Student housing - Hostels - Coworking in New York (Spojené státy americké)

Students, international students, interns, backpackers, roomates and digital nomads can book cheap dorms and safe private rooms in downtown New York, close to boarding schools, high schools, colleges, halls of residence and universities, close to buses or train stations, airports or major attractions in New York.

Čtvrti

Význačné body

Hostel Hostely a ubytovny - NY Moore Hostel View All Images

Closest landmarks : Barclays Center - 2.5 miles, Seneca Avenue - 1.6 miles , Brooklyn Brewery - 1.6 miles, Brooklyn Bowl - 1.6 miles, Pratt Institute - 1.6 miles, Music Hall of Williamsburg - 1.6 miles, Domino Park - 1.7 miles , Grand Ferry Park - 1.8 miles, Brooklyn Navy Yard - 1.8 miles, Forest Avenue - 1.9 miles, Brooklyn Flea Market - 2 miles, Coney Island - 9.3 miles, Downtown Brooklyn - 4.7 miles away.

Hostel Hostely a ubytovny - Selina Summer Pop-Up View All Images

Nestled in the Catskill Mountains, Woodstock is a small bohemian enclave home to artists, writers, musicians, and creative souls. Main Street here is lined with eclectic boutiques, small art galleries, music venues, bakeries, and delicious restaurants.

Hostel Hostely a ubytovny - Central Park West Hostel View All Images

Nachází se na Upper West Side na Manhattanu, jsme v pěší vzdálenosti od prakticky všechno. Jsme dvě minuty od nejbližšího metra, čtyři minuty od nejznámějších barů a hospůdek, pět minut od obchodů, restaurací a kin, sedm minut od Central Parku, 10 minut od Muzea přírodní historie, 12 minut od Riverside Park a mnoho dalších.

Hostel Hostely a ubytovny - The Local NY View All Images

Lots of Restaurants, cafe's bars, shopping, and sightseeing. We have it all! Our neighbors are artists, gym rats, actors, and mechanics. The city never sleeps but sometimes we like to! Grand Central Station 3 km LaGuardia Airport 9km John F. Kennedy International Airport 20 km Statue of Liberty & Yankee Stadium accessible by public transport. Museum of Modern Art, Rockefeller Center, Empire State Building, Central Park, Times Square & Metropolitan Museum of Art are all nearby too!

Hostel Hostely a ubytovny - Freehand New York View All Images

Located in Manhattan’s Flatiron District, Freehand New York is housed in the former George Washington Hotel—once home to many storied writers, musicians and creatives. Designed by Roman and Williams and featuring custom-commissioned artwork by Bard College students and alumni throughout, we’re revitalizing the artistic community in a historic NY neighborhood.

Hostel Hostely a ubytovny - Jazz On Columbus View All Images

In the center of NYC. Nestled next to Central Park, a stone’s throw away from the world-famous Columbus Circle traffic circle. The neighborhood is surrounded by shops and restaurants with the Time Warner Center shops and restaurants being a major hotspot. The subway lines that lead to the properties are the 1, A, B, C, D, N and Q lines. Restaurants, art galleries, bus/bike tours, shopping, clubs, and bars are all surrounding the hostel.

Hostel Hostely a ubytovny - Jazz on the park View All Images

103rd Street IND Eighth Avenue Line, 0.3 km. Cathedral Parkway – 110th Street IND Eighth Avenue Line, 0.3 km. 103rd Street Broadway Seventh Avenue Line, 0.6 km. Cathedral Parkway 110th Street Broadway Seventh Avenue Line and 96th Street IND Eighth Avenue Line both, 0.8km. LaGuardia Airport, 8 km. Central Park, 3.4 km Museum of Modern Art, 4.4 km Yankee Stadium , 4.5 km Rockefeller Center, 4.7 km Times Square, 5 km Grand Central Station, 5.3 km Empire State Building, 5.9 km

Hostel Hostely a ubytovny - Hostel Be Local Chinatown View All Images

When you take a walk in the area you’ll feel as though you’ve entered not just a different country but a different continent. Streets are lined with stands selling exotic foodstuffs such as live eels, square watermelons and hairy rambutans besides cheap jewelry and 99 cents shops. Besides the typical Italian Restaurants on Mulberry Street which just one block from the apartment, you’ll find restaurants representing the cuisine of virtually every province of mainland China and Hong Kong, plus I

Landlords and property managers
Zaregistrujte váš hostel nyní na našem novém Extranetu.

