Rio de Janeiro - El Misti Hostel Rio Copacabana

7.8
Velmi dobrý
7.8
Čistota 7.8
9.0
Umístění 9.0
8.6
Personál 8.6
7.2
Služby 7.2
6.9
Comfort 6.9
7.9
Hodnota 7.9
7.8
Celkově 7.8

About the place Hostel

El Misti Hostel Rio Copacabana is located in front of Siqueira Subway Station and the bus stop. This hostel offers breakfast and air-conditioned dormitories. The tour desk arranges city tours and capoeira lessons. Wi-Fi is free.

  • Noční klub/ DJ
  • Úschova zavazadel
  • Letištní transfer (za poplatek)
  • Recepce 24 hodin denně
  • Bar
  • Klimatizace
  • Wi-Fi zdarma
  • Letištní transfer
  • Fax/kopírka

Info & ceny

Okolí

How to get there

Metro:
Čtvrti:
Copacabana

Good to know

Při rezervaci více než 4 pokojů mohou být stanoveny jiné podmínky a další dodatky.

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování není možné.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování dětí v hotelu není možné. Kapacita dětských postýlek na pokoji je 0. Kapacita přistýlek na pokoji je 0.

Dorms details

Private room details

Security and safety

Available

Důležité informace

Due to the Coronavirus, we strongly advise you to book a flexible rate with free cancellation. If you do not book a flexible rate with cancellation, you will not be entitled to a refund or a credit in case of a cancellation for any reason.
In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. According to the Brazilian Federal Law 8.069/1990, minors under 18 years of age cannot check into hotels unless they are accompanied by their parents or a designated adult. If a minor is accompanied by an adult other than his parents, it is necessary to present a written authorization for the minor to check into the hotel. Such authorization must be notarized and signed by both parents, and presented along with notarized copies of their IDs.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.
V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s