Pécs - Ananas Hostel Pécs

Erzsébet street 2/2, Pécs, Hungary, 000

Přehled hostelu

V roce 2010, elegantní dům byl přijat a byla postavena na více rock'n'roll životní styl jako hostel maďarský francouzské dvojice Marion a Csabi. Po jednom roce tvrdé práce je konečně připravena přivítat vás Ananas Hostel Pécs. Jeho majitelé, backpackers a těžké cestující sami, dejte vše, co by potřebovali na jejich vlastní mystery tour. Najdete teplé a útulné pokoje a ložnice. Pohostinnost je k dispozici ve sdíleném obývacím pokoji. Plně vybavená kuchyň je na vás. V zahradě si můžete odpočinout pod meruněk nebo opalovat na terase. Jak je toto místo je chtěl být živé místo, celý rok pořádají večírky. Má malé…

V roce 2010, elegantní dům byl přijat a byla postavena na více rock'n'roll životní styl jako hostel maďarský francouzské dvojice Marion a Csabi. Po jednom roce tvrdé práce je konečně připravena přivítat vás Ananas Hostel Pécs. Jeho majitelé, backpackers a těžké cestující sami, dejte vše, co by potřebovali na jejich vlastní mystery tour. Najdete teplé a útulné pokoje a ložnice. Pohostinnost je k dispozici ve sdíleném obývacím pokoji. Plně vybavená kuchyň je na vás. V zahradě si můžete odpočinout pod meruněk nebo opalovat na terase. Jak je toto místo je chtěl být živé místo, celý rok pořádají večírky.
Má malé přátelské pěknou zahradu s místem pro stany, táborák, vaření venku, tulipány a růže. To má velký confortable společenská místnost, kde se můžete setkat se s lidmi, zbytek na gauči nebo zprávy na internetu.


Pěkně vybavenou kuchyň můžete najít, pokud chcete vařit, nebo pít čaj nebo kávu. Jsme vybudovali dvě společné koupelny a dvě toalettes aby to jako klidné, jak jsme mohli.
Jsme opravdu doufám, že se vám bude váš pobyt zde v Pécsi!

Čti více....
Průměrné Hodnocení Výborně  85% 100
85%
Celkově 85%
91%
Prostředí 91%
98%
Personál 98%
69%
Umístění 69%
77%
Čistota 77%
81%
Vybavení 81%
89%
Bezpečnost 89%
90%
Hodnota 90%
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Pécs

Vybavení

  • Bezpečné skříňky
  • Internet / Wi-Fi
  • 24 hodin teplé sprchy
  • Pračky
  • Praní prádla
  • Společný prostor / místnost

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 14:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 10:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 2 dny před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s