Vítejte v New Yorku

"Tyto ulice vás povzbudí a světla inspirují. Klobou dolů pro New York! "Velké jablko je domovem 8 milionů snílků, kteří chodí po ulicích některých z nejkrásnějších památek na světě. Najděte si ubytovnu v centru a můžete narazit na tyto ulice, které nikdy nespí, ať už ve dne nebo v noci. Centrum města je plné ikonických památek, které vás budou držet daleko od ubytovny od rána do večera, při procházce přes divočinu Staten Islandu nebo betonové džungle Manhattanu. Dejte si nějaké levné jídlo blízko ubytovny, nebo udělejte dojem na skupinu přátel tím, že je pozvete do nějakého zastrženého baru Speakeasy. Tak si zbalte batoh, rezervujte levnou ubytovnu v New Yorku a nechate se světly inspirovat...

Projížďka kolem sochy svobody

Vydejte se do města a naskočte na Staten Islandský trajekt pro 25ti minutovou plavbu kolem Sochy Svobody. Trajekt jezdí mezi terminálem St. Georgena 1 Bay Street na Staten Islandu a terminálem Whitehall v Dolním Manhattanu. Cesta trvácca 25 minut.

Adresa: Whitehall Terminal Manhattan (South Ferry), 4 South Street, NY, United States

Čtvrť:Manhattan

Sledování lidí na palouce Sheep Meadow (Ovčí louka)

Za teplých letních dní se svlékněte a připojte se ke skupinkám sexy lidiček, kteří lenoší na ovčí louce v Manhattanu, kousek od ubytoven na Upper West Side. 15-akrů velké pole se nachází podél jihozápadního okraje parku a je skvělým místem, kde se schovat před sluníčkem a zabavit se s místními obyvateli.

Webová stránka: http://www.centralparknyc.org/things-to-see-and-do/attractions/sheep-meadow.html

Adresa: West side between 66th and 68th Sts, enter at Central Park West and 66th St

Čtvrť:Východní Strana

Vyléz na hrad Belvedere

Vydejte se najeden z nejvyšších bodů Central Parku - hrad Belvedere. Podívejte se přes GreatLawn, Ramble a TurtlePond. Uvnitřhradu, můžete dostat zdarma badatelskou výbavu (vezměte si s sebou dva identifikační průkazy a buťe připraveni jeden nechat jako zálohu), včetně dalekohledu, mapy a průvodce pro rozeznání všech 230ti druhů ptáků, které se v lese Ramble nacházejí.

Webová stránka: http://www.centralparknyc.org

Adresa: Midpark at 79th St, enter at Fifth Ave and 72nd St

Čtvrť:Východní Strana

Park High Line

Dnes už není tak velkým tajemstvím, ale stále skvělé místo pro návštěvu. Nevyužitá zvýšená železniční trať byla vysazena trávou a polními květinami - malá oáza klidu s neuvěřitelným výhledem. V zimě se návštěvníci mohou zúčastnit zvukové procházky s názvem The Gait. Pomocí bezplatné aplikace, která promění kroky do metalickýchzvuků a jemných tónů.

Webová stránka: http://www.thehighline.org/

Adresa: West Side Manhattan, from Gansevoort Street to West 34th Street

Metropolitní muzeum umění

Druhé největší muzeum umění na světě, se dvěma miliony uměleckých děl z časového rozpětí5000 let. Koupte si vstupenky online ($ 25) a vyhněte se zbytečnému čekání ve frontách. Během festivalu Museum Mile Festival v červnu se tam můžete dokonce dostat zdarma. Jako baťůžkář jej můžete navštívit kdykoli budete chtít, tak se snažte aby to bylo pondělí - ty jsou vždy klidnější.

