Hanoj - GA hostel

8.2
Výborně
8.0%
Prostředí 8.0
8.5%
Personál 8.5
8.0%
Umístění 8.0
8.5%
Čistota 8.5
8.5%
Vybavení 8.5
7.5%
Bezpečnost 7.5
8.5%
Hodnota 8.5
  • Frank
    Super friendly staff in this Hanoi Hostel

About the place Hostel

POLOHA: Old Quarter, Hanoi. Lokalita je velmi centrální, zastrčení mezi rušnými uličkami zajišťuje hostům tiché nocí po dlouhém dni objevování.

CO BUDETE MILOVAT: uměleckou a útulnou atmosféru hostelu, velké poschodové postele, společnou kuchyň pro hosty, kde si mohou vařit své vlastní jídlo a super příjemný a ochotný personál. Jsme hrdi na naše služby, zeptejte se nás na místní doporučení a další věci. Navíc šatny ZDARMA, půldenní prohlídky ZDARMA, čaj po celý den ZDARMA a Netflix ZDARMA. Všechno za opravdu dostupnou cenu.

zdarma
Internet / WiFi
zdarma
Ložní prádlo
zdarma
Zavazadla / úschovna
zdarma
Prohlídky města
Společná kuchyň

Info & ceny

Okolí

How to get there

Address: 50 Hang Bac, Hoan Kiem, Hanoj, Vietnam, 10000
Náš hostel se nachází přímo v centru všeho. Jen 1 minutu chůze od ulice Beer s hromadou zábavy ve dne i v noci. 3 minuty od jezera Hoan Kiem, kde si můžete oddechnout od rušné Hanoje. Trhy s potravinami, všechny druhy obchodů, kavárny, bary, hospody jsou všude kolem vás. Většina atrakcí Hanoje (Ho Chi Minh komplex, muzea, chrám literatury) je jen 2 až 3 kilometry od hostelu Ga, můžete se tam snadno dostat pěšky.
Metro:

Check-out details
11:00 AM 11:00 PM
Doba pro check-out
6:00 PM
Pozdní check-out: 0.00 USD

Important information

Due to the Coronavirus, we strongly advise you to book a flexible rate with free cancellation. If you do not book a flexible rate with cancellation, you will not be entitled to a refund or a credit in case of a cancellation for any reason.
In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

This property does not have the capability to enable guests to self-isolate due to the communal nature of its facilities.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.
V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Latest reviews

Recenze jsou od opravdových hostů, kteří v hostelu pobývali.

Máte k dispozici VŠECHNY recenze: pozitivní i negativní, aby jste před rezervací byli plně informováni. Pokud jste byly ubytovaní v tomto hostelu a chcete odeslat recenzi, prosím přihlaste se do sekce "Můj účet".

Adriana
7.9
Velmi dobrý
Nice Location in Hanoi

Good location and quiet. Staff super friendly.

8
Prostředí 8.0
8
Personál 8.0
7
Umístění 7.0
8
Čistota 8.0
8
Vybavení 8.0
7
Bezpečnost 7.0
9
Hodnota 9.0
Frank
8.6
Výborně
Super friendly staff in this Hanoi Hostel

The staff really works hard to make sure you are happy. Clean place.

8
Prostředí 8.0
9
Personál 9.0
9
Umístění 9.0
9
Čistota 9.0
9
Vybavení 9.0
8
Bezpečnost 8.0
8
Hodnota 8.0
Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s