Jinning - Ba Ba Xiao Wu

9.4
Skvělé
9.3
Čistota 9.3
8.9
Umístění 8.9
9.7
Personál 9.7
9.3
Služby 9.3
9.3
Comfort 9.3
9.3
Hodnota 9.3
9.3
Celkově 9.3

About the place Homestay

Offering leisure and comfortable accommodation, Ba Ba Xiao Wu provides a place like home for visitors in Kinmen. Free WiFi is available in public area. Free private parking is possible at a location nearby. Ba Ba Xiao Wu is 1.

  • Wi-Fi zdarma
  • Soukromé parkoviště
  • Letištní transfer
  • Klimatizace
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Kyvadlová doprava (zdarma)
  • Letištní transfer (zdarma)
  • Úschova zavazadel

Info & ceny

Okolí

How to get there

Metro:

Good to know

Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Domácí zvířata nejsou povolena.

Děti jsou v hotelu vítány. Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 6 let se neplatí. Kapacita dětských postýlek na pokoji je 0. Kapacita přistýlek na pokoji je 0.

Dorms details

Private room details

Security and safety

Důležité informace

Due to the Coronavirus, we strongly advise you to book a flexible rate with free cancellation. If you do not book a flexible rate with cancellation, you will not be entitled to a refund or a credit in case of a cancellation for any reason.
In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

Informujte prosím Ba Ba Xiao Wu o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.
V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s