Webová stránka: http://www.metmuseum.org/

Adresa: Fifth Ave. at 82nd St. (5 Av/82 St) Manhattan, NY 10028

Čtvrť:Východní Strana

Telefon: 212-535-7710

Socha svobody

Přátelský dar Francie pro USA v roce 1886. Socha Svobody je snad tou nejvíce ikonickou památkou na světě. Podívejte se na ni z trajektu Staten Island, který se zdarma nebo si kupte vstupenky ($ 18) na Liberty Island přes Statue Cruises. Leden a únor v průběhu týdne je nejlepší čas na návštěvu.

Webová stránka: http://www.statuecruises.com/

Adresa: Statue of Liberty National Monument New York, NY, United States

Čtvrť:Manhattan

Times Square

Chtěli jsme se tady podívat hned jak jsme se ubytovali - pro mnoho návštěvníků, Times Square JE New York. Obklopen městskými světly a obřími billboardy v samém srdci velkoměsta. Zastávka na červeném schodišti nad TKTS Discount Booth (50% sleva na akce!) Vám umožní neuvěřitelný pohled na křižovatku světa.

Adresa: Manhattan, NY 10036, United States

Čtvrť:střed města Západ

Empire State Building

Jedeno z nejlepších míst, kde si vychutnat panorama New Yorku - a bohužel není žádným tajemstvím. Batůžkáři i turisty se sem hrnou. Kupte si Express Pass přes internet, abyste nemuseli čekat ve frontě nebo si naplánujte návštěvu buď před desátou hodinou dopoledne nebo po desáté hodině večer (vyhlídka je přístupná do dvou hodin ráno). Od čtvrtka do soboty od devíti hodin večer po 86. patře prochází saxofonista.

Webová stránka: www.esbnyc.com

Adresa: 350 Fifth Ave. (5 Av/34 St), Manhattan, NY 10118

Čtvrť:Střed Města

Telefon: 212-736-3100

Manhattan

Se vzrůstající populací (1,636,268 obyvatel na 22 čtverečních mil (59 km2)) a známý jako kulturní a ekonomické centrum USA, Manhattan musíte navštívit, jak vám 56 milionů turistů a batůžkářů ročně určitě řekne. Manhattan zahrnuje Times Square, Central Park, Grand Central Station, Broadway a ne méně než tři univerzity. Nejlepší doba k návštěvě je před nebo po dlouhém víkendu.

Obchody Pro turisty Centrální

Queens

Nejvíceetnicky různorodá městská oblast na světě, Queens vyzařujecharakterem a je domovem obou letiští v New Yorku. Podívejte se na zápas na Citi Field nebo si odpočněte v parku Flushing Meadows-Corona Park, kde najde zoo, lodičky na jezeře, skatepark a místo na grilování. Výhledna Manhattan z parku Gantry Plaza State Parkje vážně mimořádný.

Parky Rezidenční Klid a ticho

Brooklyn

2.621.793 obyvatel říká Brooklynu domov. A to je to, co Brooklyn je - domovem boháčů. Je to komunita, tisíce z nich a všichni spolu vycházejí dobře. Navštivte Coney Island, jeho pláže a pobřežní zábavné parky, zkuste Brooklynskou pizzu a nebo si zajděte do Nathan’s na nejlepší párek v rohlíku v New Yorku. A nacházejí se zde také nějáké levné ubytovny.

Kde žijí místní obyvatelé Funky Bary

Staten Island

Každý baťůžkář, který dorazí do New Yorku si musí udělat výlet trajektem na Staten Island, dobrodružnou sousední čtvrť na druhém břehu. Zmrzlinářství Ralph’s Famous Italian Ices v Port Richmond, otevřené od března do října, je perfektní zastávka při objevování opuštěné budovy s výhledem na moře, Staten Islandské Zoo, nebo jízdě na ruském kole New York Wheel.

