Balaton - Flora Villa

Bencsik Flóra H-8380 Hévíz, Dr. Babócsay u. 5/b, Balaton, Hungary, 8380

Přehled hostelu

Flora Villa má 5 studia pro 2 osoby s dobře vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchou, satelitní a terasou. Vlastník může nabídnout 2 studia pro 3 osoby a jeden velký byt se dvěma sekcemi, který je vhodný pro rodiny s dětmi. Dům má 2 dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou.Prosím napište nám čarodějnice pokoj nebo byt byste rád a my zařídíme za vás! Před domem lze udržet bezpečnost vašeho auta na chráněném místě.Byt má velmi pěkná rodinná atmosféra.V zahradě za domem můžete relaxovat a užívat si dovolenou v Hévízu. Jste velmi vítán v našem domě v Flora Villa. V oblasti je možné…

Flora Villa má 5 studia pro 2 osoby s dobře vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchou, satelitní a terasou. Vlastník může nabídnout 2 studia pro 3 osoby a jeden velký byt se dvěma sekcemi, který je vhodný pro rodiny s dětmi.
Dům má 2 dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou.Prosím napište nám čarodějnice pokoj nebo byt byste rád a my zařídíme za vás! Před domem lze udržet bezpečnost vašeho auta na chráněném místě.Byt má velmi pěkná rodinná atmosféra.V zahradě za domem můžete relaxovat a užívat si dovolenou v Hévízu. Jste velmi vítán v našem domě v Flora Villa.
V oblasti je možné se projet na koni, rybolov, plachtění a Hévíz je pouhých 10 Km od Balatonu, kde je možné se koupat v létě. Masáž je využil v oblasti too.10 minut od apartmánů je mnoho krásných restaurací, kuchyní a autentické maďarské romské hudby a tance. Budeme se těšit na setkat se s vámi zde v Hevizu, nejkrásnější části Maďarska!

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Balaton

Vybavení

  • Klimatizace
  • Parkoviště
  • Kuchyňka
  • Internet / Wi-Fi
  • 24 hodin teplé sprchy

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 13:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 11:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 2 dny před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s