QiSS Mall, Velvyslanectví Nepálu, Brána Ekamai.

Hostel Hostely a ubytovny - Born Free Hostel - Vista View All Images

Hostel se nachází v jedinečné části Bangkoku, ostrovní oblasti Rattanakosin a v blízkosti jak řeky Chao Phraya, tak i mnoha kanálů, které přes "ostrov" protékají. Uvidíte tradiční čínské / thaiské rodiny žijící a vydělávájící si na živobytí ve všech ulicích kolem nás. Z hostelu můžete navštívit mnoho historických památek pěšky, nebo lodí a prozkoumat město prostřednictvím vodních cest. Pro ty, kteří hledají noční život, nacházíme se 5min od KaoSa

Landlords and property managers
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.