Zoologická zahrada Trajekt Plážové párty

Červená, bílá a modrá: víkend 4.července v New Yorku

Pokud chcete, úplný americký zážitek, zarezervujte si vaše ubytování na tento víkend. Jedná se o dvoudenní oslavu všeho, co znamená být Američan, s ohňostrojem, koncerty zdarma, vlajkami a slavnostmi. Po celém centru města jsou přístupné památky, obchody a jí se párky v rohlíku.

Webová stránka: http://www.nyc-arts.org/collections/133607/red-white-and-blue-july-4th-weekend-in-nyc

Macy’s Thanksgiving Day Parade

Od roku 1924 nafukovací balónky tančí, vzpínají se, vznáší a prorážejí si 4 kilometrovou cestu podél 77th Street a Central Park West k obchodu Macy na náměstí Herald Square na 34. a 6. ulici. Přijďte brzy - před 06:30 - a najděte si místo kdekoli mezi 61. a 72. na Central Park West pro nejlepší výhled.

Čtvrť:Střed Města

Filmový festival Tribeca

Zahájenv roce 2002 Robertem De Nirem a Jane Rosenthal, na filmovém festivalu Tribeca se každý duben promítne více než 1400 filmů. Batůžkáři, kteři jsou milovníci filmu si jej nebudou chtít nechat ujít.

Webová stránka: https://tribecafilm.com/festival/tickets

Rozsvícení vánočního stromu v Rockefeller Centru

Pokud jste v mládežnické ubytovně v New Yorku na Vánoce, prostě to musíte vidět. Rockefeller Center rozsvítí svých 25.000 světel na začátku prosince a je to obrovská událost, s živou hudbou a televizními kamerami upevněnými na stromě, který byl vybrán z tisíců Norských smrků, které byly vybrány v průběhu roku.

Čtvrť:Střed Města

Central Park SummerStage (srpen)

Od června do srpnase pořádají koncertyv 17ti parcích po celém městě. Od moderní taneční a mezinárodní hudby až po mluvené slovo a koncerty. Na SummerStage stojí za to přijet brzy, protože fronty se rychle prodlužují. Ubytovny na Upper West Side v blízkosti Central Parku budou skvělou volbou.

Webová stránka: http://www.centralpark.com/guide/activities/concerts/summerstage-festival.html

Adresa: East 72nd & 5th Avenue, New York, NY 10019, United States

Čtvrť:Východní Strana

Afropunk (srpen)

V Brooklynském parku Commodore Barry se koná srpnový Afropunk, který oslavuje spojitost mezi hip-hopem, punkem a městskou černošskou kulturou. Prostě stojí za návštěvu, pokud seženete vstupenky!

Webová stránka: http://afropunkfest.com/general-admission-tickets/

Adresa: Commodore Barry Park Flushing Avenue, Brooklyn, NY 11201, United States

Čtvrť:Brooklyn

Salumeria Rosi

Uzené kolena zdobí tutovinárnu a masnu, která se nachází v blízkosti ubytoven na Upper West Side. Usaďte se ujednoduchých mramorových stolů a pusťte se domalých talířů obložených výborným uzenýmmasem, nejčerstvější mozzarellou, kterou najdete mimo Itálii a masových kuliček plněných kousky pecorina. Cena za talíře začína na třech dolarech.

Webová stránka: www.salumeriarosi.com

Adresa: 283 Amsterdam Avenue, New York, NY 10023, United States

Telefon: 212 877 4801

Freemans

Syté tradiční dobroty- velké krůtí sendviče, tuňákové saláty, hamburgery a mnoho dalšího. Snídaně a oběd v jednom zapětku? S tím počítejte.

Webová stránka: www.freemansrestaurant.com

Čtvrť:Malá Itálie

88 Palace

Dim sum za$1,50 za kus? To jsou podle nás velmi příznivé ceny. 88 Palace je v nejvyšším patře čínského nákupního centra a je nacpán vozíky naloženými klasickým Hong Kongským dim sum. Jen zkuste odolat!

Webová stránka: http://88palacerestaurant.com/

Adresa: 88 East Broadway, New York, NY 10002, United States

Čtvrť:Dolní Východní Strana

Telefon: 212 941 8886

J.G. Melon

Chcete starýdobrý hamburger? Máte ho mít! Na Upper East Side si můžete dátkouseknebe v bílé žemli s americkým sýrem, červenou cibulí a kyselou okurkou - to vše za starou dobrou cenu $9,25.

Adresa: 1291 3rd Avenue, New York, NY 10021

Čtvrť:Východní Strana

Telefon: 212 744 0585

Cielo

Super moderní noční klub s elektronickou hudbou najdete ve čtvrtiMeatpacking District - pro baťůžkáře, kteří berou hudbu vážně. Chcete-li si poslechnout nejlepší DJs, toto je to pravé místo. Vstupné $20, s e-letákem před 23:00 zdarma nebo po 23:00 za $12.

Webová stránka: http://www.cieloclub.com/

Adresa: 18 Little West 12th Street

Vinárna Peasant

Skrytý pod okázalouitalskou restaurací Peasant možnánajdetevinný bar. A možná ne. Psst. Zatímco zákaznícinahoře vypijí co hrdlo ráčí a zaplatí za to, inteligentní batůžkáři zamíří dolů a dostanou to stejné za nižší cenu. Jednoduché.

Webová stránka: www.peasantnyc.com

Adresa: 194 Elizabeth St.

Čtvrť:Malá Itálie

PDT (Please Don’t Tell)

To je prostě hrozně super. Vydejte sedo restaurace Crif Dogs na St. Marks Place. Najděte staromódní telefonní budku. Vlezte dovnitř, zvedněte sluchátko a stiskněte bzučák... jednou. Ne dvakrát. Hlas vám odpoví a po schválení (je nutná rezervace!) se stěna telefonní budky otevře a nechá vás vejít do do malé místnosti s barem v jejím středu. Prostě wow.

Webová stránka: http://www.pdtnyc.com/

Adresa: 113 St. Marks Place (between 1st Ave and Avenue A)

Čtvrť:Východní Vesnice

Fotografie: http://newyork.cbslocal.com/top-lists/best-bars-for-the-40-something-crowd/pdt-2/

© Copyrights: pdtnyc.com)

Cameo

Pokud se vaše skupinka chystá z ubytovny za skvělouhudbou, trochou tance A "happy hour" na jídlo a pití, Cameo bude právě pro vás. Dance party, živá hudba, klubové noci: budete to tady milovat.

Webová stránka: http://www.cameony.net/

Adresa: 93 North 6th St between Berry St and Wythe Ave

Čtvrť:Williamsburg

Little Branch

Opravdovýspeak-easy! Na Sedmé avenue a Leroy Streethledejte nepopsanézrezivělé kovové dveře a před nimi vyhazovače. Jakmile budeteuvnitř, sejdete dolů po dlouhém schodišti a dostate se do baru, kde vás barmani rádi obslouží (bere se pouze hotovost).

Telefon: 22 Seventh Avenue S. (at Leroy Street)

Fotografie: https://www.facebook.com/pages/Little-Branch/41435210381

Gotham City Lounge

Upozornění pro nerdy! Pod tratí vlaku M-Trainna křižovatce Myrtle Ave a Cedar Street v Bushwick, potřeby pro vintage super hrdiny lemují stěny malého baru Gotham City Lounge. Je to přátelské místo a pití je tady skoro zadarmo. Prostě vítěz! Není to sice exkluzivní místo, ale je potřeba, aby vám otevřeli. Následujteho na Twitteru @gothamcityloung.

Adresa: 1293 Myrtle Avenue, Brooklyn, NY 11221

Čtvrť:Brooklyn

Century 21

Vyhrajte cenu za nejúchvatnější pokoj na ubytovně se slevou 70% na Prada, Marc Jacobs a Narciso Rodriguez v obchodním domě na Financial District. Přijďtev 07:45 ve všední dny, v 10:00 v sobotu a v 11:00 v neděli a neohlížejte se.

Webová stránka: www.c21stores.com

Adresa: 22 Cortlandt Street, New York, NY 10007

Čtvrť:Centrum

SSS Sample Sales

SSS Sample Sales ve čtvrti Garment Districtshromažďuje nejmodernějšíznačkové oblečení, boty a kabelky za nízké ceny. Dejte štítku (jako je Kate Spade, Tory Burch a Theory) domov.

Webová stránka: www.clothingline.com

Adresa: 261 West 36th Street, New York, NY 10018

Čtvrť:střed města Západ

Nordstrom Rack

Pokud hledáte boty, najdete je v Nordstrom Rack. Na Union Square, na prahu Greenwich Village, vás očekává pokladnice značek. To nejlepší z minulé sezóny od návrhářůMarc by Marc Jacobs, Michael Kors, a Dolce & Gabbana právě pro vás.

Webová stránka: www.nordstrom.com

Adresa: 60 East 14th Street, New York, NY 10003

Čtvrť:Gramercy-Flatiron

Levné občerstvení

Na jídlo nechoďte doMidtown. Lepší sázka pro baťůžkáře je podívat se po lahůdkářství s salátových barech, nebo si koupit něco dobrého v potravinácha najíst se v parku při sledování lidí.

Najděte si dobrovolného turistického průvodce

Dělají to proto, že mají rádi New York a pravděpodobně se od nich HODNĚ dozvíte.

Webová stránka: http://bigapplegreeter.org/

MetroCard

Za $2,75 dostanete dvě hodiny jízdy jakýmkoliv metrem nebo autobusem. Nabijte si kartu pay-per-rides více než $5,50 a dostanete 11% bonus. Kupte sineomezenou 7-denní kartu MetroCard z automatu na jízdenky za $31.

Letiště

K dispozici je 15 mezinárodních letišť sloužících New Yorku, ale JFK a LaGuardia jsou největší.

Z JFK do centra New Yorku

Letištní vlaky vás zavezou do centra ze dvou lokací mimo: stanice Jamaica a stanice Howard Beach, cesta z obou trvá asi 15 minut.

 

Ze stanice Jamaica nastupte na:

 

  • NYC Metro (ze stanice metra Sutphin Blvd./Archer Ave./JFK, přiléhající ke stanici Jamaica AirTrain): Vlak "E" (pro západní Queens, midtown Manhattan a spojení do Bronxu) a vlaky "J" a "Z" (pro střední Queens a severní Brooklyn)
  • NYC Autobusy: Q6, Q8, Q9, Q20, Q24, Q25, Q30, Q31, Q34, Q40, Q41, Q43, Q44, Q54, Q56, Q60 a Q65


Ze stanice Howard Beach nastupte na:

  • NYC Metro: vlak "A" (pro jižní Queens, Brooklyn, a dolní Manhattan)
  • NYC Autobusy: Q11
  • NYC autobus Airporter jezdí každých 30 minut na autobusové nádraží Grand Central Station a Penn Station, stojí $16.
  • Kupte si jízdenky on-line na www.NYCAirporter.com.

 
Z LaGuardia do centra New Yorku

 

  1. LaGuardii také slouží NYC Airporter. Autobusy jezdí každých 30 minut na zastávku Port Authority hlavního nádraží Grand Central Station a nádraží Penn, stojí $13.
     

Městský autobus M60 jede ze všech terminálů LaGuardia přes Astoria Boulevard v Queens na West 106 Street a Broadway v Manhattanu. Z LaGuardia do západního Queens nebo Midtown Manhattan, nasedněte na autobusy Q70 Limited nebo Q47. Z LaGuardia do centrálního Queensu, nastupte na linky O72 (Corona a Rego Park) a Q48 (Flushing).

 

Železniční doprava

 

Dokonce i když nemáte v plánu přestupovat, návštěva Grand Central Station, na East Side je nutností. Penn Station, na West Side je další hlavní nádraží v New Yorku.

 

Grand Central Terminal
42nd Street a Park Avenue

Telefon: 212-532-4900
Metro linky: 4, 5, 6, 7 a S (kyvadlová doprava mezi Times Square a Grand Central).

Autobusy: M1, M2, M3, M4, M5, M42, M98, M101, M102, M104 a Q32.

To je hlavní terminál pro železniční službu poskytnutou Metro-North Railroad.

 

Penn Station
31. až 33. ulice mezi sedmou a osmou avenue

Telefon: 212 630 7373

Linky metra: A, C, E, 1, 2 a 3.

Autobusy: M4, M5, M6, M7, M34 a Q42.

Je to ústřední stanice pro železniční služby poskytované Amtrak, Long Island Railroad a New Jersey Transit, PATH.


Autobus

Port Authority Bus Terminal je hlavní rozbočovač pro mezistátní autobusy do New Yorku.

625 8th Avenue

212-502-2200

Metro v New Yorku: 1 2 3 7 <7> A C E N Q R S vlaky na Times Sq. - 42. St./PABT

Autobusy v New Yorku: M10, M20, M34A SBS, M42 a M104

 

Doprava po městě

Autobus

Kupte si kartu MetroCard hned jakmile přistanete - na letišti jsou automaty. Jízdné stojí $2,75 na dvě hodiny. Zaplaťte v autobuse tak, že vložíte MetroCard černým pruhem na pravé straně směrem k vám do boxu.

 

Metro

Vyzvedněte si mapu zdarma na jakékoliv stanici nebo si stáhněte aplikaci do mobilu. Je to 24-hodinový systém, ale ne všechny stanice jsou otevřeny 24 hodin denně. Přejeďte kartou MetroCard po horní části turniketu a projděte bránou, zatímco obrazovka říká "go".

 

Jazyk: angličtina

 

Měna: Americký dolar

 

Napětí: 220V

 

Telefonní předvolba: +1 pro Spojené státy. New York: 212, 646, 917

Čísla tísňového volání: Vytočte 911 pro ambulanci, policii a požární služby.

 

Otevírací doba: Obchody mají obecně otevřeno od pondělí do soboty od 10:00 do 18:00, obchodní domy zůstávají otevřené od 10:00 do 21:00 nebo 22:00 hodin každý den. Banky otevírají od 09:00 do 15:00 nebo 16:00 od pondělí do pátku a některé jsou otevřené i v sobotu. V restauracích většinou dělají na směny od 11:00 do 15:00 a od 19:00 do 23:30. Hlavní pošta na 8th Ave a 33rd St je otevřena 24 hodin, ostatní pobočky od 09:00 do 17:00, od pondělí do soboty.

 

Lékařská pomoc

Lékařská péče v USA není levná, tak se ujistěte, že vaše cestovní pojištění zahrnuje zdravotní pojištění.

Pokud nezahrnuje, bude lepší navštívit kliniku, než jít na pohotovost do nemocnice. Můžete volat lékaře s žádostí o radu na http://www.travelmd.com/ nebo požádat http://www.med.nyu.edu/nycfreeclinic/ o pomoc. Vždy se zeptejte, kolik to bude stát dopředu - každý to dělá! Většina klinik s urgentní péčí v New Yorku dělá i domácí návštěvy, pokud potřebujete.

 

Lékaři / Walk in kliniky

DOCS
55 E. 34th Street (Tel: 212-252-6001)
www.wehealny.org

Duane Reade Walk In
1627 Broadway (50. St) nebo 125 E. 86. St (Lex Ave.)
(Tel: Bezplatné: (888) 535-6963)
www.drwalkin.com

 

Pošta

US Post Office

421 8. Ave

New York, NY 10001

+1 212-330-3296

https://www.usps.com/

 

Turistická kancelář

Seventh Avenue (bet. 44th & 45th Sts.)
Metro: 1, 2, 3, 7, A, C, E, N, Q, R, S, aby 42. St.-Times Square
Provozní doba: 9:00-18:00 denně. Uzavřená na Den díkůvzdání a Štědrý den.

http://www.nycgo.com/articles/official-nyc-information-centers